×

Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??

Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??

· 237 · 15845

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer
flutur
#125 ne: 21-06-2013, 14:32:16
Sipas vaktit....Po e ke me nge..dashuri
po e ke me te shpejte..sex  :D

Te dyja bashke mrekulli. :engjell:

 • Postime: 12743
Mishel...............
#126 ne: 21-06-2013, 14:48:19
une keto kohe po i nij lezetin ksaj te dytes ..se skam kohe jo per gje LOL

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#127 ne: 21-06-2013, 15:43:31
Sipas vaktit....Po e ke me nge..dashuri
po e ke me te shpejte..sex  :D

Te dyja bashke mrekulli. :engjell:

Agree.
Gerti1
#128 ne: 21-06-2013, 20:34:30
Sipas vaktit....Po e ke me nge..dashuri
po e ke me te shpejte..sex  :D

Te dyja bashke mrekulli. :engjell:

Per mua dashuri dmth kur ti flet per ndjenjat e tua dhe un tund koken ne pohim "ëhë, ëhë" nderkohe qe nuk e kom idense se per ca po flet dhe nderkohe po shof celularin.

 • Postime: 12743
Mishel...............
#129 ne: 21-06-2013, 20:36:42
sa meskin je ti Gerti.... :(  :P
Gerti1
#130 ne: 21-06-2013, 20:41:30
Ca dmth meskin?

 • Postime: 12743
Mishel...............
#131 ne: 21-06-2013, 20:45:38
i pameshirshem
Gerti1
#132 ne: 21-06-2013, 20:47:09
E mesova dhe i llaf te ri, ta fus ne xhep.

 • Postime: 12743
Mishel...............
#133 ne: 21-06-2013, 20:51:07
fuse ke llastiku i brekve LOL

 • Postime: 12743
Mishel...............
#134 ne: 21-06-2013, 20:55:04
ja pse me pelqen mua shume dashuria...

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer
flutur
#135 ne: 21-06-2013, 21:49:32
Shikoi mi si jan.si zogj  te dashuruar :D
Si i thone asaj fjales..nje here ne mot..dal e kullot LOL

 • Postime: 12743
Mishel...............
#136 ne: 21-06-2013, 23:13:59
ose si i thone ndryshe i here per shen -llesh

 • Postime: 473
ness uno
#137 ne: 14-12-2013, 18:19:50
ku ka dashuri pa seks???? ....jam kurioz te di si mund te bien ne dashuri njerezit pa bere seks me pare(pervec librave e filmave sigurisht)
seksi eshte jete -po besoj kete e dime te gjithe

 • Postime: 12743
Mishel...............
#138 ne: 14-12-2013, 18:57:41
Po edhe te besh seks nuk do te thote domosdoshmerisht te biesh ne dashuri

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer
flutur
#139 ne: 14-12-2013, 19:15:38
Pse si thua ti Odise..qe me pare duhet te kalojne nga krevati pastaj te zemra ?
Ne dashuri bie edhe pa ber sex  se ai vjen pastaj..apo i ben prove ti si shalqi?

 • Postime: 7051
 • Gjinia: Femer
erlehta
#140 ne: 14-12-2013, 19:20:59
Ka nga ata/ato qe jane shume te uritur per sex saqe nuk duan t'ja dine fare per dashurine e as nuk i intereson .
Por, per mendimin seksin edhte fenomenal vetem me ate qe vertete ta do shpirti. Shkurt, aty ku eshte dashuria, aty eshte dhe seksi i embel .
Kaq kisha :P

 • Postime: 12743
Mishel...............
#141 ne: 14-12-2013, 19:29:31
Po erlehte atje ku ka ndjenja dashuria seksi ka tjeter pamje ,tjeter vizion,tjeter ndjesi, tjeter percueshmeri

Sepse te duash eshte nje gje e te kerkosh vetem seks eshte nje tjeter

Por sot nga nevojat per sex njerezit po perdorin lloj lloj marifetesh....

 • Postime: 473
ness uno
#142 ne: 14-12-2013, 20:10:28
Po edhe te besh seks nuk do te thote domosdoshmerisht te biesh ne dashuri
ka njerez psh qe e dashurojne seksin dhe kjo prap eshte nje forme dashurie

 • Postime: 473
ness uno
#143 ne: 14-12-2013, 20:13:38
Pse si thua ti Odise..qe me pare duhet te kalojne nga krevati pastaj te zemra ?
Ne dashuri bie edhe pa ber sex  se ai vjen pastaj..apo i ben prove ti si shalqi?
farfallina procesi i dashurise si koncept dhe perjetim eshte i gjate dhe i madh keshtu qe perpara se te arrish te thuash qe je i/e dashuruar me dike , duhet me kaluar nje mori sprovash dhe pasionesh e njera nga keto eshte edhe seksi.... si thua ti ka njeri qe si pelqen shalqiri?

 • Postime: 12743
Mishel...............
#144 ne: 14-12-2013, 20:19:21
Mua sme pelqen shalqiri....por nuk ndodh kjo me seksin

Ceshtja eshte se dashuria eshte nr1 ...seksi eshte thjesht nje pjese perberse e mozaikut

 • Postime: 473
ness uno
#145 ne: 14-12-2013, 20:32:41
Ka nga ata/ato qe jane shume te uritur per sex saqe nuk duan t'ja dine fare per dashurine e as nuk i intereson .
Por, per mendimin seksin edhte fenomenal vetem me ate qe vertete ta do shpirti. Shkurt, aty ku eshte dashuria, aty eshte dhe seksi i embel .
Kaq kisha :P

pjeserisht e ndaj mendimin me ty, une psh para shume kohesh kisha nje shoqe shoqe (dmth asgje tjeter) e cila ishte e uritur per seks dhe ne te njejten kohe ishte e dashuruar pas nje djali - dmth edhe shkonte me te tjere edhe nuk rrinte pa epiqendren e saj qe ishte ai djali... ma kishte prezantuar edhe mua e ishte djale me te vertet shume king- e ne fakt une i kisha thene disa here qe o ta linte kete djalin ose mos shkonte me me te tjere...pasi kaluan ca muaj e di cfare me tha kjo shoqja ime? - qe edhe djali rrinte me te sepse ishte i dashuar ne te njejen menyre, sepse edhe ai ishte i uritur per seks e shkonte me te tjera por ate e donte me shume dhe e kishte epiqender

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer
flutur
#146 ne: 14-12-2013, 20:39:11
farfallina procesi i dashurise si koncept dhe perjetim eshte i gjate dhe i madh keshtu qe perpara se te arrish te thuash qe je i/e dashuruar me dike , duhet me kaluar nje mori sprovash dhe pasionesh e njera nga keto eshte edhe seksi.... si thua ti ka njeri qe si pelqen shalqiri?
po ja pra ..sqaroje a derbardhe..se nuk te kapita

 • Postime: 473
ness uno
#147 ne: 14-12-2013, 20:40:41
Mua sme pelqen shalqiri....por nuk ndodh kjo me seksin

Ceshtja eshte se dashuria eshte nr1 ...seksi eshte thjesht nje pjese perberse e mozaikut
ceshtja eshte se njeriu mendon gjithe jeten per dashurine dhe kjo per femrat sidomos duke perfshire edhe ty mishel mbetet nje prioritet, sepse femrat jane gjithmone romantike ne vetvete .... por pyetja eshte ose ngelet atehere cfare eshte dashuria pa seks?

 • Postime: 12743
Mishel...............
#148 ne: 14-12-2013, 20:41:39
Pa seks jetohet....pa dashuri jetohet

Pra jane komponente aspak jetike.

 • Postime: 473
ness uno
#149 ne: 14-12-2013, 20:42:26
po ja pra ..sqaroje a derbardhe..se nuk te kapita
paske ngrene pilaf me verte paradite ti me duket :P e qeke kaps nga mendimet ...lexoje edhe njehere tjeter ta kapitosh :P
 

dashuria chat

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 21-05-2020, 01:19:51
nga InfoZ
dashuria chat shqip

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 21-05-2020, 01:19:14
nga InfoZ
Tash ku je dashuria ime?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 23-03-2020, 11:56:40
nga InfoZ
Dashuria e ka nje kufi...ai quhet dinjitet

Nisur nga analisaRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 30-01-2020, 08:22:42
nga M A X
Dashuria dhe palestra (flirt & fitness)

Nisur nga M A XRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 24-01-2020, 15:24:19
nga M A X