×

Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??

Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??

· 237 · 15351

 • Postime: 12746
Mishel...............
#200 ne: 14-12-2013, 23:49:52
Po ngaterrohet dashuria me hallet e shtepise! :D :D :D

Hahahahaha

I got your point

 • Postime: 12746
Mishel...............
#201 ne: 14-12-2013, 23:50:53
Per mua dashuria eshte ndjenje.pasion.rrah je te forta zemre etj..jeta ka treguar qe keto nuk jan te perjetshme

Po pse valle ke ndonje gje te perjetshme ti

Pasioni po flet per dashurine si fenomen ...jo ate cka vjen e perkthyer ne germat apo ndjesite tona

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer
flutur
#202 ne: 14-12-2013, 23:53:07
Une thash si e ndjej vete ..po ka dashuri te paharrueshme si dashuria e pare
sot e vertetova .

 • Postime: 1288
Pasion
#203 ne: 14-12-2013, 23:53:21
Per mua dashuria eshte ndjenje.pasion.rrah je te forta zemre etj..jeta ka treguar qe keto nuk jan te perjetshme
Jashte teme :D
Degjome Flutur!

Kur vjen te paguhet tlf,kurset,interneti :D siguracionet,ca kafe llafe keshtu zot na ruaj :P,por kur vjen ai casti qe kaluan hallet ,,,,,,,,,,,,,hehehehehe!

Ashtu pasionant :D gjithcka magji  :P

 • Postime: 12746
Mishel...............
#204 ne: 14-12-2013, 23:54:25
Une thash si e ndjej vete ..po ka dashuri te paharrueshme si dashuria e pare
sot e vertetova .

Ca ka mi?

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer
flutur
#205 ne: 14-12-2013, 23:55:52
po pra..po prej ktyre gjerave te hypin nervat e ku kalojn hallet noi her aman

 • Postime: 12746
Mishel...............
#206 ne: 14-12-2013, 23:56:37
Se kuptova cme me siper o gru

Ca po dashnia pare zevendesohet?

 • Postime: 474
ness uno
#207 ne: 14-12-2013, 23:57:27
po pra..po prej ktyre gjerave te hypin nervat e ku kalojn hallet noi her aman
te pershendes farfalla me ket kengen meqe e ke menien te dashnia e pare :P

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer
flutur
#208 ne: 14-12-2013, 23:57:37
Po ja..nje dite e bukur me diell
ku je duke ecur per qefin tat..sheh dike qe ke 20 vjet pa e pare
dhe zemra fillon me 120km ne ore.

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer
flutur
#209 ne: 14-12-2013, 23:58:13
te pershendes farfalla me ket kengen meqe e ke menien te dashnia e pare :P

rrofsh ti  :P

 • Postime: 12746
Mishel...............
#210 ne: 14-12-2013, 23:58:40
Po ja..nje dite e bukur me diell
ku je duke ecur per qefin tat..sheh dike qe ke 20 vjet pa e pare
dhe zemra fillon me 120km ne ore.

Auuuuuuuu nashti e kapitova mi
Qeke perdhunejshen me ate sot ti LOL LOL

 • Postime: 12746
Mishel...............
#211 ne: 15-12-2013, 00:00:18
Na shtive nepsin mi gru.....

Vetem se une  :S :S .....ah sikur vetem per nje cast ta shihja

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer
flutur
#212 ne: 15-12-2013, 00:00:43
hahahaa...jo mi  :-[.
ajo qe mbaron mbaron..po them per ndjenjat
ishte me grun mi  :D

 • Postime: 12746
Mishel...............
#213 ne: 15-12-2013, 00:03:27
Hahahaha

Ath sdo kisha dash me qene prezent

Edhe pse e doja vetem per vete
Kur mendoj se ku eshte....them le te ishte edhe i dikujt tjeter vetem te ishte
Po pastaj prape them...po valle nese e gjitha kjo sdo kish mdodhur a do ta pranoja dot faktin te ishte i dikujt tjeter pervec meje????

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer
flutur
#214 ne: 15-12-2013, 00:08:31
Jo.
e veshtire eshte

 • Postime: 12746
Mishel...............
#215 ne: 15-12-2013, 00:11:59
Egoiste ne maja....ndoshta i vetmi person qe e adhuroj per cdo fjale qe thosh e per cdo gjest qe bente

Kane kaluar kaq vite edhe ende mbaj cdo gje mes nesh
Cdo grindje, cdo perqafim, cdo puthje, cdo prekje

E sot ti flutur me cove larg serisht.   


Zot sa mall kam

 • Postime: 1288
Pasion
#216 ne: 15-12-2013, 00:15:16
Egoiste ne maja....ndoshta i vetmi person qe e adhuroj per cdo fjale qe thosh e per cdo gjest qe bente

Kane kaluar kaq vite edhe ende mbaj cdo gje mes nesh
Cdo grindje, cdo perqafim, cdo puthje, cdo prekje

E sot ti flutur me cove larg serisht.   


Zot sa mall kam

Emocione me percjellin kur lexoj te tilla permbajtjesh! :(

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer
flutur
#217 ne: 15-12-2013, 00:16:14
une 20vjet mbrapa..kapsalliti syt..
per zotin kur pash ca plake kishte..boboo..thas h car gustoje paska..dyshova te vetja LOL

nejse..i kafe e lam me e pi..po jeta ka marr rrjedhen e vet
e buka e thyer nuk ngjitet.

 • Postime: 1288
Pasion
#218 ne: 15-12-2013, 00:18:36
une 20vjet mbrapa..kapsalliti syt..
per zotin kur pash ca plake kishte..boboo..thas h car gustoje paska..dyshova te vetja LOL

nejse..i kafe e lam me e pi..po jeta ka marr rrjedhen e vet
e buka e thyer nuk ngjitet.

Mishel!

Nqs s'sheh Fluturen ketu mendo qe Fluturen na e rrembyen :D

Nje note dyshimi filloi ne ate trazim ndjenjash Flutur ;)

Kujdes! :D

 • Postime: 474
ness uno
#219 ne: 15-12-2013, 00:20:40
une 20vjet mbrapa..kapsalliti syt..
per zotin kur pash ca plake kishte..boboo..thas h car gustoje paska..dyshova te vetja LOL

nejse..i kafe e lam me e pi..po jeta ka marr rrjedhen e vet
e buka e thyer nuk ngjitet.
flutra pini ma mire i kapucino me shllak ;) :P

 • Postime: 12746
Mishel...............
#220 ne: 15-12-2013, 00:20:46
Emocione me percjellin kur lexoj te tilla permbajtjesh! :(

Kjo eshte jeta pasion...sot jemi e neser jo

Por edhe pse ka qene e vetmja dashuri qe me ka falur cka askush sdo mundte.....kurre sme ka kerkuar asgje ....thjesht i mjaftonin syte e mi ...ndricimi i tyre per te kuptuar se sa e doja
Kurre nuk dyshoi se une beja ndryshe nga c'thoja
Kurre sme thyu me fjale te ashpra....por per aq vjet bashke me trajtoi si dicka te vecante

Mbretereshen e tij

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer
flutur
#221 ne: 15-12-2013, 00:20:58
hahahaa...jooo ..po te kish trazira do kishin ndodhur Pasion.
nuk permbyset anija me nje fllad te lehte..anija ime e ka spirancen te hedhur fort. :)

 • Postime: 12746
Mishel...............
#222 ne: 15-12-2013, 00:22:29
He moj e ti....se sti vuri ne dyshim kush hedhjen e sperances

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer
flutur
#223 ne: 15-12-2013, 00:23:15
flutra pini ma mire i kapucino me shllak ;) :P
shllaku nuk me pelqen  :D
kafe e cigare po. :P

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer
flutur
#224 ne: 15-12-2013, 00:24:19
He moj e ti....se sti vuri ne dyshim kush hedhjen e sperances
doren ne zjarr se ve  :P..se rob jena  LOL
 

Është art Dashuria?

Nisur nga atman

Postimi i fundit 16-10-2007, 04:46:49
nga erlehta
Dashuria ne martese

Nisur nga atman

Postimi i fundit 01-02-2020, 20:33:42
nga erlehta
Dashuria ne internet - realitet i ri

Nisur nga Gjumashi

Postimi i fundit 18-02-2020, 07:26:59
nga Gjumashi
Dashuria ne vargje..

Nisur nga taulanti

Postimi i fundit 19-02-2020, 13:35:19
nga erlehta
A mund te matet/peshohet dashuria?

Nisur nga SmiLey

Postimi i fundit 15-07-2009, 21:54:49
nga Misss