×

Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??

Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??

· 235 · 15162

 • Postime: 12738
Mishel...............
#225 ne: 15-12-2013, 00:25:35
He pra mo....dil ne origjine lol

 • Postime: 1288
Pasion
#226 ne: 15-12-2013, 00:26:16
Mishel te kuptoj(besoj se te kuptoj shume!) :)

Kujtime ne sirtar me kycin qe sa here e hap e di qe do te dergoje atje te magjite!

Sa te bukura aq te dhimbshme. :(


Flutur!

Lere spirancen ,por kujdes :D

Kur flisni seriozisht ma beni zemren si are qe e punojne traktore ne kohen e  xhaxhit :S

 • Postime: 1449
 • Gjinia: Femer
flutur
#227 ne: 15-12-2013, 00:27:37
po pra.. :-[
se majta dot mren aq shume u emocionova..
ndonjehere jeta na ve ne prove me duket.

 • Postime: 12738
Mishel...............
#228 ne: 15-12-2013, 00:28:36
Ja kjo eshte prova me tregu sa besnike ndaj burrit je

Hajde forca nashti

 • Postime: 1449
 • Gjinia: Femer
flutur
#229 ne: 15-12-2013, 00:29:28
Per zotin ma keq se sot se kam ni veten kurre.

 • Postime: 1449
 • Gjinia: Femer
flutur
#230 ne: 15-12-2013, 00:30:46
burrin e kom si shpirt mi..kai her mi hyp nervat po kalon 5minutshi.

 • Postime: 12738
Mishel...............
#231 ne: 15-12-2013, 00:31:24
Sdi cte them....se kam provu si ndjesi

Por rrekem te te besoj  :(

 • Postime: 1449
 • Gjinia: Femer
flutur
#232 ne: 15-12-2013, 00:35:16
sikur u lirova qe e thash mi gru..se mu mblodh ne fyt.

 • Postime: 2109
Grens(Wiliams)
#233 ne: 18-12-2013, 14:15:58
SA ME E MADHE DASHURIA AQ ME E VOGEL DESHIRA PER SEKS..mua keshtu me ndodh..i kam ne raport te zhdrejte.. :D

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#234 ne: 18-12-2013, 22:54:22
ky diavolakis suflakis teme per koke te temes paska hap