×

Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??

· 235 · 15018

Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??

· 235 · 15018

 • Postime: 331
redman
#50 ne: 17-10-2004, 22:20:50
kshu nuk shtyhet...dengla... hajt pra ..duhen prova
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#51 ne: 18-10-2004, 06:27:04
me ke e ke ti mo...se ka shume siper teje...
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 331
redman
#52 ne: 18-10-2004, 08:49:35
me mua :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#53 ne: 18-10-2004, 09:04:27
meqe e ke me veten hidhu pra c'pret se nuk te vjen nga qelli mos mu ul para kom por dil e hap syte...
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 331
redman
#54 ne: 18-10-2004, 09:11:35
syt katr i kom bo..ce do s shoh gjo n drit
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#55 ne: 18-10-2004, 09:16:10
hajt mos u merzit se do kete pa zoti ne per ty :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 331
redman
#56 ne: 18-10-2004, 09:49:02
 :o po ti pse si lan dhembet
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 186
Xcape-girl
#57 ne: 18-10-2004, 16:07:11
dashuria eshte nje ndjenje...seksi eshte fakt....mire eshte te te pelqejne dhe ti kesh qe te dyja....behet me i bukur seksi kur e nem me ate qe do ;)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#58 ne: 20-10-2004, 08:50:26
:o po ti pse si lan dhembet

Si shikon si i kane shkuar syte ikones tende nga shkelqimi i dhembeve te mia....
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 29
BuBi
#59 ne: 29-10-2004, 18:43:49
 :love: DASHURIA o miku im eshte nje det qe do kalosh nese varka te fut uje
notin duhet te fillosh :love:
PER mua si anetar i ri  eshte dashuria se eshte dicka e forte qe krijon femra me mashkullin..kurse seksi eshte vetem per nje nate qe do kalosh me ate femer..ajo dihet se dashuria pa seks nuk ka po ky eshte mendimi im :???
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#60 ne: 31-10-2004, 06:53:21
ja qe une mendoj se e ke gabim ti BuBi :??? Sigurisht qe ka dashuri pa sex...
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1267
Seni Seviyorum
#61 ne: 31-10-2004, 12:08:41
Kur hahet buk, pihet vere. Mund ta shtysh edhe pa pire uje, por vete organizmi heret o vone kerkon leng.

Pa uje nuk jetohet!
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 43
 • Gjinia: Mashkull
scarface
#62 ne: 31-10-2004, 22:16:52
une mendoj se seksi me pelqen me shum se njeriu kur dashurohet nuk ka koh as per sex???  ><
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 107
 • Gjinia: Mashkull
Diavolakis
#63 ne: 02-11-2004, 00:22:07
Sex der ne kte moshe  :hahaha :hahaha  :love:

Go to hell people  :pafshim :pafshim

[attachment[/attachment]

[attachment[/attachment]
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1412
 • Gjinia: Mashkull
StormAngel
#64 ne: 02-11-2004, 00:35:26
Dashuri me seks te mire eshte ajo e verteta per mua. :love:
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1288
 • Gjinia: Femer
QueeN
#65 ne: 02-11-2004, 13:28:31
Njera pa tjetren nuk shkon :)
dmth nese do nje person te pelqen edhe sexi i tij :)
mendimi im :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 29
BuBi
#66 ne: 02-11-2004, 18:37:42
 <> <>Lisa ky eshte mendimi im...ti ke mendimin tend..po te them edhe dicka qe dashuria mban perbrenda edhe seksin bashke rrusho <)> <)>
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#67 ne: 02-11-2004, 19:36:02
sigurisht nuk e ve ne dyshim por mund te dashurosh dike edhe pse ata nuk te duan dhe vetem ky fakt na tregon qe ka dhe dashuri pa seks pastaj ka dhe shume te tjera po qe lere mos ti prekim ato tema :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2025
 • Gjinia: Mashkull
sulltani
#68 ne: 07-11-2004, 22:00:59
jam dakort me ty lisa,po dua te sjell dhe nje shembull tjeter ose me sakte 2.
1 prinderit tane kane ndenjur nje perjudhe te gjate te dashuruar dhe mbasi jane martuar kene bere dashuri(nuk dua ta quaj sex).
2 kur plakemi nuk bejme sex dhe ky eshte fakt, dhe dashuria vazhdon.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 8137
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#69 ne: 08-11-2004, 04:42:54
sexy njehere por  jo gjithmone ...  :-[
dhe dashuria eshte shume me e bukur se sa sexy :love:
Hera e pare qe me pelqen mu ky!
:D
Nuk jam akoma ne gjendje te jap pergjigje!Me vone ndoshta!Sot jam per dashurine!
E mendoj se sex pa ate eshte gjeja me koti!
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 279
 • Gjinia: Mashkull
the_General
#70 ne: 08-11-2004, 06:47:36
sexy njehere por  jo gjithmone ...  :-[
dhe dashuria eshte shume me e bukur se sa sexy :love:
Hera e pare qe me pelqen mu ky!
:D
Nuk jam akoma ne gjendje te jap pergjigje!Me vone ndoshta!Sot jam per dashurine!
E mendoj se sex pa ate eshte gjeja me koti!
ashtu ............ mos moj pse cka kujtove ti
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1667
 • Gjinia: Femer
Dirrtygirl
#71 ne: 17-11-2004, 12:49:17
te dyja!
sepse secila ka bukurine e vet.
megjithese them se seksi duhet te jete me interesant, por deri tani nuk e kam provuar...
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 8137
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#72 ne: 17-11-2004, 14:46:48
Ty dirrty te pelqejne te dyja akoma pa e provuar njeren?!?!?!?!?!
Epo.........
generalo ca kishe ti mistrec?
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6
 • Gjinia: Mashkull
A^L^B^A^N^I^A
#73 ne: 26-11-2004, 19:46:10
tesh mire eshte me pas te dyja por prep eshte bukur edhe nqs ben seks pa ken i dashuruar pse me ti gjith dashurohi kur beni seks ju :D un per vedin jo keshtu qe edhe kur e bej nuk jam i dashuar edhe prep eshte :P:P fantastike po dihet qe kur je i dashurar ke tjera emocione edhe duket si me ken ne paradiso kur e ben :P :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 771
 • Gjinia: Femer
Hersianna
#74 ne: 26-11-2004, 20:08:56
Eshte e cuditshme, nuk e di nese e keni vene re apo jo, por shume veta nese i pyet ``Kush eshte ndryshimi mes sex-it dhe te berit dashuri`` pergjigja me e votuar eshte ``Jane njesoj, mardhenie seksuale``. Si do te pergjigjeshit ju? Pse femrat zakonisht perdorin fjalen [ bera dashuri me te] dhe meshkujt thone [ bera sex me te]?

Hersia
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super