Zerion

Zeri yt => Dashuria ⚤ Seksi => Teme e nisur nga: Diavolakis ne 21-08-2004, 17:43:48

Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: Diavolakis ne 21-08-2004, 17:43:48
Le te Bisedojme se bashku ne kte teme Ã‚  :love:...
Pse ju pelqen dashuria me shume...jeni zhgenjyer me persona ne sex....
nuk keni partnerin e duhur ne kte pjese te jete?? :puth

Dhe sexy... pse sexy.. ju pelqen te kaloni bukur ne gjera qe nuk kane ndjenja dhe gjera qe te bejne te ndihesh i lodhur nga lidhjet e vjetra qe keni pasur.. etj etj..... Le te bisedojme bashke :???Titulli: : Dashuria apo Sexy..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: ^AngeL^ ne 21-08-2004, 19:51:01
me nje fjal po flas sipas shkences :P  :D


shkenca thot sexy,,,,,,,,,,eshte kur thjesht shfryn epshet,,,dmth realizon ate deshiren tende si mashkull ne sex,,,,pa ndjenja vetem si dru,,,,,,,qef,,,,,,,,,,sikur te droguarit.

gjersa Dashuri,,,,,,,,,,dmth eshte ta ndiesh frymen e personit dhe gjithcka,,,,,,,,,,,,,,,,,2 trupa behen 1,?  :D :lalala
Titulli: : Dashuria apo Sexy..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: ^AngeL^ ne 21-08-2004, 19:55:26
po flas sipas shkences jo me fjal te mia.


sexy,,,,,,,,,,,dmth kur nje mashkull bon qefin e tij,,,,dicka pa ndjej,,,,,,,sikur nje qe drogohet. thjesht shfryn epshet,,,,,  ><


Dashuria,,,,,,,,,,,,2 trupa jane nje,,,,,,,,,ndien cdo gje ndaj atij personi,,,,,,,sa te rrahurat e zemres se tij/saj te marin frymen,,,,,,,,,,,dmth eshte dicka qe e do me zemer,,,,,jo me qef  :D :zjarr :zjarr
Titulli: : Dashuria apo Sexy..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: LOLO ne 21-08-2004, 23:20:38
Ka njeri qe deshiron vetem sex, pa obligimi pa asgje, vetem e vetem te shfryen epshet e ti/saja...

Kusrse sexi qe behet me dashuri, perplot ndjenje eshte dic qe eshte veshtire ta pershkruajsh, sepse aty dyt mundohen njeri tjetrit tja plotesojne qdo deshire ne shtrat, aty do e ndjenje njeri tjetrin dhe me shume se me pare, aty do tregojne vetem dashuri, pa turp, pa mbrenga... Dhe mbas sexit do perqafohen nje me tjetrin puthje te pa ndalura, dhe gjume ne gjiun e njeri tjetrit...

Kshtu e mendoja une kete..
Titulli: : Dashuria apo Sexy..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: Diavolakis ne 22-08-2004, 00:38:23
Ke bere ndonje here sex moj bebe...,
nuk ja ke idene fare cfare do te thote sex... e tregon nga experinca me ato qe shkruan.... te djersitesh siper ndonjeres dhe te behesh nje me te....
te zbulosh trupin e saj vetem me llapen tende. :P..ta besh te veje ne qiell.. :puth nejse mos te them me shume se do te kesh ndonje prb teknik... :D
Titulli: : Dashuria apo Sexy..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: ^AngeL^ ne 22-08-2004, 00:49:09
o ti mfal diavooooooo,,,,,respekto mendimet e tjerve............. ..dhe pse rri ti tu u thith ,,,,,,,,,me vjen keq por sjam e till...........duke sh nga menyra se si flet qe je i till.


Titulli: : Dashuria apo Sexy..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: milanisti ne 22-08-2004, 00:54:26
Kujdesni kur te flisni ke kjo teme se nuk do te lejoj gjera ofenduese ose fjale te pista. :et :et 8)
Titulli: : Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: ^AngeL^ ne 22-08-2004, 01:07:42
Berni mos mthuj mu,,,,,,,,kur ka kafsh tjera ktu qe fillojne tu ofendu. gjasme po them dicka.............. ................... ...
Titulli: : Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: krutani79 ne 23-08-2004, 19:02:18
LALO SEKSI ESHTE I FUNDIT NE DASHURI BYE......
Titulli: : Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: ^AngeL^ ne 23-08-2004, 22:29:22
LALO SEKSI ESHTE I FUNDIT NE DASHURI BYE......
krutano ta hongsha zemren jarabil,,,muaaaaaaaaaaaaaaaaaaah
Titulli: : Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: LOLO ne 24-08-2004, 12:54:20
Diavooo po  mer po as llapa nuk futen qdo kund... Po dashuropve ndojhere do e sheh se sexi me dashuri eshte 100 here me i mire se sa pa dashuri ndjenje, ateher do flasim me ndryshe.. :)

Se cka behet ne shtrat quno mundemi te gjith ti tregojme fantaziat tona, por nuk di se cfar kuptimi do ket kjo ketu ne kete forum...

te pershendese
Titulli: : Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: Diavolakis ne 24-08-2004, 21:37:53
Diavooo po  mer po as llapa nuk futen qdo kund... Po dashuropve ndojhere do e sheh se sexi me dashuri eshte 100 here me i mire se sa pa dashuri ndjenje, ateher do flasim me ndryshe..

Se cka behet ne shtrat quno mundemi te gjith ti tregojme fantaziat tona, por nuk di se cfar kuptimi do ket kjo ketu ne kete forum :D ahahahahahhahahahah ahahaa....(te shkruash me llape ne (trup....ne mace te zeze te nje femre Alfabetin ) se marr vesh nje here pse te zuri miza se cfare them une per fantazine time....?
Nejse mer LOLO nuk do me besh mua kritik..Une te dhashe pyetjen dhe ti e thua mendimin tend.Me vjen keq qe nuk tregoni karakterin tuaj ketu...po me hiqeni te gjithe si te ditur per dashuri etj etj....
thuani nje here ate qe ndjeni brenda jush..dhe te tregoni vetes suaj se kush jeni... >< Por te gjithe ata qe flasin kshu "mendojne"se jane te dashuruar qe te ndihen vete mire.>!Kur je i dashuruar ne te vertete athere i shikon gjerat me sy tjeter,,,
une per vete nuk jam dashruar kurre...i shikoj me mire gjerat se ai tjetri/a kur jane te trubulluar(duke menduar se jane te dashuruar!
nejse u lodha tani por do bisedojme prape  :zjarr  :tym
Titulli: : Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: LOLO ne 25-08-2004, 17:26:44
Diavoo cfar do te dish? Do te dish se sic e duam sexin? Apo a e preferojme dashurin me shume se sexin? Apo a mundemi ti ndajm sexin dhe dashurin? :??? Ma kthe pergjegjjen dhe une do behem fer do tregoj te verteten..

Po deshe dhe te shkruaj fantazia qe qdo njeri i ka, dhe do per ti bere ndonjehere? :)

te pershendese
Titulli: : Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: krutani79 ne 25-08-2004, 18:42:51
bebe_inteligjente faleminderit per komplimentin  :lule por dicka eshte e sigurte se seksi pa dashuri kryhet vetem tek kafshet dhe tek njerezit per te shuar etjen e momentit qe ndoshta mund te kete te njenten efekt si tek kafshet bye................ .... :lalala
Titulli: : Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: ^AngeL^ ne 25-08-2004, 20:52:43
bebe_inteligjente faleminderit per komplimentin  :lule por dicka eshte e sigurte se seksi pa dashuri kryhet vetem tek kafshet dhe tek njerezit per te shuar etjen e momentit qe ndoshta mund te kete te njenten efekt si tek kafshet bye................ .... :lalala
ahahahahaha je rob zoti per koken time,,,hallall,,,,,,,,,,,,,,,,,nuk ka cfare ti shtohet mo se e prishin,,,,,,,,,,ishalla mbush men i zoti i temes,,,,,,,,,sepse eshte tamom rob kafsh i bje murit me koke ene sja ndien fare,,,,,,,,nuk bohet me keq :P :D

krutani muaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaah
Titulli: : Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: Diavolakis ne 26-08-2004, 12:32:40
ishalla mbush men i zoti i temes,,,,,,,,,sepse eshte tamom rob kafsh i bje murit me koke ene sja ndien fare,,,,,,,,nuk bohet me keq  :zjarr

Bebe... shume here me mire i len te tjeret te vuajne me budalleqet e tyre qe thote, dhe i kuptojne sesa te jap nje pergjigjje..!!! :'(
me Viktima si puna jote nuk ja vlen te flas...!!! <)>Pershendes LOLO qe eshte si shpirt :puth :tym
Titulli: : Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: Gjumashi ne 26-08-2004, 12:32:59
(Sa kam qesh.)

Po pa marr parasysh njeriu me shume  e vlerson sexin sesa dashurin.

dhe ti shoku mos hy shume te detaje, a ka bor a ska bere?  :occ

Jo per gje por nuk thot njeri te gjitha ne shesh te popullit.

O shoku do te pyes ku e ke bere per her te par?

Se une kam harruar. :detari

Shendet shoku. :pafshim
Titulli: : Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: ^AngeL^ ne 26-08-2004, 12:44:03
ishalla mbush men i zoti i temes,,,,,,,,,sepse eshte tamom rob kafsh i bje murit me koke ene sja ndien fare,,,,,,,,nuk bohet me keq   :zjarr

Bebe... shume here me mire i len te tjeret te vuajne me budalleqet e tyre qe thote, dhe i kuptojne sesa te jap nje pergjigjje..!!! :'(
me Viktima si puna jote nuk ja vlen te flas...!!! <)>Pershendes LOLO qe eshte si shpirt :puth :tym
edhe mu me vjen keq se ty tvjen keq se mu mvjen keq per ty................. ...
sem bon me vujt ti mer daj se nuk me rruhet me nera per ty...........
Titulli: : Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: Diavolakis ne 26-08-2004, 12:44:55
Shoku lere se keta duke pare gjith diten telenovela...mendoj ne se jane te dashuruar... :D dhe ne telenovela nuk jep duke bere ndonje here sex...prandaj i largohen pyetjes sime... :D  <)>
keta jane te dashuruar me Tv& Virtual...
nuk ja kane idene fare si eshte te besh sex te kenaqesh dhe te dashurosh...
femra si puna e Viktimes qe permenda me pare...ajo ska shikuar kurre burre ne sy te thote dicka...(se te beja sja ka kerkuar kurre asnjera nga gojat)  :lalala <>
Titulli: : Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: LOLO ne 26-08-2004, 13:04:36
Diavoo flm per pershendetje se me bere te skuqem  :-[

Po pse or lal nuk mu pergjegjje ne pytjen time qe ta kam nenshtruar ;)
Titulli: : Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: kiki_gj ne 26-08-2004, 15:34:53
Dashuri pa sex nuk egziston e as sexi pa dashuri nuk egziston nuk ka hije.
Por te dashurosh me zemer nje femer ta kuptosh deshiren apo brengen ta kuptosh deshiren, te flasesh me te lirshem dhe mos ta mohosh mendimin e saj apo te atij ateher mund te flasim per diq te mire.
Shtrati nga njehr mund te jet oqena i pafund e nganjerr mund te jet edhe nje alkatraz i vertet.
per dy vet nje dashuri me zjarr i duhet edhe nje ndenj qe rrjedh nga truri me plot dashuri per personin qe e ka afer ateher edhe sexi do ta ket ate bukurin e vet.
por te dashurosh me intrig e ne shtrat do te jet vetem nje intrig e shpejt dhe pa rezultat.
ashtu une mendoj!
Titulli: : Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: AngelDeviled ne 26-08-2004, 17:09:52
Tani me bete kurioze edhe mua ju!
Une per vete jam dakort me te tere!
Jo per gje po nuk eshte se ia kam shume idene ketij muhabeti!
deri me sot kam menduar se ekziston dashuria pa sex!Po me tere historite e deshtuara kam vertetuar se jo!
Tani dicka te vecante do e kete ky sexi se s'ka mundesi te jete kaq i rendesishem ne jeten e njerezve!
Une kam idene se deri sa nuk e provon Dashuria te pelqen me shume se sexi!Per me vone do ju shkruaj pas ca kohesh!
Megjithate mos e banalizoni temen shume e ! ju lutem!
Diavolo qenke mjeshter ti! ;)
Titulli: : Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: milanisti ne 26-08-2004, 17:13:16
Edhe un me mendim tat jam angeldiviled.
Ju lutem dhe un mos flisni gjera te papershtatshme ne kete teme jo Fjale Banale. :'(
Titulli: : Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: Zhade ne 27-08-2004, 11:47:01
Berni mos u zemro shum Mbaje veten ne te tilla raste :lule
Titulli: : Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: Diavolakis ne 27-08-2004, 11:50:56
angeldeviled ,sigurisht qe eshte nje pjese e madhe e jetes tone...
ndoshta per ata qe nuk e kuptojne cdo te thote te besh "sex" eshte vetem per ata qe nuk dine te bejne sex..... <)>
Te dish te besh sex eshte dicka si puna  e artit..
dhe une e kam ne gjek kte pune.. <>

Por keta me jane zhytur ne poezi gjith jeten dhe me ato jetojne, dhe ndihen me nje person bukur dhe mendojne se jane dashuruar.... ><
nuk them qe nuk eshte gje e bukur "dashuria"por sexi e forcon lidhjen e dy personave..,!! :pafshim

angeldeviled  Diavolo qenke mjeshter ti!
<> :tym
Titulli: : Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: SmiLey ne 27-08-2004, 19:47:52
Ti more 'Diavolo' qenke shpirti i seksit, apo me mire te te quaj 'the sex machine', si thua  :occ. Jo per gje, po me sa kam lexuar ne temat e tjera..., ti more i uruar, shkon nga shkon e po aty e sjell muhabetin, vetem tek seksi  :D  :lalala
Pse more, mos eshte e rendesishme aq shume sa e ndjen ti ne jeten tende dhe per njerezine.... :??? Me duket se po i pergjitheson njerezit, jo te gjithe mendojne si ty.
Nje shembull i tille jane mendimet qe kane dhene e shprehur shume anetare ne kete teme ndoshta dhe ne temat e tjera. E n.q.s s'te pelqen mendimi i tyre por si dhe pergjigjja, mendoj se nuk te mbetet gje tjeter vecse ti respektosh e jo ti banalizosh ne ato idete e tua.  :-\

Personalisht, mendoj se secila ka rendesine e vet duke marre parasysh marredheniet te cilat ti ke me ate person (dmth nqs ato jane te castit apo te nje shkalle me serioze). Megjithate, mendoj se dashuria duhet te jete sigurisht ajo qe duhet te na  pelqej me shume, por dhe qe mban me shume peshe ne nje raport midis dy njerezve (flas kety per ata qe dashurohen).
Mendoj se ka seks pa dashuri (fakte te tilla ka plot, fatkeqesisht), te cilat me duken thjesht si shfrytezim te rastit.
Ndjenjen qe te dhuron dashuria, seksi kurre nuk mund ta dhuroj!!!
Ndoshta ti Diavolo ke per te kuptuar kete ndjenje me shume, kur nje dite me te vertete te arrish te dashurosh dike.

 :pafshim
Titulli: : Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: Diavolakis ne 27-08-2004, 22:06:08
Une po mundohem te hap syte njerzimit....nuk i banalizoj,
sepse i kane te mbyllur po ashtu sic dhe  kembet.... :D

Dhe nuk thashe te me vesh ndonje "nick name" per gjerat qe them...('the sex machine)  <)>
une thjesht them ate qe ndiej,nuk them ate qe duan te tjeret te lexojne...ok!

Dhe po te dashurohem kurre,dhe te bej sex ne te njejten kohe...aq me mire per mua do me zgjatet jeta 10 vjet akoma  :lalala

Kujt ti pelqejne Mendimet e mia.. ;)

[attachment[/attachment]
Titulli: : Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: AngelDeviled ne 28-08-2004, 23:01:18
Diavolo kur do vije ketej ti pra?
 :puth :puth :puth
Titulli: : Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: Diavolakis ne 30-08-2004, 17:42:58
Ju kerkoj ndjese por me duket se keto dy shkrime nuk japin ndonje ide per temen ne fjale
Diavolakis nderhyrjen e mesiperme e bera une, arsyeja eshte e kuptueshme. Nje veprim te tille do ta bej sa here qe shkrimet do te stonojne, PRA, SA HERE QE TENDENCAT E SHKRIMEVE, (SEPSE HOQA DY, TE SMILEY DHE TENDIN)DO TE MARRIN DREJTIM PERSONAL. Dhe jam shume i bindur qe do te me kuptosh drejte.
Nese do te ishe me i vemendshem do te shikoje qe nderhyrja mban firmen time, ATMAN.
FALEMINDERIT PER MIREKUPTIMIN.
Titulli: : Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: AngelDeviled ne 30-08-2004, 19:43:57
UAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mbeta ne dere une!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
Titulli: : Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: kaprollja ne 30-08-2004, 21:17:13

Nje nderthurje e te dyjave do ishte perfekte.. :)
Titulli: : Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: Cami ne 06-09-2004, 20:33:58
 seksi thjesht eshte epsh te besh seks me dike nuk do te thot qe e do dhe kurrsesi nuk ben qe te ngaterrohet me dashurin pra dashuria eshte ndjenje e shpirtit dhe aty nuk pyetet per seks por per dashuri e natyrshme eshte qe dashuria te na pelqej me shum
Titulli: : Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: stalion ne 07-09-2004, 03:52:16
kjo eshte si puna e asaj prralles. ;)o mbret? urdhero i thot mbreti.... a njonen? a te dyja? te dyja te dyja... :lalala
ja pra u zgjidh dhe ky problem te dyja tha mbreti... ;) :pafshim
Titulli: : Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: Elbasanllija ne 09-09-2004, 12:14:17
un me than te drejten ke kjo tema ktu po shkruj sa me rrit numrin e posteve lol se se kam provu ndonje her kur ta provoj do jua jap mendimin tim me sakt  :-[
Titulli: : Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: Diavolakis ne 12-09-2004, 09:45:01
 :'(  >< jeni shume te ftohte..

 bye bye :pafshim

[attachment[/attachment]
Titulli: : Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: CIA_FERIZAJ ne 14-09-2004, 17:03:52
valla sexi eshte ma i mire ama pa dashuri skish sex,,, ncuk te dyjat bashk po shkojshin
Titulli: : Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: Lisa ne 14-09-2004, 21:08:32
mos ja fut mbrockullave tani si nuk ka sex pa dashuri mo shko ne banjot e ndonje diskoje se ka sa te duash :P
Titulli: : Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: Diavolakis ne 18-09-2004, 08:59:19
 :D Lisa...
per te gjithe ka nje here te pare besoj,dhe mesa duket e paske kaluar dhe ti ate heren e pare  :perqafim

 :pafshim
Titulli: : Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: Maestro ne 18-09-2004, 17:37:19
mos ja fut mbrockullave tani si nuk ka sex pa dashuri mo shko ne banjot e ndonje diskoje se ka sa te duash :P


Shi goca, i paska pa me syte e veta ngjarjet.  8)
Titulli: : Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: AngelDeviled ne 18-09-2004, 23:32:31
mos ja fut mbrockullave tani si nuk ka sex pa dashuri mo shko ne banjot e ndonje diskoje se ka sa te duash :P


Shi goca, i paska pa me syte e veta ngjarjet.  8)
me sa duket edhe ti!!!!!!! :D
Titulli: : Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: CIA_FERIZAJ ne 19-09-2004, 13:36:55
mos ja fut mbrockullave tani si nuk ka sex pa dashuri mo shko ne banjot e ndonje diskoje se ka sa te duash :P
ka shum por snjera spo ma jep ne wc qy ... ndoshta ti je zemer mire ama un si ti sun po gjeje
Titulli: : Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: Alda ne 14-10-2004, 11:26:54
Nje bravo te madhe per Lisen <> jeton tamam ne kete planet.
Pastaj seksi me dashurine nuk ka te beje fare, nuk mund te besh dashuri me nje person qe se do por ke thjesht terheqje fizike...
A e dini çdo te thote dashuri apo jo?????  :o
Do te thote ledhatime, perkedheli dhe shume shume puthje..... :puth me nje fjale keto jane ne plan te pare.
Kur e dashuron nje person eksitohesh dhe nga nje perqafim apo jo?
A mund te puthesh pa pushim me nje qe se do??? (une jo per vete) :-\
Pastaj me e bukura eshte se kur je i dashuruar mund ti besh te dyja "dhe dashuri dhe seks" si te te vi. 8)
Kurse kur ke nje lidhje vetem per seks.....ben vetem seks :tym
Titulli: : Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: Lisa ne 14-10-2004, 18:53:00
alda ja the ja the po kujt ja the...
Titulli: : Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: Lisa ne 14-10-2004, 18:54:50
:D Lisa...
per te gjithe ka nje here te pare besoj,dhe mesa duket e paske kaluar dhe ti ate heren e pare  :perqafim

 :pafshim

hajt mos u merzit me kalimin e kohes do rritesh dhe ti
Titulli: : Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: Lisa ne 14-10-2004, 18:56:03
mos ja fut mbrockullave tani si nuk ka sex pa dashuri mo shko ne banjot e ndonje diskoje se ka sa te duash :P


Shi goca, i paska pa me syte e veta ngjarjet.  8)

si ben ky aman se te dy ne NY jetojme....pse ti syte e te tjereve more borxh...
Titulli: : Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: Lisa ne 14-10-2004, 18:57:47
mos ja fut mbrockullave tani si nuk ka sex pa dashuri mo shko ne banjot e ndonje diskoje se ka sa te duash :P
ka shum por snjera spo ma jep ne wc qy ... ndoshta ti je zemer mire ama un si ti sun po gjeje

prit gomar te mbije bare i thone asaj :P sa keq po me vjen per ty vertet :P
Titulli: : Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: abela ne 14-10-2004, 19:07:04
dashuri & seks ?
ah ! Ku ka dashuri ka seks perfekt :X
Titulli: : Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: redman ne 17-10-2004, 09:02:39
sigurisht...ska  si te kete dashuri pa seks
Titulli: : Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: Lisa ne 17-10-2004, 20:38:46
per mendimin tim ekzistojne te dyja mundesite...siguris ht qe sex pa dashuri ka dhe kete nuk besoj se e ve njeri ne dyshim por une mendoj se edhe dashuri pa sex ka sepse njeriu dashuron me shpirt dhe ne dashuri ka dhe fatkeqesi ndarje por kjo nuk do te thote sepse ti je e ndare per nje kohe te gjate me nje person dhe dashuria qe pate per te zhduket...
nuk mund te dashurosh dike sepse ishte i/e mire ne sex e dashuron nga virtytet nga shpirti nga shume e shume gjera te tjera ....
Titulli: : Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: the_General ne 17-10-2004, 22:08:55
 sexy njehere por  jo gjithmone ...  :-[
dhe dashuria eshte shume me e bukur se sa sexy :love:
Titulli: : Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: redman ne 17-10-2004, 22:20:50
kshu nuk shtyhet...dengla... hajt pra ..duhen prova
Titulli: : Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: Lisa ne 18-10-2004, 06:27:04
me ke e ke ti mo...se ka shume siper teje...
Titulli: : Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: redman ne 18-10-2004, 08:49:35
me mua :D
Titulli: : Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: Lisa ne 18-10-2004, 09:04:27
meqe e ke me veten hidhu pra c'pret se nuk te vjen nga qelli mos mu ul para kom por dil e hap syte...
Titulli: : Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: redman ne 18-10-2004, 09:11:35
syt katr i kom bo..ce do s shoh gjo n drit
Titulli: : Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: Lisa ne 18-10-2004, 09:16:10
hajt mos u merzit se do kete pa zoti ne per ty :D
Titulli: : Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: redman ne 18-10-2004, 09:49:02
 :o po ti pse si lan dhembet
Titulli: : Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: Xcape-girl ne 18-10-2004, 16:07:11
dashuria eshte nje ndjenje...seksi eshte fakt....mire eshte te te pelqejne dhe ti kesh qe te dyja....behet me i bukur seksi kur e nem me ate qe do ;)
Titulli: : Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: Lisa ne 20-10-2004, 08:50:26
:o po ti pse si lan dhembet

Si shikon si i kane shkuar syte ikones tende nga shkelqimi i dhembeve te mia....
Titulli: : Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: BuBi ne 29-10-2004, 18:43:49
 :love: DASHURIA o miku im eshte nje det qe do kalosh nese varka te fut uje
notin duhet te fillosh :love:
PER mua si anetar i ri  eshte dashuria se eshte dicka e forte qe krijon femra me mashkullin..kurse seksi eshte vetem per nje nate qe do kalosh me ate femer..ajo dihet se dashuria pa seks nuk ka po ky eshte mendimi im :???
Titulli: : Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: Lisa ne 31-10-2004, 06:53:21
ja qe une mendoj se e ke gabim ti BuBi :??? Sigurisht qe ka dashuri pa sex...
Titulli: : Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: Seni Seviyorum ne 31-10-2004, 12:08:41
Kur hahet buk, pihet vere. Mund ta shtysh edhe pa pire uje, por vete organizmi heret o vone kerkon leng.

Pa uje nuk jetohet!
Titulli: : Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: scarface ne 31-10-2004, 22:16:52
une mendoj se seksi me pelqen me shum se njeriu kur dashurohet nuk ka koh as per sex???  ><
Titulli: : Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: Diavolakis ne 02-11-2004, 00:22:07
Sex der ne kte moshe  :hahaha :hahaha  :love:

Go to hell people  :pafshim :pafshim

[attachment[/attachment]

[attachment[/attachment]
Titulli: : Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: StormAngel ne 02-11-2004, 00:35:26
Dashuri me seks te mire eshte ajo e verteta per mua. :love:
Titulli: : Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: QueeN ne 02-11-2004, 13:28:31
Njera pa tjetren nuk shkon :)
dmth nese do nje person te pelqen edhe sexi i tij :)
mendimi im :P
Titulli: : Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: BuBi ne 02-11-2004, 18:37:42
 <> <>Lisa ky eshte mendimi im...ti ke mendimin tend..po te them edhe dicka qe dashuria mban perbrenda edhe seksin bashke rrusho <)> <)>
Titulli: : Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: Lisa ne 02-11-2004, 19:36:02
sigurisht nuk e ve ne dyshim por mund te dashurosh dike edhe pse ata nuk te duan dhe vetem ky fakt na tregon qe ka dhe dashuri pa seks pastaj ka dhe shume te tjera po qe lere mos ti prekim ato tema :)
Titulli: : Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: sulltani ne 07-11-2004, 22:00:59
jam dakort me ty lisa,po dua te sjell dhe nje shembull tjeter ose me sakte 2.
1 prinderit tane kane ndenjur nje perjudhe te gjate te dashuruar dhe mbasi jane martuar kene bere dashuri(nuk dua ta quaj sex).
2 kur plakemi nuk bejme sex dhe ky eshte fakt, dhe dashuria vazhdon.
Titulli: : Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: AngelDeviled ne 08-11-2004, 04:42:54
sexy njehere por  jo gjithmone ...  :-[
dhe dashuria eshte shume me e bukur se sa sexy :love:
Hera e pare qe me pelqen mu ky!
:D
Nuk jam akoma ne gjendje te jap pergjigje!Me vone ndoshta!Sot jam per dashurine!
E mendoj se sex pa ate eshte gjeja me koti!
Titulli: : Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: the_General ne 08-11-2004, 06:47:36
sexy njehere por  jo gjithmone ...  :-[
dhe dashuria eshte shume me e bukur se sa sexy :love:
Hera e pare qe me pelqen mu ky!
:D
Nuk jam akoma ne gjendje te jap pergjigje!Me vone ndoshta!Sot jam per dashurine!
E mendoj se sex pa ate eshte gjeja me koti!
ashtu ............ mos moj pse cka kujtove ti
Titulli: : Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: Dirrtygirl ne 17-11-2004, 12:49:17
te dyja!
sepse secila ka bukurine e vet.
megjithese them se seksi duhet te jete me interesant, por deri tani nuk e kam provuar...
Titulli: : Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: AngelDeviled ne 17-11-2004, 14:46:48
Ty dirrty te pelqejne te dyja akoma pa e provuar njeren?!?!?!?!?!
Epo.........
generalo ca kishe ti mistrec?
Titulli: : Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: A^L^B^A^N^I^A ne 26-11-2004, 19:46:10
tesh mire eshte me pas te dyja por prep eshte bukur edhe nqs ben seks pa ken i dashuruar pse me ti gjith dashurohi kur beni seks ju :D un per vedin jo keshtu qe edhe kur e bej nuk jam i dashuar edhe prep eshte :P:P fantastike po dihet qe kur je i dashurar ke tjera emocione edhe duket si me ken ne paradiso kur e ben :P :D
Titulli: ``Sex apo Dashuri``
Postuar nga: Hersianna ne 26-11-2004, 20:08:56
Eshte e cuditshme, nuk e di nese e keni vene re apo jo, por shume veta nese i pyet ``Kush eshte ndryshimi mes sex-it dhe te berit dashuri`` pergjigja me e votuar eshte ``Jane njesoj, mardhenie seksuale``. Si do te pergjigjeshit ju? Pse femrat zakonisht perdorin fjalen [ bera dashuri me te] dhe meshkujt thone [ bera sex me te]?

Hersia
Titulli: : ``Sex apo Dashuri``
Postuar nga: atman ne 26-11-2004, 20:16:51
Hersiana, tek zona e lire ke nje teme te tille.
Titulli: : Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: Gjumashi ne 26-11-2004, 20:21:00
Thjeshte i bera nje bashkengjitje dy temave.Le te vazhdojne te postojne ketu.
Titulli: : Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: A^L^B^A^N^I^A ne 26-11-2004, 20:53:37
un kur perdori fjalen dashuri e perdori qe ate X person e dua o jam i dashuruar kur perdori fjalen seks dmth qe bera nje raport edhe asgje me shume pra :D fjala sekse mundet te quhet edhe nje raport me te cilen e perdor kur je i dashuruar varet pastaj varet si e mendojn te tjeret un per vedin keshtu e mendoj tesh pse djemt perdorin fjalen sekse me shume jo djemt varet se kuj ja thone kur flasin me shoke e shoqe i thojn seks kur flasin me personin me te cilin e kane ber i thone dashuri po kjo gja vlen edhe per vajzat se ne fund te fundit nje lloj jemi si vajzat si djemt vetem se nryshon sekse edhe asgje me shume mendimet i kemi te njejta apo jo ka vajza te mira edhe te keqija ka djemt te mire edhe negativ
Titulli: : Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: Thugette_Girl ne 08-12-2004, 01:29:06
 :puthPershendetje... .
Po lexoja shenimet ketu qe keni bere vertet smarr vesh pse e kapni me njeri tjetrin kjo tem eshte bere per qef kuptohet sna ben kush me zor te shkruajme askund pra nese na pelqen shkruajme....
Diavokalis flm per kete tem  dhe per mua edhe pse ne disa terma te te shkruarit je pak si me i hapur se ne tjeret sduhet ta marriim per keq aspak pasi te flasesh per (LLAP) apo sex sesht aspak turp pasi jane gjera te jetes qe pa to mund te them sdo te kishte kuptim jeta.Pra esht fare e thjeshte  gjithkush pergjigjet sipas deshires se vet.(eshte e drejta e njerut me shkruajt e me shpreh ate qe duam e qe ndiejme)....

Sa per mendimin tim  PERSONAL...Padiskut im qe eshte dashuria pasi nese ka dashuri ka gjithcka  pra ka sex ka afermitet ka ndjenja ka cdo gje te bukur per te dyja palet.....
Sex pa dashuri edhe kjo mund te jet teper e bukur por mbaron shpejt pasi ska dashuri ne te( Ne kete jet dihet qe shumica edhe pse me vjen keq qe shprehem keshtu por shumica e njerzve si kane  te dyja....)
Gjithsesi ju uroj te gjeni peraferisht shpirtin binjak dhe ti provoni keto ndjenja te bukura.....

Diavokalis ke then qe ske dashuru asnjeher KURR MOS THUAJ KURR (Ka gjithmon nje her te pare ne cdogje por thuaj ishalla ke fat....)
Me respekt thugette_Girl... :-*
Titulli: : Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: Lena ne 22-03-2005, 05:11:19
SEX pa dashurij  :??? :???
Titulli: : Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: Kisss ne 24-03-2005, 03:01:04
dashnia............ ....me kam t'hapuna e perpjet............ .....if you know what I mean............
Titulli: : Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: hysnija22 ne 01-07-2005, 07:46:44
Kurre sex pa dashuri  Jojo:
Meshkujt e bejne edhe sex pa dashuri, por  une nuk do e beja dot, nese e dua dike do beja sex per qejf, por sex keron dikush nga une sex pa dashuri jo kurre edhe sikur te vdisja per sex. ><

Gjithe te mirat nga
Kosova
Titulli: : Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: Bekimi ne 01-07-2005, 09:56:54
Mu mpelqen me shum dashuria, sepse ajo e sjell punen gjer te seksi.  :O
Titulli: : Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: astriti ne 01-07-2005, 16:34:29
Une  personalisht  mesa  lexova  te  gjitha  shkrimet  nxora perfundimin  se  vajzat shqetesohen  me  ato  qe thote  diavolaki
 pa dashur  te  permend emrat
dakort  e  pranoj  qe  sduhet  folur  ne  ate banalitet por  eshte  edhe  dicka  tjeter
  ate  qe  ai  shpreh  eshte  mendimi  tij  dhe  duhet  respektuar  dhe  po  ti  analjzojme  me  kuptimin  e  mire  te  fjales  me  besoni  diku  ka  te  drejte
 pastaj  karakterizimet me  mire  menjane
 per  mendimin  tim  qe  te  dyja  kane  rendesine  e  tyre  
dhe  jane  krejt  ne  pole  te  kunderta  njera  me  tjetren
kur  ben  seks  me  nje  vajze  qe  sje  i  dashuruar   duhet  te  tregosh  dhe  vlerat  si  mashkull
ndersa  kur  je  i  dashuruar  me  nje  vajze cdo  puthje  ledhatim eshte  nje  mrekulli dhe  e  vetmja  gje  qe  mendon  eshte  te  qendrosh  me  ore  te  tera pa  u  ndare.
une  thjesht   shpreha  mendimin  tim  se  mos  keqkuptoheni  
dhe  me  mua
 sepse  as  mesime  sdua  te  jap as  keshilla
ju  pershendes


 
 
Titulli: : Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: Butrina ne 06-07-2005, 09:27:19
Njera pa tjetren nuk shkon :)
dmth nese do nje person te pelqen edhe sexi i tij :)
mendimi im :P

A je e sigurte, se mundesh me dashuru personin po ne sex mos me te pelqy?! mendohu mire...
Titulli: : Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: Sykalter ne 09-07-2005, 16:42:22
keto te dyja jon te lidhura ne mes veti ,dashuria pa sex nuk funksionon ,por edhe e kunderta,te dashuren e dua por jo pa sex ,ne qoft se do te me thonte une te dua vetm ..puthje e ledhatime ,nuk do te pranoja sepse sex eshte gjeja me e bukur qe ka krijuar perendia :O :pafshim pagjume:
Titulli: : Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: manowar ne 12-07-2005, 04:39:29
cka jau merr mendja juve. a munet dikush me i nda dashunin edhe sexin....hajde tregom dikush, ju qe po folni shum ...
Titulli: : Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: sedikur ne 12-07-2005, 05:11:32
 Mendoj se edhe njera edhe tjera bejn ("funksionojn") si te ndara, perkryeshmeria arrihet kur te bashkohen ne nje partner.
Flm per mirekuptim!
Titulli: : Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: BlueDragon ne 12-07-2005, 05:16:36
Manowar... ti qe merrke vesh kaq shume, duhet te dije qe 'seks pa dashuri' dhe ka, ndersa 'dashuri pa seks' zor se mbijeton ;)
E qe te kuptohemi seks do te quaja ate akt i cili nuk permban ndjenja zemre, por eshte thjesht nje epsh i momentit. E ndersa dashuria eshte nje nderthurje e te gjithave.
Ja, ketu qendron ndryshimi i te dyjave lodhje:
Titulli: : Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: U.J.K.U ne 12-07-2005, 06:29:10
Po te dashurosh detyrimisht do te besh edhe seks. E dyta eshte finalizimi i te pares ne kenaqesi trupore, kjo dihet nuk do shume filozofi. Po te thuash se seks pa dashuri nuk ka kjo me duket shume hipokrite. Gjithcka eshte ne guston dhe moralin e secilit.

Te gjitheve pa perjashtim na shkon mendja per seks kur perballe nesh shfaqet dicka e bukur, por mundesia e berjes realitet varet nga kushtet e gjithkujt dhe sidomos nga morali.
Nese vertet dikush e ndjen veten te dashuruar me dike nuk ka pse te mendoje per nje gje te tille. Ne rast te kundert ka dicka qe nuk shkon midis tyre e kjo duhet pare me kujdes.

Po nese nuk jemi te dashuruar seksi do te ishte dicka normale perseri pasi eshte nje dhurate nga natyra e cila nuk mund te refuzohet pasi ka pasoja negative si per shendetin ashtu edhe per personalitetin.

E thene me qarte kjo teme nuk ka pse te dikutohet me kaq pasion pasi si dashuria apo seksi jane dy gjera qe jane te lidhura ngushte me individualitetin e secilit dhe sa me shume e analizojme kete dukuri aq me teper do ti ngaterrojme ato
Titulli: : Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: nika ne 16-07-2005, 13:52:59
Pak kush e di çka është dashuria e vërtetë. Besimet kanë vjedhur helm kundër seksit. Seksi me vullnetin e partnerëve, me erotikë e dashuri është gjëja më e mrekullueshme që ka krijuar Natyra, ekzistenca, Zoti. Seksi nuk është i keq as kur praktikohet për të shfry epshet. Vetëm seksi i dhunshëm është i mallkuar e krim i rëndë. Dashuria e vërtetë e tejkalon seksin. Gjatë orgazmit një mistik thotë se atëherë jemi shumë afër Zotit. Mund të themi edhe afër, apo në parajsë. Mendoj se është e drejtë të pëlqehen shumë Dashuria edhe seksi.

"Fito një Zemër, puthe dhe rrëmbeje,
Dhe adhuroje si Altar Feje:
Një qind Qabera s'vlejnë sa një Zemër;
Zemër kërko, Haxhi, jo Gur Qabeje!

Me vajzën në pranver' e në lëndinë
Me Këngën, me Lahutën, me Dollinë
Dëfrej: le të më shajnë; s'më ha malli!
Këtu e gjej Parajsën, Perëndinë"!
                                                Omar Khayyam
Titulli: : Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: Avanturist ne 20-08-2005, 03:40:15
dashuria eshte 2 muj me shum nuk ka dashuri nuk zgjat
(i dashuruar ) ( e dashuruar ne nje person kjo zhgjat me shum )


sex me mir
Titulli: : Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: erlehta ne 20-08-2005, 04:56:43
Dashuri dhe sexi jan te lidhura me njera tjeren. As dashuria nuk ben dot pa sexin e as sexi pa dashurin. Te dyja forcojne nj-tjetren :)
Titulli: : Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: mishel ne 20-08-2005, 05:17:01
ne qoftese seksin do ta shihnim ne kuptimin fillestar te fjales...Une nuk i ndaj dot....sepse dashuri dhe seks jane e njejta ..vetem termi ndryshon...por varet si e interpretojme....dh e ketu qendron problemi, sepse vetvetiu lindin keqkuptimet..dikush e konsideron si akt fizik...dikush si nje ndjenje e brendshme,,,pra
Titulli: : Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: kÊrlighed ne 22-08-2005, 14:27:19
Mua me pelqejne te dyja.
Nje gje nuk e kam te qarte!!!
Si mund seksi dhe dashuria te jene nje,deri sa seksi eshte nevoje fiziologike,ndersa dashuria shpirterore? :O

Mua me bejne komplet te dyja.

S'ka lumturi pa seks e pa dashuri (keshtu mendoj une).

Lumturi te gjitheve.
Titulli: Re: Dashuria apo Seksi..kush ju pëlqen me shumë&Pse..??
Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-06-2007, 14:42:49
Te dyja te alternuara nuk eshte keq pastaj se njehere del dashuria e para se here tjeter seksi nuk ka gje se qellimi eshte i perbashket KENAQESIA e dy personave qe duhen.   :D :D :D
Titulli: Re: Dashuria apo Seksi..kush ju pëlqen me shumë&Pse..??
Postuar nga: Karatisti ne 13-06-2007, 16:10:38
Dashuria është për kalamaj qe hala skan arrit ke seksi, kur te arrijnë atëherë dashuria bëhet vetëm pretekst për te pase seks. :D
Titulli: Re: Dashuria apo Seksi..kush ju pëlqen me shumë&Pse..??
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 13-06-2007, 18:05:21
Dashuria është për kalamaj qe hala skan arrit ke seksi, kur te arrijnë atëherë dashuria bëhet vetëm pretekst për te pase seks. :D
ja ke fut kot plako  :P
Titulli: Re: Dashuria apo Seksi..kush ju pëlqen me shumë&Pse..??
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 13-06-2007, 18:37:44
uuee ca pyetje koti  :P për mendimin tim kur bën seks me dashuri me duket se ka lezet, po tani ka qe bëjn edhe seks pa dashuri po ato te tillë jan te vulosem me stamp LOL si pshm. ka qe bejn seks me kafshet dhe ska te then se jan te dashurum LOL
Titulli: Re: Dashuria apo Seksi..kush ju pëlqen me shumë&Pse..??
Postuar nga: Karatisti ne 14-06-2007, 15:30:26
ja ke fut kot plako  :P

sa vjece je? :D
Titulli: Re: Dashuria apo Seksi..kush ju pëlqen me shumë&Pse..??
Postuar nga: zhizhi ne 05-07-2007, 22:44:58
mendoj se seksi eshte me i preferuar se dashuria  dashuria ta shpon zemren   e seksi ti shuan te gjitha dhemjet qe ke ne shpirt   ne qfardo  forme paraqiten ato   kete e kam sipas provojes e jo sipas degjimit
Titulli: Re: Dashuria apo Seksi..kush ju pëlqen me shumë&Pse..??
Postuar nga: eurogina ne 13-08-2007, 01:00:25
Dashuria ne fillim..
Titulli: Re: Dashuria apo Seksi..kush ju pëlqen me shumë&Pse..??
Postuar nga: chekevara ne 13-08-2007, 02:54:38
dashurine pa sex une smund ta konceptoj..sexin pa dashuri, po....kur jam "i dashuruar"(ne thojza, sepse eshte flale shume e madhe)ndjehem shume mire, por edhe vetem sex, nuk eshte keq....me pak fjale, une nuk mund ta "prej me thike kete pergjigje....
Titulli: Dashuria apo Seksi..kush ju pëlqen me shumë&Pse..??
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-10-2008, 14:04:15
Te lidhura jane...TE DYJA...them une...
Titulli: Dashuria apo Seksi..kush ju pëlqen me shumë&Pse..??
Postuar nga: chekevara ne 16-10-2008, 14:24:48
Kush i ben keto pyetje...aman :D
Titulli: Dashuria apo Seksi..kush ju pëlqen me shumë&Pse..??
Postuar nga: Emira ne 16-10-2008, 16:58:06
E mira e te mirave eshte te jene te dyja bashke...Dashuria pa seks eshte katastrofe...seksi pa dashuri...mund te jete i bukur (kujdes se mos bini ne dashuri...)...por te dyja njekohesisht...eh.. .. jane mrekulli...Mendimi im ky...
Titulli: Dashuria apo Seksi..kush ju pëlqen me shumë&Pse..??
Postuar nga: AleksB ne 17-10-2008, 08:25:21
Te dyja,
Titulli: Dashuria apo Seksi..kush ju pëlqen me shumë&Pse..??
Postuar nga: [AnnaBela] ne 17-10-2008, 15:27:46
Mendoj dashuria, ngase te duash nuk dmth vetem sex te kesh,kurse mardhenje mund te kesh dhe nese nuk dashuron...
Titulli: Dashuria apo Seksi..kush ju pëlqen me shumë&Pse..??
Postuar nga: dreza ne 17-10-2008, 17:12:26
Anna----te lumt pergjegjje e sakt ,,
po mos te kesh dashurij aty as seks nu ka,,,, :P
Titulli: Dashuria apo Seksi..kush ju pëlqen me shumë&Pse..??
Postuar nga: moçali ne 17-10-2008, 19:54:44
dashuria
Titulli: Dashuria apo Seksi..kush ju pëlqen me shumë&Pse..??
Postuar nga: Lefter ne 17-10-2008, 21:29:20
Seksi.... :D...E kam hobi per ate pune me pelqen me shume. :D LOL
Titulli: Dashuria apo Seksi..kush ju pëlqen me shumë&Pse..??
Postuar nga: chorri ne 20-10-2008, 20:14:39
Dashuria apo Seksi..kush ju pëlqen me shumë&Pse..??

sexi  :D ,sepse nuk di te dashuroj
Titulli: Dashuria apo Seksi..kush ju pëlqen me shumë&Pse..??
Postuar nga: marsiola ne 22-10-2008, 12:30:12
te dyja

ama pa qene ee dashuruar nuk bej dot seks
Titulli: Dashuria apo Seksi..kush ju pëlqen me shumë&Pse..??
Postuar nga: skiatori ne 23-10-2008, 10:36:29
po spate dashuri nuk do te kesh as kenaqesi per te bere seks
keshtu qe kur keto te dyja korespondojne bashke eshte finalizimi i kenaqesie te dyfishte
 :D
Titulli: Dashuria apo Seksi..kush ju pëlqen me shumë&Pse..??
Postuar nga: Stefi ne 23-10-2008, 16:28:49
Dashuria apo Seksi..kush ju pëlqen me shumë&Pse..??

sexi  :D ,sepse nuk di te dashuroj

Aaaaaaaaa keq e paske punen ti ore LOL
Titulli: Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: moçali ne 03-01-2009, 17:54:48
Dashuria, sepse nevojen seksuale e ploteson edhe me masturbim.
Titulli: Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: Claraa ne 03-01-2009, 17:58:36
Vajzat Dashurin vs Djemte seksin  :)


Mund te kete tek tuk vajza senkin dhe djemte dashurine po me pakica.

une si shumuca e femrave  :D
Titulli: Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: Shej ne 03-01-2009, 17:59:45
te dyja plotesojne njera tjetren....
por dashuria eshte kryesorja :)
Titulli: Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: SteriOtipi B ne 03-01-2009, 19:09:56
Vajzat Dashurin vs Djemte seksin  :)


Mund te kete tek tuk vajza senkin dhe djemte dashurine po me pakica.

une si shumuca e femrave  :D

  Ti fol per vete e jo per djemte. :P  Tani seksin me shume por edhe dashurise nuk i bejme bisht ne jo. :P
Titulli: Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: Claraa ne 03-01-2009, 19:28:35
  Ti fol per vete e jo per djemte. :P  Tani seksin me shume por edhe dashurise nuk i bejme bisht ne jo. :P

Rilexo temen  :D pastaj pergjigju.
Apo duhet me ta shpjegu?  :P

Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: SteriOtipi B ne 03-01-2009, 20:09:44
Rilexo temen  :D pastaj pergjigju.
Apo duhet me ta shpjegu?  :P


  Nuk para pergjigjem pa lexuar temat. :P

Pergjigjia eshte e qarte per ata qe e kuptojne per te tjeret (se la vie ) :P  LOL

Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: Stefi ne 05-01-2009, 10:56:05
Per mendimin tim eshte e njejta gje sepse te dyja keto plotesojne njera tjetren, gjithmone duke perjashtuar varjantin e seksit me te parin qe te del perpara LOL aty ku nuk kane lidhje ndjenjat ;)
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: Hektori ne 05-01-2009, 18:39:41

   Seksi eshte njera nga njeqind arsyet per te dashuruar.Ama sexi nuk eshte primare :)
Titulli: : Dashuria apo Seksi..kush ju pelqen me shume&Pse..??
Postuar nga: Mishel............... ne 21-06-2013, 13:32:53
ne qoftese seksin do ta shihnim ne kuptimin fillestar te fjales...Une nuk i ndaj dot....sepse dashuri dhe seks jane e njejta ..vetem termi ndryshon...por varet si e interpretojme....dh e ketu qendron problemi, sepse vetvetiu lindin keqkuptimet..dikush e konsideron si akt fizik...dikush si nje ndjenje e brendshme,,,prakshu e mendoj
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: Pasion ne 21-06-2013, 14:07:54
Dashuria eshte ndjenja me hyjnore,edhe me e bukura ,,,,,per syrin tim,edhe ajo e sex eshte veprim kafsheror ne krahasim me dashurine,por eshte pikerisht pjese e saj e per kete emerohet e vleresohet sikurse dashuria. :)
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: flutur ne 21-06-2013, 14:32:16
Sipas vaktit....Po e ke me nge..dashuri
po e ke me te shpejte..sex  :D

Te dyja bashke mrekulli. :engjell:
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: Mishel............... ne 21-06-2013, 14:48:19
une keto kohe po i nij lezetin ksaj te dytes ..se skam kohe jo per gje LOL
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: Shej ne 21-06-2013, 15:43:31
Sipas vaktit....Po e ke me nge..dashuri
po e ke me te shpejte..sex  :D

Te dyja bashke mrekulli. :engjell:

Agree.
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: Gerti1 ne 21-06-2013, 20:34:30
Sipas vaktit....Po e ke me nge..dashuri
po e ke me te shpejte..sex  :D

Te dyja bashke mrekulli. :engjell:

Per mua dashuri dmth kur ti flet per ndjenjat e tua dhe un tund koken ne pohim "ëhë, ëhë" nderkohe qe nuk e kom idense se per ca po flet dhe nderkohe po shof celularin.
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: Mishel............... ne 21-06-2013, 20:36:42
sa meskin je ti Gerti.... :(  :P
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: Gerti1 ne 21-06-2013, 20:41:30
Ca dmth meskin?
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: Mishel............... ne 21-06-2013, 20:45:38
i pameshirshem
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: Gerti1 ne 21-06-2013, 20:47:09
E mesova dhe i llaf te ri, ta fus ne xhep.
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: Mishel............... ne 21-06-2013, 20:51:07
fuse ke llastiku i brekve LOL
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: Mishel............... ne 21-06-2013, 20:55:04
ja pse me pelqen mua shume dashuria...

(https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/553358_556044561092701_912609625_n.jpg)
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: flutur ne 21-06-2013, 21:49:32
Shikoi mi si jan.si zogj  te dashuruar :D
Si i thone asaj fjales..nje here ne mot..dal e kullot LOL
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: Mishel............... ne 21-06-2013, 23:13:59
ose si i thone ndryshe i here per shen -llesh
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: ness uno ne 14-12-2013, 18:19:50
ku ka dashuri pa seks???? ....jam kurioz te di si mund te bien ne dashuri njerezit pa bere seks me pare(pervec librave e filmave sigurisht)
seksi eshte jete -po besoj kete e dime te gjithe
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: Mishel............... ne 14-12-2013, 18:57:41
Po edhe te besh seks nuk do te thote domosdoshmerisht te biesh ne dashuri
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: flutur ne 14-12-2013, 19:15:38
Pse si thua ti Odise..qe me pare duhet te kalojne nga krevati pastaj te zemra ?
Ne dashuri bie edhe pa ber sex  se ai vjen pastaj..apo i ben prove ti si shalqi?
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: erlehta ne 14-12-2013, 19:20:59
Ka nga ata/ato qe jane shume te uritur per sex saqe nuk duan t'ja dine fare per dashurine e as nuk i intereson .
Por, per mendimin seksin edhte fenomenal vetem me ate qe vertete ta do shpirti. Shkurt, aty ku eshte dashuria, aty eshte dhe seksi i embel .
Kaq kisha :P
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: Mishel............... ne 14-12-2013, 19:29:31
Po erlehte atje ku ka ndjenja dashuria seksi ka tjeter pamje ,tjeter vizion,tjeter ndjesi, tjeter percueshmeri

Sepse te duash eshte nje gje e te kerkosh vetem seks eshte nje tjeter

Por sot nga nevojat per sex njerezit po perdorin lloj lloj marifetesh....
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: ness uno ne 14-12-2013, 20:10:28
Po edhe te besh seks nuk do te thote domosdoshmerisht te biesh ne dashuri
ka njerez psh qe e dashurojne seksin dhe kjo prap eshte nje forme dashurie
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: ness uno ne 14-12-2013, 20:13:38
Pse si thua ti Odise..qe me pare duhet te kalojne nga krevati pastaj te zemra ?
Ne dashuri bie edhe pa ber sex  se ai vjen pastaj..apo i ben prove ti si shalqi?
farfallina procesi i dashurise si koncept dhe perjetim eshte i gjate dhe i madh keshtu qe perpara se te arrish te thuash qe je i/e dashuruar me dike , duhet me kaluar nje mori sprovash dhe pasionesh e njera nga keto eshte edhe seksi.... si thua ti ka njeri qe si pelqen shalqiri?
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: Mishel............... ne 14-12-2013, 20:19:21
Mua sme pelqen shalqiri....por nuk ndodh kjo me seksin

Ceshtja eshte se dashuria eshte nr1 ...seksi eshte thjesht nje pjese perberse e mozaikut
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: ness uno ne 14-12-2013, 20:32:41
Ka nga ata/ato qe jane shume te uritur per sex saqe nuk duan t'ja dine fare per dashurine e as nuk i intereson .
Por, per mendimin seksin edhte fenomenal vetem me ate qe vertete ta do shpirti. Shkurt, aty ku eshte dashuria, aty eshte dhe seksi i embel .
Kaq kisha :P

pjeserisht e ndaj mendimin me ty, une psh para shume kohesh kisha nje shoqe shoqe (dmth asgje tjeter) e cila ishte e uritur per seks dhe ne te njejten kohe ishte e dashuruar pas nje djali - dmth edhe shkonte me te tjere edhe nuk rrinte pa epiqendren e saj qe ishte ai djali... ma kishte prezantuar edhe mua e ishte djale me te vertet shume king- e ne fakt une i kisha thene disa here qe o ta linte kete djalin ose mos shkonte me me te tjere...pasi kaluan ca muaj e di cfare me tha kjo shoqja ime? - qe edhe djali rrinte me te sepse ishte i dashuar ne te njejen menyre, sepse edhe ai ishte i uritur per seks e shkonte me te tjera por ate e donte me shume dhe e kishte epiqender
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: flutur ne 14-12-2013, 20:39:11
farfallina procesi i dashurise si koncept dhe perjetim eshte i gjate dhe i madh keshtu qe perpara se te arrish te thuash qe je i/e dashuruar me dike , duhet me kaluar nje mori sprovash dhe pasionesh e njera nga keto eshte edhe seksi.... si thua ti ka njeri qe si pelqen shalqiri?
po ja pra ..sqaroje a derbardhe..se nuk te kapita
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: ness uno ne 14-12-2013, 20:40:41
Mua sme pelqen shalqiri....por nuk ndodh kjo me seksin

Ceshtja eshte se dashuria eshte nr1 ...seksi eshte thjesht nje pjese perberse e mozaikut
ceshtja eshte se njeriu mendon gjithe jeten per dashurine dhe kjo per femrat sidomos duke perfshire edhe ty mishel mbetet nje prioritet, sepse femrat jane gjithmone romantike ne vetvete .... por pyetja eshte ose ngelet atehere cfare eshte dashuria pa seks?
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: Mishel............... ne 14-12-2013, 20:41:39
Pa seks jetohet....pa dashuri jetohet

Pra jane komponente aspak jetike.
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: ness uno ne 14-12-2013, 20:42:26
po ja pra ..sqaroje a derbardhe..se nuk te kapita
paske ngrene pilaf me verte paradite ti me duket :P e qeke kaps nga mendimet ...lexoje edhe njehere tjeter ta kapitosh :P
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: ness uno ne 14-12-2013, 20:44:32
Pa seks jetohet....pa dashuri jetohet

Pra jane komponente aspak jetike.
si utopike me duken po nejse ... e respektoj mendimin
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: Mishel............... ne 14-12-2013, 20:44:55
Varet si e sheh
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: erlehta ne 14-12-2013, 20:55:07
Une do thosha...
 Dashuria nuk te le kurre pa sex, por ceshtja eshte  se ..... eshte shume shume e veshtire te gjesh dashurine.
Seks pa dashuri gjen sa kalon pragun e deres
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: Mishel............... ne 14-12-2013, 21:01:24
Puna eshte se kur dashuron ...nuk te behet sex me kedo

Vetem me ate qe do


Ja kjo eshte dallimi midis te besh dashuri e te besh sex

Sex ben edhe me kafshet
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: ness uno ne 14-12-2013, 21:05:12
Puna eshte se kur dashuron ...nuk te behet sex me kedo

Vetem me ate qe do


Ja kjo eshte dallimi midis te besh dashuri e te besh sex

Sex ben edhe me kafshet
nje shoqja ime sapo njohu nje djale qe ra ne dashuri koke e kembe me te, ju shtua oreksi aq shume per seks me ata qe kishte se nuk e ke idene ...ndersa me ate djalin e beri per here te pare pas nja 3 a 4 muajsh
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: flutur ne 14-12-2013, 21:06:10
 ^o)
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: Mishel............... ne 14-12-2013, 21:06:51
Ku mi gjen kto shoqe me kaq oreks per seks

Pfffff

Une skam shok e shoqe kshu ....shyqyr i modh
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: flutur ne 14-12-2013, 21:07:25
nje shoqja ime sapo njohu nje djale qe ra ne dashuri koke e kembe me te, ju shtua oreksi aq shume per seks me ata qe kishte se nuk e ke idene ...ndersa me ate djalin e beri per here te pare pas nja 3 a 4 muajsh
.nderro shoqeri se po te mesojne rrugen e keqe  :P
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: ness uno ne 14-12-2013, 21:08:44
Ku mi gjen kto shoqe me kaq oreks per seks

Pfffff

Une skam shok e shoqe kshu ....shyqyr i modh
po te kerkosh gjen gjithmone ;) ...volere e potere
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: ness uno ne 14-12-2013, 21:09:30
.nderro shoqeri se po te mesojne rrugen e keqe  :P
ma perkufizu pak kete , cdo me thene 'rruge e keqe' per ty farfallina?
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: Mishel............... ne 14-12-2013, 21:11:24
po te kerkosh gjen gjithmone ;) ...volere e potere

Shef nai deshire te shfaqme nga une se kam nevoje per miq tw tille???

Jo xhan ... ma mire larg ktyre lloj steriotipesh
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: flutur ne 14-12-2013, 21:15:15
ma perkufizu pak kete , cdo me thene 'rruge e keqe' per ty farfallina?
rruge me gunga e gropa..ec ne asfalt me mire
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: ness uno ne 14-12-2013, 21:16:04
u pergjigja ne pergjithsi...nuk i kam pa shenjat e tua sepse nuk me perkasin....jam korrekt mos i fus hundet te gustot e njerezve
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: ness uno ne 14-12-2013, 21:17:08
rruge me gunga e gropa..ec ne asfalt me mire
po njerezimi ka ecur me shekuj e mijevjecare me rruge me gunga e gropa
moj flutur.....
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: flutur ne 14-12-2013, 21:29:16
prandaj menduan se do ish me mire ti asfaltonin pra..ecet me rehat pa thy koken  ;)
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: ness uno ne 14-12-2013, 21:32:25
prandaj menduan se do ish me mire ti asfaltonin pra..ecet me rehat pa thy koken  ;)
oj flutur prap ja fute kot... meqe jemi te tema e seksit po te them...se jo vetem ketu ne shqiperi po edhe jashte ...njerezit e ndalojne makinen  psh  ne rruge fshati ose te humbura te pa  asfaltuara per te bere seks te bukur...ene shijojne me lezet natyren :P
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: flutur ne 14-12-2013, 21:34:20
shyqyr qe e nxore..pse i re nga Kina.. :P
E di mer cun se nuk kam lind plake.
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: ness uno ne 14-12-2013, 21:35:55
shyqyr qe e nxore..pse i re nga Kina.. :P
E di mer cun se nuk kam lind plake.
shijon shume kur i bie gjate, ene prit se nuk e kam nxjerr akoma :P
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: flutur ne 14-12-2013, 21:39:27
aman mos e nxirr  :P  LOL
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: ness uno ne 14-12-2013, 21:47:13
jo pa merak se kam frike se semuresh pastaj LOL :P
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: flutur ne 14-12-2013, 21:55:41
mos na trem tashi   :P
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: ness uno ne 14-12-2013, 21:57:26
mos na trem tashi   :P
jo mi sdo trembeshe do embelsoheshe :P  prandaj kam frik se do semureshe
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: flutur ne 14-12-2013, 22:18:27
 :-[
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: Mishel............... ne 14-12-2013, 22:39:40
Flutur ta lypi ky
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: ness uno ne 14-12-2013, 22:42:19
Flutur ta lypi ky
se kam  nxjerr akoma kshu qe 'lypje hic'    :D
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: Mishel............... ne 14-12-2013, 22:47:28
Me fjale ja lype...me gjeste se di

Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: ness uno ne 14-12-2013, 22:49:26
Me fjale ja lype...me gjeste se di


eh prap se kuptove ..po nejse se di si i keni lypjet ju anej nga mehalla juj
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: Mishel............... ne 14-12-2013, 22:51:22
Ashtu si i ka gjithe dynjoja cuno

Boll u reklamove kaq , se zakonisht malli qe eshte i mire ska nevoje per reklame :P

Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: ness uno ne 14-12-2013, 22:53:30
Ashtu si i ka gjithe dynjoja cuno

Boll u reklamove kaq , se zakonisht malli qe eshte i mire ska nevoje per reklame :P


eh prap misunderstood.... nuk reklamohem kollaj as ketu e as ne ven tjeter, edhe pse mund te jem mall i keq fare  :S
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: Mishel............... ne 14-12-2013, 23:03:23
Ti i merr shume seriozisht e personale ato qe thuhen

Ka edhe kuader humori
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: ness uno ne 14-12-2013, 23:06:15
Ti i merr shume seriozisht e personale ato qe thuhen

Ka edhe kuader humori
une cdo gje ketu ne forum me humor e marr...psh ne filma , teatro e skena batutat duhen thene seriozisht qe pastaj te qeshet nga spektatori ose teleshikuesi ;)
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: Mishel............... ne 14-12-2013, 23:11:08
Epo shyqyr qe ndryshove kurs
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: ness uno ne 14-12-2013, 23:12:44
e ke vezhgu gabim kursin tim se kshu ka qene gjithmone
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: Mishel............... ne 14-12-2013, 23:13:17
E mire terhiqem une ath....

Tashi dalim te tema.
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: ness uno ne 14-12-2013, 23:20:30
ok...
ja psh une mendoj se po qe seksi i eger e i gjate e shume perserites eshte nje forme dashurie :P
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: Pasion ne 14-12-2013, 23:24:49


Ajo eshte e shenjte,e perkryer me gjithcka qe i perket e quhet dashuri!

Ai eshte akt i pjellurise,por asesi arrin te paren si ndjenje!


 :)
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: Mishel............... ne 14-12-2013, 23:27:22

Ajo eshte e shenjte,e perkryer me gjithcka qe i perket e quhet dashuri!

Ai eshte akt i pjellurise,por asesi arrin te paren si ndjenje!


 :)

Jam 100%dakort

Asgje nuk zevendeson dashurine shpirterore
Kur dashuron arrin te besh edhe seksin me te mrekullueshem ndonjehere
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: ness uno ne 14-12-2013, 23:28:39
sa me pasion qe flet o pasion :)
 po ku ka me pasionale ndaj gjerave me primare e me ekzistenciale ne bote sesa gjeja qe edhe na ka bere te vijme ne jete ;)  ..... prandaj ngelet primare  :)
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: flutur ne 14-12-2013, 23:32:24
Ka njerez qe kan primare shpirteroren..ka nga ata qe kan fiziken
po dhe kjo dashuria nuk eshte kaq engjellore sa cduket
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: Mishel............... ne 14-12-2013, 23:33:07
Mos e banalizo ardhjen ne jete

Dy trupa bashkohen sepse duhen dhe finalizojne aktin sublim
Femijet jane i vetmi frut i dashurise edhe kur ndjenja mbaron
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: Pasion ne 14-12-2013, 23:38:47
sa me pasion qe flet o pasion :)
 po ku ka me pasionale ndaj gjerave me primare e me ekzistenciale ne bote sesa gjeja qe edhe na ka bere te vijme ne jete ;)  ..... prandaj ngelet primare  :)

Nqs do te shembesh qe s'eshte e shenjte ,mund ta krahasosh thjeshte!

Profesion me seks ka,kurse profesion me dashuri s'ka ;)

Nuk e arrijne dot ta bejne profesion per vete faktin c'ka eshte AJO!

S'jam ne kundershtim qe eshte primare seksi ;),sepse gjithcka rrotullohet atje rreth seksit,me shpirtat te perthyer,te pergjunjur,te perhumbur,te zhgenjyer!

Do ca pune ta pershkruash,edhe radhitesh e ate punen e dashurise me frytet e saj!

Me ngelet te pajtohem me shijen tende te radhitjes!
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: Mishel............... ne 14-12-2013, 23:39:56
 :)
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: Pasion ne 14-12-2013, 23:40:23
Ka njerez qe kan primare shpirteroren..ka nga ata qe kan fiziken
po dhe kjo dashuria nuk eshte kaq engjellore sa cduket
Dashuria s'eshte detyre,edhe as ligj!

Ajo eshte e perkryera,edhe vete magjia! :) :)
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: Mishel............... ne 14-12-2013, 23:41:59
Ne parim duhet te jete

Por si eshte realisht pasion?
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: Pasion ne 14-12-2013, 23:44:16
Ne parim duhet te jete

Por si eshte realisht pasion?
Me dallget,por si gjithmone me cmendurine qe i jep shije ashtu sikurse te krevati,,,,,,,,me vijen e florinjte! :)
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: ness uno ne 14-12-2013, 23:44:24
Dashuria s'eshte detyre,edhe as ligj!

Ajo eshte e perkryera,edhe vete magjia! :) :)
pasiono nuk ka gje te perkryer ne kete bote kur  ekzistojne gjallesa jo te perkryera...e nese dashuria eshte e perkryer atehere i bie qe gjallesat e kesaj bote skane per te patur kurre ate lloj dashurie qe thua ti
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: Mishel............... ne 14-12-2013, 23:45:18
Diskutim i kendshem
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: flutur ne 14-12-2013, 23:45:32
Dashuria s'eshte detyre,edhe as ligj!

Ajo eshte e perkryera,edhe vete magjia! :) :)
me fal Pasion..vetem ne libra egziston ajo magji  
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: Pasion ne 14-12-2013, 23:46:45
Po ngaterrohet dashuria me hallet e shtepise! :D :D :D
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: flutur ne 14-12-2013, 23:49:29
Per mua dashuria eshte ndjenje.pasion.rrah je te forta zemre etj..jeta ka treguar qe keto nuk jan te perjetshme
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: Mishel............... ne 14-12-2013, 23:49:52
Po ngaterrohet dashuria me hallet e shtepise! :D :D :D

Hahahahaha

I got your point
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: Mishel............... ne 14-12-2013, 23:50:53
Per mua dashuria eshte ndjenje.pasion.rrah je te forta zemre etj..jeta ka treguar qe keto nuk jan te perjetshme

Po pse valle ke ndonje gje te perjetshme ti

Pasioni po flet per dashurine si fenomen ...jo ate cka vjen e perkthyer ne germat apo ndjesite tona
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: flutur ne 14-12-2013, 23:53:07
Une thash si e ndjej vete ..po ka dashuri te paharrueshme si dashuria e pare
sot e vertetova .
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: Pasion ne 14-12-2013, 23:53:21
Per mua dashuria eshte ndjenje.pasion.rrah je te forta zemre etj..jeta ka treguar qe keto nuk jan te perjetshme
Jashte teme :D
Degjome Flutur!

Kur vjen te paguhet tlf,kurset,interneti :D siguracionet,ca kafe llafe keshtu zot na ruaj :P,por kur vjen ai casti qe kaluan hallet ,,,,,,,,,,,,,hehehehehe!

Ashtu pasionant :D gjithcka magji  :P
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: Mishel............... ne 14-12-2013, 23:54:25
Une thash si e ndjej vete ..po ka dashuri te paharrueshme si dashuria e pare
sot e vertetova .

Ca ka mi?
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: flutur ne 14-12-2013, 23:55:52
po pra..po prej ktyre gjerave te hypin nervat e ku kalojn hallet noi her aman
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: Mishel............... ne 14-12-2013, 23:56:37
Se kuptova cme me siper o gru

Ca po dashnia pare zevendesohet?
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: ness uno ne 14-12-2013, 23:57:27
po pra..po prej ktyre gjerave te hypin nervat e ku kalojn hallet noi her aman
te pershendes farfalla me ket kengen meqe e ke menien te dashnia e pare :P
https://www.youtube.com/watch?v=3tlpKAz7fKU (https://www.youtube.com/watch?v=3tlpKAz7fKU)
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: flutur ne 14-12-2013, 23:57:37
Po ja..nje dite e bukur me diell
ku je duke ecur per qefin tat..sheh dike qe ke 20 vjet pa e pare
dhe zemra fillon me 120km ne ore.
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: flutur ne 14-12-2013, 23:58:13
te pershendes farfalla me ket kengen meqe e ke menien te dashnia e pare :P
https://www.youtube.com/watch?v=3tlpKAz7fKU (https://www.youtube.com/watch?v=3tlpKAz7fKU)
rrofsh ti  :P
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: Mishel............... ne 14-12-2013, 23:58:40
Po ja..nje dite e bukur me diell
ku je duke ecur per qefin tat..sheh dike qe ke 20 vjet pa e pare
dhe zemra fillon me 120km ne ore.

Auuuuuuuu nashti e kapitova mi
Qeke perdhunejshen me ate sot ti LOL LOL
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: Mishel............... ne 15-12-2013, 00:00:18
Na shtive nepsin mi gru.....

Vetem se une  :S :S .....ah sikur vetem per nje cast ta shihja
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: flutur ne 15-12-2013, 00:00:43
hahahaa...jo mi  :-[.
ajo qe mbaron mbaron..po them per ndjenjat
ishte me grun mi  :D
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: Mishel............... ne 15-12-2013, 00:03:27
Hahahaha

Ath sdo kisha dash me qene prezent

Edhe pse e doja vetem per vete
Kur mendoj se ku eshte....them le te ishte edhe i dikujt tjeter vetem te ishte
Po pastaj prape them...po valle nese e gjitha kjo sdo kish mdodhur a do ta pranoja dot faktin te ishte i dikujt tjeter pervec meje????
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: flutur ne 15-12-2013, 00:08:31
Jo.
e veshtire eshte
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: Mishel............... ne 15-12-2013, 00:11:59
Egoiste ne maja....ndoshta i vetmi person qe e adhuroj per cdo fjale qe thosh e per cdo gjest qe bente

Kane kaluar kaq vite edhe ende mbaj cdo gje mes nesh
Cdo grindje, cdo perqafim, cdo puthje, cdo prekje

E sot ti flutur me cove larg serisht.   


Zot sa mall kam
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: Pasion ne 15-12-2013, 00:15:16
Egoiste ne maja....ndoshta i vetmi person qe e adhuroj per cdo fjale qe thosh e per cdo gjest qe bente

Kane kaluar kaq vite edhe ende mbaj cdo gje mes nesh
Cdo grindje, cdo perqafim, cdo puthje, cdo prekje

E sot ti flutur me cove larg serisht.   


Zot sa mall kam

Emocione me percjellin kur lexoj te tilla permbajtjesh! :(
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: flutur ne 15-12-2013, 00:16:14
une 20vjet mbrapa..kapsalliti syt..
per zotin kur pash ca plake kishte..boboo..thas h car gustoje paska..dyshova te vetja LOL

nejse..i kafe e lam me e pi..po jeta ka marr rrjedhen e vet
e buka e thyer nuk ngjitet.
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: Pasion ne 15-12-2013, 00:18:36
une 20vjet mbrapa..kapsalliti syt..
per zotin kur pash ca plake kishte..boboo..thas h car gustoje paska..dyshova te vetja LOL

nejse..i kafe e lam me e pi..po jeta ka marr rrjedhen e vet
e buka e thyer nuk ngjitet.

Mishel!

Nqs s'sheh Fluturen ketu mendo qe Fluturen na e rrembyen :D

Nje note dyshimi filloi ne ate trazim ndjenjash Flutur ;)

Kujdes! :D
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: ness uno ne 15-12-2013, 00:20:40
une 20vjet mbrapa..kapsalliti syt..
per zotin kur pash ca plake kishte..boboo..thas h car gustoje paska..dyshova te vetja LOL

nejse..i kafe e lam me e pi..po jeta ka marr rrjedhen e vet
e buka e thyer nuk ngjitet.
flutra pini ma mire i kapucino me shllak ;) :P
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: Mishel............... ne 15-12-2013, 00:20:46
Emocione me percjellin kur lexoj te tilla permbajtjesh! :(

Kjo eshte jeta pasion...sot jemi e neser jo

Por edhe pse ka qene e vetmja dashuri qe me ka falur cka askush sdo mundte.....kurre sme ka kerkuar asgje ....thjesht i mjaftonin syte e mi ...ndricimi i tyre per te kuptuar se sa e doja
Kurre nuk dyshoi se une beja ndryshe nga c'thoja
Kurre sme thyu me fjale te ashpra....por per aq vjet bashke me trajtoi si dicka te vecante

Mbretereshen e tij
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: flutur ne 15-12-2013, 00:20:58
hahahaa...jooo ..po te kish trazira do kishin ndodhur Pasion.
nuk permbyset anija me nje fllad te lehte..anija ime e ka spirancen te hedhur fort. :)
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: Mishel............... ne 15-12-2013, 00:22:29
He moj e ti....se sti vuri ne dyshim kush hedhjen e sperances
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: flutur ne 15-12-2013, 00:23:15
flutra pini ma mire i kapucino me shllak ;) :P
shllaku nuk me pelqen  :D
kafe e cigare po. :P
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: flutur ne 15-12-2013, 00:24:19
He moj e ti....se sti vuri ne dyshim kush hedhjen e sperances
doren ne zjarr se ve  :P..se rob jena  LOL
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: Mishel............... ne 15-12-2013, 00:25:35
He pra mo....dil ne origjine lol
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: Pasion ne 15-12-2013, 00:26:16
Mishel te kuptoj(besoj se te kuptoj shume!) :)

Kujtime ne sirtar me kycin qe sa here e hap e di qe do te dergoje atje te magjite!

Sa te bukura aq te dhimbshme. :(


Flutur!

Lere spirancen ,por kujdes :D

Kur flisni seriozisht ma beni zemren si are qe e punojne traktore ne kohen e  xhaxhit :S
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: flutur ne 15-12-2013, 00:27:37
po pra.. :-[
se majta dot mren aq shume u emocionova..
ndonjehere jeta na ve ne prove me duket.
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: Mishel............... ne 15-12-2013, 00:28:36
Ja kjo eshte prova me tregu sa besnike ndaj burrit je

Hajde forca nashti
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: flutur ne 15-12-2013, 00:29:28
Per zotin ma keq se sot se kam ni veten kurre.
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: flutur ne 15-12-2013, 00:30:46
burrin e kom si shpirt mi..kai her mi hyp nervat po kalon 5minutshi.
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: Mishel............... ne 15-12-2013, 00:31:24
Sdi cte them....se kam provu si ndjesi

Por rrekem te te besoj  :(
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: flutur ne 15-12-2013, 00:35:16
sikur u lirova qe e thash mi gru..se mu mblodh ne fyt.
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 18-12-2013, 14:15:58
SA ME E MADHE DASHURIA AQ ME E VOGEL DESHIRA PER SEKS..mua keshtu me ndodh..i kam ne raport te zhdrejte.. :D
Titulli: Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??
Postuar nga: Shej ne 18-12-2013, 22:54:22
ky diavolakis suflakis teme per koke te temes paska hap