×

Dashuria eshte brenga me e madhe ne bote!!

Dashuria eshte brenga me e madhe ne bote!!

· 5 · 1074

  • Postime: 394
  • Gjinia: Femer
babygirl
ne: 10-11-2005, 10:27:00

Pershendetje!!
Jepni mendimet tuaja rreth dashurise, eshte brenge apo diçka tjeter

Per mendimin tim eshte brenga  me e madhe ne bote?!

Pres te shenoni dhe ju mendimet e juaja ketu,  LOL (?)

e juaja flaka

  • Postime: 160
  • Gjinia: Mashkull
Djaloshi
#1 ne: 12-11-2005, 09:16:52
PO EDHE  UN  JAM ME MENDIMIN TUAJ,

UN MENDOJ SE ESHTE -ESHTE  BRENGE -SEPSE  ATY  NVARET  JETA  IME,PSH,

  • Postime: 638
  • Gjinia: Femer
Thugette_Girl
#2 ne: 22-11-2005, 19:32:45
Sado brenge qe te jete...perseri mendoj se do deshiroja te vuaja e ta jetoja ate brenge se sa te jetoja pa e provuar dashurine..

  • Postime: 124
Vicki
#3 ne: 23-11-2005, 09:42:05
Dashuria eshte buzeqeshje dhe lot, eshte nje ndjenje qe ja vlen te jetohet dhe per hir te kesaj ndjenje madheshtore ja vlejne edhe pasojat...!
Capkenja
#4 ne: 17-05-2007, 05:23:21
Vallahi keshtu eshte,vetem se kur ftohet vatra nuk ndizet me zjarri LOL LOL
 

Dashuria e ka nje kufi...ai quhet dinjitet

Nisur nga analisaRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 30-01-2020, 08:22:42
nga M A X
Dashuria dhe palestra (flirt & fitness)

Nisur nga M A XRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 24-01-2020, 15:24:19
nga M A X
Kur dashuria ka mbaruar

Nisur nga M A XRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 18-06-2019, 22:04:55
nga ßåßy ღ
Meri Bilcari: Kenga eshte dashuria ime e pare

Nisur nga InfoZRubrika Lajmet e Fundit

Postimi i fundit 11-06-2013, 16:50:02
nga InfoZ
Diellza Kolgecit lakuriq në “Dashuria e Bjeshkëve të Nemuna 2”

Nisur nga InfoZRubrika Lajmet e Fundit

Postimi i fundit 24-05-2013, 10:50:02
nga InfoZ