×

Do doja.

Do doja.

· 44 · 4972
milanisti
ne: 09-07-2004, 16:31:19
Do doja të jetoj e lumtur

Por pa ty s'mundem

Do doja të qëndroj e qetë

Por pa ty s'mundem

Do doja të t'harroj

Por prap s'mundem

Të gjitha këto janë të kota

Se thellë në zemër të kam

I vetmi ti je që të dua

Dhe vetëm në ty mendoj

Sa do larg të largohem

Mendja më rrin tek ti

Ku do që të shkoj

Prap mendja më kthen tek ti

Nuk mundem më të vazhdoj

Që të mbaj inat në ty

Se zemra ime e lodhur

Pushon kur të dëgjon ty...
 :pafshim :pafshim :pafshim

« Editimi i fundit: 09-07-2004, 16:35:06 nga milanisti »
lolita
#1 ne: 13-07-2004, 14:35:09
Do doja te mos kishte nje oqean mes nesh
Do doja te ishin une e ti ne kete moment
Do doja  :puth ne cdo sec

do doja dhe vetem do dojahttp://

 • Postime: 331
redman
#2 ne: 27-07-2004, 15:09:12
pergezime  milanist.....eshte shume e bukur

 • Postime: 5949
SmiLey
#3 ne: 27-07-2004, 16:43:12
Ahhh, se pari o shoke do te doja qe ne keto momente te mos kisha kaq shume per te mesuar >< >< >< >:(
Hmmm, cfare tjeter do te doja :-\
Well, do te doja te isha aty ku nuk ka njeri,
e vetme ne mendime e ne lankoni :).
Do te doja te isha nje zog e te fluturoja e lire
ne qiellin tone te kalter e plot bukuri ;).
Do te doja te isha prane prinderve e njerezve qe dua e me mungojne pa mase, :X
do te doja te isha me e qeshur dhe me lumtur se me pare,  <)>
por mbi te gjitha do te doja te isha e dashuruar :love: :love:
me dike qe une ngjaj. :love: :love: :love:

 :lalala :pafshim :pafshim

[attachment[/attachment]
milanisti
#4 ne: 27-07-2004, 17:45:33
pergezime  milanist.....eshte shume e bukur

Faliminderit Redman per urimin qe me bere.

 • Postime: 331
redman
#5 ne: 27-07-2004, 21:39:12
Do doja të jetoj e lumtur

Por pa ty s'mundem

Do doja të qëndroj e qetë

Por pa ty s'mundem

Do doja të t'harroj

Por prap s'mundem

Të gjitha këto janë të kota

Se thellë në zemër të kam

I vetmi ti je që të dua

Dhe vetëm në ty mendoj

Sa do larg të largohem

Mendja më rrin tek ti

Ku do që të shkoj

Prap mendja më kthen tek ti

Nuk mundem më të vazhdoj

Që të mbaj inat në ty

Se zemra ime e lodhur

Pushon kur të dëgjon ty...
 :pafshim :pafshim :pafshim
 :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love:
...dhe vetem ne ty mendoj...  :love: :lule :love: :lule :love: :lule
... sado larg te jem..             :lule :love: :lule :love: :lule :love: :lule :love:
..se kjo zemra ime lodhur..   :lule :love: :lule :love: :lule :love: :lule :love: :lule
..pushon kur degjon ty!!    :love: :lule :love: :lule :love: :lule :love: :lule :love:
 :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love:
me duket se eshte po e zia    i i me    la la la     la la laa   ;) ;) ;) ;) :puth :puth

 • Postime: 2
Anisa_03
#6 ne: 29-07-2004, 19:22:49
poezi shume e bukur. me pelqen se si shkruan vertet me ndjenje .te uroj pune te mbare dhe suksee ne dashuri

 • Postime: 8
 • Gjinia: Femer
SEXY_GIRL05
#7 ne: 04-08-2004, 08:29:52
Do te doja te ta shihja
edhe nje here syne e ballit
kur me veshtroje aq embel
Do te doja te te perqafoja
edhe nje here sikurse atehere
Do te doja te te puthja buzet
e tua te embela cdo mengjez
Por nga te gjitha keto qe do doja
ta kisha....Do doja te ktheheshe edhe
nje here ne kete jete....
Do te doja te ringjalleshe
edhe nje here vec per mua
sepse ike si ere e mare
pa me pare syne...
Do te doja shume gjera
nga ty qe te cilat nuk i
realizova...
Edhe mbi te gjitha
qe Do te doja akoma me shume
te flija pergjithmone ne krahet e tu :( :( :( :( :( :lule

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#8 ne: 05-08-2004, 18:02:19
Sa do te doja te kisha nje cop buk misri u be kohe qe nuk kam ngrene nje te tille me pak djath mmmmm...  :( :D
milanisti
#9 ne: 05-08-2004, 18:05:26
Sa do te doja te kisha nje cop buk misri u be kohe qe nuk kam ngrene nje te tille me pak djath mmmmm...  :( :D

Ta kthejm demokracin tashi ne komunizem qe te hash vetem buke misri.

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#10 ne: 06-08-2004, 06:21:37
Pse mo berni eshte shuar shqiperia per buke misri keshtu....pastaj si demokraci qe eshte duhet te kete me shume hajt mos e beni zemren e keqe ma dergoni nje cope e ha edhe te ftohte une...

 • Postime: 619
^AngeL^
#11 ne: 06-08-2004, 13:12:57
do doja qe ti tme doje :love:

aq sa te desha un ty :love:

por ti  shi kerkove :love:

kur un doja diell, :love:
 • Postime: 444
 • Gjinia: Femer
LOLO
#12 ne: 07-08-2004, 02:33:01
Do doja tani te kam njeriun  qe dua pran..
Do doja ta shikoj thell ne sy...
Do doja tme kthehet prap..
Do doja tja prek trupin leht duke e ledhatuar...
Do doja ta puth si dikur, e te ndjeja lumturin...
Por tani ai iku une doja te bi ne gjume  :D

 • Postime: 5949
SmiLey
#13 ne: 07-08-2004, 10:17:13
Ah Moj Lisa, ah moj moter, se pikes fare i paske rene ;)

Edhe mua malli shume me ka marr per pak buke misri si me djath por dhe me qumesht te ngrohte, ohhhh dhe tani goja leng po me leshon  :P  <)>
Po thuaj njerezit 'kernac' kety ne forum, se edhe nje nuk po del te na ofroj nje cope ><.... Uh, yummy :P

 :pafshim

 • Postime: 444
 • Gjinia: Femer
LOLO
#14 ne: 07-08-2004, 20:22:21
Lisa & Smiley i thash mames tja boj pak buke misri, se ju hoq truni per nje cop buk misri... Tani e hyri mama ne magje e me vone do ja bi nje qik buk misri  ;)

Do te doja tani te jam vdiku ne nje ishull, ne pllazh duke u rrezitur mmmmmm :-\

 • Postime: 331
redman
#15 ne: 07-08-2004, 23:27:17
...nje kane me dhalle te ftohte...ta pija ne LLogara

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#16 ne: 09-08-2004, 19:02:41
Rrofsh LOLO hajt bofsh hajer....

 • Postime: 444
 • Gjinia: Femer
LOLO
#17 ne: 15-08-2004, 20:58:24
Lisa ndegjo motra mami e pregaditi buk misrin, po ma ep adresen per ta derguar :)

D o te doja njeriun qe e dua ta kam pram, e tee medoja ene ai sic e dua una ate..

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#18 ne: 18-11-2004, 16:26:46
Do doja te isha e padukshme!

 • Postime: 58
 • Gjinia: Femer
Celia
#19 ne: 18-11-2004, 16:52:26
do doja te mos isha kaq e dobet..:(!

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#20 ne: 18-11-2004, 17:06:08
Do doja te mos isha kaq e shendoshe!
Do doja te mos isha vetem!
Do doja te ishte vere!
Do doja te isha ne Det!

 • Postime: 58
 • Gjinia: Femer
Celia
#21 ne: 18-11-2004, 17:18:22
lexova deshiren e pare te AD:)..dhe spo me rrihet pa e bo sqarimin :P
un e kam e dobet shpirtrisht ee:)se per kile sjemi keq..:)
do doja te isha me e forte me pak e ndjeshme me e vendosur dhe me easy taking..!
Gjumashi
#22 ne: 27-11-2004, 06:54:06
Malli që kam kam për ty kur sje pran.
Ora që mezi kalon kur sje ti
Toleranca dhe dashuria qe kam per ty.
Ëndërat që i shof cdo natë
Respekti që kam për ty.

 • Postime: 278
 • Gjinia: Mashkull
the_General
#23 ne: 27-11-2004, 07:02:05
do te doja qe njedite dikush te ishte krenar me mu
do te doja qe te mos lendoja ke
do te doja qe te mos ndryshoja
keto gjera do te doja..... :perqafim
Gjumashi
#24 ne: 27-11-2004, 07:37:08
Do doja te isha engjell, dhe ne qielle te fluturoja, dhe me shkopin magjik, dashuri tek ju te leshoja, dhe shqiptaret e shperndar neper bot tek Zeriyt ti bashkoja.