×

Edhe tradhtia është pjesë e DASHURISË..!

Edhe tradhtia është pjesë e DASHURISË..!

· 4 · 1305

  • Postime: 45
  • Gjinia: Mashkull
niemand
ne: 08-05-2005, 16:24:55
Pershëndetje..

Tem si gjith mon vetem per Dashuri.. dhe tash pak , do kalojm edhe ke tradhtia edhe pse kjo eshte prej e dashur.. por per ta bere kete Forum me interesant apo per ata qe jan te dashuruar te tregojn se si ndihen apo ju ka ndodh ndoj her kjo gje..!
Ju ka ndodhur që e dashura\i juaj t'u kete thene se po shkon ne fshat , kurse ka shkuar ne ndeje.. ne shoqeri me dike tjeter..!
Ju , duke pasur besim ne te dhe pse larg saj keni qene i qet. dhe nga deshira per t'ia degjuar erin , e therrisni ne telefn..!
Flisni me te si cdo her embel. Pa qellime te keq e pyesni.''Ku Ndodhesh?'' Ajo thot :'' Jam ne qytet me shoqeri..! Bisedoa telefonike permbyllet prajshem embel si herave te tjera..! POr pa dashje i ben pyetje vetes'' PSe eshte me shoqeri? PSe nuk ka treguar ? Q'fshihet pas kesaj? e pyetja te tjera qe veqsa e keqsojn gjendjen..!
Ose jeni larg saj dhe doni ta dini se si eshte e nuk arrrini assesi ta merreni ne telefon e saj i cili qe ne zilen e pare shkeputet nga rrjeti..! Ku te jet vallë?
Eshte kudo tjeter vetem jo aty ku ka qasje te mire.!!
Dhe kesht qe mund te thoni a ju ka ndodh ndoj her kjo gje apo a ju ka ndodh kur se keni pasur te dashuren afer dhe ti beni keso Pyetje vetes..!!
Dhe pyetja tjeter per te be me interesante kete debat apo tem , do te ishte pyetja.. Se nese ne at moment ne celularin\telefonin e te dashures tuaj lajmrohet nje mashkull.. si do te vepronit ne at qast.. a do ta kerkoni te dashuren tuaj ne telefon , apo ne at moment.. do te ndaheni nga ajo , apo si do kishit vepru..!
Edhe pyetja e tret dhe e fundit per ju do te isht se? A jeni Penduar ndoj her dhe Pse? Dhe a keni arrit ti permisoni gabimet e bera..!! edhe kjo pyetje besoj qe do te jet e mire dhe interesante.. kuptohet gjith cka do te bisedohet rreth dashuris dhe tradhtis..

Gjith te mirat.

  • Postime: 5949
SmiLey
#1 ne: 11-05-2005, 19:06:53
Pjese ben ne ata qe i hapin dyert e folese... e une jam tip qe nuk ia hap! ;)
Keshtu qe, rrjedhimisht per mua tradhetia nuk perben pjese ne dashurine qe mund te kem per nje person. Ne minutin qe une mund te marr vesh dicka te tille, une te le shendene... derisa une nuk do ta beja kurre per cfaredo lloj arsye qe mund te me shtij tek ai akt i ulet, atehere as tjetrin nuk mund ta paramendoj e fal per dicka te tille.


Gjithe te mirat!

  • Postime: 4
Albi77
#2 ne: 03-08-2007, 03:28:26
Dashuria dhe seksi dikur ishin te lidhura  shum ngusht njera me tjetren,por tani duket qe as nuk e njofin njera tjetren.

  • Postime: 4
Albi77
#3 ne: 03-08-2007, 03:31:23
Dashuria dhe urrejtja jane aq te aferta me njera tjetren sa duket qe po shkembejne dicka ne mes vehti. nga:Analisti:M.A.