×

Eksperienca Seksuale.

Eksperienca Seksuale.

· 140 · 9744

 • Postime: 877
notorious
#50 ne: 03-11-2007, 10:33:34
Çka duhet respektuar o burrë?

duhet respektuar fjala ime mbi t'gjitha sepse jemi në diskutim e spo ofendoj njëri, por qëllon që shum gjojna duhet me i shpreh troç që tjetri t'kuptoj

duhet respektuar gjithashtu dhe profesioni i prostites ja ktë thash, e para...

e dyta... ti do boje mir të mos futeshe me dikë që ke moderuar në debat kur ke dhe shpatën n'dorë, jo për gjo po smë duket diçka e zgjuar... pra o modero o sforcohu pak t'na shkruash diçka të zgjuar ktu

Citim
Ajo qe ka qenë e virgjër deri ne martese (dhe këtë e ka be për hirë te nderit)

se vej n'dyshim ktë që po m'thu... ka dal si mod kohët e fundit që për hirë të nderit ka shum femra që kryejn mardhënie anale deri ditën kur familja e fejon.

ndodhin në Shqipëri kto... siç ësht e përhapur shum në femrat Myslimane në t'gjith Shtetet e Europës Perendimore, në Egjypt, Marok, Tunizi, Tuqi, Siri

un tashi sdo ju hapem byt*ësh për gjithçka... po ajo që m'vjen me thon ësht KU JETONI O NJEREZ   

 • Postime: 432
 • Gjinia: Mashkull
Untouchable
#51 ne: 03-11-2007, 11:06:50
duhet respektuar fjala ime mbi t'gjitha sepse jemi në diskutim e s'po ofendoj njëri, por qëllon që shum gjojna duhet me i shpreh troç që tjetri t'kuptoj

duhet respektuar gjithashtu dhe profesioni i prostites ja ktë thash, e para...

e dyta... ti do boje mir të mos futeshe me dikë që ke moderuar në debat kur ke dhe shpatën n'dorë, jo për gjo po smë duket diçka e zgjuar... pra o modero o sforcohu pak t'na shkruash diçka të zgjuar këtu

se vej n'dyshim ktë që po m'thu... ka dal si mod kohët e fundit që për hirëë të nderit ka shum femra që kryejn mardhënie anale deri ditën kur familja e fejon.

ndodhin në Shqipëri këto... siç ësht e përhapur shum në femrat Myslimane në t'gjith Shtetet e Europës Perendimore, në Egjypt, Marok, Tunizi, Tuqi, Siri

un tashi sdo ju hapem byt*ësh për gjithçka... po ajo që m'vjen me thon ësht KU JETONI O NJEREZ   E para, nuk thash qe fjala e dikujt nuk respektohet. E dyta, kurven/prostituten respektoje ti, po vepra e ulet e kurves/kurvarit nuk respektohet askundi nga truri i shendoshe, prandaj as simbolikisht as cysh te dush nuk permendet fjala kurve ne konotacion pozitiv. E treta, une kam te drejte te moderoj kur shihet se i cenohet dikujt dinjiteti, e te shkruarit tim ne forum eshte tjetrecka, mos i perzij keto te dyjat. E fundit per kete, ti nuk ke koncept per "nderin" zotrote, e ke shume te shtremberuar. KLM!

 • Postime: 877
notorious
#52 ne: 03-11-2007, 11:11:03
Jashte teme! Ndryshuar!
« Editimi i fundit: 03-11-2007, 11:13:34 nga Untouchable »

 • Postime: 19
ylli1
#53 ne: 05-11-2007, 19:06:21
gjdo kush ka te drejt te kerkoj at qka ju pelqen meqense pak ikemi ngatruar temen ne terme kurv lavire duet te kjrtsohemi nje vajz e cila ka pas nje lidhje te deshtune nuk mud as nuk guxojm ta trajtojm si kurv a vet termi kurv dote thot amoralite dot thot diqka e pa moralshme e morali esht etika qe na ndan ng kavsha.sper informim shok mus u merzitni se nuk esht problem sot per gjet nje grua kurv.dikur nje vajz kerkonin 100 djem nje e mirke dot thot e q... nderso sot e kunderta 100 e qin nje e marton kaloni mir
mishel
#54 ne: 05-11-2007, 19:18:08
Ju lutem permbajuni temes! eksperienca seksuale qofshin individuale apo te dikuj tjeter! por jo me paragjykime apo sulme kundrejt antarve. kalofshi mire

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#55 ne: 09-11-2007, 19:08:53
Unë si Eleganca partnerin me te cilin do të lidhja njëri-tjetrin, njeriun me te cilin do të martohesha s'do ta zgjidhja 1) aspak te virgjër (përkundrazi) dhe 2) më pak eksperienca seksuale. Nga njera anë, mirë e ka thënë notori te zgjedhesh kurvarin sesa atë 'te ndershmin' (gjoja) qe është i virgjër, se fundja ai kurvari di shumë te te kenaqe ne shtrat, di me tepër, ka pare me tepër botë me sy dhe ty vete do të te mesoje me tepër.
Elegance te te citoj pak une ty se u be kohe pa te cituar.
Ndoshta shume nuk do te bihen dakord me ato qe une do te shkruaj,aq me teper qe akoma sja di rendesine eksperiencave seksuale,sepse vete skam pasur asnje eksperience te tille,se jam e logel una mooojjjj.Megjithate me duket teme shume interesante dhe dua ti fut njecike turickat ketu e te jap mendimin tim.Nga ana tjetër as vete s'do të me pelqente qe partneri apo burri im i ardhshëm te me gjente mua te virgjër, apo te me merrte si për ndonjë cupke qe s'kishte haber nga ato gjërat vertikale. Jam i këtij mendimi sepse mendoj qe seksi është shumë shumë i rëndësishëm, i fuqishem, serioz dhe i duhur ne një lidhje.
Ok ketu nuk bie plotesisht dakord me vajzen elegante te forumit. Nuk dua te dukem old fashioned apo fanatike,por mua psh do me pelqente qe burri im i ardhshem te me gjente mua te virgjer. Me kete nuk dua te them qe duhet te presim deri sa te martohemi qe te bejme seks,absolutisht jo  :P por  eshte pune tjeter nese fatekeqesisht nuk me kane funksionuar 1 lidhje e dy,jane gjera qe ndodhin,megjithese nqs lidhja e pare nuk me funksionoi,do mendoheshe 100 here perpara se te nisja te dyten,dhe do perpiqesha qe ne lidhjen e dyte te menjanoja gabimet qe kam bere ne te paren,por kurresesi nuk do te thoja qe nuk dua te me gjeje burri te virgjer dhe o burra te bej seks. Bie dakord qe seksi eshte i rendesishem ne nje lidhje serioze,por une mendoj se ky seks nuk duhet te ndodhi vetem per nevoja fizike,por edhe si shenje e dashurise teper te fuqishme dhe besimit te madh te partneri. Pra eshte mire te ndodhi me ate njeri qe ti e ke nje fare sigurie qe do jeni bashke ne te ardhmen. Pra besoj se e kuptove cfare dua te them.

Dhe si i tillë do të ishte shumë mirë qe si unë edhe partneri ta kishim konsumuar pak marredhenien intime me te tjerë, sikurse ta konsumonim sa me shumë me njëri-tjetrin përpara se te benim fejesen, bashkejetesen edhe/ose martesen.
Me kete njehere nuk bie dakord fare. Sic e thashe edhe me lart mund te ndodhi qe nje apo disa lidhje nuk kane funksionuar.Por une mendoj se seksi eshte dicka e rendesishme,dhe njeriu cdo gje te rendesishme duhet ta beje me mendimin per te arritur dicka te mire,per te cilen nuk do te pendohet ne te ardhmen. Po te nisesh me mendimin ta konsumosh mardhenien intime me te tjere perpara se te krijosh nje lidhje serioze cfare te mire te sjell? Une mendoj se kjo gje ka me shume mundesi te te sjelle te keqija sesa te mira. Pra nuk e kuptoj,what's the point of it? Te mesosh si te besh seks? Tani une pavaresisht se jam pak si e virgjer  :P di te them qe askush nuk e ka te veshtire te mesoje si behet seks, hap ca faqe porno edhe meso :P hahah bej shaka me kete.

Vërtetë nuk i kuptoj fare ato martesa ku cifti pret deri atë naten e pare te dasmes te këtë marredhenie me njëri-tjetrin. E kush ja garanton kësaj vajzes apo atij djalit se ata te dy do të përputhen ne shtrat?! Prandaj duhet marredhenia dhe eksperienca seksuale. Kur një fletore te jepet bosh, ti mund ta mbushesh, por sa me e mbushur te jetë fletorja aq me shumë do kesh dëshirë ta permbushesh e të mësosh prej saj.
Ok,ketu bie dakord,cifi sduhet te presi deri naten e marteses te haje mjalte :P Po kjo c'eshte?E kush ja garanton kësaj vajzes apo atij djalit se ata te dy do të përputhen ne shtrat?!  Ne fillim vjen perputhja e karaktereve,dashuria dhe besimi,dhe kjo qe ke permendur ti vjen e fundit. Nese nje cift vendos per martese,perputhja apo mosperputhja ne shtrat nuk duhet te jete shqetesimi kryesor per mendimin tim. Nqs dy njerez duhen,ata nuk duhet ta prishin lidhjen e tyre per shkak te mosperputhjes ne shtrat,nuk e di,ndoshta e kam gabim,por une mendoj se eshte me bukur kur te dy mesoheni si te perputheni bashke LOL mesoni se cfare i pelqen dhe nuk i pelqen njeri tjetrit. Ah moj elegace se nuk e besoj qe te kete kaq veshtiresi kjo puna e perputhjes,te meson zanati vete moooj,lol
Ja keshtu mendoj une.PS:Moj po juve ciftet e martuara qe jetoni jashte shtetit seks beni,po kalamaj sbeni,si e keni punen juve moj,ja merrni shembull nga Misheli, i rra bam bam edhe e beri kolopucin e bukur,apo harrova une qe eshte ne Shqiperi ajo,edhe sic tha njeri ne filmin e Cekes,kur na ikin dritat ne shqiperi s'kemi c'bejme e bejme kalamaj,po prisni tju ikin dritat dhe juve tani, lool

Ishte shaja kjo ps-ja eee,hajt me te mira.

 • Postime: 130
 • Gjinia: Femer
Claraa
#56 ne: 03-01-2009, 13:25:47
Kujt i hyne ne pune sa here e ka bere ai, ajo, ne , ju, ... :P

Per mua ka gjera me te rendesishme se sa eksperiancat seksuale.

Ne fillim ve njeriun: te jete shpirt mire,i/e sjellshem(e), besnik(e) i/e kulturuar ...

E ka bere se ka bere gje qe nuk nge peshe ne bote as ne jete.
Perveç atyre qe e kan si fiksim ne tru  :D qe e vene tere krenarine tek () i femres LOL sorry per kete te fundit 

 

 • Postime: 2161
Grens(Wiliams)
#57 ne: 27-03-2009, 19:22:11
shih kjo. ;).gjoja gjoja ;)

 • Postime: 1737
 • Gjinia: Femer
Parloté
#58 ne: 27-07-2009, 14:29:10
Eksperiencat Tona Seksuale, sa te Mira e sa te Keqija jane Ato dhe sa na Sherbejne...!?

Shumica prej nesh ketu, kane qene, jane te lidhur, apo jane konkretisht ne nje lidhje shume serioze sic eshte martesa. Shumica jone mendoj se ka patur te pakten nje eksperience seksuale (kur them nje, dmth te pakten kane bere seks me nje person). Atehere si te rritur e adulte, por edhe te rinj (njekohesisht) qe jemi, te japim mendimet tona rreth eksperiencave seksuale qe mund te kemi patur. Nuk dua qe tema te bastardohet apo te behet teper grafike, nuk po ju kerkoj detaje se sa eksperienca kini patur, me ke i keni patur dhe si kane qene ato. Po ju pyes me poshte, atehere:

Sa e rendesishme eshte Eksperienca Seksuale ne jete, PERPARA se te martoheni?! Dhe rrjedhimisht, eshte seksi i nevojshem, i domosdoshem dhe i kerkuar perpara marteses apo asaj lidhjes shume serioze sic eshte fejesa dhe bashke-jetesa?! Po apo Jo dhe PSE?!

Për mua ka qenë mjaft e rëndësishme për arsye se martesën e kam menduar gjithmonë si një partneritet ku të dy palët duhet te japin dhe marin njëjtë.
Seksi është i nevojshëm, jo patjetër i domosdoshëm (nëse cifti ka lidhur pagt pritjeje deri në martesë), pasi që të jep deridiku një sprovë të 'martesës' dhe viteve që ke planifikuar ti jetosh bashkë.Sa Eksperience/a Seksuale duhet te kete njeriu perpara se te gjeje shokun/shoqen e jetes?!

Mjafton aq sa të njohësh kufijtë e kënaqësisë seksuale.


Sa te dobishme jane Eksperiencat Seksuale te Njeriut dhe sa NUK jane?!

Janë mjaft të dobishme nga fakti që eksperiencat seksuale të mundësojnë një jetë të 'kompletuar' në kuptimin e plotë të fjalës.


C'fare gjerash ne pergjithesi ju kane mesuar Eksperiencat Seksuale qe kini patur deri me sot?!

Më kanë bëre këtë që jam sot: grua e dashur, partnere e denjë, thyese e tabu-ve, këshilluese për moshën minore (rrethin dhe familjen-përfshirë edhe djalin tim të madh që është rrugës për adoleshencë),..


A ju kane bere keto Eksperienca me te zotet (jo vetem ne shtrat, por edhe) ne jeten tuaj ne pergjithesi?!

Po, patjetër. E kam fjalën kur p.sh. dikush më rëfehet dhe kërkon këshilla.


C'fare ideje apo konkluzioni final kini marre nga Eksperiencat tuaja Seksuale?!

Se sa të marrë janë ato meshkuj (kërkoj ndjesë nëse preket dikush) që e dëshirojnë një virgjëreshë qe din të bejë seks si një lavire....


Dhe, se fundi: Sa kane ndikuar keto eksperienca tek te qenit ky/kjo qe jeni sot, dhe sesi i shikoni/perceptoni gjerat sot?!


Mendoj se jam përgjigjur më lartë. :)
Emira
#59 ne: 28-07-2009, 14:57:13
Ah sa me ka pelqyer kjo fjali : ... sa të marrë janë ato meshkuj  e dëshirojnë një virgjëreshë qe din të bejë seks si një lavire...
 LOL LOL

 • Postime: 6904
 • Gjinia: Femer
erlehta
#60 ne: 31-07-2009, 00:03:25
Askush nuk ka lindur i ditur.....
Te meson puna vete  :P
Emira
#61 ne: 31-07-2009, 09:11:24
Askush nuk ka lindur i ditur.....
Te meson puna vete  :P

 LOL LOL

Tamam, vetem pa pune mos rrini  :D  :perqafim

 • Postime: 2161
Grens(Wiliams)
#62 ne: 14-08-2009, 20:40:00
sidomos ky shiu me bubullima te kenaq shpirtin :D

 • Postime: 12746
Mishel...............
#63 ne: 25-07-2012, 14:08:08
Eksperienca duhet per CV personale dhe jo per me shit pordhe se kam shku me kaq apo aq partner

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull
Pussy Lover
#64 ne: 25-07-2012, 14:26:32
eksperience..... varet por minutat jane shtuar gjate aktit dhe jo si dikur si puna e lepurit :D :P

 • Postime: 12746
Mishel...............
#65 ne: 25-07-2012, 14:28:21
une do thoja nuk eshte mire kur dikush hapet bythesh me justifikimin se eshte ekspert kur ne realitet mund te jete me keq se nje diletant

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull
Pussy Lover
#66 ne: 25-07-2012, 14:29:44
me pak perkushtim ndaj partneres edhe mund ta cosh ne qiellin e nente :perqafim

 • Postime: 12746
Mishel...............
#67 ne: 25-07-2012, 14:30:45
me pak perkushtim ndaj partneres edhe mund ta cosh ne qiellin e nente :perqafim

une di qe ka 7 qiej...hajde ci boke ti partneres  :P

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull
Pussy Lover
#68 ne: 25-07-2012, 14:33:29
une di qe ka 7 qiej...hajde ci boke ti partneres  :P

thashe ndonjeher se shumicen e kohes jam egoist

 • Postime: 12746
Mishel...............
#69 ne: 25-07-2012, 14:37:45
thashe ndonjeher se shumicen e kohes jam egoist

e dija e dija po desha me te provoku LOL

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull
Pussy Lover
#70 ne: 25-07-2012, 14:39:55
e dija e dija po desha me te provoku LOL
gjithsecili mendon per vete shumicen e kohes. Por varet nga momenti nga atmosfera nga tavolina e mbushur nga pijet nga muzika ne sfond, nese eshte keshtu atehere mjere partnerja nga te futet dhe komshijt te transferohen  :D

 • Postime: 12746
Mishel...............
#71 ne: 25-07-2012, 14:42:45
me muzik e pije pfffffffffffff

duhet pak me shume praktik

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull
Pussy Lover
#72 ne: 25-07-2012, 15:37:30
ypppppppppp xhixhi sa e shpejte qe qenke ste pelqekan hyrjet e gjata

 • Postime: 12746
Mishel...............
#73 ne: 25-07-2012, 17:07:29
kurse ti qeke op op op op me fal babi

se kape ate qe thashe qe kshu varja

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull
Pussy Lover
#74 ne: 26-07-2012, 09:24:17
kurse ti qeke op op op op me fal babi

se kape ate qe thashe qe kshu varja
nuk hyj tek kategoria e lepujve