×

Fjalet e pista ne krevat

Fjalet e pista ne krevat

· 82 · 17713

 • Postime: 11
 • Gjinia: Femer
xDesiree
ne: 15-08-2008, 14:09:12
Ndoshta do me paragjykoni po te tregoj ketu fjalet qe me pelqejne me shume te them apo te me thojne kur bej dashuri prandaj nuk po i shkruaj.
Kujt tjeter i pelqejne fjale te pista kur beni seks?

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull
Triology
#1 ne: 15-08-2008, 14:10:28
thuji mi se ska njeri tani se esht drek :P

 • Postime: 691
 • Gjinia: Mashkull
SocialNetwork
#2 ne: 15-08-2008, 14:11:14
Sic duket goca e paska marre shtruar me keto tema fjale te pista perdorin te gjithe na thuaj ti meqense ske komplekse fjalet qe perdor ti te pista pervec pallim se eshte fjale e zakonshme.

 • Postime: 11
 • Gjinia: Femer
xDesiree
#3 ne: 15-08-2008, 14:36:12
progresi o cuni bukur une kam kohe qe lexoj ketu dhe kam pare shume tabu te pashkelura keshtu qe do hap tema cdo dite qe te mos ngelin me :)
po i them disa pra pa e kthyer ne porno diskutimin.
Ne fillim me pelqejne fjalet e embla si shpirt zemer dhe duke vazhduar duke u ndezur behem me e keqe. psh them fort-fort shqyeje....ose ohhhhhhh zemer ma kenaq p .... se po cmendem. e keshtu me radhe :)

 • Postime: 851
iShUlLi
#4 ne: 15-08-2008, 16:05:29
po i them disa pra pa e kthyer ne porno diskutimin.
Ne fillim me pëlqejnë fjalët e embla si shpirt zemër dhe duke vazhduar duke u ndezur behem me e keqe. p.sh. them fort-fort shqyeje....ose ohhhhhhh zemër ma kenaq p .... se po cmendem. e kështu me radhe :)

Ti hot sexy girl, sje keq jo por paske nevoje te takosh nje ushtar te sapo kthyer nga lufta ne menyre qe te pasurosh fjalorin me fjale edhe me te embla LOL

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull
Triology
#5 ne: 15-08-2008, 21:37:43
ahhh cfat teme esht ber forumi me pull te kuqe vallai ajo x desire na e i ngrefi keq :P:P me duket si nga ato qe te presin me kamzhik ne dor dhe me veshje si police :P

 • Postime: 4261
Charlie
#6 ne: 17-08-2008, 15:51:54
Me 7 :D te del boll :D

 • Postime: 119
tkamzemer
#7 ne: 25-08-2008, 01:12:08
1-azmatike - AH AH
2-gjeokrafike- KETU  KETU
3-matematike- +1 +1 +1...
4-fetare-   O  ZOT IM
5-vedvrasje- JAM DUKE VDEKUR
6-vrasie-  PO NDALOVE  TE  MBYTA hmmmmm: hmmmmm:

 • Postime: 119
tkamzemer
#8 ne: 25-08-2008, 22:37:27
hape  kafazin :D :D

 • Postime: 851
iShUlLi
#9 ne: 30-08-2008, 11:09:55
Shkodranet:

O shpirti jem, mos vdeksh kurrë... Aty mbaje... Ma fort... ma fort .... ohhhhh  LOL


Kosovaret:

Cfar po don me bo me gjith ket a? .. me e fut këtu a? konka i madh bre :D 
Ohhhh po me dhem, ma avash ohhhhhhhhhhh cite cite citeeeee ohhhhhh LOL

 • Postime: 851
iShUlLi
#10 ne: 30-08-2008, 11:48:28
Gjirokasteritet:

Zemer tani fute te lutem, tani... "ke probleme me shtatzanine? jo jo skam te lutem, tani...  hhhheeeeeeeemmmmmmm shumë mirë... shumë mirë hhhheeeeemmmmmm ohhhhhh ohhhhhh je shumë i mirë....

sa te nxehen pak dhe fillojnë bertasin shumë ato se janë shumë qeflije te medhaja ju duhet një jastek shtese :D


Amerikanet:

Ohhh shittttt oohhhhhh ooohhhhhh.... you are damn good..... push it pushhhhhh  ohhhhh ohhhhhhhhhhhhh LOL


Burrelset:

Or ti, dua me u q*... "mirr zhvishu zemër" jo s'ka gjë e bëjmë kështu.. ja po i ul pak... "hiqi pantollat te them".... jo jo e bëjmë kështu... LOL

Ohhhhh ohhhhhh mos më le me barre ... "jo mi jo" po me pëlqen or ti... do me marrësh? ... "patjetër" ohhhhhhhhhh ohhhhhhhhhhh LOL


Mirditoret:

Ohhhhhhhh ohhh! Pash kishen e lacit beje ma ngadol LOL
Emira
#11 ne: 08-10-2008, 14:24:18

Mirditoret:

Ohhhhhhhh ohhh! Pash kishen e lacit beje ma ngadol

 LOL LOL LOL


Tani kam qeshur me lot!!!

Faktikisht me gjithe kete rubrike...e pabesueshme...


Pesonalisht i urrej fjalet e ndyra ne pergjithesi, dhe ne seks ne vecanti...thjesht me jane veshtirosur prek kohesh...trauma shqiptare...- kur degjon cdo dite rrugeve te q...mamin...etj, e si do ndjehesh mire?!
Jane krijuar prej imazhit inferior qe egziston ndaj femres e per ta ulur femren dhe per asgje tjeter, ky eshte mendimi im... Jojo:

 • Postime: 851
iShUlLi
#12 ne: 08-10-2008, 15:01:53


Faktikisht me gjithë këtë rubrike...e pabesueshme...

Pesonalisht i urrej fjalët e ndyra ne përgjithësi, dhe ne seks ne veçanti...thjesht me janë veshtirosur prek kohësh...trauma shqiptare...- kur degjon çdo ditë rrugëve te q...mamin...etj, e si do ndjehesh mirë?!
Janë krijuar prej imazhit inferior qe egziston ndaj femres e për ta ulur femren dhe për asgjë tjetër, ky është mendimi im... Jojo:

Oj Emira, ke dal nga tema... asgjë sna ke thënë dhe mos bëj si demagologe këtu se këto qe kemi thënë me sipër skane te bëjnë fare me inferioritetin ndaj femrave perkudnrazi personalish kam shumë respekt.

Pesonalisht i urrej fjalët e ndyra ne përgjithësi, dhe ne seks ne veçanti...thjesht me janë veshtirosur prek kohësh...

po cfar bën ti kur bën seks, mbyll sytë dhe shikon enderra? LOL

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#13 ne: 09-10-2008, 02:19:08
Atehere, une mendoj dhe besoj se fjalet "e pista" te thena me lezet dhe e perseris..me lezet jane te rendesishme ne krevat, e kam fjalen per ate krevat qe nuk kryen vetem funksionin e riprodhimit, por eshte vendi i epshit dhe pasionit ku "tabute" nuk egzistojne, ose me mire jane shume te paket, ketu pa dashur te paragjykoj ata, qe e shohin nje gje te tille vulgare dhe te pa cipe............
Ketu duhet thene dhe dicka tjeter: une mendoj se ka dhe nje pjese femrash, qe nuk i pelqejn keto lloj "fjalesh", sepse duken te "poshteruara" nga mashkulli, qe ne jeten e perditshme edhe mos te pranojne "superiritetin" e mashkullit, por jam i sigurt se kur te vije puna per tek krevati.....ju pelqen qe hamshori ti kaleroje dhe ne fund te fundit pak te drejte kane....aty duhet pune dhe jo fjale.......... :D
Emira
#14 ne: 09-10-2008, 15:51:52

Oj Emira, ke dal nga tema... asgjë sna ke thënë dhe mos bëj si demagologe këtu se këto qe kemi thënë me sipër skane te bëjnë fare me inferioritetin ndaj femrave perkudnrazi personalish kam shumë respekt.
 
po cfar bën ti kur bën seks, mbyll sytë dhe shikon enderra? LOL


Or ti Ishull

them se s´kam dale nga tema hic or ti...apo kam shkrujt gje per patate e karrota?!
Po te pelqeu mendimi im, mire, po s´te pelqeu...problemi yt...

E mos ma qaj hallin fare per ate qe bej une ne krevat...s´e arrin dot kurre ti lali...do ngelet enderr per ty...e po qe per t´pyt or lal, pfffffffffffffffff jo vetem qe flas...por di ta nxeh ate qe deshiroj te pakten ne 5 gjuhe te Perendise qe t´i percelloje lekura e cdo rrenje floku, pa e prishur gojen hic...Qarte!!
Emira
#15 ne: 09-10-2008, 15:55:33
Atëherë, unë mendoj dhe besoj se fjalët "e pista" te thena me lezet dhe e përsëris..me lezet janë te rëndësishme ne krevat, e kam fjalën për atë krevat qe nuk kryen vetëm funksionin e riprodhimit, por është vendi i epshit dhe pasionit ku "tabute" nuk egzistojne, ose me mirë janë shumë te paket, këtu pa dashur te paragjykoj ata, qe e shohin një gjë te tillë vulgare dhe te pa cipe............
Këtu duhet thënë dhe diçka tjetër: unë mendoj se ka dhe një pjesë femrash, qe nuk i pelqejn këto lloj "fjalesh", sepse duken te "poshteruara" nga mashkulli, qe ne jetën e përditshme edhe mos te pranojnë "superiritetin" e mashkullit, por jam i sigurt se kur të vijë puna për tek krevati.....ju pëlqen qe hamshori ti kaleroje dhe në fund te fundit pak te drejtë kanë....aty duhet pune dhe jo fjale.......... :D

I dashur Cheke,

une te besoj ty qe TI beson se...fjalet e pista te thena ,me lezet etj...kryejne funksionin e duhur ne momentin e duhur per nje pjese te seksberesve...ku mund te hyshe ti edhe shume te tjere...

Nuk e di se pse permend riprodhimin ne postimin tend po s´ka rendesi...nuk dua te kapem pas gjerave te kota.

Mua thjesht nuk me eksitojne fjale te tilla, dhe jo vetem kaq, por ne se dikush do te me heqe qejfin...mjafton te perdore fraza te tilla...

Ne se ne nje cift qe te dy partneret e pelqejne perdorimin e fjaleve te pista...s´ka perse te mos e bejne... s´me intereson shume...Ne se kam ofenduar dike me mendimin tim, pasi i klasifikoj si vulgarizma, po kerkoj ndjese, s´ka gje hic, nuk eshte se me ulet hunda.

Une per veten time i shoh fjalet e pista te lidhura me poshterimin e femres dhe jane gjeja e fundit ne bote qe do te me eksitonte.

E cfare lidhje kane "fjalet e pista " apo "fjalet e pastra" ne krevat me pozicionet?

Mos valle eshte kalerimi i "hamshorit" sic shprehesh ti nje poshterim per femren?Ateher duhet te ishte nje poshterim per mashkullin ne se kaleron "hamshorja"  Mund te jete thjesht nje preference e dikujt...pa, se siper se poshte , se anash e ku di une..efekti i fjaleve do te ishte i njejti...

Shpresoj te me kuptosh tani.  :)
Emira
#16 ne: 09-10-2008, 16:02:05
Imagjino te besh dashuri pa folur hiç,hiq zhvish,kap shtri etje etje

Capi,
ti me njeh mua ndoshta pak me afer se keta te tjeret dhe mendoj se ta pret mendja qe s´jam ai tip femre qe mund te bente dashuri pa folur hic: hiq, zhvish, kap, shtri...se s´eshte perdhunim dreqi e mori...

Meqe kam disa vite jete mbi shpine ;) e disa vite pervoje seksuale  :D, mund t´ju them vetem kaq:

Eshte shume e mundur qe njeriu te beje dashuri duke thene tere kohen dicka eksituese, pa qene nevoja te thoje edhe sikur nje fjale te vetme "te piste" ...duhet imagjinate, duhet krijimtari...dakort ...por eshte shume e mundur...dhe shume eksituese  ;).


Po, ka mundesi qe ne po flasim mbi te njejten gje ne nje gjuhe te ndryshme me duket... :P
Emira
#17 ne: 09-10-2008, 16:23:04
Ahhhhhhhhhhh, dmth ca fjale me karakter te palare apo si ma kishe llafin ?  :D ;)

 • Postime: 17
 • Gjinia: Mashkull
pfalz
#18 ne: 09-10-2008, 16:30:09
E patriote   ,
ketu  me  duket   se nuk jam  ne nje mendim  me ty   ne kuptimin e asaj   qe  perdorimi e fjaleve  te "pista "  ne krvat  nuk do te thote patjeter  qe perdoresh  sharje . Sharjet dhe ofendimet  jane dicka komplet tjeter se fjalet e  " pista ".  Pastaj ajo "gjuhe" perdoret  nga te dyja palet  keshtu  qe protagonistet e "filmit" jane te barabarte .
Nejse  , te gjithe kane deshirat dhe variantet e veta  se si e perjetojne dhe e gjejne kenaqsine te seksi .  Do te ishte ilusion te pretendonim te  ishim te gjithe njesoj .

Edhe une spo i bi gjate si Magelani :-)   me  pelqen  "mir macht das an"
Emira
#19 ne: 09-10-2008, 16:57:02
E patriot,

jam e sigurt se "es macht dich an" dhe jo "dir"   :D dhe ajo qe me pelqen mua eshte se: Po merr pjese ne diskutim... :perqafim

 • Postime: 851
iShUlLi
#20 ne: 09-10-2008, 16:59:54
Beratset për shembull përdorin shpesh shprehjet te tilla si "... uhhhh mamiiii uhhhhhh mamiiiiiiiiii ..." :D
 
Shenim:
Te lart permendurat jane femrat numer nje!

 • Postime: 17
 • Gjinia: Mashkull
pfalz
#21 ne: 09-10-2008, 17:17:09
Po kur kemi  kohe pse jo .  Pastaj  dhe ne tema interesante  marrim pjese me kenaqsi   :-)

 • Postime: 17
 • Gjinia: Mashkull
pfalz
#22 ne: 09-10-2008, 17:21:03
Beratset për shembull përdorin shpesh shprehjet te tilla si "... uhhhh mamiiii uhhhhhh mamiiiiiiiiii ..." :D
 
Shënim:
Të lart permendurat janë femrat numer një!
Po eshte 100 here me mire se me te thene   "O lokja  jeme"  :-))
Emira
#23 ne: 09-10-2008, 17:35:48
Po është 100 here me mirë se me te thënë   "O lokja  jeme"  :-))


LOL LOL LOL

kesaj i thone te pshurresh...

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#24 ne: 10-10-2008, 00:59:36
LOL LOL LOL sa kam qeshur te forte jeni ......Tironsit nuk e pashe ti kishte permen kush ...apo po me pritnit mua ....
J

Aman o milet sa e vrisni mendjen po thoni o c'te doni mjafton mos t'ia shkrefni se mbeteni me gisht ne goje :D LOL
 

fjalet e qiririt analize letrar

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 21-05-2020, 01:39:41
nga InfoZ
fjalet e qiririt naim frasheri

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 21-05-2020, 01:39:18
nga InfoZ
fjalet e qiririt naim frasheri

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 22:36:07
nga InfoZ
Cfare jane fjalet e urta?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 28-04-2020, 21:57:13
nga M A X
Lapsuset, kur fjalet zbulojne mendimet e fshehta

Nisur nga BerniRubrika Diapazon

Postimi i fundit 06-09-2012, 16:41:37
nga Berni