×

Fjalet e pista ne krevat

Fjalet e pista ne krevat

· 82 · 17731

 • Postime: 4261
Charlie
#25 ne: 10-10-2008, 01:01:06
Pa na thuaj pra tii ato fjalet e pisa :D :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#26 ne: 10-10-2008, 01:06:08
Dil mer maskara qe ketej se je i vogel ti ....

 • Postime: 4261
Charlie
#27 ne: 10-10-2008, 01:13:20
He mi leri numrat po thuj ato fjale :D

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#28 ne: 10-10-2008, 02:46:19
Ne fakt keni pak te drejte ju kundershtaret...ne Shqip fjalet e pista sikur nuk kane shume lezet.......
po ama ne gjuhe te tjera, sidomos ne greqisht dhe frengjisht(ka mundesi dhe ne japonisht, se di)..ka shume lezet.....

se di ne gjermanisht si mund te tingelloje...hahaha :D
Emira
#29 ne: 10-10-2008, 15:50:31
Ne fakt keni pak te drejtë ju kundershtaret...ne Shqip fjalët e pista sikur nuk kanë shumë lezet.......
po ama ne gjuhe te tjera, sidomos ne greqisht dhe frengjisht(ka mundësi dhe ne japonisht, se di)..ka shumë lezet.....

se di ne gjermanisht si mund te tingelloje...hahaha :D

jam shume kurjoze si tingellojne ne greqisht se s´marr vesh gje hic...po ne turqisht shume bukur tingellonin  :D sepse asgje s´merrej vesh...

sa per gjermanishten...Che ke...po dal te lyp per ndonje gjermanke kendej nga lagjia ime per ty  :P

 • Postime: 851
iShUlLi
#30 ne: 10-10-2008, 17:55:57
Mua thjesht nuk me eksitojne fjale te tilla, dhe jo vetëm kaq, por ne se dikush do të me heqe qejfin...mjafton te përdore fraza te tilla...

Or ti Ishull

them se s´kam dalë nga tema hiç or ti...apo kam shkrujt gjë për patate e karrota?!
Po të pëlqeu mendimi im, mirë, po s´te pëlqeu...problemi yt...

E mos ma qaj hallin fare për atë qe bëj unë ne krevat...s´e arrin dot kurrë ti lali...do ngelet ëndërr për ty...e po qe për t´pyt or lal, pfffffffffffffffff jo vetëm qe flas...por di ta nxeh atë qe dëshiroj te paktën ne 5 gjuhe te Perendise qe t´i percelloje lekura e çdo rrenje floku, pa e prishur gojen hiç...Qarte!!


Ke grire sallate. S'po ta qan kush hallin ty se po me dukesh sikur po shikon enderra me sy hapur dhe po te duash thuaj noj gje po te duash mos thuaj dhe shkence mos na bej se po bie ne konflikt me veten. Nje here thua nuk flas tani thua qe e flas ne 5 gjuhe te perendise!!! Ndrysho IP-te LOL

Waw Qenke e papare ti pse s'thua? Kur flet keshtu po me dukesh si magjistare tani... do jete enderr per mua e?  LOL

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#31 ne: 11-10-2008, 04:06:56
Keshtu vetem Tironset e bejne ....LOL :D

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#32 ne: 11-10-2008, 15:27:57
Bo bo...ne me fjale...kurse kjo Tironsja...me kamzhikkkkkkkkk :D

Pershendetje Lisa...na thave syte, he tu thafte pusi i obirrit jarebi :D :D

 :perqafim

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#33 ne: 11-10-2008, 20:09:27
pusi im nuk shteron kurre Cheke....:D

Pershendetje i dashur edhe mua me mori malli ....ja u riktheva i ka jeta keto s'kemi c'te bejme tani ....

 • Postime: 877
notorious
#34 ne: 12-10-2008, 21:36:07
Citim nga: Emira
Mua thjesht nuk me eksitojne fjale te tilla, dhe jo vetëm kaq, por ne se dikush do të me heqe qejfin...mjafton te përdore fraza te tilla...

të imagjinoja t'egër si bish, rrugace e pise në krevat un ty... po aha qekam gabu keq fare :d

Citim
E çfarë lidhje kanë "fjalët e pista " apo "fjalët e pastra" ne krevat

plus që paske ik e virgjër nga Shqiperia, m'duket...

apo do kesh pas të bosh me noi çun mami :d

p.s çkemi pise :d
Emira
#35 ne: 12-10-2008, 22:47:53
Po më vjen keq qe te paskam zhgenjyer xhaxha...i ka jeta këto ...

p.s.
Jam bishe e edukuar mor ti  :D

 • Postime: 877
notorious
#36 ne: 13-10-2008, 10:39:45
d.m.th e merke n'goje pa zhurm fare :d

aha s qeke gjo...
 
Emira
#37 ne: 14-10-2008, 08:09:55
d.m.th e merke n'goje pa zhurm fare :d

aha s qeke gjo...
 

O Zot i madh, a ja sheh nevojen?
Foli notorri...me plot...gojen... :pafshim

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#38 ne: 15-10-2008, 10:17:10
M'duket se Emira po ndryshon mendim per fjalet e pista........
kshu eshte ...hera e pare eshte pak e sikletshme, pastaj t'bohet ves :D :D :D

N'fakt ne Shqipet e kemi ni fjale: zonje ne pazar e kur..ne qilar... :D

 • Postime: 7051
 • Gjinia: Femer
erlehta
#39 ne: 15-10-2008, 13:27:45
Nuk jane domosdoshmeri. Nuk do ta quaja gjithashtu percmim ndaj femres nese do te perdoreshin, por sigurisht qe dhe pa perdorimin e tyre ja kalohet po aq bukur. Ka vertete fjale te bukura, perkedhelese, te embla qe mund te thuhen gjate atyre casteve "magjike" :)

 • Postime: 877
notorious
#40 ne: 16-10-2008, 00:17:22
Ka vërtetë fjale te bukura, perkedhelese, te embla qe mund të thuhen gjatë atyre casteve "magjike" :)

përshembull...? :d

 • Postime: 7051
 • Gjinia: Femer
erlehta
#41 ne: 21-10-2008, 12:53:30
përshembull...? :d

Shpirt, zemer, embelsi  etj etj  :D

 • Postime: 80
 • Gjinia: Mashkull
Mistreci Shqiptar
#42 ne: 21-10-2008, 12:59:27
fjaln ja kto ohhh katunarja ime cme kenoqe pupuu te morsha te ligat :P
Emira
#43 ne: 21-10-2008, 21:10:52
Të gjitha këto fjale janë te pastra mi  :D por nga te preferuarat e mia...

 • Postime: 910
 • Gjinia: Mashkull
moçali
#44 ne: 22-10-2008, 01:19:26
Unë vete nuk perdor fjale te pista, por kam dëshirë qe femrat te flasin fjale te pista
Emira
#45 ne: 22-10-2008, 09:30:15
Sa kerkesa qe ke!! hmmmmm: :D :P :engjell:

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull
Cami
#46 ne: 31-10-2008, 00:32:59
kam qejf qe ajo te flas fjale te pista une rrall her i perdor

 • Postime: 2
 • Gjinia: Mashkull
the boss
#47 ne: 03-11-2008, 23:18:27
Ndoshta do me paragjykoni po të tregoj këtu fjalët qe me pëlqejnë me shumë te them apo te me thojne kur bëj dashuri prandaj nuk po i shkruaj.
Kujt tjetër i pëlqejnë fjale te pista kur bëni seks?


nuk ka asgje per te paragjykuar!! te flasesh fjale te pista kur je duke bere seks mendoj qe te ndihmon per te pasur nje jete seksuale me te mire. mua dhe partneres time ne fakt na pelqen te flasim dirty ne krevat dhe do kisha deshire te dija se cfare fjalesh apo frazash pelqejn femrat me shume ne kshu rastesh.....

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#48 ne: 30-09-2010, 17:31:30
Atehere, une mendoj dhe besoj se fjalet "e pista" te thena me lezet dhe e perseris..me lezet jane te rendesishme ne krevat, e kam fjalen per ate krevat qe nuk kryen vetem funksionin e riprodhimit, por eshte vendi i epshit dhe pasionit ku "tabute" nuk egzistojne, ose me mire jane shume te paket, ketu pa dashur te paragjykoj ata, qe e shohin nje gje te tille vulgare dhe te pa cipe............
Ketu duhet thene dhe dicka tjeter: une mendoj se ka dhe nje pjese femrash, qe nuk i pelqejn keto lloj "fjalesh", sepse duken te "poshteruara" nga mashkulli, qe ne jeten e perditshme edhe mos te pranojne "superiritetin" e mashkullit, por jam i sigurt se kur te vije puna per tek krevati.....ju pelqen qe hamshori ti kaleroje dhe ne fund te fundit pak te drejte kane....aty duhet pune dhe jo fjale.......... :D

ja eksperti :D
ERELA
#49 ne: 15-10-2010, 11:36:06
une habitem si mund ta kontrolloni veten gjate aktit...si mund ta kontrollosh gjuhen...c'rendesi ka?!

shijoni momentin,shijoni partnerin/ren...as une si pelqeja dikur kur isha cupuline 15-16 vjecare,me dukeshin banale por vjen nje dite qe keto fjale te nxisin,te eksitojne, i perdor natyrshem dhe te pelqen ti degjosh!
 

fjalet e qiririt analize letrar

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 21-05-2020, 01:39:41
nga InfoZ
fjalet e qiririt naim frasheri

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 21-05-2020, 01:39:18
nga InfoZ
fjalet e qiririt naim frasheri

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 22:36:07
nga InfoZ
Cfare jane fjalet e urta?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 28-04-2020, 21:57:13
nga M A X
Lapsuset, kur fjalet zbulojne mendimet e fshehta

Nisur nga BerniRubrika Diapazon

Postimi i fundit 06-09-2012, 16:41:37
nga Berni