×

Fjalet e pista ne krevat

Fjalet e pista ne krevat

· 82 · 17370

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#50 ne: 27-07-2011, 11:18:32
E ku ka fjale te pista gjate seksit o njerez, ne ato momente cdo gje qe thuhet te shijon. :P :P

 • Postime: 2848
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#51 ne: 27-07-2011, 13:52:50
E ku ka fjale te pista gjate seksit o njerez, ne ato momente cdo gje qe thuhet te shijon. :P :P

po hajde thuaja ketyre ti :D :D

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#52 ne: 27-07-2011, 16:03:24
nuk pres tu mbush mendjen njerezve sepse po nuk i provuan sado tu them une do u duket tabu dhe/ose ja fut kot ky gjoja do me bo interesantin. :) :)

Ti qe me kuptove direkt e dhe mesazhin. :P

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull
whitesnake
#53 ne: 16-05-2012, 09:23:29
Mora shkas te hap kte teme te ndjere nga ana ime se doja te dija mendimet e anetareve ketu ke zeri yt  :D
Pra pyetja eshte fare e thjeshte.
Flisni apo jo llafe te pista gjate seksit? Nese po cfare thoni?  :D

 • Postime: 12738
Mishel...............
#54 ne: 16-05-2012, 10:39:14
Jo nuk flas...jo se kam turp por nuk me vijne fjale ndermend...aktin seksual e shijoj ne max....fjalet i kam pas aktit :P

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#55 ne: 16-05-2012, 10:41:45
flas por sme duken fjale te pista ne ate moment :d

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull
whitesnake
#56 ne: 16-05-2012, 10:46:55
flas por sme duken fjale te pista ne ate moment :d
:) njelloj edhe une

 • Postime: 12738
Mishel...............
#57 ne: 16-05-2012, 10:50:57
flas por sme duken fjale te pista ne ate moment :d

shiko se autori ka thene Cfare fjalesh jane ato nese perdorni?
pres fjalet

edhe ti WS se je edhe autori i temes...me koherent
mos kerko vetem nga te tjeret

ath cfare fjalesh perdorni thote aty? :D

 • Postime: 234
 • Gjinia: Mashkull
alegri
#58 ne: 16-05-2012, 11:06:26
ku vihet re pislleku ne pisllek :P

 • Postime: 12738
Mishel...............
#59 ne: 16-05-2012, 11:08:31
ku vihet re pislleku ne pisllek :P

he pra ku....nga ku ...kur?? detaje

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull
Triology
#60 ne: 06-06-2012, 14:35:21
jan eksituse

 • Postime: 12738
Mishel...............
#61 ne: 06-06-2012, 14:39:06
sidomos kur i fut nai Kafshe mas cdo fjale bohet edhe me eksituese... :P

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull
Triology
#62 ne: 06-06-2012, 14:41:26
:) kam njohur femra qe i eksiton kur i thua kurve..ndersa ben seks me to :)

 • Postime: 12738
Mishel...............
#63 ne: 06-06-2012, 14:42:54
e ca ka ketu???  :P

mos harro qejfe qejfe eshte dynjoja

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull
Triology
#64 ne: 06-06-2012, 14:44:37
jo sk gje..:) esht interesante :D po ti ca fjalesh perdor ?

 • Postime: 12738
Mishel...............
#65 ne: 06-06-2012, 14:48:49
une e kam thene me siper....nuk perdor fjale te pista, por te embla

 • Postime: 12738
Mishel...............
#66 ne: 12-06-2012, 16:24:19
si perfundim asnje mashkull ketu nuk perdor fjale te pista?? Sa bukur
Gerti1
#67 ne: 12-06-2012, 16:25:58
Mos thuj asnji.

 • Postime: 12738
Mishel...............
#68 ne: 12-06-2012, 16:28:19
Pa merak!!

 • Postime: 12210
Lefter
#69 ne: 13-06-2012, 10:35:03
Une nuk flas fare ne krevat e le  te flet zogu...LOL

 • Postime: 12738
Mishel...............
#70 ne: 13-06-2012, 10:38:06
Une nuk flas fare ne krevat e le  te flet zogu...LOL

LOL

me cicerim apo me pellitje si keno zogu anej ka anet tuja  |? LOL

 • Postime: 12210
Lefter
#71 ne: 13-06-2012, 15:11:13
Me cicerime ia fillon me serenate mbaron...LOL

 • Postime: 12738
Mishel...............
#72 ne: 13-06-2012, 15:22:37
hahahahahahahaha sa kafshe qe je  :P

 • Postime: 12738
Mishel...............
#73 ne: 28-12-2013, 00:18:02
Mendoj se jane stimul per nje seks te arrire , sidomos ne castet prane orgazmes
Vetem se personalisht nuk i perdor

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#74 ne: 28-12-2013, 00:19:33
e egersojne seksin ne maksimum... :D