×

Ja këngët për të bërë dashuri

Ja këngët për të bërë dashuri

· 120 · 8187

 • Postime: 12210
Lefter
#75 ne: 14-06-2012, 15:27:30
Oooooooo me te vertet kjo kenge me ben te eger... :D


Alex Clare - Too Close (OFFICIAL VIDEO)

 • Postime: 1578
 • Gjinia: Femer
Parloté
#76 ne: 14-06-2012, 16:10:26
Të sjell magji momenti. :)
Chris de Burgh - Lady In Red (Lyrics)

 • Postime: 12738
Mishel...............
#77 ne: 14-06-2012, 16:13:08

 • Postime: 12163
 • Gjinia: Femer
dreamm
#78 ne: 06-07-2012, 15:43:30
Kjo te ben te ndihesh...weird :-[...te mbyllesh syte duke degjuar kete, pak minuta te duhen te shkosh ne boten e...gjumit :-[ ...or else  :D

Morphine - You Look Like Rain

 • Postime: 12738
Mishel...............
#79 ne: 06-07-2012, 15:45:38
Kjo te ben te ndihesh...weird :-[...te mbyllesh syte duke degjuar kete, pak minuta te duhen te shkosh ne boten e...gjumit :-[ ...or else  :D

Morphine - You Look Like Rain

ne boten e gjumit???  ^o) teksa flet per dashuri........

ne boten e endrrave , imagjinates e te pertejshmes..jam dakort

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull
Pussy Lover
#80 ne: 19-07-2012, 16:44:42
ndersa mua me shkon per seks sa here degjoj renien e dybekut nga ana e nafijes

 • Postime: 1010
 • Gjinia: Femer
endrrimtare
#81 ne: 19-07-2012, 16:49:52
LOL

 • Postime: 1288
Pasion
#82 ne: 19-07-2012, 19:34:47
Keq kur s'ka muzike per disa :)

Shenja te keqija hmmmmm: hmmmmm:

 • Postime: 12738
Mishel...............
#83 ne: 25-07-2012, 13:45:11

 • Postime: 12163
 • Gjinia: Femer
dreamm
#84 ne: 25-07-2012, 18:28:26

 • Postime: 12738
Mishel...............
#85 ne: 26-07-2012, 16:04:01
Chris Isaak - Wicked Game

kete e kam fiksim fare

 • Postime: 490
 • Gjinia: Femer
NENSY
#86 ne: 27-07-2012, 14:49:46
ooo po te paret tane qe sdinin kshtu muzike, ca ja kan fut kot dmth..?? :P

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull
Pussy Lover
#87 ne: 27-07-2012, 18:06:39

 • Postime: 12738
Mishel...............
#88 ne: 01-08-2012, 10:48:07
Righteous Brothers You've Lost That Lovin' Feelin' (45 RPM)

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull
Pussy Lover
#89 ne: 01-08-2012, 13:51:20
ma ke heq petllen me kete kenge

 • Postime: 12738
Mishel...............
#90 ne: 01-08-2012, 13:56:11
nigjo kongen , maj petllen ne ven

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull
Pussy Lover
#91 ne: 01-08-2012, 13:57:00
cfare relax after meeting, fuck we should never have meetings again

 • Postime: 12738
Mishel...............
#92 ne: 01-08-2012, 13:57:34
une them te ikim te  dy ne meeting LOL

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull
Pussy Lover
#93 ne: 01-08-2012, 13:59:13
une them te ikim te  dy ne meeting LOL
zemer po me kerkove me prezantime te hudha nga shkallet

 • Postime: 12738
Mishel...............
#94 ne: 01-08-2012, 14:00:28
ath po perdor ashensorin....

prezantimi i rradhes cili eshte, mos harro projectorin

Pet Shop Boys - Always On My Mind (Elvis tribute - video)

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull
Pussy Lover
#95 ne: 01-08-2012, 14:01:15
Politika e sigurise globale dhe impakti ne europe?

 • Postime: 12738
Mishel...............
#96 ne: 01-08-2012, 14:03:36
interesante ....propozimi yt ?

A-Ha - Take On Me (OFFICIAL VIDEO)

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull
Pussy Lover
#97 ne: 01-08-2012, 14:05:07
propozimi im eshte te fik pc ta flak kollaren tej dhe tja mbath me ty ne plazh

 • Postime: 12738
Mishel...............
#98 ne: 01-08-2012, 14:07:03

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull
Pussy Lover
#99 ne: 01-08-2012, 14:08:12
enjoy the rest of the day I am out