Zerion

Zeri yt => Dashuria ⚤ Seksi => Teme e nisur nga: M A X ne 26-04-2011, 12:53:03

Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: M A X ne 26-04-2011, 12:53:03
Të bësh dashuri me muzikë në sfond është shumë bukur. Kështu thonë shkencëtarët e Universitetit amerikan të Jale, por në të njëjtin mendim janë edhe disa muziko-terapistë.

Edhe nëse preferoni qetësinë nën carcafë, hidhini një sy listës muzikore që ju propozojmë...ndosht a mund të ndërroni mendje. Nuk është një klasifikim tradicional, por një seleksionim i melodive që mund t'ju frymëzojnë gjatë një marrëdhënies tuaj me partnerin.

Don´t know why (Norah Jones) - Pianoja dhe instrumentat e tjerë shkrihen rreth jush, zëri i këngëtares është magjepsës.

Forbidden Colors (Ryuichi Sakamoto) -Muzika ju bën që të fluturoni me partnerin tuaj.

Sexual Healing (Marvin Gaye) - Të bësh dashuri cdo ditë,  e mban mjekun larg prej jush; kështu thotë një prej gjenive të muzikës soul e R&B. Një melodi që mund të jetë krijuar vetëm për seksin.

Feel good vibe (Feel Good Production) - Hipnotizuese, manjetike, e parezistueshme. Në sfond kjo melodi është zgjedhje shumë e mirë.
In the air tonight (Phil Collins) - Vetëm këtu mund ta gjesh të gjithë atmosferën që përshkruan gjendjen tënde shpirtërore.

Upside down (Diana Ross) - Mënyra më e mirë për ta bërë partnerin tënd që të ndihet mbi re.

I Want Your Sex (George Michael) - Ritmi i nxehtë dhe djallëzor, por në asnjë moment vulgar, shoqëruar me zërin perfekt të këngëtarit është zgjedhje e mirë.

Natural Woman (Aretha Franklin) - Mbretëresha e zërit, në një klasik të përshtatshëm në të gjitha kohërat. Muzika e duhur për një marrëdhënie shumë të nxehtë...

Walk on the wild side (Lou Reed) -Zëri është i thellë dhe i lotë, atmosfera metropolitane, realiteti i afërt. Një melodi që mund t'i ndezë kujto fantazitë seksuale.

Sex Machine (James Brown) - Eshtë e pamundur që të mos lëvizësh gjithë pjesët e trupit ndërsa dëgjon këtë mrekulli funk të të gjitha kohërave.

Bolero (Ravel) - Imagjinoni një spirale që ju përfshin gjithë trupin në mënyrë hipnotizuese...këtë ju dhuron kjo melodi. /top channel
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: Shej ne 26-04-2011, 14:30:08
Jam ne dileme ke te zgjedh nga dy te fundit ne liste lool
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: +ERELA+ ne 26-04-2011, 15:06:47
e vdekme sex machine :D
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-04-2011, 15:57:29
Sexual healing..yes bo prov :D
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: Charlie ne 23-05-2011, 01:35:16
Walk on the wild side ....edhe per nga titulli eshte e pershtatshme jo vetem nga melodia :D
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: Kacurelsja ne 23-05-2011, 14:10:14
Ç'na shpetuat me kete temen :P
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: Nore ne 23-05-2011, 16:15:09
kacurelse ti i do kenget shqipe me klarinet siduket? :D
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: Kacurelsja ne 23-05-2011, 16:31:58
NORE me te thene te drejten s'dua t'ia dij shume per muzike ne ato çaste.
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: Gjumashi ne 23-05-2011, 16:34:01
Bolero (Ravel) - Te kjo kenga mund te hash dark, te vazhdosh me embelsiren dhe te pish kafe , te mbarosh raundin e pare, e keshtu me rradhe, se e gjate eshte si kenge :D
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: +ERELA+ ne 23-05-2011, 19:33:26
gjumash duhet kenge per qejf dhe jo per hall LOL
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: regrets ne 05-11-2011, 20:56:34
Provojeni Wicked Game :D
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: Mishel............... ne 05-11-2011, 23:26:08
Provojeni Wicked Game :D


sidomos ne versionin e HIM
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: TATU ne 10-11-2011, 15:02:16
Ç'na shpetuat me kete temen :P

 LOL tani po qe ja hudhem  LOL
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: mandi T ne 16-11-2011, 20:09:13
dakort me Kacurelsen jam, muziken a ben vet ne ato caste
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: +ERELA+ ne 17-11-2011, 15:11:14
mua me pelqen me shume ritmi i "move like jagger"  :D :D po u arrit ai ritem jane te 2 te kenaqur
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: Shej ne 17-11-2011, 17:03:43
une vdes per ket me duket shume kenge me shume dathuri brenda :P

Amr Diab Osad Einy (http://www.youtube.com/watch?v=ijbJW0VZeGw#)
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: mandi T ne 17-11-2011, 18:52:35
shum e lezecme kenga Shej, nga e germove ket, them qe futet ne pordorim
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: Shej ne 17-11-2011, 19:01:02
shum e lezecme kenga Shej, nga e germove ket, them qe futet ne pordorim

na thuaj kengen tende dhe te dashures
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: mandi T ne 17-11-2011, 19:14:57
ore si e fute vidjon qe te dali ashtu si video dhe jo link
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: Shej ne 17-11-2011, 19:21:05
copy link-ut te utube dhe paste ne forum
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: mandi T ne 17-11-2011, 20:06:20
kto jan dy video qe me pelqejn dhe qe jan keng dashurie

Nick Lachey- This I Swear (WITH LYRICS) (http://www.youtube.com/watch?v=8v7z4HLETqo#)

Michael Bolton - All for Love (edited by me) (http://www.youtube.com/watch?v=ZSq9Lt8wCgQ#)
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: Shej ne 17-11-2011, 20:32:45
ku jeton ti djali ne boten e cudirave
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: mandi T ne 17-11-2011, 20:44:57
ku jeton ti djali ne boten e cudirave

jo, po aty kam pas shku me ber pazar
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: Shej ne 17-11-2011, 20:50:07
dukesh

dhe kjo seshte keq

Se tu fossi qui - Pino Daniele (http://www.youtube.com/watch?v=oluMaF88mIE#)
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: Mishel............... ne 18-11-2011, 09:59:37
kurse une dua kete......

The Offspring - Pretty Fly (For A White Guy) (http://www.youtube.com/watch?v=nzY2Qcu5i2A#ws) LOL LOL
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: Mishel............... ne 18-11-2011, 10:01:43
:::: Billy Idol - Cradle Of Love :::: (http://www.youtube.com/watch?v=y1xUvcGMWBk#ws)

kurse kjo eshte per ne ekstaze LOL
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: Shej ne 18-11-2011, 10:21:39
the cars-whos gonna drive you home (http://www.youtube.com/watch?v=dJ3iZRfiNfg#)

Ene kjo  e bukur
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: Mishel............... ne 18-11-2011, 11:38:51
Roxette - Sleeping In My Car (http://www.youtube.com/watch?v=S5fn1DfqPfA#)

po kjo??? :D
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: Lefter ne 18-11-2011, 11:41:13
How much is the fish-Scoooter eshte mire.... :D
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: Mishel............... ne 18-11-2011, 11:43:05
kurse une do zgjidhja kete LOL

Scooter - Faster Harder Scooter (Official Video HQ) (http://www.youtube.com/watch?v=j0LD2GnxmKU#ws)
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: Shej ne 18-11-2011, 12:01:47
Pitbull Feat. Ne-Yo, Afrojack & Nayer - Give Me Everything (Tonight) (http://www.youtube.com/watch?v=AiVc1NGBjjY#)

kjo po e po LOL
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: TATU ne 18-11-2011, 15:17:45
P!nk - F**kin' Perfect (http://www.youtube.com/watch?v=ocDlOD1Hw9k#ws) :D :D
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: TATU ne 18-11-2011, 15:19:57
Accept - Amamos la vida (http://www.youtube.com/watch?v=wnilBzqGglE#)
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: mandi T ne 18-11-2011, 21:41:20
per qef

Tere Liye-Prince Song Full [HD] 2010 (http://www.youtube.com/watch?v=S5fiqXxeO-8#ws)

Teri Meri - "Bodyguard (2011) *HD* 1080p [Full Song] - Ft. Rahat Fateh Ali Khan (http://www.youtube.com/watch?v=xoolY_56kTs#ws)
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: mandi T ne 19-11-2011, 08:59:48
chillin

Shaham & Brandon - Bodyrock (HQ) (http://www.youtube.com/watch?v=znYnjMvXRdQ#ws)
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: vullkani ne 19-11-2011, 15:36:53
kjo eshte keng evrtet per seks
what the fuck - loca people (http://www.youtube.com/watch?v=Y4A3n4Q1X_c#)
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: mandi T ne 19-11-2011, 18:47:27
Santana featuring The Product G&B - Maria Maria (http://www.youtube.com/watch?v=QZvH5H3hqyU#)
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: mandi T ne 21-11-2011, 18:12:10
Dante Thomas- Miss California (http://www.youtube.com/watch?v=TG6fy0ntYE0#)
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: Shej ne 21-11-2011, 20:46:55
Touch And Go - Straight To Number One (http://www.youtube.com/watch?v=qTbpgZh_QU4#)
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: vullkani ne 21-11-2011, 21:21:22
per  nje seks te qet
Mariah Carey - Angels Cry ft. Ne-Yo (http://www.youtube.com/watch?v=DyGNfbKkMVE#ws)
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: mandi T ne 21-11-2011, 21:24:41
shum e lezecme kenga Shej, do ruajtur
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: Shej ne 21-11-2011, 21:30:02
Erotic Lounge sensual passion - Love can sing' (http://www.youtube.com/watch?v=sTw4rQE8NmY#)
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: TATU ne 21-11-2011, 21:35:08
A glance - Desire - Temptation - Lust - Love - Passion....flv (http://www.youtube.com/watch?v=86kFRQHBtiQ#ws)
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: vullkani ne 21-11-2011, 21:36:11
BICHWA.mp4 (http://www.youtube.com/watch?v=ICXqLld8WcQ#ws)
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: TATU ne 21-11-2011, 21:42:09
Hess Is More-Yes Boss (buddha bar) (http://www.youtube.com/watch?v=sy6dJuVjilY#ws)
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: Shej ne 21-11-2011, 21:42:58
Andreas Tabasko - If U Want Me ( deep and sexy new mix ) (http://www.youtube.com/watch?v=5-58qPt5WmU#)
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: vullkani ne 21-11-2011, 21:43:57
me kte behet seks per qef
Ruslana - Wild Dances (with Lyrics on screen) (http://www.youtube.com/watch?v=DAGlficCKUc#)
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: Shej ne 21-11-2011, 21:45:09
Slave To Love - Nine and a half weeks - Brian Ferry 16;9 widescreen (http://www.youtube.com/watch?v=VjcV_48fqdE#ws)
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: vullkani ne 21-11-2011, 21:45:58
50 Cent - In Da Club (http://www.youtube.com/watch?v=5qm8PH4xAss#ws)
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: TATU ne 27-11-2011, 20:30:53
Enigma-Touchness(D.T.M (http://www.youtube.com/watch?v=6XE9fVSeJhE#)
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: vullkani ne 27-11-2011, 20:33:27
si ujk i vertet do beja me kte
Wolf Call (http://www.youtube.com/watch?v=Lt_6AgjIFXE#)
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: mandi T ne 28-11-2011, 02:28:10
RYAN & RADU - TOP OF THE WORLD (RADIO EDIT) HD (http://www.youtube.com/watch?v=d-eFjCeAwpA#ws)

Mia Martina - Latin Moon (http://www.youtube.com/watch?v=tYpIp05r-eU#ws)
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: Shej ne 02-12-2011, 23:54:25
TE AMO JE T'AIME (http://www.youtube.com/watch?v=GXXGDGogPEg#)
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: vullkani ne 02-12-2011, 23:55:36
AGGELE MOU PANOS PSALTIS ORIGINAL (http://www.youtube.com/watch?v=dJbKhQv2xQw#)
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: TATU ne 03-12-2011, 13:19:57
Mylène Farmer - California HD (http://www.youtube.com/watch?v=WH0AQxrYrIM#ws)
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: Lefter ne 08-12-2011, 13:28:26
Kjo........ :DMC Hammer - U can't touch this 1990 (http://www.youtube.com/watch?v=jqpn2oyEaX8#)
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: dreamm ne 04-01-2012, 12:41:28
Buddha Bar ♪♫ ¸.•*Secret love ¸.•*­­­­­­­­­­­ ~Femmine Sensuality~ (http://www.youtube.com/watch?v=vnKtyV7jQr8#)
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: Mishel............... ne 04-01-2012, 15:09:45
♥ Laura Pausini - E mi manchi,amore mio (tradução) ♥ (http://www.youtube.com/watch?v=Sq1uXbh4MFM#)
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: dreamm ne 10-01-2012, 16:02:36
The Scent of Love(Romantic guitar) (http://www.youtube.com/watch?v=Xa815KfjLOQ#)
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: Mishel............... ne 12-01-2012, 09:04:58
how do i live lyrics by Leann Rimes (http://www.youtube.com/watch?v=Nsft01S4Lwc#)
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: vullkani ne 21-01-2012, 18:29:05
kjo ishte super per te ber seks sidomos tek pjesa ai ai
Michel Teló - Ai Se Eu Te Pego - Oficial (Assim você me mata) (http://www.youtube.com/watch?v=hcm55lU9knw#ws)
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: whitesnake ne 26-01-2012, 11:08:06
Nuk mendoj se duhet medoemos ndonje kenge ne sfond per te bere seks  :)
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: Shej ne 26-01-2012, 11:42:04
kjo ishte super per te ber seks sidomos tek pjesa ai ai
Michel Teló - Ai Se Eu Te Pego - Oficial (Assim você me mata) (http://www.youtube.com/watch?v=hcm55lU9knw#ws)

me kenge koti se kjo ska

vetem kalamajte e degjojne pa te ofendu ty
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: vullkani ne 26-01-2012, 21:36:33
me kenge koti se kjo ska

vetem kalamajte e degjojne pa te ofendu ty
o shej e kam theksuar vetem te pjesa mosa mosa eshte levizje e bukur ne ato momente ;)
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: vullkani ne 26-01-2012, 21:38:35
Erotic Music 1 (http://www.youtube.com/watch?v=gn-J-jt8Uf4#ws)
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: Mishel............... ne 27-01-2012, 14:27:22
Anggun - Snow On The Sahara (http://www.youtube.com/watch?v=LHXyPTmliNs#)
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: TATU ne 10-02-2012, 12:13:52
Claude Challe & Friends ~~Orgasmus~~ (http://www.youtube.com/watch?v=6tcA656UdH0#)
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: Mishel............... ne 10-02-2012, 16:43:19
Hinder - Lips Of An Angel (http://www.youtube.com/watch?v=RiSfTyrvJlg#ws)
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-02-2012, 17:05:13
Kjo me ka pelqye gjithmone.

Marvin Gaye - Sexual Healing (http://www.youtube.com/watch?v=0bAekG9VwQc#)
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-02-2012, 17:11:16
Let´s Get It On - Marvin Gaye (http://www.youtube.com/watch?v=FcMuXmc2ujk#noexternalembed)
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: vullkani ne 12-02-2012, 20:58:32
Deep Purple - Soldier Of Fortune (http://www.youtube.com/watch?v=VGHbzP96WWA#)
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: TATU ne 14-02-2012, 14:20:38
Sarah Mclachlan - Dirty Little Secret (Thievery Corporation) (http://www.youtube.com/watch?v=76WQAF0ESNE#ws)
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: Mishel............... ne 02-03-2012, 10:47:52
Boulevard of Broken Dreams by Green Day Lyrics (http://www.youtube.com/watch?v=0c35s3LbhRE#)
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-03-2012, 18:12:31
Eric Clapton - Wonderful Tonight (Full Version 8min) (http://www.youtube.com/watch?v=DQlgcjosN9w#)
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: dreamm ne 14-06-2012, 14:10:44


EROS Chris Spheeris (http://www.youtube.com/watch?v=7hADKM8Of78#)
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: Lefter ne 14-06-2012, 15:27:30
Oooooooo me te vertet kjo kenge me ben te eger... :D


Alex Clare - Too Close (OFFICIAL VIDEO) (http://www.youtube.com/watch?v=zYXjLbMZFmo#ws)
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: Parloté ne 14-06-2012, 16:10:26
Të sjell magji momenti. :)
Chris de Burgh - Lady In Red (Lyrics) (http://www.youtube.com/watch?v=hy0pZ_JvL4k#)
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: Mishel............... ne 14-06-2012, 16:13:08
System Of A Down - Chop Suey! (http://www.youtube.com/watch?v=CSvFpBOe8eY#)
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: dreamm ne 06-07-2012, 15:43:30
Kjo te ben te ndihesh...weird :-[...te mbyllesh syte duke degjuar kete, pak minuta te duhen te shkosh ne boten e...gjumit :-[ ...or else  :D

Morphine - You Look Like Rain (http://www.youtube.com/watch?v=WkSzV6jAkhQ#)
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: Mishel............... ne 06-07-2012, 15:45:38
Kjo te ben te ndihesh...weird :-[...te mbyllesh syte duke degjuar kete, pak minuta te duhen te shkosh ne boten e...gjumit :-[ ...or else  :D

Morphine - You Look Like Rain (http://www.youtube.com/watch?v=WkSzV6jAkhQ#)

ne boten e gjumit???  ^o) teksa flet per dashuri........

ne boten e endrrave , imagjinates e te pertejshmes..jam dakort
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: Pussy Lover ne 19-07-2012, 16:44:42
ndersa mua me shkon per seks sa here degjoj renien e dybekut nga ana e nafijes
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: endrrimtare ne 19-07-2012, 16:49:52
LOL
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: Pasion ne 19-07-2012, 19:34:47
Keq kur s'ka muzike per disa :)

Shenja te keqija hmmmmm: hmmmmm:
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: Mishel............... ne 25-07-2012, 13:45:11
Nana - Remember The Time (1998) HD (http://www.youtube.com/watch?v=3EHFrhfuGfc#ws)
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: dreamm ne 25-07-2012, 18:28:26
buddha bar-Secret love (http://www.youtube.com/watch?v=D5XhJ5cOjr0#)
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: Mishel............... ne 26-07-2012, 16:04:01
Chris Isaak - Wicked Game (http://www.youtube.com/watch?v=UAOxCqSxRD0#)

kete e kam fiksim fare
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: NENSY ne 27-07-2012, 14:49:46
ooo po te paret tane qe sdinin kshtu muzike, ca ja kan fut kot dmth..?? :P
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: Pussy Lover ne 27-07-2012, 18:06:39
Flo Rida - Good Feeling [Official Video] (http://www.youtube.com/watch?v=3OnnDqH6Wj8#ws)
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: Mishel............... ne 01-08-2012, 10:48:07
Righteous Brothers You've Lost That Lovin' Feelin' (45 RPM) (http://www.youtube.com/watch?v=r8hjtFq3vE0#)
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: Pussy Lover ne 01-08-2012, 13:51:20
ma ke heq petllen me kete kenge
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: Mishel............... ne 01-08-2012, 13:56:11
nigjo kongen , maj petllen ne ven
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: Pussy Lover ne 01-08-2012, 13:57:00
cfare relax after meeting, fuck we should never have meetings again
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: Mishel............... ne 01-08-2012, 13:57:34
une them te ikim te  dy ne meeting LOL
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: Pussy Lover ne 01-08-2012, 13:59:13
une them te ikim te  dy ne meeting LOL
zemer po me kerkove me prezantime te hudha nga shkallet
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: Mishel............... ne 01-08-2012, 14:00:28
ath po perdor ashensorin....

prezantimi i rradhes cili eshte, mos harro projectorin

Pet Shop Boys - Always On My Mind (Elvis tribute - video) (http://www.youtube.com/watch?v=iSaV7fP107c#)
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: Pussy Lover ne 01-08-2012, 14:01:15
Politika e sigurise globale dhe impakti ne europe?
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: Mishel............... ne 01-08-2012, 14:03:36
interesante ....propozimi yt ?

A-Ha - Take On Me (OFFICIAL VIDEO) (http://www.youtube.com/watch?v=djV11Xbc914#)
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: Pussy Lover ne 01-08-2012, 14:05:07
propozimi im eshte te fik pc ta flak kollaren tej dhe tja mbath me ty ne plazh
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: Mishel............... ne 01-08-2012, 14:07:03
Pertoj

Alphaville - Big in japan Official Video (http://www.youtube.com/watch?v=c98qdFQF7sw#)
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: Pussy Lover ne 01-08-2012, 14:08:12
enjoy the rest of the day I am out
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: Mishel............... ne 01-08-2012, 14:09:30
shume qejf per ty...hajt bofsh qejf double


BR from me  :D
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: Pussy Lover ne 01-08-2012, 14:12:11
shume qejf per ty...hajt bofsh qejf double


BR from me  :D
po ti nuk vjen cfare double thua?

lene fare, vetem sesht fun
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: Mishel............... ne 01-08-2012, 14:12:56
Aty te double isha....por ti sdi me lexu mrena rreshtave , di vetem jashte
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: Mishel............... ne 01-08-2012, 14:17:51
Europe - Carrie (http://www.youtube.com/watch?v=KmWE9UBFwtY#)

sa kujtime.... ^o)
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: dreamm ne 24-09-2012, 22:52:35
Gary B - Bitter Sweet (http://www.youtube.com/watch?v=I9hN35mChIk#)
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: Pasion ne 24-09-2012, 23:38:46
Ndryshe u iken deshira??? :O :O


Sinqerisht kjo tema me postimet nevojitet per te sjelle humor!

Cfare shije LOL LOL
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: Mishel............... ne 01-10-2012, 20:21:11
apocalyptica - not strong enough (with lyrics) (http://www.youtube.com/watch?v=hWXlKc_0pNs#)
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: dreamm ne 11-10-2012, 19:05:24
Eva Cassidy-Songbird (http://www.youtube.com/watch?v=AFFo1pu4q7Q#)
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: erlehta ne 17-10-2012, 22:40:49
Shot through the heart and you're to blame
Darlin' you give love a bad name     :D
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: BVDGF ne 01-03-2013, 16:18:50
Oi une them fik radion se na cmendi ju thoni kenget  :P
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: Mishel............... ne 01-03-2013, 21:43:56
Citim nga: Before i'm gone ne 01-03-2013, 16:18:50
Oi une them fik radion se na cmendi ju thoni kenget  :P

Ti edhe kur bo ate pune qe quhet qejf me nerva e bo or dreq
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: Pasion ne 24-03-2013, 23:41:24
Nje postim eshte :D :P

You're making me high... (http://www.youtube.com/watch?v=sTM5SkNp2jc#)


Mos hyj me Pasion ketu :(
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: Mishel............... ne 25-03-2013, 09:28:38
this one...why not


 (http://www.youtube.com/watch?v=Irhx6P3x_LM#ws[/url)
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: whitesnake ne 30-03-2013, 11:02:44
Kjo eshte nje nga kenget e mija te preferuara per te bere seks te eger dhe njekohesisht hyjnor, e sigurt.
AC/DC - You Shook Me All Night Long (http://www.youtube.com/watch?v=zWCINQn6k0s#)
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: dreamm ne 17-04-2013, 20:29:24
Anna Nygren (http://www.youtube.com/watch?v=dgMxp_ShSB0#)
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: Mishel............... ne 19-04-2013, 20:31:30
this one...why not (http://www.youtube.com/watch?v=Irhx6P3x_LM#ws[/url)
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: dreamm ne 27-05-2013, 16:55:28
Darren Hayes - Insatiable (http://www.youtube.com/watch?v=9u7hGkL57N8#ws)

Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: Mishel............... ne 28-05-2013, 08:46:38
this one...why not (http://www.youtube.com/watch?v=Irhx6P3x_LM#ws[/url)
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: flutur ne 28-05-2013, 08:52:24
Maroon 5 She Will Be Loved lyrics (http://www.youtube.com/watch?v=RBM_srNAOk8#)
Titulli: Ja këngët për të bërë dashuri
Postuar nga: regrets ne 02-06-2013, 18:20:30
Gary B - Bitter Sweet (http://www.youtube.com/watch?v=I9hN35mChIk#)

 ^o) hmmmmm: