×

Justifikimet më të përdorura nga femrat kur tradhtojnë të dashurin!

Justifikimet më të përdorura nga femrat kur tradhtojnë të dashurin!

· 4 · 248

  • Postime: 26403
  • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 19-06-2019, 17:06:37
 

Justifikimet më të përdorura nga femrat kur tradhtojnë të dashurin! Me siguri nuk i kishit menduar

Këto justifikime duhet të shërbejnë si një paralajmërim për partnerët e dyshimtë.

Njerëzit jobesnikë kanë justifikimet e tyre për të fshehur një lidhje tjetër.

Ama tani ata e kanë hapur “zemrën” e kanë rrëfyer, se cilat janë gënjeshtrat më të mëdha që u tregojnë partnerëve të tyre.

Sipas një studimi të fundit, gënjeshtra më e madhe që femrat tradhtare u thonë partnerëve është “po dal me shoqet”.
Isabella Mise, drejtore e Komunikimeve në Ashley Madison, tha se këto janë 5 justifikimet që përdorin femrat tradhtare:

1.Po dal me shoqet. 29%.

2.Do të punoj deri vonë. 18%.

3.Një shoqe e mbulon dhe thotë se ishte me të. 17%.

4.Dola për pazar. 15% 5.

5.Po shkoj në palestër. 12%.
360grade.al

  • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#1 ne: 27-01-2020, 09:51:04
Sa lexova kete..u ndava edhe me  gruan(e 13)..edhe me komshijen :D

  • Postime: 1752
  • Gjinia: Femer
Parloté
#2 ne: 27-01-2020, 20:25:41
Kur tregon drejtë, quhet tradhëti?

  • Postime: 7441
  • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#3 ne: 27-01-2020, 20:44:48
Quhet se tradheton prandaj..:P
 

Mungoni në punë? Kujdes me justifikimet

Nisur nga M A XRubrika Mix

Postimi i fundit 04-11-2010, 16:22:11
nga Syrgjyn
10 justifikimet me te çuditshme para policit rrugor

Nisur nga BerniRubrika Qesh

Postimi i fundit 27-12-2006, 20:17:08
nga erlehta