×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 27-01-2020, 20:44:48 »

Quhet se tradheton prandaj..:P
Postuar nga: Parloté
« ne: 27-01-2020, 20:25:41 »

Kur tregon drejtë, quhet tradhëti?
Postuar nga: Grens(Wiliams)
« ne: 27-01-2020, 09:51:04 »

Sa lexova kete..u ndava edhe me  gruan(e 13)..edhe me komshijen :D
Postuar nga: M A X
« ne: 19-06-2019, 17:06:37 »

 

Justifikimet më të përdorura nga femrat kur tradhtojnë të dashurin! Me siguri nuk i kishit menduar

Këto justifikime duhet të shërbejnë si një paralajmërim për partnerët e dyshimtë.

Njerëzit jobesnikë kanë justifikimet e tyre për të fshehur një lidhje tjetër.

Ama tani ata e kanë hapur “zemrën” e kanë rrëfyer, se cilat janë gënjeshtrat më të mëdha që u tregojnë partnerëve të tyre.

Sipas një studimi të fundit, gënjeshtra më e madhe që femrat tradhtare u thonë partnerëve është “po dal me shoqet”.
Isabella Mise, drejtore e Komunikimeve në Ashley Madison, tha se këto janë 5 justifikimet që përdorin femrat tradhtare:

1.Po dal me shoqet. 29%.

2.Do të punoj deri vonë. 18%.

3.Një shoqe e mbulon dhe thotë se ishte me të. 17%.

4.Dola për pazar. 15% 5.

5.Po shkoj në palestër. 12%.
360grade.al