×

Këto janë cilësitë e meshkujve që i çmendin femrat

Këto janë cilësitë e meshkujve që i çmendin femrat

· 5 · 317

  • Postime: 26403
  • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 03-06-2019, 10:46:22
Çfarë duan femrat tek një mashkull?

Kjo pyetje mundon njerëzimin që në lashtësi dhe sigurisht që ende nuk është gjetur një përgjigje specifike, por nëse doni të bëheni më i dëshiruar për një femër, është e sigurt që cilësitë e mëposhtme do t’ju vijnë në ndihmë.

Burrëria është një kombinim i cilësive si forca, bujaria, kuraja dhe fisnikëria. Ky kombinim i bën meshkujt e parezistueshëm.

Një sens i mirë humori për femrat përkthehet si nivel i lartë inteligjence.

Kujtdo i pëlqen të ketë vëmendjen dhe përkushtimin e tjetrit, por për femrat, një mashkull me këto cilësi do të ishte babai ideal i fëmijëve të saj.

Një burrë i vërtetë është ai që di të marrë vendime dhe femrat marrosen për këtë veçori. Por të qenurit ‘të fjetur’ dhe dembelë nuk do t’ju japë pikë.

Kjo nuk ka të bëjë domosdoshmërisht me paratë, por është një cilësi që një mashkull e bën shumë më të pëlqyeshëm në sytë e një femre.

Asnjë femër nuk i reziston dot një mashkulli që di si të jetë romantik.

Gjeste të caktuara unike që e dallojnë një mashkull nga të tjerët e bëjnë atë special në sytë e një femre.

Asnjë femër nuk e di nëse një lidhje do të zgjasë përgjithmonë, por të kesh besim tek një mashkull dhe të dish që mund të mbështetesh tek ai, për to është thelbësore.

Meshkujt që janë të aftë në punët e shtëpisë, që nga larja e pjatave e deri tek rregullimi i lavamanit, janë lloji i mashkullit që çdo femër do e donte./lapsi.al
« Editimi i fundit: 05-06-2019, 17:15:24 nga M A X »

  • Postime: 7441
  • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#1 ne: 05-06-2019, 17:01:23
Kur them une qe jemi superman ne nuk degjojne keto kumriet. LOL LOL LOL

  • Postime: 18285
  • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#2 ne: 18-06-2019, 22:08:34
Ajo pjesa e larjes se pjatave me duket kot ...
Vallai me mir i laj vet sesa te degjoh 2 or pasi i lan ai me dhemb shpina u kputa  etj etj😁

Mendoj qe tek nje mashkull duhet te shikohen disa cilesi tjera thelbesore

  • Postime: 609
  • Gjinia: Mashkull
Ωμέγα
#3 ne: 18-06-2019, 22:13:26
Varet nga femrat. Kam pas raste kur femra larjen e pjatave e shihte si kercenim 😂

  • Postime: 4261
Charlie
#4 ne: 19-06-2019, 12:29:57
Me hot me duket mua gruaja kur ajo lane pjatat tek lavamani :D