×

Le te flasim per seksin dhe te mirat e tij

· 394 · 57420

Le te flasim per seksin dhe te mirat e tij

· 394 · 57420

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 11-03-2008, 12:37:17
Kjo teme duhet te permbaje vetem diskutime konstruktive dhe jo chit-chat.
Sigurisht seksualiteti eshte trajtuar gjeresisht ketu, por do ishte me shume interes qe te trejtohej vecanerisht veten ne anet pozitive dhe te mirat qe sjell.

Biseda te mbara.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#1 ne: 17-03-2008, 21:01:37
te krijon oreks
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
mishel
#2 ne: 17-03-2008, 23:56:40
Te zhvesh nga lodhja dhe te daravit stresin. seksi te ben me kraheeee
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#3 ne: 18-03-2008, 12:48:39
Ajajaja....bashkebi sedim konstruktiv per seksin dhe te mirat e tij hmmmmm:....ben te mundur shtimin e popullsis(qe ka te mirat e te keqijat e saja), ka nje perfundim te kenshem(paraprak), eshte pak me t'futme, sepse premtohet shume e jep pak...lum ato qe bejne sex natyral.... :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6
GABANA
#4 ne: 19-03-2008, 12:27:11
Ma zbukuron diten .
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 187
 • Gjinia: Mashkull
miku
#5 ne: 19-03-2008, 13:50:27
    "Shikoni njerez te irituar?
  Krijohuni kushte per te kryer sex dhe do te shikoni ndryshimet"Miku
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#6 ne: 19-03-2008, 15:54:25
Te mban ne forme nga ana fizike....me nje fjale e ke mendjen top gjithmone..kurse kur mungon ai behesh kuturri se di cte mungon :(
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 619
^AngeL^
#7 ne: 27-03-2008, 21:43:49
kush e ka ditelindjen, hajde u befte 100 vjec :D :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2642
 • Gjinia: Mashkull
Oqeani
#8 ne: 29-03-2008, 14:19:59
Te jep jete,,Te ben te bute,,te carmatos :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 23
drytty
#9 ne: 02-04-2008, 14:19:38
Ka lezet te besh muhabet me nje femer qe eshte seksualisht e kenaqur! ne rast te kundert vetem stress eshte, s'ka djale nane qe e ben te arsyetoje!
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#10 ne: 02-04-2008, 14:28:14
Kur e ke sia di vleren,kur te mungon ben cmos ta cmosh :(

lum ata qe kane mundesi te kene dhe mardhenie te perditshme me njeriun qe duan
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 23
drytty
#11 ne: 25-04-2008, 23:38:54
lum ata qe kanë mundësi te kenë dhe mardhenie te përditshme me njeriun qe duan
[/quote]
edhe me ata/ato qe nuk i do mjafton te jenë te pëlqyeshme ne seks, te tjerat harron.

Për djemtë sexi i tepert nuk është shumë i dobishem se u bien floket thonë, por a ka djalë nane qe rri pa seks kur e ke?!
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#12 ne: 29-04-2008, 11:04:40
lum ata qe kanë mundësi te kenë dhe mardhenie te përditshme me njeriun qe duan

edhe me ata/ato qe nuk i do mjafton te jenë te pëlqyeshme ne seks, te tjerat harron.

Për djemtë sexi i tepert nuk është shumë i dobishem se u bien floket thonë, por a ka djalë nane qe rri pa seks kur e ke?!
prandaj ka filluar amorja ime po bëhet tullac pak nga pak LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Emira
#13 ne: 29-04-2008, 17:24:30
edhe mua me bien floket  :D po ato qe nuk me bien vetvetiu i rruaj hmmmmm: nuk e di a eshte mire  ;) se kjo gje ne shumicen e rasteve sjell prape seks  :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 267
 • Gjinia: Mashkull
labiku
#14 ne: 29-04-2008, 17:50:46
te krijon oreks
hahahahahahha capi eshte mistrece fare.
po u them qe aji mysybet pas dy heresh ose naten vone te con ne gjum.hahaha
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4
 • Gjinia: Mashkull
JETMIRLION
#15 ne: 01-05-2008, 17:20:51
   MAX
seksi eshte jeta
jeta eshte rinia
prandaj lere kete teme
dhe me gjej nje si tek fotografia

qe ti tregoj cili eshte jetmirlioni
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#16 ne: 01-05-2008, 19:26:04
hahahahahahha capi është mistrece fare.
po u them qe aji mysybet pas dy heresh ose naten vonë te con ne gjum. gjum: LOL LOL gjum:

Jo jo me mua je rehat....nuk fle fare te la pa gjume une :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 23
drytty
#17 ne: 08-05-2008, 22:45:34
bashke me p...en shkarkon dhe stresin.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Emira
#18 ne: 09-05-2008, 08:03:29
bashke me p.....n??? o no!  :D

ha ha ha

burrave u duhet pune, shumë pune me gratë, siç thotë Chekevara qe është zhdukur fare këto kohët e fundit. sa mungon tek këto temat e seksit!!!!
« Editimi i fundit: 09-05-2008, 08:32:31 nga Berni »
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 267
 • Gjinia: Mashkull
labiku
#19 ne: 10-05-2008, 06:01:25
Jo jo me mua je rehat....nuk fle fare te la pa gjume unë :D
hahaha
qenke kafsh zotrote.
me ty pi cigare tere naten sa te behen mushkrite shkrrume.haha
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 23
drytty
#20 ne: 10-05-2008, 20:49:20
edhe mua me bien floket  :D po ato qe nuk me bien vetvetiu i rruaj hmmmmm: nuk e di a është mirë  ;) se kjo gjë ne shumicen e rasteve sjell prapë seks  :P
mire ja ben se ato qe nuk bien te bezdisin kur ndodhesh ne disa situata (pozizione) sexy :-[
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#21 ne: 11-05-2008, 00:18:53
hahaha
qenke kafsh zotrote.
me ty pi cigare tërë naten sa te bëhen mushkrite shkrrume.haha
epo o do pish duhan o do ashtu.......merr e zgjidh o mushkrite cope o ndonje gje tjeter cope

une vdes,sikur me ka bere zoti vetem per ate pune LOL tere diten maje kulles te me lesh nuk bej ze une ahhahah
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3
 • Gjinia: Mashkull
pu.paku
#22 ne: 18-05-2008, 10:47:18
Ca me fol per dashurin ne menyre konstruktive? Dashuria eshte konstruksion ne vete. Ja mere nji ndertes te bukur. ashtu eshte edhe dashuria. Nje vile e modhe p.sh. Forma ngjyra catia te gjitha jan si ne dashuri puthjet fjalet e bukra perqafimet, sa e bukur esht femra. Ju gjehet krahasimi te gjithave. Nryshimi vje te themelet. Cdo konstruksion  kur bi termet i demtohen themelet. Dashuria esht nryshe bab. Sa me i fort termeti aq me shum i forcohen themelet. Po s'ra termet, ra dashuria u bo pluhun.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 23
drytty
#23 ne: 19-05-2008, 21:26:26
mund të mësosh gjuhe te huaja!!!
ta zëmë se jenë krevat me një gjermane (qe as emrin s'ja di mirë) dhe fillon muhabeti, pas aktit seksual, si i thonë kësaj si i thonë asaj e me rradhë. :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12163
 • Gjinia: Femer
dreamm
#24 ne: 19-05-2008, 21:50:50
mund të mësosh gjuhe te huaja!!!
ta zëmë se jenë krevat me një gjermane (qe as emrin s'ja di mirë) dhe fillon muhabeti, pas aktit seksual, si i thonë kësaj si i thonë asaj e me rradhë. :D

hahahahaaa omg...kete se paskam menduar kurre :D :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super