×

Le te flasim per seksin dhe te mirat e tij

Le te flasim per seksin dhe te mirat e tij

· 398 · 58878

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#150 ne: 27-05-2011, 10:58:17
^o) ku po e sheh "reklamen e vetes " ????!!!

 • Postime: 7370
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#151 ne: 27-05-2011, 11:07:34
^o) ku po e sheh "reklamen e vetes " ????!!!
Po ja pra qe me hape syte etj etje... :P :P   

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#152 ne: 27-05-2011, 11:11:43
po e the vet mo njeri :D

 • Postime: 7370
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#153 ne: 27-05-2011, 11:13:21
Epo si duket qenkam akoma ne efektet e ketij zbulimi te madh dhe se kam kuptuar kush e ka thene. :D :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#154 ne: 27-05-2011, 11:13:43
ah ti je qofte :D

 • Postime: 7370
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#155 ne: 27-05-2011, 11:18:55
ti luleshtrydhe me shllak. :P

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#156 ne: 27-05-2011, 11:27:20
ti luleshtrydhe me shllak. :P

e di se eshte shprehje qe ma thote dikush ;) por me cokollate ne ngrohte e jo shllak :D

 • Postime: 7370
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#157 ne: 27-05-2011, 11:29:10
epo cokollata e ngrohte ftohet shpejt dhe te duhet me perdor pak dhembet pastaj, ;) :P :P

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#158 ne: 27-05-2011, 11:30:39
e kush tha qe sna pelqejne kafshimet :D ?

 • Postime: 7370
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#159 ne: 27-05-2011, 11:32:55
Une s'thashe gje,  :P ti tani po e thua... qe te pelqejne. :D :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#160 ne: 27-05-2011, 11:35:03
po pra po ta riperseris . me pelqejne :D

 • Postime: 7370
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#161 ne: 27-05-2011, 11:43:50
po pra po ta riperseris . me pelqejne :D
nga lart poshte apo nga poshte lart.... :P :P

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#162 ne: 27-05-2011, 11:45:23
dashke detaje ti...varet :D

 • Postime: 7370
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#163 ne: 27-05-2011, 11:48:17
varet dmth se s'do qe ti japesh ketu apo varet. :D :D

 • Postime: 12234
Lefter
#164 ne: 22-06-2011, 12:34:33
Te ben mire per lekure   :D

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer
TATU
#165 ne: 22-06-2011, 12:38:37
Te ben mire per lekure   :D

pse cfare i ben??? e tendos ...lekuren?????  :D

 • Postime: 12234
Lefter
#166 ne: 22-06-2011, 12:51:15
E ben te bute e e rrafshon,eshte me mire se cdo krem..... :D...sidomos per gjinine e bukur  :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#167 ne: 22-06-2011, 14:04:42
E ben te bute e e rrafshon,eshte me mire se cdo krem..... :D...sidomos per gjinine e bukur  :D

bashkohem plotesisht me ty :D

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer
NENSY
#168 ne: 30-08-2011, 00:01:05
sex ilaci me i mir per lekuren,,???

mos falimentuan te gjitha firmat kozmetike..... LOL LOL

 • Postime: 7370
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#169 ne: 30-08-2011, 10:33:11
provohe njecike lengun e tij se cfare efekti do te te jape... :D

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer
TATU
#170 ne: 22-09-2011, 11:13:06
provohe njecike lengun e tij se cfare efekti do te te jape... :D


sa me bindje flet dhe ti or dreq :P

 • Postime: 12746
Mishel...............
#171 ne: 22-09-2011, 20:29:22
pse s'thoni ju ky seksi ja fuska edhe botox-it hahhahhhahaha

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#172 ne: 23-09-2011, 10:31:15
ia fut deri tek te 40-tat... por kur e than nje pakete ne dite edhe e ben 1 here ne jave s'ben efekt ai LOL LOL

 • Postime: 12746
Mishel...............
#173 ne: 23-09-2011, 14:07:17
epo po kalove te 40 xhan....edhe lekura edhe seksi nje efekt kane.....

 • Postime: 7370
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#174 ne: 23-09-2011, 15:09:31
nje e mire e seksit asht ene ulja e tansjonit... LOL
 

Adoleshentët, sa njohuri kanë mbi seksin ?

Nisur nga milanisti

Postimi i fundit 12-12-2005, 16:23:22
nga Capkenja
Seks Oral - Mund te flasim rreth tij?

Nisur nga M A X

Postimi i fundit 29-01-2020, 21:43:07
nga Parloté
Gjimnazistët, 80% nuk e kanë provuar seksin

Nisur nga Berni

Postimi i fundit 02-05-2006, 07:00:09
nga Uiliam Shekspir
8 zbulimet të lidhura me seksin !

Nisur nga Berni

Postimi i fundit 19-01-2007, 20:44:07
nga Capkenja
T E S T Per seksin

Nisur nga miku

Postimi i fundit 27-02-2008, 17:35:46
nga SwEeTNeSs