×

Le te flasim per seksin dhe te mirat e tij

· 394 · 57400

Le te flasim per seksin dhe te mirat e tij

· 394 · 57400
Ciganiii
#75 ne: 14-12-2008, 04:24:38
Perdor Domestos Dhe Do e Shiheni Ndryshimin e Seksit hahahaha perdor nguxofsh ta qon nanen tsakaton :P:P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Ciganiii
#76 ne: 14-12-2008, 04:27:16
Perdor Domestos Dhe Do e Shiheni Ndryshimin e Seksit hahahaha perdor nguxofsh ta çonë nanen tsakaton :P:P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3
Fenomeni
#77 ne: 15-12-2008, 23:12:45
Hmm pamedyshje se seksi eshte shum i dobishem dhe i domosdoshem per pothujse qdokend.Eshte si droga po provove njeher veshtir te rrin pa te .Te pastron trurin te ben ti harrosh hallet e brengat......
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
un........s
#78 ne: 17-01-2009, 09:26:26
 :Duahuahua,....... hmmmmm:seksi,mendoj unë,ka mundur dashurin ^o),.... zemrathyer:djemt e sotëm i duan vajzat vetem per seks........ >< :puth shkulfloket)
.mendoj që ndoshta duhet të ndikoj pak,por jo kaq shum sa tani, por perseri seksi kalon nga ana e mir...........se duhet ne dashuri :engjell:
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 96
 • Gjinia: Mashkull
Tiripilikiku
#79 ne: 01-02-2009, 15:05:12
esht mjaft i mir porse duhet ber pun shum dhe pastruar cdo her me pas dhe kjo (se un zhytem dhe duhet ber dush) esht tejet e bezdisshme, keshtu qe jo sex, vec puthje dhe ledhatime
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4
 • Gjinia: Mashkull
2diehard4u
#80 ne: 03-02-2009, 17:52:11
seksi eshte dicka shume e natyrshme dhe e bukur, sidomos per njerzimin qe pervec riprodhon e perdor dhe per kenaqesi. Sic eshte zbuluar jo vetem ne e bejme per kenaqesi por edhe delfini. Nejse eshte dicka qe e kemi gjithmon ne mendje dhe na qetsone shpirterisht kur kryejm mardhenie me partneren tone...
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 8
crackeri
#81 ne: 06-02-2009, 16:41:29
mua me pelqen te bej dashuri jo thjesht seks, dhe kur e ben me njeriun e zemres eshte ok fare, ndihesh super

mendoj se seksi thjesht eshte dicka e ftohte dhe ska lidhje me kenaqesine keshtu mendoj

por eshte dicka e nevjshme qe te ben te ndihesh ne forme humor dhe ok me veten

Pajtohem plotesisht me ty dashuria eshte me e rendesishme se sa seksi.
edhe pse ne meshkujt e preferojme seksin me shume se sa dashurine..... • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Emira
#82 ne: 06-02-2009, 17:06:43
Te beshe seks, eshte nje instinkt, plotesim i nje nevoje biollogjike...tek e fundit...kur ben dashuri, e ngre seksin ne nje piedestal te paarritshem. do te thoja, te beshe dashuri eshte art...prandaj ato momente jane te paharrueshme... :(
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull
titi10
#83 ne: 07-02-2009, 15:09:03
Te beshe seks, eshte nje instinkt, plotesim i nje nevoje biollogjike...tek e fundit...kur ben dashuri, e ngre seksin ne nje piedestal te paarritshem. do te thoja, te beshe dashuri eshte art...prandaj ato momente jane te paharrueshme... :(
po flet plot  nostalgji per te shkuaren atehere,paske ngel keq si duket LOL LOL LOL ke nevoje gje per ndihme :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Emira
#84 ne: 13-02-2009, 14:50:37
po flet plot  nostalgji per te shkuaren atehere,paske ngel keq si duket LOL LOL LOL ke nevoje gje per ndihme :D

vallaj per seks, jo, oferta ka boll bereqaves, per dashuri  :(
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 262
marsiola
#85 ne: 13-02-2009, 15:15:27
vallaj per seks, jo, oferta ka boll bereqaves, per dashuri  :(
[/quote]

e ne fakt ashtu eshte

do te ndjeheshe super ne rast se do te besh dashuri pa seks mund t  e besh sa her ete duash

ka plot qe ta ofrojne

 hmmmmm:
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 20
 • Gjinia: Mashkull
tonyyyyy
#86 ne: 08-04-2009, 01:31:22
-ju pershendes seksi asht  shum i mir , i mrekullushem..
----------------------------
ju pershendes ku kam munsin te mesoj  testin  per patent shofer te kategoris    C   C+E
OSE DISKUTIME ME  MIQ  SHOQERI. PER TEST C C+E
 JU PERSHENDES   RESPEKT ..
-------------------
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 30
 • Gjinia: Mashkull
ritt.
#87 ne: 06-07-2009, 12:28:46
ehh seksi :P
Edhe pse e kam provuar vetem 1  here ka qene 1 prej ndodhive me te bukura te jetes sime :)
te ben te clodhesh dhe te jep nje ndjesi qe te jep vetbesim :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 20
 • Gjinia: Mashkull
tonyyyyy
#88 ne: 22-08-2009, 05:39:54
jupershendes  hmmmmm: hmmmmm:
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 20
 • Gjinia: Mashkull
tonyyyyy
#89 ne: 22-08-2009, 05:41:41
ju pershedes hmmmmm: hmmmmm: hmmmmm:
ju pershedes
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 20
 • Gjinia: Mashkull
tonyyyyy
#90 ne: 22-08-2009, 05:44:41
pershedetje hmmmmm: hmmmmm:
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 31
E vogel
#91 ne: 25-10-2009, 19:34:21
Une personalisht pa sex s'bej dot. Sexi me freskon, me jep energji dhe me ben te ndihem e rendesishme ne kete jete. Megjithate, kuptohet se c'sex ben, te shpejt apo te ngadalshem, me shume pasthirrma apo pak, te shpesh apo te rralle. Te gjitha keto pra ndikojne nga pak. Mandej, te mos harrojme dhe stilet e sexit ne thellesi. Kaq.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 83
 • Gjinia: Mashkull
teverlani
#92 ne: 25-10-2009, 19:37:03
e vogel pe lujsh LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 412
 • Gjinia: Mashkull
regrets
#93 ne: 28-10-2009, 01:08:41
te heq kilet e teperta :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1
francois
#94 ne: 25-12-2009, 07:25:40
pershendetje
pra te japim mendimin ton cesht sexi: po qe te flasim me par se cesht sexi duhet te ndajm disa gjera ,  te besh sex me dashnoren nuk esht njelloj si te besh sex me gruan, si dhe nuk esht njesoj te besh sex me nje vajz te re , me nje grua te moshes 30-35 vjece,  dhe me nje grua te pjekur qe kap te 50tat. me fjal me te varfera . te besh sex me dashnoren do te thot te besh sex me epsh, te besh sex me gruan e ben se duhet ber sex po pa epsh,  te besh sex me nje vajz te re esht shum her me mir se te besh se me nje grua qe kap te 50tat per arsye se mishi esht i fresket dhe ke ca kafshon. po me bukur ama esht te besh sex me nje grua te moshes 30-deri35 sepse ajo ka zjallin, oreksin, dhe eksperiencen, gjithashty e ruan akoma freskin, por kur esht fjala per sexin duhet te kemi parasysh se ekzistoj dhe dylberat. qe per ta sexi se kam iden se cfar munt te jet per mendimin tim esht larje hesapesh
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1
Lorikkk
#95 ne: 10-03-2010, 20:05:21
kur po permendet sexi po me qohet karii ohhhhhhhh ahhhhhhhhh ma thejj po me zbukrohet ditaaaa sexi te ben me kraheeeeeeeeeeeeee. ..
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1503
 • Gjinia: Femer
TATU
#96 ne: 10-03-2010, 21:06:20
sidomos sexi ne mengjes.......te shkon dita mbare  :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 611
 • Gjinia: Mashkull
BLENDER
#97 ne: 20-03-2010, 11:39:40
o ti siper na e thuj sakte para apo mbrapa.........buke :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1503
 • Gjinia: Femer
TATU
#98 ne: 20-03-2010, 13:35:21
o ti siper na e thuj sakte para apo mbrapa.........buke :D


si ti vije more ti djali.edhe para edhe mbrapa ........buke ;)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 611
 • Gjinia: Mashkull
BLENDER
#99 ne: 22-03-2010, 20:40:01

si ti vije more ti djali.edhe para edhe mbrapa ........buke ;)
:puth   :puth
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super