×

Letra Lamtumire

Letra Lamtumire

· 55 · 13888

  • Postime: 12743
Mishel...............
#50 ne: 21-03-2013, 16:31:55

Kur mendon se njeriut per te mbijetuar i duhet te luftoj me veten,endrrat, kujtimet ,deshirat,pasionet,me gjithcka qe i buron vetem e vetem per te Mbijetuar.

valle kjo eshte jeta??? kur vjen nje moment dhe ti humbet nuk je me asgje. kur endrrat e tua shperbehen dhe marrin forma e trajta te pakuptimta ....te ngjyrosura vetem me zi.
perse u dashka qe ne kete jete te vuash edhe ath kur je i lumtur...perse asgje nuk eshte e sigurte ne kete jete....perse na duhet te vuajme nga keto pyetje e shume te tjera.....

Jeta eshte 1 dhe vetem 1 por dashur padashur kuptojme se ne fund te saj jemi nje 0 dhe asgje me shume.....1 nder ata qe duhet ti bejne vend dikujt tjeter ne kete jete.
vdekjen dhe jeten shume pak i ndan njera nga tjetra....e cfare ndodh me pas.....
asgje thjesht MBIJETOJME.....dhe i bejme balle cdo lloj ndjesie qe lind dhe vdes me ne.....


 :(

  • Postime: 12743
Mishel...............
#51 ne: 17-06-2013, 01:14:14
sa shume me dhimbka sot ky shpirt, sikur dicka mu shkul e ra. u thye u be copa
dua te qaj e lot skam. valle kush mi shteroi.....
netet vetem do mendoj cdo gje qe kalova do kujtoj
por kurre kthim pas ska....sepse fati ky qe

sa shume veten lenduam e se kuptuam....e tashme....tashme

gjithcka mori fund ashtu si flake e shkrepses qe kjo histori!

  • Postime: 12348
  • Gjinia: Femer
Shej
#52 ne: 17-06-2013, 10:55:26
 :( :(

  • Postime: 12743
Mishel...............
#53 ne: 15-07-2013, 00:16:24
ne fillim me the me harro...
e me pas me the mos me kerko
e tashme jam une qe te them me harro
e tashme jam une qe te them mos me kerko

  • Postime: 12743
Mishel...............
#54 ne: 14-12-2013, 19:26:38
Cdo te thote lamtumire kur asnjehere s'harrojme asgje?
 

Letra e Sulltan Murati II që ofronte “paqe” Skënderbeut

Nisur nga InfoZRubrika Historia

Postimi i fundit 24-06-2020, 23:28:05
nga InfoZ
letra dashurie per ditelindje

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 21:19:33
nga InfoZ
Si luhet letra e volejbollit?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 24-03-2020, 20:26:47
nga InfoZ
Si krjohet letra?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 23-04-2020, 22:47:03
nga M A X
Letra e famshme që Anjshtajni i dërgoi të bijës

Nisur nga M A XRubrika Mix

Postimi i fundit 10-11-2019, 16:25:29
nga M A X