×

me e embla genjeshter

me e embla genjeshter

· 14 · 1772
krutani79
ne: 25-08-2004, 19:04:22
pa dale ta shohim se cila ka qene genjeshtra me e bukur qe keni thene ndonje here se sa per vete nuk genjej edhe aq shume :D :

 • Postime: 444
 • Gjinia: Femer
LOLO
#1 ne: 25-08-2004, 21:35:12
Nuk di se po genjeva une skuqem, kshu qe do e dini menjeher qe genjeva  :-[ :D

 • Postime: 106
 • Gjinia: Mashkull
Diavolakis
#2 ne: 27-08-2004, 11:58:00
Lere me mire...se po te genjej une tani do jete genjeshter aq e mire sa nuk do me besoni... <)>

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull
Cami
#3 ne: 27-08-2004, 12:39:50
  aman more djali qe po na detyron qe ti qesim ne shesh edhe gjerat me te padashura tonat po genjeshtra ime me e madhe deri me tani ka qen kjo
  Vajzen qe e doja i thash se nuk te dua ..................q far mendon ti per ket gejneshter a ka qen e mir apo e keqe

 • Postime: 444
 • Gjinia: Femer
LOLO
#4 ne: 27-08-2004, 13:28:42
Diao me genjej pra dic mua :D

cami ke vepruar mire, se vetem kshu do e largon nga zemra, kur vetes i thua se dua me vllai.

 • Postime: 5949
SmiLey
#5 ne: 27-08-2004, 14:09:50
Vajzen qe e doja i thash se nuk te dua ..................q far mendon ti per ket gejneshter a ka qen e mir apo e keqe

Per mendimin tim, shume gabim ke bere 'cami' qe i paske genjyer kesaj vajze qe ti shprehesh se e 'dashuroje'. Ndaj ne baze te asaj qe ke bere, une personalisht e klasifikoj kete genjeshter jo si te embel, por si te tharte. A e di pse?
Se jo vetem qe ate vajze besoj se e ke zhgenjyer e lenduar por dhe vet dukesh qe dhe sot e kesaj dite, diku atje ne brendesi te shpirtit tend e ndjen se ke bere gabim. N.q.s e dashuron akoma, nuk eshte shume vone per te treguar gabimin tend e kerkuar falje (sigurisht n.q.s ajo eshte akoma e dashuruar me ty).

Megjithate deshiroja te shtoja se me sa kam lexuar dhe ne tema te tjera, ti more djale ke probleme serioze me vetveten. Je ne lufte per shume gjera, cfare te besh per kete a ate, cfare te mendosh, sesi te veprosh, cfare te thote njerezia.... etj etj. Pse valle, kerkon zgjidhje nga njerez qe as nuk te njohin e nuk te dine karakterin e problemet e tua... :???  Pse nuk perpiqesh  ti zgjedhesh vet ato...??? Mundohu te kuptosh dhe te zbulosh cfare ka me shume rendesi ne jeten tende, cfare deshiron te arrish...etj.
Shkurt, perpiqu te njohesh, duash dhe respektosh vetveten ne radhe te pare e pastaj te tjeret. N.q.s nuk arrin te besh as kete, mos prit te tjeret te bejne ose sakrifikojne per ty. Ai qe nuk eshte i zoti te doj veten e tij, kurrsesi nuk eshte i mundur te dhuroj dashuri per dike tjeter.

Te kerkoj ndjese, nese mund te ndjehesh pak i fyer por ndoshta duke u ndjere si i tille mund te sherbej per me mire per tu thelluar e kuptuar karakterin tend, mund dhe te sherbej si nje shtytes per nje permiresim sa me te mire vetjak.
Te uroj gjithe te mirat.

 :pafshim
krutani79
#6 ne: 28-08-2004, 18:52:42
 MORE CAMI ME PAK THIMBJE KALON MOS U MERZIT  8)                                                NDERSA UNE NE ADELESHENCE E GENJEVA TE DASHUREN TEKSA ME ZURI ME NJE TJETER PER KRAHU DHE CFARE GENJESHTRE ?SEPSE IA PREZANTOVA SI VAJZEN E TEZES DHE PAS NJE MUAJI KUR E MORI VESHT VEC LETREN NE SHTYLLEN E LAJMERIMEVE NUK MA NXORI  :zjarr TUNGGGGGGGGGGGGGG.. .............

 • Postime: 444
 • Gjinia: Femer
LOLO
#7 ne: 29-08-2004, 20:36:55
krutani79 :D ani vaj teze, si the shoqe? :D si sta ka fut shpuzore kres :P
krutani79
#8 ne: 02-09-2004, 17:33:53
E MO LOLO ESHTE E VERTETE QE GENJESHTRA ME  E MADHE ''TRE DITE ZJAT''' TE UROJ SHENDET :puth

 • Postime: 619
^AngeL^
#9 ne: 03-09-2004, 00:42:06
pyetje e veshtir,,,un sdi cilen me e thon me para.........

varet nga genjeshtra po qe se eshte pak kshu qesharake pa rendesi e kalojme OK
po qe se eshte ehe me lidhen fjalet ne fyt dhe skuqem dhe lopa e din qe po genjej pastaj,,,nga nje her na ecin po ajt mo :D
Capkenja
#10 ne: 13-06-2007, 10:46:55
Me e embla genjeshter ka qene kur i ka thene...me kane keruar doren ne shtepi per tu fejuar :D

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull
stalion
#11 ne: 16-06-2007, 18:42:56
nuk jom edhe aq i mire ne genjeshtra,por mbaj mend qe zyshes time i pata then iher,nuk erdha dje ne shkolle se isha me dashnoren,ajo vuri buzen ne gaz dhe me tha po sa shpejt te qenka rrit bibilushi mo i shkret,skishte faj isha vetem ne klasen e 6shte. Me lej Zyshe i thash! cfar eshte bibilushi se nuk po e gjej ne liber kete fjale? lool
mishel
#12 ne: 22-06-2007, 10:38:04
Ajo buqete lulesh e jotja
N’ora pese te mengjesit
Miresine time duke lavderuar
Me tregoi padashje
Se ate nate,
Ah, pikerisht ate nate i dashur,
me kishe tradhetuarKjo do ishte genjeshtra me e embel dhe e bukur...pse jo!!!
ne fund te fundit te dy palet jane te kenaqur..

 • Postime: 6
bertixxxmi
#13 ne: 01-08-2007, 21:45:43
hhaha me vjen x te qeshur kur me kujtohen genjeshtrat, do thoni ju pse? kam mar keto kohet e fundit genjeshtra nga me te ndryshmet & me idiotet d.m.th edhe pse jam i vet dijshem kam ber sikur nuk kuptoj se keshtu me interesonte.hahhaha