×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: Mishel...............
« ne: 06-12-2013, 14:26:27 »

une amore che non finisce MAI
Postuar nga: flutur
« ne: 06-12-2013, 13:58:42 »

"Ehh shpirt, dashuria jone eshte si ajo e Fevziut me Lamen...e fton ne emision mgjs e di qe do i caje veshet se si mbyllet goja, dhe Lame shkon ne emision edhe pse e di qe Fevziu do i bertase Pushooooooo!!!"

Hahahahaaa...po i shoh tani...tra l'odio e l'amore
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 06-12-2013, 11:58:04 »

"Ehh shpirt, dashuria jone eshte si ajo e Fevziut me Lamen...e fton ne emision mgjs e di qe do i caje veshet se si mbyllet goja, dhe Lame shkon ne emision edhe pse e di qe Fevziu do i bertase Pushooooooo!!!"
Postuar nga: ness uno
« ne: 30-11-2013, 19:21:06 »

Unë nuk pretendoj të di se çfarë është dashuria për të gjithë... por mund t'ju them se çfarë është për mua : Dashuria është të dish gjithçka për dikë , dhe të kesh dëshirë të rrish aq shumë me të se sa me ndonjë person tjetër .Dashuria është besimi për t'i treguar atij çdo gjë lidhur me ty ,duke përfshirë edhe gjërat nga të cilat ne kemi turp .Dashuria është ndjenjë e rehatshme që të bën të ndihesh i sigurt me dikë ,por akoma më shumë është kur ndjeni këmbët t'ju dridhen ndërkohë që një person hyn në një dhomë dhe ju buzëqesh ...     

|Albert Einstein|
Postuar nga: V@GαβθηD
« ne: 26-11-2013, 17:55:42 »

Postuar nga: Mishel...............
« ne: 26-11-2013, 14:02:31 »

e mo se pyetje te pafajshme bera....:(
Postuar nga: Grens(Wiliams)
« ne: 26-11-2013, 13:06:10 »

ke gjet njeri me pyet edhe ti..papapapapaaa :P
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 26-11-2013, 13:03:56 »

goethe ka thene qe nuk eshte mekat te vjedhesh rrjeshta te shkruar bukur

Kush o ky?
Postuar nga: Shej
« ne: 26-11-2013, 12:22:26 »

apapapa :P
Postuar nga: ness uno
« ne: 26-11-2013, 12:15:18 »

goethe ka thene qe nuk eshte mekat te vjedhesh rrjeshta te shkruar bukur