×

Mosha!

Mosha!

· 26 · 3386

 • Postime: 196
Kosovari_i_terbuar
ne: 12-03-2005, 14:35:57
sa vjecar ishit kur bete dashuri te apre. nuk po pyes per puthje ketu, po per dashuri (qe nevojiet per bebe). lol
une isha 17!

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#1 ne: 12-03-2005, 14:50:09
une jam 19, por nuk e kam bere akoma! :)

 • Postime: 196
Kosovari_i_terbuar
#2 ne: 12-03-2005, 14:52:43
 Ju lutem permbahuni temes!
« Editimi i fundit: 12-03-2005, 16:12:24 nga (((Ppas@ionN))) »

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#3 ne: 12-03-2005, 15:01:49
Po diskutojme per nje teme me duket! Ju lutem qendroni brenda temes!

 • Postime: 1315
 • Gjinia: Mashkull
ALieNs
#4 ne: 12-03-2005, 17:24:02
16 e ca me ca maj mend :)  :pafshim

 • Postime: 255
victoria
#5 ne: 14-03-2005, 09:00:33
jasht teme..

ju lutem permbajuni temes..
« Editimi i fundit: 14-03-2005, 21:52:30 nga Stalion »

 • Postime: 196
Kosovari_i_terbuar
#6 ne: 14-03-2005, 18:02:20
jasht teme..

ju lutem permbajuni temes !

« Editimi i fundit: 14-03-2005, 21:55:59 nga Stalion »

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull
Kisss
#7 ne: 24-03-2005, 03:02:38
isha nja 14 vjec, kur e lash ni femen shtatzan. tani jam 20, dhe e kam djalin nja 6 vjec.
une nuk dola nga tema. shyqyr zotit. apo dola ? cna merzitet.......pers hendetje filozof Kosovar i terbuar. qysh t'kam bre burre ? qitash cna merziten kta labet ? popull kot, por shume i zgjuar.
« Editimi i fundit: 24-03-2005, 03:05:43 nga The World »

 • Postime: 50
 • Gjinia: Mashkull
Peshkuu
#8 ne: 29-06-2005, 03:36:35
njezet e nje vjec e ca muaj  ;) Pak me vonese por skemi cfar ti bejme atehere me erdhi fati  ;) e paharueshme i kam te ruajtura edhe me foto ata momente  ;)

 • Postime: 55
 • Gjinia: Mashkull
Sykalter
#9 ne: 29-06-2005, 16:23:56
une isha 23 vjeqar

 • Postime: 86
Vetvetja
#10 ne: 09-09-2005, 09:51:04
Krejt po trillojkan. nuk kishin me qen normala nese bejn ne ket moshe diqka.
37 i kam edhe as e kam ber e as qe lodhem per at pune, sikur te bente mos me u martu , ndoshta e virgjer krejt jeten kisha qendru-nuk ka ma paster e ma bukur e ma shendetshem dhe ma krenari..
Veq nji dashuri qe te rremben ter qenjen ndoshta kish me me be me deshiru te jem edhe fizikisht intime ne at shkall, se kur njeriu do dike vertet shumqka e ben edhe pa qen krejtsisht i vetdijshem.
Kjo esht e verteta, dhe porosi per mistrece e mistreca qe nuk dine qka asht e verteta. Tung

 • Postime: 3712
 • Gjinia: Femer
Elektra
#11 ne: 09-09-2005, 11:24:47
Krejt po trillojkan. nuk kishin me qen normala nese bejn ne ket moshe diqka.
37 i kam edhe as e kam ber e as qe lodhem per at pune, sikur te bente mos me u martu , ndoshta e virgjer krejt jeten kisha qendru-nuk ka ma paster e ma bukur e ma shendetshem dhe ma krenari..
Veq nji dashuri qe te rremben ter qenjen ndoshta kish me me be me deshiru te jem edhe fizikisht intime ne at shkall, se kur njeriu do dike vertet shumqka e ben edhe pa qen krejtsisht i vetdijshem.
Kjo esht e verteta, dhe porosi per mistrece e mistreca qe nuk dine qka asht e verteta. Tung

Vetvetja,pajtohem me ty.Ne keto punera hyhet kur deshiron ti dhe me ate qe ta thote zemra.

 • Postime: 1271
Seni Seviyorum
#12 ne: 10-09-2005, 06:06:12
Vjecar ju thuhet kafsheve o pemeve :D

pS: Vallai kan kalu aq shume vite sa s'mbaj mend me :D

 • Postime: 86
Vetvetja
#13 ne: 10-09-2005, 08:08:51
NUK TE KUPTOVA FARE QKA DESHE TE THUASH LADY!!!!!????

link=topic=10468.msg262068#msg262068 date=1126325172]
Vjecar ju thuhet kafsheve o pemeve :D

pS: Vallai kan kalu aq shume vite sa s'mbaj mend me :D
Citim

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#14 ne: 12-09-2005, 13:58:21
17 vjece. ;)

 • Postime: 86
Vetvetja
#15 ne: 12-09-2005, 16:12:57
Thuaj se ka nji afat edhe ai largqofti e jo se esht neutral se i ka per deshir te keqiat, dhe sa me te medha qe esht e mundshme.

 • Postime: 1419
 • Gjinia: Mashkull
Johnny ABUK
#16 ne: 13-12-2005, 10:09:35
unë jam 19, por nuk e kam bërë akoma!

kjo po e ruan per mua ;) jo se nuk ka kerkesa  Jojo:

kuse unë kom qen 15 me duket, per her te pare nuk arritem ta perfundojme po pas ca ditesh ;)

 • Postime: 1419
 • Gjinia: Mashkull
Johnny ABUK
#17 ne: 13-12-2005, 10:17:55
Krejt po trillojkan. nuk kishin me qen normala nese bejn ne ket moshe diçka.
37 i kam edhe as e kam ber e as qe lodhem per at pune, sikur te bente mos me u martu , ndoshta e virgjer krejt jeten kisha qendru-nuk ka ma paster e ma bukur e ma shendetshem dhe ma krenari..
Veq nji dashuri qe te rremben ter qenjen ndoshta kish me me be me deshiru te jem edhe fizikisht intime ne at shkall, se kur njeriu do dike vertet shumqka e ben edhe pa qen krejtsisht i vetdijshem.
Kjo esht e verteta, dhe porosi per mistrece e mistreca qe nuk dine ç'ka është e verteta. Tung

une nuk e dia se ka femer shqiptare ne ate mosh virgin,po ti moj vajze mos u mundo te thyesh ndonje rrekord po gjeje nje dhe bo noj fmij se nuk te paskan ngellur dhe shuem kohe

 • Postime: 160
 • Gjinia: Mashkull
Djaloshi
#18 ne: 13-12-2005, 16:57:43
Ne  enderr po ,Nuk e dija  moshen ,kur u zgjova pash  kervatin tim te vetmuar. :-[

 • Postime: 41
 • Gjinia: Femer
NjonaShumeSexy
#19 ne: 30-04-2006, 11:07:21
17 vjec,ka ndodhur pikerisht diten e ditelindjes...

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#20 ne: 18-06-2006, 23:07:18
Krejt po trillojkan. nuk kishin me qen normala nëse bëjn ne ket moshe diçka.
37 i kam edhe as e kam ber e as qe lodhem për at pune, sikur te bënte mos më u martu , ndoshta e virgjër krejt jetën kisha qendru-nuk ka ma pastër e ma bukur e ma shendetshem dhe ma krenari..
Veq nji dashuri qe te rremben ter qenjen ndoshta kish më me be me deshiru te jem edhe fizikisht intime ne at shkall, se kur njeriu do dike vërtetë shumqka e bën edhe pa qen krejtsisht i vetdijshem.
Kjo esht e vërteta, dhe porosi për mistrece e mistreca qe nuk dinë çka është e vërteta. Tung

Nuk e di perse por pajtohem dhe nuk pajtohem me mendimin tend une.....sigurisht eshte e drejta jote se me ke dhe kur .........por kur thua se po te mos martohesha do rrija e virgjer tere jeten.......nuk ka me paster dhe me bukur .........nuk e di por nuk e shikoj me te njejtin sy ....
Seksi eshte dicka e bukur si shume gjera te tjera e krijuar per njeriun......nuk mund te thuash eshte me bukur ne virgjeri kur ti nuk ke eksperimentuar epshin e atyre momenteve.....(c'do gje e ka dobi ne trupin tone ...edhe seksi eshte nje e mire per shendetin...)
Nuk jam tip qe do ndiqja kurjozitetin ...por te jemi realist kjo eshte nje nga ndenjat qe na drejton ne ate pike.........
Gjithsesi mendoj se ka ardhur koha dhe mosha qe te mendosh pak per mirqenien tende ...seksi ( i kujdesshem) nuk eshte aspak dicka e ndyre dhe e papaster.......seks i eshte komunikim midis trupash ....ndjenje e pakrahasueshme..... ...
E ne fund te fundit bejme marrdhenie seksuale vetem per kenaqsine dhe deshiren tone te askujt tjeter.......

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#21 ne: 12-06-2007, 03:24:39
Nje pyetje e mire do ishte cila eshte mosha e duhur per te filluar mardheniet seksuale?  :D Apo doni te hap teme te re ne lidhje me kete gje?  :P LOL

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#22 ne: 13-06-2007, 19:38:04
Thoni c'te doni por nje gje eshte: Dashuria nuk njeh moshe :D

 • Postime: 3096
 • Gjinia: Femer
Belinaa
#23 ne: 14-06-2007, 20:05:59
No coment per kete lart
Capkenja
#24 ne: 14-06-2007, 20:41:26
Shorty,ska moshe ideale ajo pune kur ta bej zoti mbare :D

E mira eshte pas te 20...se je me e pjekur e i kupton me mire gjerat :D
 

belinda balluku mosha

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 21:29:49
nga InfoZ
adelina tahiri mosha

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 21:19:54
nga InfoZ
patris berisha mosha

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 21:03:55
nga InfoZ
anila basha mosha

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 21:03:03
nga InfoZ
Kur eshte mosha e trete?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 08-04-2020, 21:59:54
nga M A X