×

Na thuaj çfarë tipi vajze je të të them çfarë dashuron partneri tek ty!

Na thuaj çfarë tipi vajze je të të them çfarë dashuron partneri tek ty!

· 1 · 218

  • Postime: 609
  • Gjinia: Mashkull
Ωμέγα
ne: 02-07-2019, 22:11:06
 


# 1. Tip fëmije

Meshkujt duan të duken të fortë dhe të kujdesen për dikë që kanë në krah. Pra, gratë që sillen si fëmijë, apo veprojnë si të tilla pa vetëdije tërheqin pas vetes meshkujt. Megjithëse, ju nuk duhet të shkoni përtej rolit pasi ndonjëherë njerëzit preferojnë një grua të pjekur, pavarësisht të gjithave.

# 2. Tip misterioze

Meshkujt pëlqejnë gratë misterioze, pasi iu duket mirë që vazhdimisht të zbulojnë diçka për gruan që kanë në krah.

# 3. Tip Nymphomaniac

Epo, meshkujt pëlqejnë seksin, kjo është arsyeja pse kur takojnë një grua që pëlqen seksin aq sa ato, ata lëjnë kokën pas tyre.

# 4. Tip i turpshëm

Disa meshkuj preferojnë një grua të turpshme dhe të pafajshme. Nëse je një prej tyre nuk ka asgjë për t’u turpëruar, pasi këto ditë të jesh e pafajshme është e çmuar.

# 5. Tip aktiv, social

Këto ditë të gjitha gratë përpiqen të jenë sa më aktive dhe t’ju themi të vërtetën kjo i pëlqen shumë meshkujve!

# 6. Vajza e keqe

Kjo qëndron vetëm kur është fjala për aktivitetet tuaja në dhomën e gjumit, pasi burrat nuk i kanë kaq shumë qejf vajzat e këqija.

# 7. Tip i sigurt

Ky lloj tërheq burrat, sepse është mirë të kesh dikë që mund të mbështetesh herë pas here. Por është e rëndësishme që gratë të dinë se nuk duhet të jenë më tepër seç duhet konfidente, pasi mund dhe ti trembin meshkujt.

# 8. Tipi i mamasë

Çdo njeri është një fëmijë i rritur, dhe për këtë arsye mashkulli gjithmonë ka nevojë për dikë që kujdeset për të.

# 9. Tipi Diva

Natyrisht, burrat bien kokë e këmbë për gra te tilla, por zakonisht kanë frikë prej tyre në të njëjtën kohë.

# 10. E çuditshmja

Gjithkush pëlqen të argëtohet, dhe nuk ka më mirë se dikë që do të kalojë kohë me të dashurin e çuditshëm!

Nëse jeni njëra nga këto tipe, atëherë me siguri që disa meshkuj ju kanë shumë qejf, mjafton që të hidhni një sy vërdallë dhe do e gjeni të duhurin.

© SYRI.net
 

Çfarë i ndodh trupit tuaj nëse nuk hani pas stërvitjes

Nisur nga InfoZRubrika Fitness

Postimi i fundit 04-06-2020, 07:47:14
nga InfoZ
Çfarë pëlqejnë gratë te një burrë?

Nisur nga InfoZRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 26-05-2020, 12:29:47
nga InfoZ
emer vajze

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 21-05-2020, 01:04:25
nga InfoZ
Cfare duhet te dini para se te investoni?

Nisur nga albinalbanRubrika Leku

Postimi i fundit 15-05-2020, 10:57:46
nga erlehta
Kush dhe cfare jane Jexhuxh - Maxhuxhet?

Nisur nga M A XRubrika Libraria Islame

Postimi i fundit 07-05-2020, 13:59:31
nga M A X