×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: vullkani
« ne: 24-01-2012, 22:26:59 »

sa mir do ishte te fillonim petagog aty qe te mesonim pak zockat
Postuar nga: Shej
« ne: 24-01-2012, 10:22:17 »

o burra cuna shpejt ne shkolle :D
Postuar nga: whitesnake
« ne: 24-01-2012, 10:06:42 »

Te shkoj te dorezoj CV time atje per pune dhe trajnim trajneresh  :D :P
Postuar nga: vullkani
« ne: 22-01-2012, 16:53:22 »

ja nje prej zyshave te shkolles

Postuar nga: vullkani
« ne: 22-01-2012, 16:52:09 »

kjo po qe qenka shkolle

6 ore mesim 6 ore seks  :D
Postuar nga: erlehta
« ne: 22-01-2012, 15:44:54 »

Dhe kjo u kishte mbetur mangut ketyre.
Kjo drejtoresha nuk mundte ta hapte ne Stockholm, apo sja jepte firmen monarchia
Postuar nga: Nore
« ne: 03-12-2011, 15:28:28 »

jo une dhe kopshtin mezi e mbarova dhe kte e mora me lek :)
Postuar nga: Gjumashi
« ne: 03-12-2011, 14:07:20 »


Sa inat me vjen. Gjate kohes qe jetova  ne wien nuk kishte keshtu shkolle.

Nejse gjithesesi eshte dicka e mire.
Postuar nga: Misss
« ne: 03-12-2011, 13:24:04 »

Po ti ku e di qe do humb?  hmmmmm: U shkollove atje?  :D
Postuar nga: Nore
« ne: 03-12-2011, 13:15:55 »

miss po nuk shkove do humbesh :) :)