×

Njëzet gjëra që asaj t'i biesh në sy në det

Njëzet gjëra që asaj t'i biesh në sy në det

· 3 · 1006

  • Postime: 27110
  • Gjinia: Mashkull
Berni
ne: 04-06-2005, 04:21:44
1. Parakrahu yt muskuloz. Të pozicionohesh menjëherë në kohën e duhur mbi gjënë e parë që ajo vëren tëk ty: mundësinë e unazës që ke në gisht.

2. Ngjyra jote: 1% e nxirjes = 47% të tonit muskuloz.

3. Të ndenjurat e tua. Asaj i pëlqejnë ato " të mbushurat", muskuloze, të forta. Të sheh nga sipër kostumin e banjos duke imagjinuar se si mund të ishe pa to. Koha që ke kaluar mbi biçikletë, këtë dimër ishte një investim i mirë.

4. Mushkëritë e tua. Kur fut brenda barkun për të bërë një figurë të mirë, ajo joshet si budallaqe.

5. Hapi yt. Ajo adhuron të shohë një burrë të sigurt në vetvete dhe mjaft në formë për të vrapuar pa bluzë në plazh. Je edhe zbathur? Zemra ju rreh brenda dhe gjoksi bashkë me ty!

6. Kostumi yt i banjos. Boxer, jo mbathje, ju lutem. Vish vetëm diçka që të ketë stil dhe të kënaqesh me paraqitjen e tipareve të tua.

7. kërthiza jote. Brenda? Jashtë? Nuk ka rëndësi. Ekziston gjithashtu diçka që e bën çuditërisht dhe jashtëzakonisht erotike.

8. Mënyra se si ti lyhesh me kremin mbrojtës. Dhe jo për gjestin në vetvete: nëse di të kujdesesh për trupin tënd, është një mundësi e mirë që do të dish të kujdesesh edhe për të sajin.

9. Pulpat e tua. Mbi të gjitha kur luan volejboll, hidhesh për të kapur frisbee, shkon me biçikletë ose ulesh në gjunjë për të ndihmuar një fëmijë 5 vjeç për të hapurr një hendek me ujë për kështjellën prej rëre.

10. Trupi yt brenda një palë xhinseve...dhe një këmishë e bardhë linoje me mëngë të mbështjella. E gjitha kur luan në breg të detit me labradorin e zi në perëndim të diellit. Jo, tani nuk je i veshur kështu dhe nuk je duke luajtur, por ajo është duke imagjinuar, dhe në mendjen e saj je me të vërtetë një mendjemadh.

11. Shpina jote. Në të vërtetë ke quka në fund të shpinës.

12. Niveli yt i aktivitetit. Nëse je shtrirë gjatë gjithë kohës duke u skuqur në diell? Ose ke bërë xhiro me motoçikletë?

13. Muskujt që ke mbi shpatulla. Në një moment të caktuar do të kontrollojë nëse je aq i fortë për ta shpëtuar, kur shtiret se është tërhequr tutje nga dallgët.

14. Truri yt. Kthe mënyrat e duhura dhe pastaj bëje të eksitohet vërtet. çfarë po lexon...Melvin apo Topolinon?

15. Aksesorët e tu: syze dielli dhe shapka të lagura = joshje e parezistueshme.

16. Mënyra e veshjes tënde. I kripur, plot rërë, i nxirë nga dielli dhe me një T-shirt të vjetër të bardhë? Nuk i intereson se çfarë ke poshtë bluzës, sepse gjëja e vetme për të cilën arrin të mendojë është të të zhveshë.

17. Guximi yt. Nuk ke futur gishtin e madh të këmbës në ujë për të provuar temperasturën, para se të hidhedh brenda në det.

18. Sytë e tu. Të tutë janë të hapur mirë pas syzeve të diellit, dhe shikon mirë se si po të vëzhgon.

19. Barku yt. Nëse është i vogël, nuk është keq. Një pjesë mishi i butë përreth jetës është i falshëm (por nuk i duket që bashkë me birrën të kesh pirë edhe shishen).

20. Tiparet e tua. Jo, jo ajo që mendon.... Kuptojmë ato linja që nisin afër brinjeve dhe hidhen në vete. Të bëjnë ty jashtëzakonisht shumë eksitues dhe atë shumë, shumë të turbulluar.

Shekulli
Capkenja
#1 ne: 04-02-2007, 00:52:29
Vallahi kur ikim ne det une mundohem te mos me zer dielli shume,,e jo me ca kalon para meje.Personalisht se pelqej shume plazhin,me bezdis shume ajo dynjdja e madhe dhe femra qe mundohen te bejne sa me shume flirte..te keqen e shetitjes se mal, ose ne det po ne perendim te diellit !

  • Postime: 1580
sorelina
#2 ne: 05-02-2007, 17:38:20
Ne plazh ste hyn asnje ne sy, jane te gjithe te shpifur.
 

Kisha e Anglisë: Brenda njëzet vitesh do të zhdukemi

Nisur nga BerniRubrika Forumi i Krishterë

Postimi i fundit 13-07-2011, 12:40:21
nga Berni
Njëzet sëmundjet vdekjeprurëse

Nisur nga BerniRubrika Jeta

Postimi i fundit 11-05-2008, 13:04:44
nga otiiii
Gruaja që e priti burrin njëzet vjet

Nisur nga arbiasRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 15-01-2007, 18:48:50
nga Capkenja