×

nuk di se ku te jetoj??

nuk di se ku te jetoj??

· 4 · 933

  • Postime: 1750
  • Gjinia: Mashkull
Cami
ne: 27-08-2004, 12:28:09
 kam kaluar neper shum fhera te hidhura ne jet por tani me esjte shtuar edhe nje problem tjeter te cilin nuk di si kaloj...
 puna eshte keshtu qdo femre qe i afrohem dhe kam deshir qe me ate te bej nje lidhje sto po me refuzojn duke me then keto fjal qe un nuk jam njeri i kesaj bote ne te cilen jetojm jam nje njeri krejt i ndryshem nga te tjeret dhe se un nuk duhet te jetoj ne ket vend bile nuk ngurojn te me thon qe une jam i ngjashem me te madhin
 STEREO SSPASE dhe se duhet te ndryshoj ose te largohem nga ky vend ngase skam se qfar bej ketu ..................
  ku te shkoj apo qfar te bej me tregoni ju

  • Postime: 444
  • Gjinia: Femer
LOLO
#1 ne: 27-08-2004, 13:31:20
cami ti vllai po deshe te dish se ku do te shkosh, hy ne veten tate dhe gjeje vehten me pare.
Gjumashi
#2 ne: 27-08-2004, 13:38:37
O Came , Nuk eshte ashtu si mendon ti, ndoshta te duket ty ashtu ,por duhet patur pa kujdes se shume gjera jan ndryshe.
Fillo lal te ndryshosh pak ne veten tende, dhe sa i perket dashuris, nuk duhet ti thuash menjeher nje vajze a mund te kalojm bashke, por mundohu me kalimin e kohes tja shprehish ndjenjat qe ajo te ndjej dicka per ty.Dhe lal nuk do te thot te nderrosh vend dhe ke ndryshuar dhe ti, por duhet ndryshuar ti qe te ndryshoje vendi.
psh lal une theme nga vetja ime, ka 3 vjet jetoj jashte , nuk me ndryshoje vendi , por ndryshova vet.
Dhe nese ke dicka tjeter , fol se nuk duhet te biesh ne mendime pse sme pranoje kjo vajze.
Se tek ne akoma egsiston nje ``Mit i Dashuri``, per te cilen akoma mendojm ska ardhe njeriu qe pershtatet me ne, por ti fillo e jeto jeten tende lal se cdo gje do rregullohet.

LExo kete tem ketu ndoshta gjen nje pergjigje nga gjithe ato pyetje qe ke bere

http://www.zeriyt.com/index.php?option=com_smf&Itemid=108&board=47;topic=1351.0#msg7775

Ajde pra Shendet dhe Fat e lumturi.


 :pafshim :pafshim
« Editimi i fundit: 27-08-2004, 13:44:51 nga Gjumashi »

  • Postime: 12234
Lefter
#3 ne: 12-06-2007, 00:30:26
kam kaluar nëpër shum fhera te hidhura ne jet por tani me esjte shtuar edhe një problem tjetër te cilin nuk di si kaloj...
 puna është kështu çdo femre qe i afrohem dhe kam deshir qe me atë te bëj një lidhje sto po me refuzojn duke me then këto fjal qe un nuk jam njeri i kësaj botë ne te cilën jetojm jam një njeri krejt i ndryshëm nga te tjerët dhe se un nuk duhet te jetoj ne ket vend bile nuk ngurojn te me thon qe unë jam i ngjashem me te madhin
 STEREO SSPASE dhe se duhet te ndryshoj ose te largohem nga ky vend ngase skam se qfar bëj këtu ..................
  ku te shkoj apo qfar te bëj me tregoni ju


Uhhhhhhhh cfare teme.... LOL
Merr pak kocifoz... :D..Ose  pasi qe je ne PZ hajde te une ne kurs rrafsh per 2-3 Muaj te bej ekspert. :D Sa qe le femrat,po edhe mashkujt do te te ken friken te te afrohen. :D