×

Pse femrat i ulin sytë kur takohen me një mashkull qe e simpatizojne!!!!!!!!!!

Pse femrat i ulin sytë kur takohen me një mashkull qe e simpatizojne!!!!!!!!!!

· 39 · 3439
mishel
#25 ne: 27-09-2008, 13:43:43
pse re ca ke me pinokun....personaz h i lakmuar ka qene gjithnje  :D

 • Postime: 7290
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#26 ne: 27-09-2008, 13:46:50
Mire e ke sepse hunda qe produkt i zanes  dhe ne fakt funksionin per rritje ajo ja tha. LOL
mishel
#27 ne: 27-09-2008, 13:49:10
e de dhe ne "zanat" perfitojme ne raste te tilla LOL LOL


Qari jone shoku...

 • Postime: 7290
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#28 ne: 27-09-2008, 13:49:59
bobo sa te pangopura jeni. LOL LOL  :O

 • Postime: 80
 • Gjinia: Mashkull
Mistreci Shqiptar
#29 ne: 27-09-2008, 13:50:46
ulin syt ato fshataret qe skan pa cun me sy sidomos ktu en forum ka si shum te tilla

 • Postime: 7290
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#30 ne: 27-09-2008, 13:54:41
Mendoj se shohin parametrat dhe i analizojme me mendjen e tyre dhe aty vendosin edhe dozen se nese duhet ta simpatizojne apo jo. :P

 • Postime: 80
 • Gjinia: Mashkull
Mistreci Shqiptar
#31 ne: 27-09-2008, 14:05:29
kam hallin e temes un pa ti boj cte dush...

 • Postime: 80
 • Gjinia: Mashkull
Mistreci Shqiptar
#32 ne: 27-09-2008, 14:23:42
po modero tamam pra jo vari lesht !!!!

 • Postime: 18304
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#33 ne: 24-10-2008, 23:57:10
 :D
« Editimi i fundit: 23-05-2012, 12:10:06 nga Addιcтed ۫۰۰ »

 • Postime: 7290
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#34 ne: 25-10-2008, 23:46:26
jane kurioze te shohin masen e kembes. :P

 • Postime: 119
tkamzemer
#35 ne: 25-10-2008, 23:54:57
pse vetem  syte ulin?????????


 • Postime: 90
 • Gjinia: Femer
fijona
#36 ne: 01-11-2008, 18:26:54
nga se mendon e di aj edhe i ul syte po prap i pelqen hehehhehe
Emira
#37 ne: 02-11-2008, 22:41:46
Se ndizet me mirë oxhaku ne këtë mënyrë LOL

...kjo shpjegon cdo gje...metoda ime e preferuar  :D :P megjithese...po te jem me te vertete e dashuruar me merret goja si puna e budallait dhe edhe syte harrojne se c´funksion kane...

 • Postime: 12742
Mishel...............
#38 ne: 17-05-2012, 14:44:00
Pinok genje...pinok thuaj te verteten


LOL LOL LOL LOL

Ajo qe the ti Tipi i bi me i thirr te gjithve O Hunderr...po sikur nuk shko.

hahahahahahahahahha hahahahhah
 

Gjithmone per femrat...

Nisur nga atman

Postimi i fundit 11-12-2006, 21:35:59
nga Capkenja
Si ta pushtoni ta mbani dhe ta humbni nje mashkull...

Nisur nga Gjumashi

Postimi i fundit 18-01-2020, 22:27:35
nga Grens(Wiliams)
Kush tradheton me shum Meshkujt apo Femrat.

Nisur nga milanisti

Postimi i fundit 08-03-2009, 23:22:56
nga esmeralda123
Pse femrat shtiret, kinse esht veshtire per ta arritur

Nisur nga Kosovari_pz Toni

Postimi i fundit 17-04-2005, 04:14:31
nga Thugette_Girl
Femrat lezbike

Nisur nga eraera

Postimi i fundit 08-11-2006, 23:17:50
nga futjakot