×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: Mishel...............
« ne: 17-05-2012, 14:44:00 »

Pinok genje...pinok thuaj te verteten


LOL LOL LOL LOL

Ajo qe the ti Tipi i bi me i thirr te gjithve O Hunderr...po sikur nuk shko.

hahahahahahahahahha hahahahhah
Postuar nga: Emira
« ne: 02-11-2008, 22:41:46 »

Se ndizet me mirë oxhaku ne këtë mënyrë LOL

...kjo shpjegon cdo gje...metoda ime e preferuar  :D :P megjithese...po te jem me te vertete e dashuruar me merret goja si puna e budallait dhe edhe syte harrojne se c´funksion kane...
Postuar nga: fijona
« ne: 01-11-2008, 18:26:54 »

nga se mendon e di aj edhe i ul syte po prap i pelqen hehehhehe
Postuar nga: tkamzemer
« ne: 25-10-2008, 23:54:57 »

pse vetem  syte ulin?????????


Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 25-10-2008, 23:46:26 »

jane kurioze te shohin masen e kembes. :P
Postuar nga: ßåßy ღ
« ne: 24-10-2008, 23:57:10 »

 :D
Postuar nga: Mistreci Shqiptar
« ne: 27-09-2008, 14:23:42 »

po modero tamam pra jo vari lesht !!!!
Postuar nga: Mistreci Shqiptar
« ne: 27-09-2008, 14:05:29 »

kam hallin e temes un pa ti boj cte dush...
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 27-09-2008, 13:54:41 »

Mendoj se shohin parametrat dhe i analizojme me mendjen e tyre dhe aty vendosin edhe dozen se nese duhet ta simpatizojne apo jo. :P
Postuar nga: Mistreci Shqiptar
« ne: 27-09-2008, 13:50:46 »

ulin syt ato fshataret qe skan pa cun me sy sidomos ktu en forum ka si shum te tilla