×

Post reply

Warning - while you were reading a new reply has been posted. You may wish to review your post.
Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: Parloté
« ne: 04-01-2020, 08:15:37 »

Kam qenë, jam dhe me siguri do mbetem - e përpiktë si sekondat e orës zvicerane 😀
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 17-02-2012, 22:39:41 »

ne takimin e pare dhe deri tek futja ne krevat e zockave jemi shume te perpikte, me pas ec se folim. :D
Postuar nga: Gjumashi
« ne: 15-01-2012, 02:13:46 »

Varet per cfare takimi behet fjale.

Per vete me pelqen shume te jeme i perpikt, por jo cdo here.Pasi varet dhe kush person ma kerkon kete gje.
Postuar nga: Shej
« ne: 15-01-2012, 02:03:38 »

une ato te punes qe kane lidhje me oren 9 te mengjesit jam katastrofe e vertete
Postuar nga: chekevara
« ne: 15-01-2012, 01:59:37 »

Nuk jam i perpikte ne takime private....
Ne ato profesionalet, po ama
Postuar nga: Shej
« ne: 15-01-2012, 01:57:11 »

e perpikte!me pelqen korrektesia
Postuar nga: Triology
« ne: 30-05-2008, 19:35:54 »

shum i perpikt shkoj gjys ore em vones  :P
Postuar nga: sorelina
« ne: 28-10-2006, 18:28:33 »

Une jam e perpikte!
Postuar nga: Lisa
« ne: 26-10-2006, 04:28:48 »

Me shoqerine dhe mbi te gjitha me kolege jam gjithmon shume e perpikte madje me heret.....kurse nese kam ndonje takim me ndonje mashkull  qe e takoj ndoshta per nje takim te pare jam gjithmon 5 minuta me vonese ...jo me  vone
Postuar nga: erlehta
« ne: 23-10-2006, 21:23:40 »

Unë gjithmonë shkoj me pare kur vjen fjala për ndonjë takim qoftë edhe me një shoqe.

Me zemren jam e perpikte, por me shoqerin dhe vonohem ndonjehere :D