×

Sa jan cunat dhe gocat te perpikt ne takimet e tyre

· 48 · 4755

Sa jan cunat dhe gocat te perpikt ne takimet e tyre

· 48 · 4755

 • Postime: 6709
 • Gjinia: Femer
erlehta
#25 ne: 07-09-2005, 10:02:56
Nese egziston ndienja e vertete, mezi presin te takohen, kjo eshte perpikmeri.
Kuptohet trafiku nuk meret parasysh LOL

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#26 ne: 20-09-2005, 08:07:05
Po aksidentet gjate rruges i merr parasysh ti  :P

 • Postime: 34
tik,tak
#27 ne: 20-09-2005, 20:09:03
une jam shifni dhe nikun e kam me seconda

 • Postime: 183
 • Gjinia: Mashkull
[TRAFIKER OF COLUMBIA]
#28 ne: 18-10-2005, 08:07:39
Asnjher nuk kam qen mbrapa me kohen jam shume i perpikte
Qe te jem ne orar vete 10min perpara.

 • Postime: 283
ita
#29 ne: 15-10-2006, 00:25:40
Akoma s e kom honger   me thon  drejten  sjam aspak e perpikt  
 ishalla  o zot nuk do e haj  keq  se
 sjam me oraret  ne koh  :S :S hmmmmm:

 • Postime: 6969
 • Gjinia: Femer
kengaime
#30 ne: 15-10-2006, 00:32:18
Ne pergjithesi jam shume e perpikte, cfaredo takimi te jete ai, gjithmone mundohem te arrij me kohe

 • Postime: 6709
 • Gjinia: Femer
erlehta
#31 ne: 15-10-2006, 18:48:36
Po aksidentet gjatë rrugës i merr parasysh ti  :P

larg qofte ore :D

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#32 ne: 15-10-2006, 20:36:14
me ka ndodhur qe te shkoj dhe me perpara dhe ta pres ne makine kur vjen dhe futet ne lokal apo te prese ne vendin ku do takoheshim.....

 • Postime: 7273
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#33 ne: 16-10-2006, 11:05:08
Cunat jane te perpikte, por gocat aha pa i thene mirupafshim pasqyres 30 here nuk e kalojne pragun e deres.  :P
Prap duhet te kenaqen se edhe kete vonese gocat e quajne perpikmeri ne takim sepse e justifikojne me tualetin etj etj qe ti beje me terheqese. :D

 • Postime: 6709
 • Gjinia: Femer
erlehta
#34 ne: 17-10-2006, 22:53:43
Çunat janë te perpikte, por gocat aha pa i thënë mirupafshim pasqyres 30 herë nuk e kalojne pragun e deres.  :P
Prap duhet te kënaqen se edhe këtë vonesë gocat e quajne perpikmeri ne takim sepse e justifikojne me tualetin etj etj qe ti beje me terheqese. :D

mos u qa me 30 here ti ore, ka dhe me keq akoma ::D

 • Postime: 283
ita
#35 ne: 17-10-2006, 23:08:23
Çunat janë te perpikte, por gocat aha pa i thënë mirupafshim pasqyres 30 herë nuk e kalojne pragun e deres.  :P
Prap duhet te kënaqen se edhe këtë vonesë gocat e quajne perpikmeri ne takim sepse e justifikojne me tualetin etj etj qe ti beje me terheqese. :D hahahha  kjo e fundit me pershtatet   thuj shyqyr  qe se kam  shpin me  dhejt kat  se ne te dhjetin dhjet her kisha hyp e kisha zbrit  po  aty rrotullohem me  dy katshin dhe   shkoj me  gjys ore vones   :( :S:perqafim

 • Postime: 7273
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#36 ne: 18-10-2006, 10:17:30
mos u qa me 30 herë ti ore, ka dhe me keq akoma ::D

Po flasim per minimumin e mundshem moj Erlehta  :D

 • Postime: 2213
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#37 ne: 19-10-2006, 14:40:30
Une gjithmone shkoj me pare kur vjen fjala per ndonje takim qofte edhe me nje shoqe.

 • Postime: 7273
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#38 ne: 20-10-2006, 13:17:57
Te te besoj.....???????????????  hmmmmm:Jo nuk e besoj ................... .....  :P Duhet te jesh specie e vecante se llojin e femres ti lepurushe.......... ............. :D

 • Postime: 6709
 • Gjinia: Femer
erlehta
#39 ne: 23-10-2006, 21:23:40
Unë gjithmonë shkoj me pare kur vjen fjala për ndonjë takim qoftë edhe me një shoqe.

Me zemren jam e perpikte, por me shoqerin dhe vonohem ndonjehere :D

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#40 ne: 26-10-2006, 04:28:48
Me shoqerine dhe mbi te gjitha me kolege jam gjithmon shume e perpikte madje me heret.....kurse nese kam ndonje takim me ndonje mashkull  qe e takoj ndoshta per nje takim te pare jam gjithmon 5 minuta me vonese ...jo me  vone

 • Postime: 1580
sorelina
#41 ne: 28-10-2006, 18:28:33
Une jam e perpikte!

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull
Triology
#42 ne: 30-05-2008, 19:35:54
shum i perpikt shkoj gjys ore em vones  :P

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#43 ne: 15-01-2012, 01:57:11
e perpikte!me pelqen korrektesia

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#44 ne: 15-01-2012, 01:59:37
Nuk jam i perpikte ne takime private....
Ne ato profesionalet, po ama

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#45 ne: 15-01-2012, 02:03:38
une ato te punes qe kane lidhje me oren 9 te mengjesit jam katastrofe e vertete

 • Postime: 3135
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#46 ne: 15-01-2012, 02:13:46
Varet per cfare takimi behet fjale.

Per vete me pelqen shume te jeme i perpikt, por jo cdo here.Pasi varet dhe kush person ma kerkon kete gje.

 • Postime: 7273
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#47 ne: 17-02-2012, 22:39:41
ne takimin e pare dhe deri tek futja ne krevat e zockave jemi shume te perpikte, me pas ec se folim. :D