×

Sondazh

Jeni pro apo kunder seksit anal?

Pro
30 (39.5%)
Kunder
26 (34.2%)
Nuk e kam provuar ndonjehere
14 (18.4%)
Kam nder mend ta provoj
6 (7.9%)

Numri i anetareve qe votuan: 62

Seksi anal

Seksi anal

· 130 · 42654

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#100 ne: 18-01-2012, 11:09:21
jam e virgjer cheke se kam provu kshu qe po te le pa pergjigje

Je n rregull ti.... Vazhdo keshtu.... :D

 • Postime: 22
miabel
#101 ne: 18-01-2012, 11:09:35
ta siguroj qe e kam te shtrenjet b... time e sdo e nis kete hobby :D :D

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#102 ne: 18-01-2012, 11:13:17
ta siguroj qe e kam te shtrenjet b... time e sdo e nis kete hobby :D :D

Sidoqofte thelle thelle e ke menduar, apo
Jo?? :D

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#103 ne: 18-01-2012, 11:14:04
Je n rregull ti.... Vazhdo keshtu.... :D

tani kshu me duket se ne rregull jam kamasutren ne xhep e mbaj gjithmone :D

 • Postime: 22
miabel
#104 ne: 18-01-2012, 11:15:26
jo, por ma ka kerkuar dikur i dashuri dhe fap pas 2 javesh e lash se iu kthye ne fiksim,madje kujtoj fjalet e tij "si mund ta le une kete bukuroshe pa ..."ahahah LOL qeshja me lot me thenien e tij por ama gjalle ne bote se me shkon ne mendje ta bej ;)

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#105 ne: 18-01-2012, 11:25:22
tani kshu me duket se ne rregull jam kamasutren ne xhep e mbaj gjithmone :D
Ke cili xhep e Mbabane
??? :D

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#106 ne: 18-01-2012, 11:26:23
jo, por ma ka kerkuar dikur i dashuri dhe fap pas 2 javesh e lash se iu kthye ne fiksim,madje kujtoj fjalet e tij "si mund ta le une kete bukuroshe pa ..."ahahah LOL qeshja me lot me thenien e tij por ama gjalle ne bote se me shkon ne mendje ta bej ;)

Mire mire bukuroshe..... Do te shkase kemba edhe ty :D

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#107 ne: 18-01-2012, 11:28:17
Ke cili xhep e Mbabane
??? :D

te i mesit :P LOL

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#108 ne: 18-01-2012, 11:30:14
te i mesit :P LOL

Hahaha kujdes mos e mbash nga xhepat mbrapa :D

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#109 ne: 18-01-2012, 11:33:10
Hahaha kujdes mos e mbash nga xhepat mbrapa :D

tani ca sben vaki mos e pacim ate fat thuj te na bjere per pjese ndonji i dashur fiksimaxhi culo :D

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#110 ne: 18-01-2012, 11:33:53
Desh harrova, 2 Keshilla te vogla:
Mos u shtrengoni dheperdorninoi lubrificant.
Une zakonisht perdor krem dursh. :D :D

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#111 ne: 18-01-2012, 11:35:22
tani ca sben vaki mos e pacim ate fat thuj te na bjere per pjese ndonji i dashur fiksimaxhi culo :D
tani ca sben vaki mos e pacim ate fat thuj te na bjere per pjese ndonji i dashur fiksimaxhi culo :D

Sa me pelqen obiektiviteti jot moj vajze :D

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull
whitesnake
#112 ne: 18-01-2012, 11:38:07

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#113 ne: 18-01-2012, 11:38:24
t lutmi shume rrime drejt e flasim shtremet :D LOL

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#114 ne: 18-01-2012, 11:39:01
;)

ngele tu mshkel synin.. ca halli ke fol :P

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#115 ne: 18-01-2012, 11:50:39
Vetem se ka i broblem n ket mes....
Mbas ca kohesh te dyja vrimat bohen
Isoj... :D dhe sdin me ke fillu pastaj.
Ska me vrima :D :D

Ika une...

Ju uroj nje muhabet sa me konstruktiv. :D

 • Postime: 12738
Mishel...............
#116 ne: 14-05-2012, 16:43:11
Jo sme pelqen dhe se praktikoj.....

 • Postime: 12738
Mishel...............
#117 ne: 01-08-2012, 14:26:08
Gjo me te shpifme them se nuk ka

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull
Pussy Lover
#118 ne: 01-08-2012, 14:28:56
NO KOMENT :P :P :P

 • Postime: 12738
Mishel...............
#119 ne: 01-08-2012, 14:29:27
tema eshte me bo komente ....

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull
Pussy Lover
#120 ne: 01-08-2012, 14:31:56
varet ndonjeher kur e kam ber disa here nga perpara dhe i ka ren pak temi i skuqjes edhe nga mbrapa ja kam futur por pa i shkaktuar deme dhe besoj se i ka pelqyer ( nuk keshillohet heren e pare ose te dyte pasi trashesia e con ne PS)

 • Postime: 12738
Mishel...............
#121 ne: 01-08-2012, 14:33:21
une vazhdoj te jem e bindur se eshte shume po shume i shpifur....kur filloj e mendoj ca permban ajo zone X ueeekk

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull
Pussy Lover
#122 ne: 01-08-2012, 14:34:43
ke hall se ja bo K me Mu.t ?

hahahahah e forte kjo.......

 • Postime: 12738
Mishel...............
#123 ne: 01-08-2012, 14:35:51
ke hall se ja bo K me Mu.t ?

hahahahah e forte kjo.......

jo jo se sjam aq altruiste....me pengon ideja kur di cka brenda...jo pasoja

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull
Pussy Lover
#124 ne: 01-08-2012, 14:37:17
pse ajo perpara eshte me e paster sipas teje? SHU.. nxjerr edhe ajo edhe ai....

mos na bo si intelektuale tashti