×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Cfare gjuhe flasin shqiptaret?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: ness uno
« ne: 19-12-2013, 01:11:55 »

u kenaqa tu pa keto tema sonte
seksi anal eshte shume i bukur por femrat shqiptare gjithmone jan pak te turpshme ne lidhje me kete.... eh sec mu kujtua nje shoqja ime para ca vitesh   hmmmmm:
Postuar nga: whitesnake
« ne: 29-03-2013, 10:27:53 »

Kam pas raste me partneret e mija para shume e shume vitesh qe ma kane kerkuar vete ato qe t'ua beja nga mbrapa, biles kemi arritur deri aty sa te merrnim edhe vaj me vete sepse na vinte zor te shkonim ne farmaci per te marr lubrifikant.

Por ce do ashtu sic ishte i ngrehur perpjete sapo e beja gati per t'ua futur per ne anal mu shkrefte (duhet pasur parasysh qe partneret e mia aso kohe ishin te virgjera analisht), kur e mendoja per t'ja futur per ne vagine mu ngrefte.

Keshtu qe jam kundra per t'ja bere partneres time ne anal. Dreqi e mori perse eshte thelbi vertikal? Nuk eshte kot apo jo?
Pastaj qe te jap nje mendim te sakte fare nuk e di, sepse sic thashe me siper nuk kam arritur t'ua bej partnereve ne anal, nese do te kisha arritur t'ua fusja te pakten gjysmen, atehere do te kisha nje mendim me te pjekur per kete ceshtje.

P.S Le qe pastaj thonin "kujdes se po me dhemb". Qe imagjino une as koken nuk ua kisha futur.
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 25-03-2013, 11:23:39 »

Jam kundra...definitivi sht
Postuar nga: Kisss
« ne: 11-03-2013, 16:20:59 »

shyqyr qe nuk jemi homo... :-)

njekohsisht, po te jete njeriu kaq vezvezeli, pastaj i bjen qe te jete kunder edhe seksit oral, edhe puthjes ne buze, kur mendon holle e holle...

nuk ka ndonje gje shume te keqe kur njeriu i eksperimenton te gjitha stacionet...

une nuk eshte se jam kunder, por thjesht personalisht nuk do ta provoja me te dashuren, sepse stacioni 1 eshte shume me i mire se stacioni 2, BMW eshte shume e me e mire se Honda... :D
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 01-08-2012, 14:39:43 »

ja fute kot po hajde se e ke nga nxitimi....

une mund te flas si te dush e sa te dush se se vras menjen....po ti i merr keq llafet e mia

qe kshu po e qep
Postuar nga: Pussy Lover
« ne: 01-08-2012, 14:37:17 »

pse ajo perpara eshte me e paster sipas teje? SHU.. nxjerr edhe ajo edhe ai....

mos na bo si intelektuale tashti
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 01-08-2012, 14:35:51 »

ke hall se ja bo K me Mu.t ?

hahahahah e forte kjo.......

jo jo se sjam aq altruiste....me pengon ideja kur di cka brenda...jo pasoja
Postuar nga: Pussy Lover
« ne: 01-08-2012, 14:34:43 »

ke hall se ja bo K me Mu.t ?

hahahahah e forte kjo.......
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 01-08-2012, 14:33:21 »

une vazhdoj te jem e bindur se eshte shume po shume i shpifur....kur filloj e mendoj ca permban ajo zone X ueeekk
Postuar nga: Pussy Lover
« ne: 01-08-2012, 14:31:56 »

varet ndonjeher kur e kam ber disa here nga perpara dhe i ka ren pak temi i skuqjes edhe nga mbrapa ja kam futur por pa i shkaktuar deme dhe besoj se i ka pelqyer ( nuk keshillohet heren e pare ose te dyte pasi trashesia e con ne PS)