×

Sondazh

Jeni pro apo kunder seksit anal?

Pro
30 (39.5%)
Kunder
26 (34.2%)
Nuk e kam provuar ndonjehere
14 (18.4%)
Kam nder mend ta provoj
6 (7.9%)

Numri i anetareve qe votuan: 72

Seksi anal

· 130 · 42322

Seksi anal

· 130 · 42322

 • Postime: 6664
 • Gjinia: Femer
erlehta
#25 ne: 21-11-2009, 09:53:09
Vetem ne sy i ka mbetur njeriut pa bere sex  :D

Cdo zgjedhje eshte kenaqesi personale.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 876
notorious
#26 ne: 21-11-2009, 11:02:35
elehtra si gjithmon teper e sinqerte...

jo se emira s'esht e sinqerte, apo stefi... por qe kete menyre komunikimi kan, pra po ti s'dudiojme mire shkrimin, atyre i pelqen dhe e bejn rregullisht

per mendimin tim...

ne fakt, qe mashkullit ti hipi temperatura e kokes se poshteme per te bere seks anal, nuk mjafton qe partnerja te kete byth.

e jo, byth kan te gjitha... duhet patjeter ta kete dhe te bukur si forme.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 66
 • Gjinia: Mashkull
MAJMUNI1
#27 ne: 25-12-2009, 11:07:25
sexi anal < kjo varet se per ke ehst fjala< megjithate un do flas per sexin anal ne raport mashkull femer,  jan disa femra qe e kan qef kete lloj sexi dhe jo te gjitha , si dhe jan disa meshkuj qe u duket kushedi cfar kur ben me dashnoren sex anal. per mendimin tim nga experienca qe kam se per ate dhe do flas, ska ndonnje kenaqesi kur ben sex me nje femer qe e pelqen sexin anal. ndersa kenaqesia esht tek ato femrat qe se pelqejn se ato ankohen renkojn nga dhimbja qe renkimet ne sex per mashkullin jan exituse. ose esht dhe rasti tjeter kur ja di karakterin dashnores ben sex anal me te vetem e vetem qe ajo ta ndiej vetem tamam b....... . ndersa per mendimin tim ata meshkuj qe jan shum te dhen mbas ketij sexi kan probleme pederastlleku vetem se nuk ju esht dhen rasti di nxjerin ato ne pah. kam parasysh femern qe e do sexin anal esht shum banale
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 907
 • Gjinia: Mashkull
moçali
#28 ne: 25-12-2009, 12:05:36
.   per mendimin tim ata meshkuj qe jan shum te dhen mbas ketij sexi kan probleme pederastlleku vetem se nuk ju esht dhen rasti di nxjerin ato ne pah.   

Këtu po flitet për marrëdhënie femër-mashkull, por me këtë që the, e meriton të ta bëj njëherë ty nga prapa.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 18290
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#29 ne: 25-12-2009, 12:10:26
kam parasysh femern qe e do sexin anal esht shum banale

Sa i gabuar je...me duket qe nuk paske haber rreth seksit...une mendoj qe cdo lloj seksi eshte zgjedhje ose kenaqesi personale...nuk do te thote qe nese i thue partnerit dua anal ti je femer banale apo kurve apo prosti.....eshte thjesht zgjedhje personale e cdo kujt dhe jo detyrim per askend..mendoj une.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 66
 • Gjinia: Mashkull
MAJMUNI1
#30 ne: 25-12-2009, 12:57:17
ti sje ne gjendje te me kuptosh mua, un fola per mendimin tim. ti hape sgarvellen sa te kesh mundesi un thash qe disa femra e pelqejn dhe sisa jo, mua personalisht nuk me pelqejn ato femra qe jan te dhena me shum per sex anal.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 66
 • Gjinia: Mashkull
MAJMUNI1
#31 ne: 25-12-2009, 13:03:18
ndersa ti babygirl avash pak se se kishja me ty un ok. ne se ti ke ate zgjithe te uroj te besh qef un fola ne pergjithsi dhe ne do te verteten ashtu esht si them un, por para se te flasesh duhet te kesh parasysh se ka nga ato femra qe perdorin me shum sexin anal se sa ate vaginal. dhe un per ato e kishja fjalen se kishja fjalen per ato qe bejn sex anal me raste
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 66
 • Gjinia: Mashkull
MAJMUNI1
#32 ne: 25-12-2009, 14:14:15
ti perooi me qe ra fjala te keshilloj te dalesh  njeher andej nga gropa e 15 kateshit dhe do gjesh nga keto kenaqesit e tua ok e kopuk
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 66
 • Gjinia: Mashkull
MAJMUNI1
#33 ne: 25-12-2009, 14:23:53
duke par qe ti perroi qenke i inetresuar per kete tem , po te them dy fjal .  kur  un shkruajta pak me lart e pata fjalen mashkull femer, ndersa ne rastin tend ndryshon puna ti paske pervoj  ne kete fush, dhe e shikoj qe e paske mashkull mashkull nuk e di or cun, apo si do te te tharras gjysem gru, po sumen zoti sta ka ber per shfrytezuar keshtu , ta ka ber te pastrohet trupi nga mbeturinat. esht gjyna qe abuzon ne kete far feje, paske mesuar dhe si munt ta zgjerosh pale.hajde perroi hajde, smunt te imagjinoj kur te ka hypur nje mashkull ty ,renkon ti renkon? po me zerin si je keshtu e ke serin si burr apo si femer, si do qe ta kesh zerin duhet te jet i peshtir renkimi jot
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 907
 • Gjinia: Mashkull
moçali
#34 ne: 25-12-2009, 15:38:41
duke par qe ti perroi qenke i inetresuar per kete tem , po te them dy fjal .  kur  un shkruajta pak me lart e pata fjalen mashkull femer, ndersa ne rastin tend ndryshon puna ti paske pervoj  ne kete fush, dhe e shikoj qe e paske mashkull mashkull nuk e di or cun, apo si do te te tharras gjysem gru, po sumen zoti sta ka ber per shfrytezuar keshtu , ta ka ber te pastrohet trupi nga mbeturinat. esht gjyna qe abuzon ne kete far feje, paske mesuar dhe si munt ta zgjerosh pale.hajde perroi hajde, smunt te imagjinoj kur te ka hypur nje mashkull ty ,renkon ti renkon?  

Pse ngatërrohesh me veten tënde? Unë fola shumë thjesht dhe qartë: dua të ta fus e të të zgjeroj njëherë prapanicën tënde. Unë do përdor prezervativ se nuk ta ndyj me ty.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 66
 • Gjinia: Mashkull
MAJMUNI1
#35 ne: 25-12-2009, 15:40:55
ky esht komenti i fundit per ty. mjer nena e baba qe te kan or dylber perroi, rri afer prroit tja hedhesh ndonje sapllake uj prapanices majmun
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 907
 • Gjinia: Mashkull
moçali
#36 ne: 25-12-2009, 15:42:57
Ik mor halabak se do të përdhunoj prapanicën
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 454
 • Gjinia: Mashkull
php
#37 ne: 14-01-2010, 14:54:48
Ju Shqiptare e Shqiperis jeni te dalun fare te gjithe... me qudit si dikustoni keto biseda ne vende publike siq eshte forumi me qudit....
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 18290
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#38 ne: 14-01-2010, 14:56:00
Pse ça ishe ti..kinez apo?! :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4298
 • Gjinia: Mashkull
Brentiani
#39 ne: 14-01-2010, 17:07:56
Mvaret nga partneret; zakonisht femrat tona e refuzojne, por ka edhe nga ato qe e praktikojne, si psh. ato qe duan te ruajne virgjinitetin.. :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 278
 • Gjinia: Femer
Boreas
#40 ne: 14-01-2010, 18:22:17
me sa di une ne vendet arabe si dhe turqia praktikohet shume seksi anal per faktin qe virgjeria eshte e shenjte dhe eshte per naten e pare te marteses
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4298
 • Gjinia: Mashkull
Brentiani
#41 ne: 15-01-2010, 09:26:32
Po ti e praktikon?
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 18290
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#42 ne: 15-01-2010, 09:30:20
 :D
« Editimi i fundit: 15-05-2012, 11:59:55 nga Giяliciоu$ »
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 278
 • Gjinia: Femer
Boreas
#43 ne: 18-01-2010, 11:11:07
Po ti e praktikon?

jo sja kam nxjere akoma lezetin seksit oral e normal(vaginal) kshu qe kur te me merziten keto atehere do filloj ate tjetrin  :P :D LOL

kisha e une 1 pyetje ... po ti e praktikon? :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4298
 • Gjinia: Mashkull
Brentiani
#44 ne: 18-01-2010, 11:15:31
Aha e re qenke ne kete profesion pra.. :D

Rralle, vetem atehere kur nuk e arrij atje ku duhet ta arrij.. ;)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 278
 • Gjinia: Femer
Boreas
#45 ne: 18-01-2010, 11:17:14
Po e re jam por deri tani po kenaqem skam cthem  :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4298
 • Gjinia: Mashkull
Brentiani
#46 ne: 18-01-2010, 11:18:04
Kenaqesi eshte e pakufi.. :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 278
 • Gjinia: Femer
Boreas
#47 ne: 18-01-2010, 11:18:56
skam ndermend me ja gjet kufirin as une ... pakufi do e le  :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4298
 • Gjinia: Mashkull
Brentiani
#48 ne: 18-01-2010, 11:21:27
Kenaqesi deri ne infinit.. :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 907
 • Gjinia: Mashkull
moçali
#49 ne: 19-01-2010, 01:21:44
Po e re jam por deri tani po kenaqem skam cthem

Besoj se do të vijë dita që ta provosh edhe ti. Vetëm ki parasysh këshillat që ju kam dhënë në këtë temë.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super