×

Sondazh

Jeni pro apo kunder seksit anal?

Pro
30 (39.5%)
Kunder
26 (34.2%)
Nuk e kam provuar ndonjehere
14 (18.4%)
Kam nder mend ta provoj
6 (7.9%)

Numri i anetareve qe votuan: 72

Seksi anal

· 130 · 42323

Seksi anal

· 130 · 42323

 • Postime: 2213
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#50 ne: 23-03-2010, 06:26:06
Shume femra e bejne si nje lloj "sakrifice" per te kenaqur mashkullin e vet, ose me pretekstin se ne emer te dashurise gjithshka mund te ndodhe.
Eshte zgjidhja e gjithesecilit. Cdo njeri e di vete se c'ben ne krevat :)

 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1503
 • Gjinia: Femer
TATU
#51 ne: 25-03-2010, 21:43:23
kam qene kundra dhe do vazhdoj te jem.......
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 611
 • Gjinia: Mashkull
BLENDER
#52 ne: 01-04-2010, 15:13:16
kam qene kundra dhe do vazhdoj te jem.......
kurre mos thuaj kurre tessoro
me ate super ''popo'' qe ke hhhhhhhhhhhemmm :puth
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1503
 • Gjinia: Femer
TATU
#53 ne: 01-04-2010, 15:15:36
kurre mos thuaj kurre tessoro
me ate super ''popo'' qe ke hhhhhhhhhhhemmm :puth


super"popo"nuk e kam per kenaqesine  e tjeterkujt....... ;)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#54 ne: 01-04-2010, 15:19:05
LOL LOL LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 611
 • Gjinia: Mashkull
BLENDER
#55 ne: 01-04-2010, 15:24:13

super"popo"nuk e kam per kenaqesine  e tjeterkujt....... ;)
kurioziteti tesorooo ka vrare edhe macen :puth
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1503
 • Gjinia: Femer
TATU
#56 ne: 01-04-2010, 15:54:31
kurioziteti tesorooo ka vrare edhe macen :puth


tesoro ,po te kisha qene aq kurioze pale cdo kisha provuar tjeter,po shyqyr zotit nuk jam...... ;)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 48
Ebεlina
#57 ne: 25-04-2010, 22:47:28
per mendimin tim, te semuar/anormal jane ata/ato qe kane provuar dhe ende vazhdojne te bejne sex anal.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 173
 • Gjinia: Femer
Enush
#58 ne: 31-05-2010, 16:41:50
Jam pro cdo lloj ekperjence seksuale... Me nje kusht qe te jem me njeriun e zemres.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
lalii
#59 ne: 20-08-2010, 19:40:23
SEKSI ANAL ESHTE MEKAT. PERSONI QE KA BERE SEKS ANAL NUK ESHTE ME I PASTER.ZOTI NA KA DHENE NJE VRIME FEMRAVE PER NJE ARSYE. VRIMA TJETER SHERBEN PER TJETER GJE. E MESHKUJT E PREFEROJNE SEKSIN ANAL SEPSE VRIMA ESHTE ME E NGUSHTE DHE SATISFAKSIONI JU RRITET.KAQ
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4147
Charlie
#60 ne: 22-08-2010, 01:54:52
Nga doli tash kjo ? :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 18290
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#61 ne: 22-08-2010, 10:06:11
Ca eshte ky?  :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 20
 • Gjinia: Femer
DjeLlzA
#62 ne: 14-10-2010, 09:16:18
hahaah sekssiii i mir
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull
whitesnake
#63 ne: 14-10-2010, 13:11:11
A sa maire or tai keni dal ke tema jeme e preferume. :D

Qe tash do desha 3 femra,1 ta kisha per seks anal,1 tjeter per seks paraanal,e 1 tjeter per seks oral :D

Uffff ah te isha na nje ishull une dhe vetem me nja 100 femra,do ti boja te gjitha llojet e sekseve,anal,kanal,oral. :perqafim

Vetem or tai te jete seks kaq du una. :-[
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 278
 • Gjinia: Femer
Boreas
#64 ne: 14-10-2010, 18:56:53
i ziu ti :d
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
ERELA
#65 ne: 15-10-2010, 10:43:56
sec ishin ca komente me lart qe me cuditen... psh: "c'hyn Zoti me sex-in anal?!" ABSURD!

Sidoqofte sexi anal eshte per ata qe duan te kenaqen,te mos kene asgje pishman nga kjo jete e per te qene me te plotesuar ne sex...eshte kenaqesi ndryshe,e vecante per te dy partneret...

 s'besoj se shumica e femrave e bejne per t'i bere qejfin partnerit, se ne fund te fundit do ishte "frustrim" e s'besoj te kete femra qe e lene b... vetem per kenaqesine e tij e vete presin me padurim momentin qe ai te mbaroj.

cfare sexy eshte ky?! si mund ta beje nje femer kete?!

per mendimin tim po nuk deshen te dy te njejten gje eshte e kote,asgje sbehet per kenaqesine e tjetrit,gjerat jane reciproke...duhet te jene.

mua ne sex me pelqen te marr dozen time te kenaqesise ashtu sic dhe i jap partnerit...s'pranoj nenshtrim ne sex!
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull
whitesnake
#66 ne: 15-10-2010, 11:44:45
ERELA,po ti ceke persmairi k'tu or tai,ia kuptoke partnerit kenaqesite porsi puna jeme. ;)
Mos u merr or tai me antaret e tjere te forumit se nuk dine gja nga ky sport,ja fusin kot,sexi anal per femren asht seksi ma i maire or tai,dhe sigurisht une si gjithmone ia plotesoj deshirat kesaj femre. :D

Sa i adhunoj kto tema qe kane lidhje me seksin or tai,ma hjekin zarin. :perqafim

P.S:O MAX po ku mi ke lane or tai ato smilet si djall se nuk po i gjej,me duket se kane hik or tai se e kane kuptu se nuk bohet shaka me mue LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
ERELA
#67 ne: 15-10-2010, 11:59:38
i di ca gjera nga jeta whitesnake...

por ti me dukesh shume i fiksuar mbas sexit...bobobo
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 278
 • Gjinia: Femer
Boreas
#68 ne: 15-10-2010, 13:47:14
sec ishin ca komente me lart qe me cuditen... psh: "c'hyn Zoti me sex-in anal?!" ABSURD!

Sidoqofte sexi anal eshte per ata qe duan te kenaqen,te mos kene asgje pishman nga kjo jete e per te qene me te plotesuar ne sex...eshte kenaqesi ndryshe,e vecante per te dy partneret...

 s'besoj se shumica e femrave e bejne per t'i bere qejfin partnerit, se ne fund te fundit do ishte "frustrim" e s'besoj te kete femra qe e lene b... vetem per kenaqesine e tij e vete presin me padurim momentin qe ai te mbaroj.

cfare sexy eshte ky?! si mund ta beje nje femer kete?!

per mendimin tim po nuk deshen te dy te njejten gje eshte e kote,asgje sbehet per kenaqesine e tjetrit,gjerat jane reciproke...duhet te jene.

mua ne sex me pelqen te marr dozen time te kenaqesise ashtu sic dhe i jap partnerit...s'pranoj nenshtrim ne sex!

1 gje s kuptova une ....  ti e ke provuar?
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#69 ne: 18-10-2010, 04:16:04
Pa e provuar mashkulli ate qe do provoja une kur te ndoshte stimulimi konkretisht nuk do ta provoja vete.....ai "buttplug"  nuk eshte krijuar vetem per nje gjini :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
ERELA
#70 ne: 18-10-2010, 08:37:40
si thua ti Boreas?!... E kam provuar?!...

 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1
Gega.Struge
#71 ne: 18-10-2010, 11:55:04
une vet nuk e kam provuar kete lloj seksi ,po thon qe borxhi dhe e q.ne b. Nuk u harroka asnjeher. Tani nuk e di ne cilin aspekt e thon keshtu.?
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 20
 • Gjinia: Mashkull
Mërgimi
#72 ne: 18-10-2010, 11:57:11
Gege, nuk eshte me te thene por me te bere ajo pune... Mos e ke provuar gje kete te dyten na thuaj mos ki turp haha
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2549
vullkani
#73 ne: 05-12-2011, 22:14:54
ore sa mbrapa qe jane kto temat e seksit

ngelet neper tema me dritare e xhama kaloni ktej e njerez
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#74 ne: 06-12-2011, 12:40:12
une e kam provuar nja dy here dhe ka qene shume i dhimbshem...prandaj jam automatikisht kunder....per veten e kam fjalen
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super