Zerion

Zeri yt => Dashuria ⚤ Seksi => Teme e nisur nga: moçali ne 22-10-2008, 21:00:00

Titulli: Seksi anal
Postuar nga: moçali ne 22-10-2008, 21:00:00
Mendoj se seksi anal për femrat është me tabu se seksi oral. Arsyet pse ato refuzojne janë të ndryshme, por fajin për mua e kanë meshkujt. Ka injorancë tek ta për këtë lloj seksi, nuk dinë ta bëjnë.
Po të përdoren përdoren metodat e duhura, ky lloj seksi bëhet shumë i lehtë dhe sjell kenaqesi për te dy.
Nëse doni, mund tju tregoj disa metoda qe rekomandojne seksologet.
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: marsiola ne 23-10-2008, 09:48:49
pa he

te te shohim perroi cfare na rekomandon

si ekspert qe je...
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: AleksB ne 23-10-2008, 09:56:20
Sa shume dhe shpejt ecni ju mo?!!.
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: Stefi ne 23-10-2008, 16:46:48
Nëse një mashkull kryen seks anal me një femër dhe ne te njëjtën ditë kryen marredhenie dhe me një femër tjetër, atëherë ekziston mundësia qe femres dytë ti shkaktohet kancer ne miter (?)

Kuptohet qe nuk është 100% e sigurt por mundësia ekziston.!
Prandaj meshkuj bëni kujdes se na moret ne qafe... :D

Këtë e kam lexuar vite me pare diku dhe nuk më ka ikur nga mendja qe ate here ;)
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: moçali ne 23-10-2008, 20:01:16
Atëherë, 2 problemet me kryesore te seksit anal janë higjiena dhe dhimbjet e depertimit.
Sigurisht qe shkenca e sotme e cila po viziton planetet, nuk e ka problem t'iu jape zgjidhje problemeve kaq te thjeshta.

Kjo poshte është 1 pompe e thjeshtë e cila quhet "Anal Dush". Kjo dergon brenda anusit ujë te ngrohte dhe përdoret për shplarje. Për ata qe janë maniake te pastertise e qe duan diçka me profesionale se uji, ka 1 leng te posacem i cili blihet ne dyqanet SEX SHOP dhe qe siguron pastërti sterile.
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.pleasure2her.co.uk%2Ftemplates%2Fpleasure2her.co.uk%2Fmedia%2Fimage%2FAnal_Douche.jpg&hash=0f20287ad14cf3644cb5f18bac735048)
Sot thashë diçka vetëm për higjienen sepse përtoj te shkruaj gjatë, por here te tjera do t'ju tregoj shumë gjëra interesante në lidhje me seksin anal. 
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-10-2008, 20:02:43
Sic duket do jene interesante..! :)
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: Stefi ne 24-10-2008, 09:49:45
Atëherë, 2 problemet me kryesore te seksit anal janë higjiena dhe dhimbjet e depertimit.
Sigurisht qe shkenca e sotme e cila po viziton planetet, nuk e ka problem t'iu jape zgjidhje problemeve kaq te thjeshta.

Kjo poshte është 1 pompe e thjeshtë e cila quhet "Anal Dush". Kjo dergon brenda anusit ujë te ngrohte dhe përdoret për shplarje. Për ata qe janë maniake te pastertise e qe duan diçka me profesionale se uji, ka 1 leng te posacem i cili blihet ne dyqanet SEX SHOP dhe qe siguron pastërti sterile.
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.pleasure2her.co.uk%2Ftemplates%2Fpleasure2her.co.uk%2Fmedia%2Fimage%2FAnal_Douche.jpg&hash=0f20287ad14cf3644cb5f18bac735048)
Sot thashë diçka vetëm për higjienen sepse përtoj te shkruaj gjatë, por here te tjera do t'ju tregoj shumë gjëra interesante në lidhje me seksin anal. 

Ej Perroi e di ti cte ndodh po te besh kete qe thua ti me pompe LOL LOL lere nuk po e them fare LOL
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-10-2008, 21:11:14
Nuk po shoh ndonje mendim konkret nga femrat per kete teme. :P
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: Emira ne 25-10-2008, 09:32:47
Derisa ky lloj seksi eshte i lidhur me kaq peripeci...pse duhet me e bere tek e fundit????? Gjeja e fundit qe do beja...No way!!!
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: moçali ne 25-10-2008, 13:18:57
Citim nga: Stefi
Ej Perroi e di ti ç'të ndodh po të besh këtë qe thua ti me pompe... lere nuk po e them fare
Stefi, mos u merr me legjenda urbane dhe llafe kafenesh. Ka shumë njerëz qe marrin përsipër rolin e doktorit, dhe ne këto raste mua më kujtohet gjithnjë doktor Adhamudhi.
Këto qe them unë janë gjëra profesionale qe i thonë mjeke seksologe. Këto qe tregoj ne foto  janë sende qe shiten ne dyqanet SEX SHOP , qe janë profesionale dhe te licensuar.

Citim nga: Emira
  Derisa ky lloj seksi është i lidhur me kaq peripeci...pse duhet me e bërë tek e fundit????? Gjeja e fundit qe do bëja...No way!!!
Emira, seksi anal jep kenaqesi te veçantë. Sigurisht qe  ka ca peripeci, por ia vlejne ti besh sepse seksi është pjesë shumë e rëndësishme e jetës. Nuk mund te besh gjithnjë vetëm seks vaginal sepse bie ne monotoni. Paketa ORAL-VAGINAL-ANAL është e domosdoshme. Secila mënyrë seksi ka kenaqesine e saj dhe asnjë nuk e zevendeson njera-tjetrën.

Titulli: Seksi anal
Postuar nga: moçali ne 25-10-2008, 14:28:30
Sic e thashe edhe me lart, eshte padituria ajo qe e ben te veshtire seksin anal, por nese behet ne menyren e duhur sjell kenaqesi per te dy. Hera e pare eshte pak e veshtire, por pasi e kane bere sic duhet dhe kane provuar kenaqesine, jane femrat ato qe e kerkojne vete gjithnje seksin anal.

Sot po tregoj dicka te re. Ky  poshte qe po tregoj ne foto  gabimisht merret si vibrator per vaginen, por nuk eshte i tille. Ky quhet "buttplug" dhe eshte posacarisht per vrimen anale.

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fupload.wikimedia.org%2Fwikipedia%2Fcommons%2Fthumb%2Ff%2Ffe%2FButtplug.png%2F180px-Buttplug.png&hash=6ee58c272b8f7f38d70f8cba63d08286)

Ky ka 1 forme te tille qe pasi hyn nuk del, dmth eshte si pune tape. Ka te permasave te ndryshme, por per fillestaret keshillohen ato te permasave te vogla. Sherben per zgjerimin e femrave te cilat jane te ngushta nga ana anatomike.

Perdoret keshtu: Pasi lyhet me vaj seksi, futet ngadale dhe mbahet brenda per 15-30 minuta para se te besh seks me partnerin. Ka femra te cilat i mbajne edhe me ore te tera duke veshur edhe rrobat siper. I mbajne ne shtepi ose edhe mund te dalesh me te, por mund te krijoje disi bezdi dhe veshtiresi ne ecje.

Kushtojne lire, rreth 10-15 euro. Kryesisht jane prej silikoni ose qelqi, por ato prej qelqi konsiderohen me te pastra dhe te sigurta per tu mbajtur brenda per disa ore. Sigurisht qe pas cdo perdorimi duhen lare me uje te ngrohte dhe sapun.

Gjithashtu mund te mbahet brenda edhe gjate seksit vaginal me partnerin. Depertimi dysh ndikon ne arritjen me te shpejte te orgazmes tek femrat.
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: Emira ne 25-10-2008, 20:04:22
Perrua, them se secili mund ta vendose vete se kur dhe cfare behet monotone per te...eshte e thene te provojme gjithcka ne jete?
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: Lefter ne 25-10-2008, 20:16:10

Emira, seksi anal jep kenaqesi te veçantë. Sigurisht qe  ka ca peripeci, por ia vlejne ti besh sepse seksi është pjesë shumë e rëndësishme e jetës. Nuk mund te besh gjithnjë vetëm seks vaginal sepse bie ne monotoni. Paketa ORAL-VAGINAL-ANAL është e . Secila mënyrë seksi ka kenaqesine e saj dhe asnjë nuk e zevendeson njera-Nga e di Ti shoku se po te jepke kjo kenaqesi te vecante?! hmmmmm:

Cdo njeri ka ,,gusto,, te ndryshem keshtu qe per ndonjerin duket shume absurde dhe i jep me shume dhimbje se sa kenaqesi.(e kam fjalen per gjinine tjeter se per mashkuj ska problem  ;))
Po besom cfare po te them UNE seksi vaginal mua personalisht  me jep aq shume kenaqesi qe po te jetoja edhe nja 10 jete tjere kurr s'do e zevendesoja me asgje ne Bote.(edhe po te jepja shpirt aty nuk do mu dhimsej :D)

E keto Lodra qe i tregon ti ketu dhe   na i ben reklamen jane per ata gjysem impotente ose komplet impotente Nuk besoj qe njerzit normal t'i perdorin keto lloj gjerash ne jeten seksuale.
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: moçali ne 25-10-2008, 21:00:46
Lefter, keto lodra jane per femrat, per ti ndihmuar qe mos kene dhimbje, jo per meshkujt gjysem impotente.
Perkundrazi, meshkuj gjysem impotente une quaj ata tipa te ndrojtur qe jane kunder cdo lloj seksi tjeter pervec vaginalit.

Une nuk po dal kunder seksit vaginal, por them se po ti besh te treja, oral,vaginal, anal, eshte seks me i plote dhe ka me shume variacion.
Mendohet se sot rreth 80% e njerezimit e preferon seksin oral dhe anal.
Megjithate,njerezit e kane te veshtire te flasin, prandaj e bera me sondazh.Deri tani sondazhi eshte 4 pro dhe 7 kunder.hmmmmm:


 
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: Emira ne 26-10-2008, 11:48:53

Po besom çfarë po të them UNE seksi vaginal mua personalisht  me jep aq shumë kenaqesi qe po të jetoja edhe nja 10 jetë tjerë kurr s'do e zevendesoja me asgjë ne Bote.(edhe po të jepja shpirt aty nuk do mu dhimsej :D)


 ;)
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: Stefi ne 27-10-2008, 11:38:36
Stefi, mos u merr me legjenda urbane dhe llafe kafenesh. Ka shumë njerëz qe marrin përsipër rolin e doktorit, dhe ne këto raste mua më kujtohet gjithnjë doktor Adhamudhi.
Këto qe them unë janë gjëra profesionale qe i thonë mjeke seksologe. Këto qe tregoj ne foto  janë sende qe shiten ne dyqanet SEX SHOP , qe janë profesionale dhe te licensuar.
Emira, seksi anal jep kenaqesi te veçantë. Sigurisht qe  ka ca peripeci, por ia vlejne ti besh sepse seksi është pjesë shumë e rëndësishme e jetës. Nuk mund te besh gjithnjë vetëm seks vaginal sepse bie ne monotoni. Paketa ORAL-VAGINAL-ANAL është e domosdoshme. Secila mënyrë seksi ka kenaqesine e saj dhe asnjë nuk e zevendeson njera-tjetrën.Perroi qe ke hapur këtë teme ke bërë shumë mirë, por qe të flasësh me kopetenca për diçka qe nuk e ke provuar me duket e pavend (?) ( Vetëm nëse është e kundërta )
Jam dakort për informacionet qe ti jep por mos mendo se njerëzitë janë injorant ne këtë fushe.
Sa për këto sendet qe ke vënë këtu dhe qe ti vete shprehesh qe shiten nëpër dyqanet e SEX SHOP-it të jesh i bindur qe nuk përdoren ne jetën e përditshme e aq me tepër kur ke një partner ne krah.
Tani sa për temën mund te them qe nëse një femër kryen seks anal fillimisht e bën për ti bërë qejfin parnerit te saj, sepse femra nuk ka asnjë lloj kenaqesie ne fillimet e saj tek seksi anal por vetëm dhimbje dhe me beso nuk janë te paperfillshme.
Sa për kenaqesine e seksit anal te lutem mos na lodh koken, kur ta provosh vete mund të vish të shkruash këtu ;) ( nëse ty seksi anal te jep kaq kenaqesi si mashkull kjo nuk do të thotë qe është e njëjta gjë tek të gjithë meshkujt )
Jam dakort ne momente ekstaze mashkulli kërkon një kenaqesi plus dhe këtu hyn ne loje seksi anal, por mos flit me kopetenca për kenaqesine e femres sepse kurrë nuk krahasohet me seksin vaginal ;)
Gjithashtu nëse një femër do të kryej seks anal mund ta beje atë pa pikë problemi me partnerin e saj pa patur nevojë për këto sende te reklamuara prej teje apo te dyqanit SEX SHOP.
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: Emira ne 27-10-2008, 20:06:27
Perroi qe ke hapur këtë teme ke bërë shumë mirë, por qe të flasësh me kopetenca për diçka qe nuk e ke provuar me duket e pavend (?) ( Vetëm nëse është e kundërta )
Jam dakort për informacionet qe ti jep por mos mendo se njerëzitë janë injorant ne këtë fushe.
Sa për këto sendet qe ke vënë këtu dhe qe ti vete shprehesh qe shiten nëpër dyqanet e SEX SHOP-it të jesh i bindur qe nuk përdoren ne jetën e përditshme e aq me tepër kur ke një partner ne krah.
Tani sa për temën mund te them qe nëse një femër kryen seks anal fillimisht e bën për ti bërë qejfin parnerit te saj, sepse femra nuk ka asnjë lloj kenaqesie ne fillimet e saj tek seksi anal por vetëm dhimbje dhe me beso nuk janë te paperfillshme.
Sa për kenaqesine e seksit anal te lutem mos na lodh koken, kur ta provosh vete mund të vish të shkruash këtu ;) ( nëse ty seksi anal te jep kaq kenaqesi si mashkull kjo nuk do të thotë qe është e njëjta gjë tek të gjithë meshkujt )
Jam dakort ne momente ekstaze mashkulli kërkon një kenaqesi plus dhe këtu hyn ne loje seksi anal, por mos flit me kopetenca për kenaqesine e femres sepse kurrë nuk krahasohet me seksin vaginal ;)
Gjithashtu nëse një femër do të kryej seks anal mund ta beje atë pa pikë problemi me partnerin e saj pa patur nevojë për këto sende te reklamuara prej teje apo te dyqanit SEX SHOP.


E mbeshtes mendimin tend plotesisht...as nuk do te shtoja dhe as nuk do te hiqja dickaprej postimit tend.
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: moçali ne 01-11-2008, 14:16:56
Perroi qe ke hapur këtë teme ke bërë shumë mirë, por qe të flasësh me kopetenca për diçka qe nuk e ke provuar me duket e pavend (?) ( Vetëm nëse është e kundërta )
Jam dakort për informacionet qe ti jep por mos mendo se njerëzitë janë injorant ne këtë fushe.
Sa për këto sendet qe ke vënë këtu dhe qe ti vete shprehesh qe shiten nëpër dyqanet e SEX SHOP-it të jesh i bindur qe nuk përdoren ne jetën e përditshme e aq me tepër kur ke një partner ne krah.
Tani sa për temën mund te them qe nëse një femër kryen seks anal fillimisht e bën për ti bërë qejfin parnerit te saj, sepse femra nuk ka asnjë lloj kenaqesie ne fillimet e saj tek seksi anal por vetëm dhimbje dhe me beso nuk janë te paperfillshme.
Sa për kenaqesine e seksit anal te lutem mos na lodh koken, kur ta provosh vete mund të vish të shkruash këtu ;) ( nëse ty seksi anal te jep kaq kenaqesi si mashkull kjo nuk do të thotë qe është e njëjta gjë tek të gjithë meshkujt )
Jam dakort ne momente ekstaze mashkulli kërkon një kenaqesi plus dhe këtu hyn ne loje seksi anal, por mos flit me kopetenca për kenaqesine e femres sepse kurrë nuk krahasohet me seksin vaginal ;)
Gjithashtu nëse një femër do të kryej seks anal mund ta beje atë pa pikë problemi me partnerin e saj pa patur nevojë për këto sende te reklamuara prej teje apo te dyqanit SEX SHOP.


Ne çdo rresht tëndin duket qe ty te pëlqen te me kundërshtosh për çdo gjë. Njerezit qe ngulin këmbë ne ato qe thonë edhe pse nuk janë te bindur nëse kanë te drejtë apo jo, janë njerëz me karakter luftarak (gjë e mirë kjo)

Ne raste te tilla mua nuk me pëlqen te debatoj, por i jap kenaqesine tjetrit te ndihet se debatin e ka fituar. Kështu qe  po të them: KE TE DREJTE, DEBATIN E KE FITUAR
 
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: Stefi ne 03-11-2008, 10:46:24
Ne çdo rresht tëndin duket qe ty te pëlqen te me kundërshtosh për çdo gjë. Njerezit qe ngulin këmbë ne ato qe thonë edhe pse nuk janë te bindur nëse kanë te drejtë apo jo, janë njerëz me karakter luftarak (gjë e mirë kjo)

Ne raste te tilla mua nuk me pëlqen te debatoj, por i jap kenaqesine tjetrit te ndihet se debatin e ka fituar. Kështu qe  po të them: KE TE DREJTE, DEBATIN E KE FITUAR
 

Perroi ketu temat hapen ose per te debatuar me njeri-tjetrin ose per te bere ndonje shaka ;) mesa shoh per ty qenka e kunderta pra nuk ia vlen te shkruash me ne ket teme.
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: ZUZUNA ne 03-11-2008, 10:53:22
ca eshte se nuke di? :D
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: the boss ne 04-11-2008, 00:04:21
mesa duket shqiptaret sado qe mendojn se kane arritur nje fare emancipimi, neper kto forume po shoh se seksi eshte akoma nje tabu dhe aq me teper seksi anal. gjithsesi i them gjithe femrave por dhe meshkujt qe ta provojn me partneret e tyre sepse nuk mund te shijosh dicka pa e provuar.....

Titulli: Seksi anal
Postuar nga: moçali ne 04-11-2008, 15:57:07
Perroi këtu temat hapen ose për te debatuar me njëri-tjetrin ose për te bërë ndonjë shaka ;) mesa shoh për ty qenka e kundërta pra nuk ia vlen të shkruash me ne ket teme.

Sigurisht qe temat hapen për te diskutuar, por diskutimi konstruktiv dhe kundershtimi i qëllimshëm janë 2 gjëra të ndryshme. Kur kundershtimi për çdo gjë kthehet ne qëllim ne vetvete,  atëherë nuk është i pranueshem dhe argetues.

Nëse ti e bërë për shaka atëherë është tjetër gjë, por nga ta dija unë qe beje shaka?! Atëherë kjo do të thotë qe ty te pëlqen seksi anal?  ;)
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: Stefi ne 04-11-2008, 16:19:07
Sigurisht qe temat hapen për te diskutuar, por diskutimi konstruktiv dhe kundershtimi i qëllimshëm janë 2 gjëra të ndryshme. Kur kundershtimi për çdo gjë kthehet ne qëllim ne vetvete,  atëherë nuk është i pranueshem dhe argetues.

Nëse ti e bërë për shaka atëherë është tjetër gjë, por nga ta dija unë qe beje shaka?! Atëherë kjo do të thotë qe ty te pëlqen seksi anal?  ;)

Perroi qe te sqarohemi, hipotezat qe pata hedhur per ty personalisht ishin ne forme shakaje, sepse as nuk e coj nepermend te ofendoj njeri drejtperdrejt ketu, kete gje e mendoj si absurditet ( mendimi im ky )

Kurse sa per pjesen tjeter, perdorimin e ketyre sendeve...eh c'te te them jam kundra tyre sepse me duken te panevojshme (?)
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: Emira ne 04-11-2008, 16:25:43
Sigurisht qe temat hapen për te diskutuar, por diskutimi konstruktiv dhe kundershtimi i qëllimshëm janë 2 gjëra të ndryshme. Kur kundershtimi për çdo gjë kthehet ne qëllim ne vetvete,  atëherë nuk është i pranueshem dhe argetues.Perrua, me duket se po flet mbi veten tende  ;) me kete pasazhin qe po citoj me lart...Me duket se vete tema qe ke hapur eshte bere per hir te kenaqesise per te kundershtuar  :D. E kam gabim? hmmmmm:
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: moçali ne 04-11-2008, 21:20:22
Perrua,me duket se vete tema qe ke hapur është bërë për hirë te kenaqesise për te kundershtuar  :D. E kam gabim? hmmmmm:
Kjo teme ka me tepër qellim edukativ dhe informues, plus qe kam hapur edhe 1 sondazh.
Sigurisht qe diskutimet janë te mirepritura, por kur kanë baze logjike. Nëse dikush vjen dhe me kundershton kot me kot duke perdorur ironi dhe sarkazem kundër meje, te siguroj qe këto komente nuk me pëlqejnë.
Sondazhi shkoi barazim, 7-7  ;)
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: erlehta ne 21-11-2009, 09:53:09
Vetem ne sy i ka mbetur njeriut pa bere sex  :D

Cdo zgjedhje eshte kenaqesi personale.
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: notorious ne 21-11-2009, 11:02:35
elehtra si gjithmon teper e sinqerte...

jo se emira s'esht e sinqerte, apo stefi... por qe kete menyre komunikimi kan, pra po ti s'dudiojme mire shkrimin, atyre i pelqen dhe e bejn rregullisht

per mendimin tim...

ne fakt, qe mashkullit ti hipi temperatura e kokes se poshteme per te bere seks anal, nuk mjafton qe partnerja te kete byth.

e jo, byth kan te gjitha... duhet patjeter ta kete dhe te bukur si forme.
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: MAJMUNI1 ne 25-12-2009, 11:07:25
sexi anal < kjo varet se per ke ehst fjala< megjithate un do flas per sexin anal ne raport mashkull femer,  jan disa femra qe e kan qef kete lloj sexi dhe jo te gjitha , si dhe jan disa meshkuj qe u duket kushedi cfar kur ben me dashnoren sex anal. per mendimin tim nga experienca qe kam se per ate dhe do flas, ska ndonnje kenaqesi kur ben sex me nje femer qe e pelqen sexin anal. ndersa kenaqesia esht tek ato femrat qe se pelqejn se ato ankohen renkojn nga dhimbja qe renkimet ne sex per mashkullin jan exituse. ose esht dhe rasti tjeter kur ja di karakterin dashnores ben sex anal me te vetem e vetem qe ajo ta ndiej vetem tamam b....... . ndersa per mendimin tim ata meshkuj qe jan shum te dhen mbas ketij sexi kan probleme pederastlleku vetem se nuk ju esht dhen rasti di nxjerin ato ne pah. kam parasysh femern qe e do sexin anal esht shum banale
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: moçali ne 25-12-2009, 12:05:36
.   per mendimin tim ata meshkuj qe jan shum te dhen mbas ketij sexi kan probleme pederastlleku vetem se nuk ju esht dhen rasti di nxjerin ato ne pah.   

Këtu po flitet për marrëdhënie femër-mashkull, por me këtë që the, e meriton të ta bëj njëherë ty nga prapa.
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-12-2009, 12:10:26
kam parasysh femern qe e do sexin anal esht shum banale

Sa i gabuar je...me duket qe nuk paske haber rreth seksit...une mendoj qe cdo lloj seksi eshte zgjedhje ose kenaqesi personale...nuk do te thote qe nese i thue partnerit dua anal ti je femer banale apo kurve apo prosti.....eshte thjesht zgjedhje personale e cdo kujt dhe jo detyrim per askend..mendoj une.
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: MAJMUNI1 ne 25-12-2009, 12:57:17
ti sje ne gjendje te me kuptosh mua, un fola per mendimin tim. ti hape sgarvellen sa te kesh mundesi un thash qe disa femra e pelqejn dhe sisa jo, mua personalisht nuk me pelqejn ato femra qe jan te dhena me shum per sex anal.
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: MAJMUNI1 ne 25-12-2009, 13:03:18
ndersa ti babygirl avash pak se se kishja me ty un ok. ne se ti ke ate zgjithe te uroj te besh qef un fola ne pergjithsi dhe ne do te verteten ashtu esht si them un, por para se te flasesh duhet te kesh parasysh se ka nga ato femra qe perdorin me shum sexin anal se sa ate vaginal. dhe un per ato e kishja fjalen se kishja fjalen per ato qe bejn sex anal me raste
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: MAJMUNI1 ne 25-12-2009, 14:14:15
ti perooi me qe ra fjala te keshilloj te dalesh  njeher andej nga gropa e 15 kateshit dhe do gjesh nga keto kenaqesit e tua ok e kopuk
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: MAJMUNI1 ne 25-12-2009, 14:23:53
duke par qe ti perroi qenke i inetresuar per kete tem , po te them dy fjal .  kur  un shkruajta pak me lart e pata fjalen mashkull femer, ndersa ne rastin tend ndryshon puna ti paske pervoj  ne kete fush, dhe e shikoj qe e paske mashkull mashkull nuk e di or cun, apo si do te te tharras gjysem gru, po sumen zoti sta ka ber per shfrytezuar keshtu , ta ka ber te pastrohet trupi nga mbeturinat. esht gjyna qe abuzon ne kete far feje, paske mesuar dhe si munt ta zgjerosh pale.hajde perroi hajde, smunt te imagjinoj kur te ka hypur nje mashkull ty ,renkon ti renkon? po me zerin si je keshtu e ke serin si burr apo si femer, si do qe ta kesh zerin duhet te jet i peshtir renkimi jot
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: moçali ne 25-12-2009, 15:38:41
duke par qe ti perroi qenke i inetresuar per kete tem , po te them dy fjal .  kur  un shkruajta pak me lart e pata fjalen mashkull femer, ndersa ne rastin tend ndryshon puna ti paske pervoj  ne kete fush, dhe e shikoj qe e paske mashkull mashkull nuk e di or cun, apo si do te te tharras gjysem gru, po sumen zoti sta ka ber per shfrytezuar keshtu , ta ka ber te pastrohet trupi nga mbeturinat. esht gjyna qe abuzon ne kete far feje, paske mesuar dhe si munt ta zgjerosh pale.hajde perroi hajde, smunt te imagjinoj kur te ka hypur nje mashkull ty ,renkon ti renkon?  

Pse ngatërrohesh me veten tënde? Unë fola shumë thjesht dhe qartë: dua të ta fus e të të zgjeroj njëherë prapanicën tënde. Unë do përdor prezervativ se nuk ta ndyj me ty.
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: MAJMUNI1 ne 25-12-2009, 15:40:55
ky esht komenti i fundit per ty. mjer nena e baba qe te kan or dylber perroi, rri afer prroit tja hedhesh ndonje sapllake uj prapanices majmun
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: moçali ne 25-12-2009, 15:42:57
Ik mor halabak se do të përdhunoj prapanicën
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: php ne 14-01-2010, 14:54:48
Ju Shqiptare e Shqiperis jeni te dalun fare te gjithe... me qudit si dikustoni keto biseda ne vende publike siq eshte forumi me qudit....
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-01-2010, 14:56:00
Pse ça ishe ti..kinez apo?! :D
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: Brentiani ne 14-01-2010, 17:07:56
Mvaret nga partneret; zakonisht femrat tona e refuzojne, por ka edhe nga ato qe e praktikojne, si psh. ato qe duan te ruajne virgjinitetin.. :D
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: Boreas ne 14-01-2010, 18:22:17
me sa di une ne vendet arabe si dhe turqia praktikohet shume seksi anal per faktin qe virgjeria eshte e shenjte dhe eshte per naten e pare te marteses
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: Brentiani ne 15-01-2010, 09:26:32
Po ti e praktikon?
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: ßåßy ღ ne 15-01-2010, 09:30:20
 :D
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: Boreas ne 18-01-2010, 11:11:07
Po ti e praktikon?

jo sja kam nxjere akoma lezetin seksit oral e normal(vaginal) kshu qe kur te me merziten keto atehere do filloj ate tjetrin  :P :D LOL

kisha e une 1 pyetje ... po ti e praktikon? :D
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: Brentiani ne 18-01-2010, 11:15:31
Aha e re qenke ne kete profesion pra.. :D

Rralle, vetem atehere kur nuk e arrij atje ku duhet ta arrij.. ;)
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: Boreas ne 18-01-2010, 11:17:14
Po e re jam por deri tani po kenaqem skam cthem  :D
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: Brentiani ne 18-01-2010, 11:18:04
Kenaqesi eshte e pakufi.. :D
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: Boreas ne 18-01-2010, 11:18:56
skam ndermend me ja gjet kufirin as une ... pakufi do e le  :P
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: Brentiani ne 18-01-2010, 11:21:27
Kenaqesi deri ne infinit.. :D
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: moçali ne 19-01-2010, 01:21:44
Po e re jam por deri tani po kenaqem skam cthem

Besoj se do të vijë dita që ta provosh edhe ti. Vetëm ki parasysh këshillat që ju kam dhënë në këtë temë.
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 23-03-2010, 06:26:06
Shume femra e bejne si nje lloj "sakrifice" per te kenaqur mashkullin e vet, ose me pretekstin se ne emer te dashurise gjithshka mund te ndodhe.
Eshte zgjidhja e gjithesecilit. Cdo njeri e di vete se c'ben ne krevat :)

Titulli: Seksi anal
Postuar nga: TATU ne 25-03-2010, 21:43:23
kam qene kundra dhe do vazhdoj te jem.......
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: BLENDER ne 01-04-2010, 15:13:16
kam qene kundra dhe do vazhdoj te jem.......
kurre mos thuaj kurre tessoro
me ate super ''popo'' qe ke hhhhhhhhhhhemmm :puth
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: TATU ne 01-04-2010, 15:15:36
kurre mos thuaj kurre tessoro
me ate super ''popo'' qe ke hhhhhhhhhhhemmm :puth


super"popo"nuk e kam per kenaqesine  e tjeterkujt....... ;)
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: Shej ne 01-04-2010, 15:19:05
LOL LOL LOL
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: BLENDER ne 01-04-2010, 15:24:13

super"popo"nuk e kam per kenaqesine  e tjeterkujt....... ;)
kurioziteti tesorooo ka vrare edhe macen :puth
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: TATU ne 01-04-2010, 15:54:31
kurioziteti tesorooo ka vrare edhe macen :puth


tesoro ,po te kisha qene aq kurioze pale cdo kisha provuar tjeter,po shyqyr zotit nuk jam...... ;)
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: Ebεlina ne 25-04-2010, 22:47:28
per mendimin tim, te semuar/anormal jane ata/ato qe kane provuar dhe ende vazhdojne te bejne sex anal.
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: Enush ne 31-05-2010, 16:41:50
Jam pro cdo lloj ekperjence seksuale... Me nje kusht qe te jem me njeriun e zemres.
Titulli: Seksi anal eshte MEKAT
Postuar nga: lalii ne 20-08-2010, 19:40:23
SEKSI ANAL ESHTE MEKAT. PERSONI QE KA BERE SEKS ANAL NUK ESHTE ME I PASTER.ZOTI NA KA DHENE NJE VRIME FEMRAVE PER NJE ARSYE. VRIMA TJETER SHERBEN PER TJETER GJE. E MESHKUJT E PREFEROJNE SEKSIN ANAL SEPSE VRIMA ESHTE ME E NGUSHTE DHE SATISFAKSIONI JU RRITET.KAQ
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: Charlie ne 22-08-2010, 01:54:52
Nga doli tash kjo ? :D
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-08-2010, 10:06:11
Ca eshte ky?  :D
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: DjeLlzA ne 14-10-2010, 09:16:18
hahaah sekssiii i mir
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: whitesnake ne 14-10-2010, 13:11:11
A sa maire or tai keni dal ke tema jeme e preferume. :D

Qe tash do desha 3 femra,1 ta kisha per seks anal,1 tjeter per seks paraanal,e 1 tjeter per seks oral :D

Uffff ah te isha na nje ishull une dhe vetem me nja 100 femra,do ti boja te gjitha llojet e sekseve,anal,kanal,oral. :perqafim

Vetem or tai te jete seks kaq du una. :-[
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: Boreas ne 14-10-2010, 18:56:53
i ziu ti :d
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: ERELA ne 15-10-2010, 10:43:56
sec ishin ca komente me lart qe me cuditen... psh: "c'hyn Zoti me sex-in anal?!" ABSURD!

Sidoqofte sexi anal eshte per ata qe duan te kenaqen,te mos kene asgje pishman nga kjo jete e per te qene me te plotesuar ne sex...eshte kenaqesi ndryshe,e vecante per te dy partneret...

 s'besoj se shumica e femrave e bejne per t'i bere qejfin partnerit, se ne fund te fundit do ishte "frustrim" e s'besoj te kete femra qe e lene b... vetem per kenaqesine e tij e vete presin me padurim momentin qe ai te mbaroj.

cfare sexy eshte ky?! si mund ta beje nje femer kete?!

per mendimin tim po nuk deshen te dy te njejten gje eshte e kote,asgje sbehet per kenaqesine e tjetrit,gjerat jane reciproke...duhet te jene.

mua ne sex me pelqen te marr dozen time te kenaqesise ashtu sic dhe i jap partnerit...s'pranoj nenshtrim ne sex!
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: whitesnake ne 15-10-2010, 11:44:45
ERELA,po ti ceke persmairi k'tu or tai,ia kuptoke partnerit kenaqesite porsi puna jeme. ;)
Mos u merr or tai me antaret e tjere te forumit se nuk dine gja nga ky sport,ja fusin kot,sexi anal per femren asht seksi ma i maire or tai,dhe sigurisht une si gjithmone ia plotesoj deshirat kesaj femre. :D

Sa i adhunoj kto tema qe kane lidhje me seksin or tai,ma hjekin zarin. :perqafim

P.S:O MAX po ku mi ke lane or tai ato smilet si djall se nuk po i gjej,me duket se kane hik or tai se e kane kuptu se nuk bohet shaka me mue LOL
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: ERELA ne 15-10-2010, 11:59:38
i di ca gjera nga jeta whitesnake...

por ti me dukesh shume i fiksuar mbas sexit...bobobo
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: Boreas ne 15-10-2010, 13:47:14
sec ishin ca komente me lart qe me cuditen... psh: "c'hyn Zoti me sex-in anal?!" ABSURD!

Sidoqofte sexi anal eshte per ata qe duan te kenaqen,te mos kene asgje pishman nga kjo jete e per te qene me te plotesuar ne sex...eshte kenaqesi ndryshe,e vecante per te dy partneret...

 s'besoj se shumica e femrave e bejne per t'i bere qejfin partnerit, se ne fund te fundit do ishte "frustrim" e s'besoj te kete femra qe e lene b... vetem per kenaqesine e tij e vete presin me padurim momentin qe ai te mbaroj.

cfare sexy eshte ky?! si mund ta beje nje femer kete?!

per mendimin tim po nuk deshen te dy te njejten gje eshte e kote,asgje sbehet per kenaqesine e tjetrit,gjerat jane reciproke...duhet te jene.

mua ne sex me pelqen te marr dozen time te kenaqesise ashtu sic dhe i jap partnerit...s'pranoj nenshtrim ne sex!

1 gje s kuptova une ....  ti e ke provuar?
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: Lisa ne 18-10-2010, 04:16:04
Pa e provuar mashkulli ate qe do provoja une kur te ndoshte stimulimi konkretisht nuk do ta provoja vete.....ai "buttplug"  nuk eshte krijuar vetem per nje gjini :D
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: ERELA ne 18-10-2010, 08:37:40
si thua ti Boreas?!... E kam provuar?!...

Titulli: seksi anal...
Postuar nga: Gega.Struge ne 18-10-2010, 11:55:04
une vet nuk e kam provuar kete lloj seksi ,po thon qe borxhi dhe e q.ne b. Nuk u harroka asnjeher. Tani nuk e di ne cilin aspekt e thon keshtu.?
Titulli: seksi anal...
Postuar nga: Mërgimi ne 18-10-2010, 11:57:11
Gege, nuk eshte me te thene por me te bere ajo pune... Mos e ke provuar gje kete te dyten na thuaj mos ki turp haha
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: vullkani ne 05-12-2011, 22:14:54
ore sa mbrapa qe jane kto temat e seksit

ngelet neper tema me dritare e xhama kaloni ktej e njerez
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: Mishel............... ne 06-12-2011, 12:40:12
une e kam provuar nja dy here dhe ka qene shume i dhimbshem...prandaj jam automatikisht kunder....per veten e kam fjalen
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: vullkani ne 06-12-2011, 23:27:25
mua me pelqejne femra qe jane dakort per seksin anal
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: miabel ne 18-01-2012, 10:33:48
nuk e kam provuar por jam totalisht kunder...se konceptoj dot
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: TATU ne 18-01-2012, 10:36:12
nuk e kam provuar por jam totalisht kunder...se konceptoj dot

me too.....kunder
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: miabel ne 18-01-2012, 10:43:21
se kuptoj si e pelqejne disa, kur eshte dhimbje e tmerrshme (me te thene e kam) eshte vendi i bere per nje funksion tjeter e mbi te gjitha eshte burim infeksionesh per te dyja palet ne mardhenie
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: whitesnake ne 18-01-2012, 10:46:26
Mm cfare teme!  :)

Me pelqen seksi anal me femrat, sidomos t'ja kaloj gjuhen ne b**n e saj  :D
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: Shej ne 18-01-2012, 10:47:08
LOL
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: chekevara ne 18-01-2012, 10:50:24
Disave( e kam fjalen per femrat) ju pelqen shume
Disa  te tjerave me pak.....

Ate qe kam vene re eshte se: ne fillim si pelqen asnjeres,
Me kalimin e kohes mesohen, nganjehere sbejne
Me pA te :D
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: whitesnake ne 18-01-2012, 10:51:45
LOL
hmmmmm:  :D  ;)
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: Shej ne 18-01-2012, 10:53:12
hmmmmm:  :D  ;)

me fal po me erdhi me qesh me ate punen e te lepimes LOL
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: Mishel............... ne 18-01-2012, 10:54:29
he me mo....po kujt i pelqe me shume e dini??
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: miabel ne 18-01-2012, 10:56:24
jo, kujt mund ti pelqej?
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: Mishel............... ne 18-01-2012, 10:58:26
meshkujve mi...se helbete hapet e mbyllet zorra sipas deshires dhe shko prape ne ven...vdesin keta per vende te ngushta LOL
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: Shej ne 18-01-2012, 10:59:01
meshkujve mi...se helbete hapet e mbyllet zorra sipas deshires dhe shko prape ne ven...vdesin keta per vende te ngushta LOL

LOL LOL sec e kisha 1 dyshim qe do ju pelqente BQLve LOL
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: miabel ne 18-01-2012, 11:00:03
LOL LOL sec e kisha 1 dyshim qe do ju pelqente BQLve LOL

LOL edhe une ate mendova
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: Shej ne 18-01-2012, 11:00:54
O Mishel po keta cunat qe kane qejf ket seksin anal si quhen mi? :D
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: miabel ne 18-01-2012, 11:02:11
bqires ahaahha LOL
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: Mishel............... ne 18-01-2012, 11:02:36
jo mi jo se i bie qe edhe burrat ti kemi te tille....une them qe i pelqe ketyre hamshorve LOL
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: Shej ne 18-01-2012, 11:03:40

jo mi jo se i bie qe edhe burrat ti kemi te tille....une them qe i pelqe ketyre hamshorve LOL

he mi mo se e njof per cun serioz burrin tat ene kyt e ka bo :P LOL
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: miabel ne 18-01-2012, 11:04:09
LOL LOL
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: Shej ne 18-01-2012, 11:04:55
ti miabel ke burre dashnor mi? ca ke
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: chekevara ne 18-01-2012, 11:05:15
Vajza ju pelqen apo jo? He me tani, mendojini
Pak me thelle :D
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: miabel ne 18-01-2012, 11:05:39
jam beqare ;)
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: miabel ne 18-01-2012, 11:06:17
Vajza ju pelqen apo jo? He me tani, mendojini
Pak me thelle :D


mua jo njehere skam ndermend te shklyhem Jojo:
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: Shej ne 18-01-2012, 11:07:36
Vajza ju pelqen apo jo? He me tani, mendojini
Pak me thelle :D


jam e virgjer cheke se kam provu kshu qe po te le pa pergjigje
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: chekevara ne 18-01-2012, 11:08:19
mua jo njehere skam ndermend te shklyhem Jojo:
LOL nuk shklyhesh moj, pA merak..
Mund edhe te pelqej biles.... :D
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: chekevara ne 18-01-2012, 11:09:21
jam e virgjer cheke se kam provu kshu qe po te le pa pergjigje

Je n rregull ti.... Vazhdo keshtu.... :D
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: miabel ne 18-01-2012, 11:09:35
ta siguroj qe e kam te shtrenjet b... time e sdo e nis kete hobby :D :D
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: chekevara ne 18-01-2012, 11:13:17
ta siguroj qe e kam te shtrenjet b... time e sdo e nis kete hobby :D :D

Sidoqofte thelle thelle e ke menduar, apo
Jo?? :D
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: Shej ne 18-01-2012, 11:14:04
Je n rregull ti.... Vazhdo keshtu.... :D

tani kshu me duket se ne rregull jam kamasutren ne xhep e mbaj gjithmone :D
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: miabel ne 18-01-2012, 11:15:26
jo, por ma ka kerkuar dikur i dashuri dhe fap pas 2 javesh e lash se iu kthye ne fiksim,madje kujtoj fjalet e tij "si mund ta le une kete bukuroshe pa ..."ahahah LOL qeshja me lot me thenien e tij por ama gjalle ne bote se me shkon ne mendje ta bej ;)
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: chekevara ne 18-01-2012, 11:25:22
tani kshu me duket se ne rregull jam kamasutren ne xhep e mbaj gjithmone :D
Ke cili xhep e Mbabane
??? :D
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: chekevara ne 18-01-2012, 11:26:23
jo, por ma ka kerkuar dikur i dashuri dhe fap pas 2 javesh e lash se iu kthye ne fiksim,madje kujtoj fjalet e tij "si mund ta le une kete bukuroshe pa ..."ahahah LOL qeshja me lot me thenien e tij por ama gjalle ne bote se me shkon ne mendje ta bej ;)

Mire mire bukuroshe..... Do te shkase kemba edhe ty :D
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: Shej ne 18-01-2012, 11:28:17
Ke cili xhep e Mbabane
??? :D

te i mesit :P LOL
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: chekevara ne 18-01-2012, 11:30:14
te i mesit :P LOL

Hahaha kujdes mos e mbash nga xhepat mbrapa :D
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: Shej ne 18-01-2012, 11:33:10
Hahaha kujdes mos e mbash nga xhepat mbrapa :D

tani ca sben vaki mos e pacim ate fat thuj te na bjere per pjese ndonji i dashur fiksimaxhi culo :D
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: chekevara ne 18-01-2012, 11:33:53
Desh harrova, 2 Keshilla te vogla:
Mos u shtrengoni dheperdorninoi lubrificant.
Une zakonisht perdor krem dursh. :D :D
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: chekevara ne 18-01-2012, 11:35:22
tani ca sben vaki mos e pacim ate fat thuj te na bjere per pjese ndonji i dashur fiksimaxhi culo :D
tani ca sben vaki mos e pacim ate fat thuj te na bjere per pjese ndonji i dashur fiksimaxhi culo :D

Sa me pelqen obiektiviteti jot moj vajze :D
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: whitesnake ne 18-01-2012, 11:38:07
te i mesit :P LOL
;)
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: Shej ne 18-01-2012, 11:38:24
t lutmi shume rrime drejt e flasim shtremet :D LOL
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: Shej ne 18-01-2012, 11:39:01
;)

ngele tu mshkel synin.. ca halli ke fol :P
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: chekevara ne 18-01-2012, 11:50:39
Vetem se ka i broblem n ket mes....
Mbas ca kohesh te dyja vrimat bohen
Isoj... :D dhe sdin me ke fillu pastaj.
Ska me vrima :D :D

Ika une...

Ju uroj nje muhabet sa me konstruktiv. :D
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: Mishel............... ne 14-05-2012, 16:43:11
Jo sme pelqen dhe se praktikoj.....
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: Mishel............... ne 01-08-2012, 14:26:08
Gjo me te shpifme them se nuk ka
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: Pussy Lover ne 01-08-2012, 14:28:56
NO KOMENT :P :P :P
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: Mishel............... ne 01-08-2012, 14:29:27
tema eshte me bo komente ....
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: Pussy Lover ne 01-08-2012, 14:31:56
varet ndonjeher kur e kam ber disa here nga perpara dhe i ka ren pak temi i skuqjes edhe nga mbrapa ja kam futur por pa i shkaktuar deme dhe besoj se i ka pelqyer ( nuk keshillohet heren e pare ose te dyte pasi trashesia e con ne PS)
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: Mishel............... ne 01-08-2012, 14:33:21
une vazhdoj te jem e bindur se eshte shume po shume i shpifur....kur filloj e mendoj ca permban ajo zone X ueeekk
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: Pussy Lover ne 01-08-2012, 14:34:43
ke hall se ja bo K me Mu.t ?

hahahahah e forte kjo.......
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: Mishel............... ne 01-08-2012, 14:35:51
ke hall se ja bo K me Mu.t ?

hahahahah e forte kjo.......

jo jo se sjam aq altruiste....me pengon ideja kur di cka brenda...jo pasoja
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: Pussy Lover ne 01-08-2012, 14:37:17
pse ajo perpara eshte me e paster sipas teje? SHU.. nxjerr edhe ajo edhe ai....

mos na bo si intelektuale tashti
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: Mishel............... ne 01-08-2012, 14:39:43
ja fute kot po hajde se e ke nga nxitimi....

une mund te flas si te dush e sa te dush se se vras menjen....po ti i merr keq llafet e mia

qe kshu po e qep
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: Kisss ne 11-03-2013, 16:20:59
shyqyr qe nuk jemi homo... :-)

njekohsisht, po te jete njeriu kaq vezvezeli, pastaj i bjen qe te jete kunder edhe seksit oral, edhe puthjes ne buze, kur mendon holle e holle...

nuk ka ndonje gje shume te keqe kur njeriu i eksperimenton te gjitha stacionet...

une nuk eshte se jam kunder, por thjesht personalisht nuk do ta provoja me te dashuren, sepse stacioni 1 eshte shume me i mire se stacioni 2, BMW eshte shume e me e mire se Honda... :D
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: Mishel............... ne 25-03-2013, 11:23:39
Jam kundra...definitivi sht
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: whitesnake ne 29-03-2013, 10:27:53
Kam pas raste me partneret e mija para shume e shume vitesh qe ma kane kerkuar vete ato qe t'ua beja nga mbrapa, biles kemi arritur deri aty sa te merrnim edhe vaj me vete sepse na vinte zor te shkonim ne farmaci per te marr lubrifikant.

Por ce do ashtu sic ishte i ngrehur perpjete sapo e beja gati per t'ua futur per ne anal mu shkrefte (duhet pasur parasysh qe partneret e mia aso kohe ishin te virgjera analisht), kur e mendoja per t'ja futur per ne vagine mu ngrefte.

Keshtu qe jam kundra per t'ja bere partneres time ne anal. Dreqi e mori perse eshte thelbi vertikal? Nuk eshte kot apo jo?
Pastaj qe te jap nje mendim te sakte fare nuk e di, sepse sic thashe me siper nuk kam arritur t'ua bej partnereve ne anal, nese do te kisha arritur t'ua fusja te pakten gjysmen, atehere do te kisha nje mendim me te pjekur per kete ceshtje.

P.S Le qe pastaj thonin "kujdes se po me dhemb". Qe imagjino une as koken nuk ua kisha futur.
Titulli: Seksi anal
Postuar nga: ness uno ne 19-12-2013, 01:11:55
u kenaqa tu pa keto tema sonte
seksi anal eshte shume i bukur por femrat shqiptare gjithmone jan pak te turpshme ne lidhje me kete.... eh sec mu kujtua nje shoqja ime para ca vitesh   hmmmmm: