×

Si do te propozonit nje vajze ose nje djale??

· 351 · 33889

Si do te propozonit nje vajze ose nje djale??

· 351 · 33889

 • Postime: 331
redman
#100 ne: 22-10-2004, 09:59:37
 :detari...o lisaa..po mir psh ..si ... :???.. te propozoj un..ca te them..ee?
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 843
 • Gjinia: Femer
ÇAMËRIA
#101 ne: 22-10-2004, 18:51:17
U be gje keneja se po me hahet nji llokum me arra... apo vetem  sallat po grini.... i hidhni i cik uthull te hapet oreksi mire.....  <)>.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#102 ne: 22-10-2004, 19:42:36
:detari...o lisaa..po mir psh ..si ... :???.. te propozoj un..ca te them..ee?

Po ngele te ta them une sec te me thuash me mire mos e thuaj fare...:P pastaj lere fare se te paskam dhe komshi te gjyshja po na del ndonje kusho me qafsh ;) :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 331
redman
#103 ne: 22-10-2004, 21:02:51
se besoj...skam asnje gjyshe tip klasik ktu  ;)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#104 ne: 25-10-2004, 05:34:29
e po nuk ke se e imja ka kthyer kembet nga dielli...nuk ke si ta kesh...:???
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4839
 • Gjinia: Mashkull
stalion
#105 ne: 25-10-2004, 18:23:07
si nuk e pash nje propozim te hajrit mor jahu.. :D

fiona hajde moj ktu dhe tregoju ketyre se si te kom propozuar un.. :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 8137
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#106 ne: 26-10-2004, 16:57:29
O cuno............... .e di si a puna...........hey. ...........une..... ............
AS QE MA NDIEN FARE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Se keshtu bini brenda juve!
:D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
milanisti
#107 ne: 26-10-2004, 17:09:28
O cuno............... .e di si a puna...........hey. ...........une..... ............
AS QE MA NDIEN FARE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Se keshtu bini brenda juve!
:D

Propozim i bukur ky i joti :D :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3
R2T
#108 ne: 26-10-2004, 17:23:44
Hahaaaaaaaaa :hahaha

Flm Milanist, dhe pse eshte e qarte qe ne 'femrat' jemi me te zgjuara <)>.
Dhe kjo kuptohet qe, nuk eshte vetem ne te shkruajturen e propozime (dhe pse, kjo ishte thjesht nje ndihmese e imja per ju djema ;))) .... por ne jemi te zgjuara per shume aspekte te tjera ;).

Kot nuk kemi 'namin' qe jemi te zonja te bejme shume gjera ne te njejten kohe dhe perseri nuk deshtojme ne ate qe duam te arrijme <)>.

Sigurisht qe ju jeni me te zgjuarat, prandaj femrat punojn si....... e meshkujt jane pronaret e tyre. Prandaj bota drejtohet nga meshkujt, prandaj 80% e atyre qe shef rreth teje eshte shpikur nga meshkujt. Te mendosh se je me e zgjuara dhe te JESH me e zgjuara jane dy gjera te ndryshme.
« Editimi i fundit: 26-10-2004, 17:59:40 nga Berni »
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 762
 • Gjinia: Mashkull
WeBmaSteR NewS24
#109 ne: 27-10-2004, 11:18:21
i thone asaj qe femra fut shejtanin ne shishe po mashkulli i ka vene tapen.ksaj i thone qe mashkulli ka dal me i zgjuar se femra  :lalala
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 762
 • Gjinia: Mashkull
WeBmaSteR NewS24
#110 ne: 27-10-2004, 12:31:08
o fantazi nuk di te propozosh po mos u lodh kot :lalala :hahaha :hahaha
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#111 ne: 29-10-2004, 01:07:23
Hahaaaaaaaaa :hahaha

Flm Milanist, dhe pse eshte e qarte qe ne 'femrat' jemi me te zgjuara <)>.
Dhe kjo kuptohet qe, nuk eshte vetem ne te shkruajturen e propozime (dhe pse, kjo ishte thjesht nje ndihmese e imja per ju djema ;))) .... por ne jemi te zgjuara per shume aspekte te tjera ;).

Kot nuk kemi 'namin' qe jemi te zonja te bejme shume gjera ne te njejten kohe dhe perseri nuk deshtojme ne ate qe duam te arrijme <)>.

Sigurisht qe ju jeni me te zgjuarat, prandaj femrat punojn si....... e meshkujt jane pronaret e tyre. Prandaj bota drejtohet nga meshkujt, prandaj 80% e atyre qe shef rreth teje eshte shpikur nga meshkujt. Te mendosh se je me e zgjuara dhe te JESH me e zgjuara jane dy gjera te ndryshme.

Une thashe se do na thoje ndonje gje te mencur ti...po ti po pate deshire ta vertetosh kete qe the hajde nje xhiro ketej nga usa se te nxjerr une ty andej nga kristopher st edhe ta shikosh ti djale sa i zoti je :P  :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#112 ne: 29-10-2004, 01:09:34
i thone asaj qe femra fut shejtanin ne shishe po mashkulli i ka vene tapen.ksaj i thone qe mashkulli ka dal me i zgjuar se femra  :lalala

epo une kam degjuar qe thone "femra eshte hoxhe e notes" ;)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4839
 • Gjinia: Mashkull
stalion
#113 ne: 29-10-2004, 02:38:41
hej ja si propozohet nje femre.. ;) po i them ne anglish se jom pak si turpshem,, ;)

hi..goja duke u marr,zeri me zor del,po hajt mo qite he burr.. :)

why,in a moment like this,i went mad,since i saw you,since i came to know you,whatever sense i had it went away.
The fragrance of your body has awakened magic
so,becoming uncontrolled,my heart got lost since i thourt of you,since i belived in you.
why are u this beautiful? for everyone is amazed.A girl who is even more lovely than an angel.yEs,tell me why u ar so beautiful
whoerver looks at u is speechless.
look,i am also a little lost,a little staggering.Madness has even come over me,i only worship you,i have only wanted to win you.
I REALY LOVE YOU... :'( :'( :'(

he ca do thot goca e shkret? me gjith kto fjal burrash.. :D :)
 :pafshim

femra eshte nje mrekulli e rrall o cuna.. ;)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 745
 • Gjinia: Femer
fiona
#114 ne: 29-10-2004, 06:04:24
amani more shoke!!! keshtu me propozoj ky mua heren e pare dhe hangri shpulle. ja bera protezen e dhembeve cope-cope.  :D :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Je e imja
#115 ne: 29-10-2004, 06:52:48
Ja si nje vajze mund ti afrohet nje djali.
Ne fakt me thene te verteten, me shume ndolle e kunderta. Me duket mua sikur vajzat mund te joshin c'do njeri fare leht.
Neve djemve, nqs na pelqen nje vajze, jemi ne ata qe zakonisht ja nisim muhabetit.

Nje vajze thjesht mund ti afrohet nje djali, dhe disi ne nje menyre iedale ajo menjehere e ka ne duart e veta ZEMREN E DJALIT, ndersa DJALI ENDE NUK KA ASGJA.

------------------------------------------
ban hajgare ti me mue
shoket e mi moj mkan kallxue
mendjen qike e paske ndrrue
e mke rrejt moj mke mashtrue
-Duli-


 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4839
 • Gjinia: Mashkull
stalion
#116 ne: 31-10-2004, 02:32:29
amani more shoke!!! keshtu me propozoj ky mua heren e pare dhe hangri shpulle. ja bera protezen e dhembeve cope-cope. 
amoni more shok si beri kjo mua.. :D desh me mori frymen duke me puthur nga gezimi..+ me beri me qurrrreee kostumin e 500nd dollarve.... :hahaha :perqafim
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1279
 • Gjinia: Mashkull
aceofhearts
#117 ne: 09-11-2004, 09:31:54
Kush e ka hapur k'te teme ta marrim vesh, ja ta shoh pak une ................... ................... .oh lol :D   duhet t'ma kishte marr mendja Berni!
gjithsesi o berno a ma thua pak se per c'fare propozimi e ke fjalen ti sepse propozimi ka shume shkalle
ti e ke fjalen per propozim qe thjesht ta lesh tjetren te kupoje se ti do te njihesh me shume pasi ajo te terheq  :-[ apo ndonje propozim te forte fare dashurie  :-[ :-[...apo propozim martese :-[  :-[ :o
lol... he pra ndaje te shkreten se me bere me tension :p ....nuk di ta them apo jo? lol
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 8137
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#118 ne: 09-11-2004, 15:15:29
Kape per zhelesh futi i t'puthme me qurra,futi edhe i shqelm by**** dhe ia ke pa hajrin!
O ju doni rrah po ca t'ju propozosh ju............
:zjarr
Une per vete mendoj se propozimi me i bukur eshte me shikim,e embelsine dhe dridhjen qe te jep nje shikim i vecante!Aty kupton dhe pergjgjen!
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 279
 • Gjinia: Mashkull
the_General
#119 ne: 10-11-2004, 08:16:26
Kape per zhelesh futi i t'puthme me qurra,futi edhe i shqelm by**** dhe ia ke pa hajrin!
O ju doni rrah po ca t'ju propozosh ju............
:zjarr
Une per vete mendoj se propozimi me i bukur eshte me shikim,e embelsine dhe dridhjen qe te jep nje shikim i vecante!Aty kupton dhe pergjgjen!
shume interesant dhe me pelqen dhe une mendoj ashtu
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 8137
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#120 ne: 10-11-2004, 17:49:43
Per cilen e ke Generalo?Te paren apo te dyten?

Nuk besoj te kete propozim ideal!Ata qe thone...ah une e bej femren te me bie te kembet ia fut kot!Dhe ata si zakonisht vuajne shume per pranine e femres!Rendesi ka takimi i pare,ideja qe te krijon ne fillim!Dhe ka shume raste qe nuk ke nevoje as per propozim!Vetkuptohet!Dhe kjo eshte pak afer idelaes!
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 279
 • Gjinia: Mashkull
the_General
#121 ne: 11-11-2004, 07:29:11
per te dyten !!!!!!!

po moj po ka dhe raste kur te pelqen ne fillim eeeeeee pastaj cte besh. ><
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1395
 • Gjinia: Femer
Gaxhia
#122 ne: 01-12-2004, 21:28:15
FLM shum shum shum , po keto pyetje duhet ti shkruheshim neve po jeni me te zgjuara ju femrat per keto lloj punesh.

hahahahaah po si jo re ta pret menja

pse ca  i dini femrat ju ;)


kurse un psh e baj propozimin Troc fare

po qe i bukur " E kur e kthen koken LBASANI ;)

ne i them sa i lezecem qe qenke ti re dreq

kur eshte si gango " uuuu hapni rrugen se vandami :P

PO UN ZAKONISHT NUK I NGACMOJ CUNAT E PSE :P KUR E DI QE ATO ME NGACMOJN MU  :P


ps: E o Berni ka munsi i minut ?kurse kur jam nai i her me gocat kur kalojn shqipet ja baj
Teta  " kthen koken shqipja " nenta dhjeta marim ne ne shkoll
kur eshte mashkull
xhaxhi " petriti eshte punetor "


i di shum :P ka shum menyra

Bernooo kujdes se me ty e kam kap :P ( shaka)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3
toli
#123 ne: 01-07-2005, 19:42:37
hej   mos  u   korruptoni  ketu  bre  se skeni   interes  edhe  aq se ata  qe  dojne  te   bejne   e  bejne ket  ne      gjith vendet   qaooooooooooooo Jojo: Jojo: Jojo:
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2213
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#124 ne: 12-06-2007, 02:34:07
Une te do,po ti me dua? :D LOL LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super