×

Si do te propozonit nje vajze ose nje djale??

· 351 · 33892

Si do te propozonit nje vajze ose nje djale??

· 351 · 33892

 • Postime: 783
ilir elb
#25 ne: 23-07-2004, 14:26:46
hahhahahahahahahahh ahahah
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 63
 • Gjinia: Femer
SweetMira
#26 ne: 31-07-2004, 23:07:54
Shume te bukura ato theniet e juaja por une per vete nuk e akm provuar qe te propozoj sepse me ka propozuar para ai dhe kur e kujtoj ate moment me dhridhet trupi.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1289
 • Gjinia: Femer
Zhade
#27 ne: 02-08-2004, 12:49:47
Une po htem se si dua te me propozojne.Nje dite te bukur pranvere te vije dhe te me  ftoje per mbremje.Ta kete rezervuar te gjithe lokalin dhe te kete bere  nje rruge me gjethe trendafilash per ne tavolinen tone.Te kete muzike  te bukur dhe ska nevoje per fjale. :love:
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#28 ne: 05-08-2004, 18:15:41
Shpesh here fjalet jane te teperta une them me nje puthje..
« Editimi i fundit: 05-08-2004, 18:17:48 nga Lisa »
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 447
 • Gjinia: Femer
LOLO
#29 ne: 07-08-2004, 02:37:59
Nuk flas fare po me pelqeu nje djale, por do e shikoj ne sy, do ju buzeqeshem, po pati interes per tme njoftua do vi ke une per tu njoftua  ;)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 331
redman
#30 ne: 07-08-2004, 15:14:34
...o huuu  be qef sa ...e  i ri...se kur te plakesh...sta var njerii   :occ
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 447
 • Gjinia: Femer
LOLO
#31 ne: 07-08-2004, 20:16:47
redman ne kosovaret thuam "qefi eshte me i modh se stambolli" :D por qdo gje smun da arrit :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#32 ne: 09-08-2004, 18:53:01
edhe te propozosh mendoj une eshte dicka qe e ben me qef madje mire e the fillo dhe beje tani se kur te plakesh sta var njeri :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4839
 • Gjinia: Mashkull
stalion
#33 ne: 10-08-2004, 02:48:42
ja si do i propozoja une je goce. ;)

o ylli, o rrushi ndalo pak ndalo,e di si eshte puna kto kohet e fundit me ka vajtur mendja keqqqqq ne ty... mendja me sillet verdall zemra tik tak po me ben,gjumi i nates nuk po me ze.. :'( aspirinat e farmacis i hargjova...
o rrush he si thua do ma japesh ate....... (puthje)  :P
 
ja tek e dryshova se desh ja nise duke qare. :P
       
« Editimi i fundit: 10-08-2004, 02:58:22 nga stalion »
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 5966
SmiLey
#34 ne: 10-08-2004, 02:53:44
Ah posi, mire e paske ti Stalion, se me ato qe i the nje vajze... kujton se do pranoj propozimin tend... :D

Ku jeton ti more trim, ne kohen e te 'Forteve' akoma....kur te ndalonin e te pyesnin me zor :???

Ka ikur ajo kohe or trim, por ndrysho menyren e te sjellurit...se dhe shqiptar te jesh do te mbetesh beqar  ;)

 :pafshim
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4839
 • Gjinia: Mashkull
stalion
#35 ne: 10-08-2004, 03:01:47
hahahaha

pse thua nuk do ma japi? :D
Citoje
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 5966
SmiLey
#36 ne: 10-08-2004, 03:07:04
Personalisht, mendoj se jo  ;)

Ti ke per ta trembur me shume sesa ke per ta bere per vete me ato qe ti deshiron ti thuash  :D

Tregohu i sinqerte dhe i thjeshte me ndenjat e tua kundrejt saj, dhe jam mese i sigurte qe do te fitosh :P

You know that saying:- The key to any success is to be confident and determined of what you really want!!!!

 <)>

 

« Editimi i fundit: 10-08-2004, 03:08:48 nga Smiley »
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4839
 • Gjinia: Mashkull
stalion
#37 ne: 10-08-2004, 18:12:07
flm per kshillen. :D  :lule :lule :lule :lule :lule  :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 5966
SmiLey
#38 ne: 10-08-2004, 18:21:07
Kenaqesia eshte e imja  ;)

Faleminderit per lulet  :perqafim
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 97
 • Gjinia: Mashkull
. i Ŀ ¹ Я я #
#39 ne: 11-08-2004, 18:05:30
   JA NJE VJERRSH DASHURIE.......?
 
       SA BUKUR BILBILI NË DEGË QË KËNDON
       
        JA PUTHSHA BUZEN ASAJ VAJZE QË E LEXON.......?
     
        ISHALLA E LEXOJN SHUM VAJZA........?
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#40 ne: 11-08-2004, 22:36:58
Ja ku e lexova une kete poezi
dhe aman te lutem leri ato buze ne shtepi
dhe po pate mundesi ma nderro  ate fotografi :P:P:P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 97
 • Gjinia: Mashkull
. i Ŀ ¹ Я я #
#41 ne: 12-08-2004, 12:11:26
Shyqyr qe ti e paske lexuar un jam. dhe ne qofte se ti je VICTORIA ate here un jam David BECKHAM.....?Me falni po fotografia e postuar nuk ka te beje asgje me temen!
« Editimi i fundit: 13-08-2004, 15:38:20 nga Lucent »
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#42 ne: 13-08-2004, 13:44:34
A me qafsh a ma prezanto pak ate shokun tat aman.... :lalala
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Lucent
#43 ne: 13-08-2004, 18:19:30
citoni firmen time, ja vlen  :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#44 ne: 14-08-2004, 05:01:48
Lucent te lutem aman vajzat e sotme nuk kane me nevoje per BMW-te se i kane vete e kan kapur veten me kohe po ti qenke shume prapa kohe i dashur (madje jemi bere aq te zonjat sa shume djem stepen pasi e urrejne inferioritetin) te lutem aman... :lalala :lalala :lalala ti me thua "me citoni firmen" une te them "me shiko targen" ;) :lalala
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 8137
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#45 ne: 16-08-2004, 00:53:28
Shume te bukura ato theniet e juaja por une per vete nuk e akm provuar qe te propozoj sepse me ka propozuar para ai dhe kur e kujtoj ate moment me dhridhet trupi.
dukesh qe po dhridhesh! :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 8137
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#46 ne: 16-08-2004, 00:59:46
ja si do i propozoja une je goce. ;)

o ylli, o rrushi ndalo pak ndalo,e di si eshte puna kto kohet e fundit me ka vajtur mendja keqqqqq ne ty... mendja me sillet verdall zemra tik tak po me ben,gjumi i nates nuk po me ze.. :'( aspirinat e farmacis i hargjova...
o rrush he si thua do ma japesh ate....... (puthje)  :P
 
ja tek e dryshova se desh ja nise duke qare. :P
       

ehhhhhhhhhhh edhe une tere kohen kam menduar per ty,se si do ta jepja ................. :zjarr :zjarr :zjarr
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Lucent
#47 ne: 16-08-2004, 17:33:28
Lucent te lutem aman vajzat e sotme nuk kane me nevoje per BMW-te se i kane vete e kan kapur veten me kohe po ti qenke shume prapa kohe i dashur (madje jemi bere aq te zonjat sa shume djem stepen pasi e urrejne inferioritetin) te lutem aman... :lalala :lalala :lalala ti me thua "me citoni firmen" une te them "me shiko targen" ;) :lalala

thash gje per bmw una?!  :???
nuk me pelqejne gocat "aq te lira", e as vet nuk jam i tille prandaj mos te trego targat, nuk jam i interesuar jo....  :tym


 
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4839
 • Gjinia: Mashkull
stalion
#48 ne: 16-08-2004, 17:33:59
Angel.
he se kto qe jon te egra si puna jote. :D vetem fjal kan . :hahaha
por zbuten shpejt mos harro. ;) :-*
« Editimi i fundit: 16-08-2004, 17:35:24 nga stalion »
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 8137
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#49 ne: 16-08-2004, 20:30:13
Angel.
he se kto qe jon te egra si puna jote. :D vetem fjal kan . :hahaha
por zbuten shpejt mos harro. ;) :-*
ohhhhhhhhhh p aprovoje njehere te me zbusesh!!!!!!!!
kujdes mos digjesh!!!!!!111 :tym
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super