×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: Mishel...............
« ne: 31-12-2013, 11:38:55 »

O Mishel... a nuk je e martume me kalamaj ti?  :P

pse ne qe jemi me kalamoj ca kina???  :P
Postuar nga: V@GαβθηD
« ne: 23-11-2013, 16:04:21 »

Ji i/e natyrsh-em/me - gjithnje levizje e suksesshme. Te propozosh dike nuk eshte fushate.
Postuar nga: ness uno
« ne: 23-11-2013, 15:18:01 »

Postuar nga: Hollow
« ne: 23-11-2013, 05:07:20 »

O Mishel... a nuk je e martume me kalamaj ti?  :P
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 16-05-2013, 07:57:58 »

ja kshu


Postuar nga: Mishel...............
« ne: 03-08-2012, 16:43:43 »

do i thoja...ca ke bo mire , cne ketej apo kshu kot

e mire hajde flasim i min se kam i ore muhabet dhe do ja ngjeshja i te puthme kshu labce mo sic di vete LOL

tashi po te thoshte jo prape...une timen e bona
Postuar nga: Misss
« ne: 17-07-2012, 00:57:13 »

Hahaha.. ahh Lefto tu shtofte jeta  LOL
Postuar nga: Lefter
« ne: 17-07-2012, 00:53:54 »

Do kesh gjithe kohen e Botes per analiza te metutjeshme   :D :D :D
Postuar nga: Misss
« ne: 17-07-2012, 00:51:43 »

TEG-un ta tregoj me vone lere te qete :D

Po jo se do kohe se eshte gjigante LOL
Postuar nga: Lefter
« ne: 17-07-2012, 00:48:37 »

TEG-un ta tregoj me vone lere te qete :D