×

Si do te propozonit nje vajze ose nje djale??

Si do te propozonit nje vajze ose nje djale??

· 351 · 34079

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#50 ne: 17-08-2004, 18:44:56
Ajo vajze qe ti do te propozosh Lucent doemos do te jete e lire te pakten firma jote vetem liberalitet tregon...
Gjumashi
#51 ne: 11-09-2004, 06:22:22
 hmmmm:
« Editimi i fundit: 19-04-2005, 15:20:32 nga Gjumashi »

 • Postime: 8137
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#52 ne: 11-09-2004, 19:01:25
O per nder!!!!!!!!!!
Prape me puthje ju?
po rrini more urte se na e cute gojen lang!!!!!!!!!! :D

Dracula pranej je single ti???? :D
edhe une ne fakt!!!! :???

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#53 ne: 12-09-2004, 09:26:25
pse ka llafe sot ka ik koha e llafeve direkte puthe puthja dhge menyra se si ja jep trego shume me teper se fjala ;)

Me duket se eshte hera e pare qe po bashkohem me mendimin tend ;) e cduhen flajet syte dhe buzet mund ti thone te gjitha....

 • Postime: 107
 • Gjinia: Mashkull
Diavolakis
#54 ne: 12-09-2004, 09:57:28
 :hahaha ca me lexojne syte ne kte teme hej o zot... nejse!!


 Propozimi me i bukur dhe me normali per dicka qe ke qef te marresh,ose ta besh tendin eshte;

Te jesh i vendosur per ato qe do thuash..
Une per vete,gjithmone ate qe kam mendje them nje vajze...
i them se cfare dua nga ajo   :occ
pse e ndalova dhe pse i flas  :occ
dhe gjeja me e bukur eshte ti lesh gjerat te shkojne ashu sic jane (te pa programuara )
te jesh i zgjuar,mos te flasesh budalleqe..( ME BATUTUA qe i bejne cdo dite )
ato mua sme hyne kurre ne pune,sepse ASAJ

 • Postime: 107
 • Gjinia: Mashkull
Diavolakis
#55 ne: 12-09-2004, 10:17:19
Te jesh i vendosur per ato qe do thuash..
Une per vete,gjithmone ate qe kam mendje them nje vajze...
i them se cfare dua nga ajo  
pse e ndalova dhe pse i flas  
dhe gjeja me e bukur eshte ti lesh gjerat te shkojne ashu sic jane (te pa programuara )
te jesh i zgjuar,mos te flasesh budalleqe..( ME BATUTUA qe i bejne cdo dite )
ato mua sme hyne kurre ne pune,sepse ASAJ
 SORRY GABIM!!!! :???
:hahaha ca me lexojne syte ne kte teme hej o zot... nejse!!


Propozimi me i bukur dhe me normali per dicka qe ke qef te marresh,ose ta besh tendin eshte;/// ne rruge tani//

Te jesh i vendosur per ato qe do thuash..
Une per vete,gjithmone ate qe kam mendje them nje vajze...
i them se cfare dua nga ajo, 
pse e ndalova dhe pse i flas,  
dhe gjeja me e bukur eshte ti lesh gjerat te shkojne ashu sic jane (te pa programuara )
te jesh i zgjuar,mos te flasesh budalleqe..( ME BATUTUA qe i bejne cdo dite )
ato mua sme hyne kurre ne pune,sepse ASAJ qi i flas e bej te ndihet bukur me mua..!
Pastaj duhet te shikosh "preden" te shikosh ca njeriu eshte, dmth
ne qofte se vertet je nje Gjuetar i mire.. e shikon tjetren ca njeriu eshte... ;)

Ca karakteri eshte te dish cfare thua...dmth ne ate momente te shikosh dhe ta kuptosh si do reagoje me ato qe do i thuash..!!

Ne vende te tjera si prsh...
Club, ehhehehhe
gje shume e kollajt sepse aty ka ardhur per kte gje te kaloje bukur me dike qe i ben pershtypje..
Fillon me nje atake te bukur, ose me nje kompliment...
per pak seconda vetem sa te thysh akullin me te  :occ/
pasatj po qe i zoti te mbash me muhabet,ose te kuptosh ne pak minuta cfare ka deshire te beje ajo sonte,athere mos e mbaj me budalleqe...dhe futu me nje here ne sulem :tym!!!
 Ãƒâ€š jua dhashe nje shije te vockel,si mund te beni nje Propozim pa tu dridhur kembet...

 • Postime: 4839
 • Gjinia: Mashkull
stalion
#56 ne: 12-09-2004, 11:33:48

ohhhhhhhhhh p aprovoje njehere te me zbusesh!!!!!!!!
kujdes mos digjesh!!!!!!111 :tym
Citim
afrohu edhe pak nga un se kam  diqka me te then... ;)

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#57 ne: 13-09-2004, 08:10:10
aq e rendesi ka valle....po pse :???  :P

 • Postime: 8137
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#58 ne: 13-09-2004, 19:53:36

ohhhhhhhhhh p aprovoje njehere te me zbusesh!!!!!!!!
kujdes mos digjesh!!!!!!111 :tym
Citim
afrohu edhe pak nga un se kam  diqka me te then... ;)
afrohu vete!!!!!!!!!!!! :-\

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#59 ne: 14-09-2004, 05:52:20
LISA hajde sbuloje pse eshte aq me rendesi ;)  :occ

nuk me pelqejne kuizet mua :P

 • Postime: 12
CIA_FERIZAJ
#60 ne: 14-09-2004, 17:00:04
LISA hajde sbuloje pse eshte aq me rendesi ;)  :occ

nuk me pelqejne kuizet mua :P
e qka te pelqen ty a    
milanisti
#61 ne: 08-10-2004, 17:59:31
Pesëmbëdhjet mënyra për ta fituar dashurinë e femrës...
 
 

 
 

1. Pranoni humorin e saj
2. Pranojeni fajin tuaj
3. Leni porosi përmes sekretareshës
4. Shkoni të bleni me të
5. Bleni robe të brendshme për të
6. Mbani brekë klasike të meshkujve
7. Hekurosni vet këmishën tuaj
8. Mos kërkoni nga ajo që të hjek dorë nga duhani
9. Flitni me të derisa të bëni dashuri
10. Barteni deri te shtrati, kur ajo e tepron në pije.
11. Lajmërohuni në telefon kur të vonoheni.
12. Mësoni gjuhë të huaja.
13. Flitni për të komplimente kur është e zhveshur.
14. Lani enët.
15. Organizoni shëti të mbrëmjes.  

 


Te bukura keto Gjumasho.

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull
Cami
#62 ne: 08-10-2004, 20:55:28
 o berno po si ti bejm te gjitha keto eshte pak veshtir te behen te gjitha keto por kur te martohem ndoshta do te kisha ber te gjitha keto se tani nuk ja vlen

 • Postime: 8137
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#63 ne: 09-10-2004, 18:15:29
Per mendimin tim ju meshkujt e teproni!!!!!
Nuk jane ato,ose me mire nuk jane vetem ato................ ..
:D :D

 • Postime: 182
turi
#64 ne: 11-10-2004, 14:24:42
ti rrofsh qe mendon dhe per keto gjera.
une per vete jam shume orijginal e i shpejte po e them ne menyre te kulturuar dhe shkurt se si i propozoj nje femre shpresoj mos tju ngelet qefi forumisteve dhe pse disa me njohin.
BEHET, S' BEHET
kaq e kam une
tani shume rendiment nuk ka po te pakten nje ne 10 behet, kursej kohen qe eshte e cmuar dhe nuk i rri ndonjeres 1 muaj mbrapa.
flasim per rastet e rendomta se ka patur raste qe kam ndejtur dh eme shume se nje muaj. bye

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull
Cami
#65 ne: 11-10-2004, 15:02:41
 angeldeviled si po thua ti nuk eshte ashtu se ne nuk e teprojm jo jo po gabohesh por ne gjithmon mundohemi qe te bejm me te miren RESPEKT :pafshim

 • Postime: 1621
 • Gjinia: Femer
TolindaKS
#66 ne: 12-10-2004, 11:18:04
Shume veshtire  :D

 • Postime: 331
redman
#67 ne: 12-10-2004, 12:11:23
...du me fut durt...N  jeten tende...se  u lodha durbosh :love:

 • Postime: 783
ilir elb
#68 ne: 12-10-2004, 12:11:53
o zemer o shpirt o yll................ ...... o kafsha me e bukur ne pyll..... :X

 • Postime: 331
redman
#69 ne: 12-10-2004, 12:30:40
..kshuuuuu
..N e qe ate diiittt...ataa uu bennn shhoookkkk :)

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#70 ne: 13-10-2004, 08:41:53
Me nje shikim do propozoja une per gjithshka :D

 • Postime: 331
redman
#71 ne: 13-10-2004, 09:08:45
..qeke ni menie me mua...
Po  e  pe mos e le!
si ju duket postulati em,mir? ;)

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer
jokalt
#72 ne: 13-10-2004, 09:30:37
ajo e Redit me pelqeu.

une vete  per t'i propozuar nje djali besoj se do e nisja me nje shikim , pastaj me nje prekje, me nje puthje :-*, nje perqafim dhe ................... ..
Ne fund fare do i thosha  "I dashur , une jam disponibel deri neser ne te njejten ore per te marre vesh nese ti do jesh disponibel per mua gjithnje"

 :)

 

 • Postime: 331
redman
#73 ne: 13-10-2004, 09:49:09
kurse une do ta nisja me nje................ ....., nje perqafim,nje :-*,nje prekje,dhe pastaj propozim...kuptohet bazuar gjithmone tek shi ki miiiii  :love:
Ne fund fare do i thoja "E dashur ,meqenese un jam disponibel per ty per gjithnii,ka mundesi te jesh disponibel per mua deri neser?"
 :)

 • Postime: 4421
 • Gjinia: Femer
Alda
#74 ne: 13-10-2004, 10:58:28
Fillimin se ke keq, sepse sot keshtu niset nje muhabet, nuk mund te propozosh si ne tete-vjeçare me llafe p.sh : "a do behesh e dashura ime"
Ne fillim nje ftese per te dale, pastaj nese mendon se dhe ti i pelqen asaj provon puthjen.....
Pastaj nga fundi ia ke futur pak kot, mos te ngelet hatri, megjithese mund ta kesh thene me shaka, besoj...
Sa per ato poezite e frazat romantike qe lexova ne faqet e mesiperme jane aq fallco dhe aq kot sa nuk e di kush eshte ai apo ajo qe i perdor akoma.
Kuptohet mesazhet romantike duhen, se embelsojne lidhjen...po jo pa u lidhur akoma, sepse do dukej shume fallco....pasi ke ndenjur me nje person qe te pelqen e desheron te vazhdosh ta takosh, atehere mund te perdoresh keto frazat romantike.
Mendoj se me teper sukses kane frazat romantike me fjale te thjeshta, qe shprehin me teper ate qe ndjen sesa frazat qe perdorin disa ku na shkrijne gjithe talentin dhe fantazine duke perdorur dhe figura letrare pale..