×

Si do te propozonit nje vajze ose nje djale??

Si do te propozonit nje vajze ose nje djale??

· 351 · 34091

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer
jokalt
#75 ne: 14-10-2004, 11:48:48
duke u nisur nga radha e veprimeve nuk jam e sigurt sa vajza ke fituar apo do fitosh keshtu , megjithate shanset jane te mira

 :P <>

 • Postime: 4421
 • Gjinia: Femer
Alda
#76 ne: 14-10-2004, 12:02:28
Lere ti fitoje apo jo une, se me hecen mjaft mire. 8)
Une kam shkruar si mendoj une se eshte me mire te nisesh nje muhabet(kuptohet vlen per te rriturit jo per adoleshent)

 • Postime: 783
ilir elb
#77 ne: 14-10-2004, 14:08:51
oj goce.....nje minute...
mos kujto se jam hajdut....
e kam babin oficer.....
kam lavatrice e figorifer...... :D :D

 • Postime: 331
redman
#78 ne: 14-10-2004, 15:15:35
shiko :),sigurisht qe eshte nje shaka..ne te cilen pa dyshim ka te vertete. :love:
Nese ka gje qe te ben vertet te djersitesh eshte pa dyshim e verteta ne kete bote.
dmth ti evidenton nje gje te re...dashurine...ti thua he mo se nuk eshte kshtu...mirpo me kalimin e kohes bindesh se esht pikerisht.
ti shprehesh dikujt dashurine,per mendimin tim nuk ka te beje me propozimin.
madje kur natyra ka krijuar njeriun nuk ka patur parasysh absolutisht kete gje. :???
Une CV e propozimeve e kam kot fare
megjithse them se per nga fantazia nese do ta organizoja :)me falni po do tju jepja uj ne bisht te luges ;)

ps-mos u lodhni kot,jam me i miri  :)

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#79 ne: 14-10-2004, 18:49:11
Ti shprehesh dashurine dikujt dhe ti propozosh dikujt te shoqeroheni jane dy gjera te ndryshme pasi mendoj se dashuria nuk mund te shprehet kurre me shikime do fjale dhe vepra por ti propozosh dikujt qe ulet nga ana tjeter e banakut apo qofte edhe dikujt qe e njeh prej kohesh une mendoj se menyra me e mire eshte me shikim....nuk e di per ju por nje shikim thote shume gjera nese eshte i zoti ta lexoje...:???

 • Postime: 331
redman
#80 ne: 14-10-2004, 22:24:43
nga ana tjeter e banakut?
 :??? po un ne lokal nuk shkoj per t gjujt banakjeret
dashiuria do vepra?
ca veprash..vepra 5-vjecari?
e si?
un them se njerezit e medhenj kenaqen edhe me gjera te vogla..e shijojne cdo gje ne nivelin e tyre
te vegjlit duan shume...sepse u duhet te identifikohen(nuk e kom thon un se bona shaka mir?  :P )
un them se edhe dashuria e ka fillesen nga nje shikim..nje impresion i rastit...prekje duarsh..etj
dhe pikerisht ketu qendron misteri...permes ketyre "vogelimave"
 :love:

 • Postime: 5966
SmiLey
#81 ne: 14-10-2004, 22:35:39
Duke u njohur nepermjet personit tuaj virtytet qe karakterizojne nje vajze te sjellshme dhe serioze..., vendosa qe t'iu propozoj. :X
Karakteri i propozimit tim rrjedh nga pastertia e kristalte e shpirtit qe kam ndaj jush.
Nje mendje e forte ka thene:- "Te dashurosh eshte merite :love:, te tallesh me te eshte  :zjarr krim!"                         


p.s Kjo eshte e vetmja menyre qe mund te propozosh nje vajze. AJO pranon propozimin pa e marr vesh se cfare je duke i thene... (keshtu me kane thene disa shoke :D)

 • Postime: 331
redman
#82 ne: 14-10-2004, 23:01:05
megjithate...esht interesante se njeriun qe duam shpesh e konsiderojme te pa diskutishem...lart,jasht tokesor...perpiqemi ta mbajm larg vulgaritetit te perditshem a thua se nuk esht njeri
...ndoshta kjo esht gabim
...UN DU ME  PROPOZU  ;)
..a ka ioni cik ktu???  :love:

 • Postime: 1267
Seni Seviyorum
#83 ne: 14-10-2004, 23:33:40
Djalo shkurt dhe shqip!

                                      Me dy tela cifteli!
                                                                         
                                                                         Dy fjale te embla e te sinqerta te dashurise!


                  "Te dua"


Kaq!

 • Postime: 331
redman
#84 ne: 14-10-2004, 23:42:05
mir koceee

te dua a t falt
mi reee :)
 :lule

 • Postime: 1267
Seni Seviyorum
#85 ne: 14-10-2004, 23:48:24
................... ................... .


                                                       ................... ................... .................
                                                                                                                     ................... ......
« Editimi i fundit: 14-10-2004, 23:49:27 nga Seviyorum »

 • Postime: 331
redman
#86 ne: 14-10-2004, 23:56:27
ne fillim    ;)....
pastaj      :lule..
me pas     :love:
ndonje pasdite   :puth
hmm..me ne fund.. :zjarr ....bdjauuuuu....bu ummmm
 8)
hm..mos me thoni se nuk ju intrigoj

 • Postime: 1267
Seni Seviyorum
#87 ne: 15-10-2004, 00:00:39
Shume  :tym

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#88 ne: 15-10-2004, 06:01:37
nga ana tjeter e banakut?
 :??? po un ne lokal nuk shkoj per t gjujt banakjeret
dashiuria do vepra?
ca veprash..vepra 5-vjecari?
e si?
un them se njerezit e medhenj kenaqen edhe me gjera te vogla..e shijojne cdo gje ne nivelin e tyre
te vegjlit duan shume...sepse u duhet te identifikohen(nuk e kom thon un se bona shaka mir?  :P )
un them se edhe dashuria e ka fillesen nga nje shikim..nje impresion i rastit...prekje duarsh..etj
dhe pikerisht ketu qendron misteri...permes ketyre "vogelimave"
 :love:

i dashur mora thjesht nje shembull nje djale dhe nje vajze qellojne ne te njejtin bar per te pire dicka ndoshta dhe ne vetmi njeri ulur nga nje cep dhe tjetri nga cepi tjeter i banakut dhe vetem dy shikime tregojne nese te dy e duan shoqerine e njeri tjetrit...:P
vepra...po dashuria do vepra se nuk mjafton nje Te dua...mirkuptim,tolerance,respekt keto jane disa nga veprat e dashurise :P
dhe e treta propozimi mund te jete fillimi i nje dashurie...

 • Postime: 331
redman
#89 ne: 15-10-2004, 08:42:59
Lisa...une ...te propozoj  ;)

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#90 ne: 15-10-2004, 10:32:00
nuk e di perse tani qe po lexoja kete shkrimin tend mu kujtuan disa fragmente nga gjimnazi te gjorat ne na gjemonit ju djemt rruges per ne shtepi duke ju dale llapa thonit "o goce me fal nje min" he ca do neve gjoja si tipa interesane...."a ka mundesi ta pime i kafe bashke" une nuk e pi kafen...kot ne e ke parasysh ti..."po mir mi ti pi ca te dush nai long a mix"
ehhh propozimet e dikurshme sa shume kane ndryshuar kohet tani vje vllai ta thote cope..te propozoj ;)

P.S pranova une...;)

 • Postime: 186
Xcape-girl
#91 ne: 15-10-2004, 12:34:32
une sdo e merrja kurre mundimin te propozoja nje djale...sepse me pelqen pak tradicionalia....te me propozojne mua cunat :lalala

 • Postime: 437
fizi_cool
#92 ne: 15-10-2004, 21:45:06
une sdo e merrja kurre mundimin te propozoja nje djale...sepse me pelqen pak tradicionalia....te me propozojne mua cunat :lalala


Gjitheashtu edhe mua XCape-Girl me pelqen tradicionalja...Si thua ti ta bej une ty nje Propozim :lule :puth.....

Ja disa thenie dashurie :D

Une te Lumi, ti te Deti, me nje puthje te boj perveti :lalala

Kur ta shen macen duke ecur perbi Dru, qoja Bishtin e mendo per Mu :hahaha

P.S Xcape- girl pres pergjigjen tende  :???

 • Postime: 331
redman
#93 ne: 15-10-2004, 21:54:24
 :puth..muahhh....lis a hajt shpejt...se skena koh..

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#94 ne: 15-10-2004, 21:56:01
pse me i ke rreshtu ne rradhe dhe nuk po te del koha apo te ka ik mosha u plake dhe ti :D

 • Postime: 331
redman
#95 ne: 15-10-2004, 22:10:17
mosha?..po un sapo kam lindur(kam parasysh kohen kozmike) :P
..vallahi ne rradhe i kom... :)..
..megjithese...dhe vete kam pershtypjen se jam duke u shtyre...ne nje rradhe tjeter...EJJJ JAM VET I PARIIIII :occ
 :detari

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#96 ne: 15-10-2004, 22:21:58
te tjerat mbajne rradhen per ty ndoshta pa e ditur...ti te pakten mban rradhen per te terat me nje vetedije te plote...:P mos u merzit keshtu e ka jeta...:)

 • Postime: 762
 • Gjinia: Mashkull
WeBmaSteR NewS24
#97 ne: 21-10-2004, 09:12:48
cop fare a do lidhemi bashke :-* :love: :X

 • Postime: 331
redman
#98 ne: 21-10-2004, 09:28:49
....po hajt pra...do propozohemi bashk?

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#99 ne: 21-10-2004, 21:06:51
po ca i ngathet po me dukesh :??? :)