×

Si do te propozonit nje vajze ose nje djale??

Si do te propozonit nje vajze ose nje djale??

· 351 · 34776

 • Postime: 782
ilir elb
#25 ne: 23-07-2004, 14:26:46
hahhahahahahahahahh ahahah

 • Postime: 63
 • Gjinia: Femer
SweetMira
#26 ne: 31-07-2004, 23:07:54
Shume te bukura ato theniet e juaja por une per vete nuk e akm provuar qe te propozoj sepse me ka propozuar para ai dhe kur e kujtoj ate moment me dhridhet trupi.

 • Postime: 1283
 • Gjinia: Femer
Zhade
#27 ne: 02-08-2004, 12:49:47
Une po htem se si dua te me propozojne.Nje dite te bukur pranvere te vije dhe te me  ftoje per mbremje.Ta kete rezervuar te gjithe lokalin dhe te kete bere  nje rruge me gjethe trendafilash per ne tavolinen tone.Te kete muzike  te bukur dhe ska nevoje per fjale. :love:

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#28 ne: 05-08-2004, 18:15:41
Shpesh here fjalet jane te teperta une them me nje puthje..
« Editimi i fundit: 05-08-2004, 18:17:48 nga Lisa »

 • Postime: 444
 • Gjinia: Femer
LOLO
#29 ne: 07-08-2004, 02:37:59
Nuk flas fare po me pelqeu nje djale, por do e shikoj ne sy, do ju buzeqeshem, po pati interes per tme njoftua do vi ke une per tu njoftua  ;)

 • Postime: 331
redman
#30 ne: 07-08-2004, 15:14:34
...o huuu  be qef sa ...e  i ri...se kur te plakesh...sta var njerii   :occ

 • Postime: 444
 • Gjinia: Femer
LOLO
#31 ne: 07-08-2004, 20:16:47
redman ne kosovaret thuam "qefi eshte me i modh se stambolli" :D por qdo gje smun da arrit :)

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#32 ne: 09-08-2004, 18:53:01
edhe te propozosh mendoj une eshte dicka qe e ben me qef madje mire e the fillo dhe beje tani se kur te plakesh sta var njeri :)

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull
stalion
#33 ne: 10-08-2004, 02:48:42
ja si do i propozoja une je goce. ;)

o ylli, o rrushi ndalo pak ndalo,e di si eshte puna kto kohet e fundit me ka vajtur mendja keqqqqq ne ty... mendja me sillet verdall zemra tik tak po me ben,gjumi i nates nuk po me ze.. :'( aspirinat e farmacis i hargjova...
o rrush he si thua do ma japesh ate....... (puthje)  :P
 
ja tek e dryshova se desh ja nise duke qare. :P
       
« Editimi i fundit: 10-08-2004, 02:58:22 nga stalion »

 • Postime: 5949
SmiLey
#34 ne: 10-08-2004, 02:53:44
Ah posi, mire e paske ti Stalion, se me ato qe i the nje vajze... kujton se do pranoj propozimin tend... :D

Ku jeton ti more trim, ne kohen e te 'Forteve' akoma....kur te ndalonin e te pyesnin me zor :???

Ka ikur ajo kohe or trim, por ndrysho menyren e te sjellurit...se dhe shqiptar te jesh do te mbetesh beqar  ;)

 :pafshim

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull
stalion
#35 ne: 10-08-2004, 03:01:47
hahahaha

pse thua nuk do ma japi? :D
Citim

 • Postime: 5949
SmiLey
#36 ne: 10-08-2004, 03:07:04
Personalisht, mendoj se jo  ;)

Ti ke per ta trembur me shume sesa ke per ta bere per vete me ato qe ti deshiron ti thuash  :D

Tregohu i sinqerte dhe i thjeshte me ndenjat e tua kundrejt saj, dhe jam mese i sigurte qe do te fitosh :P

You know that saying:- The key to any success is to be confident and determined of what you really want!!!!

 <)>

 

« Editimi i fundit: 10-08-2004, 03:08:48 nga Smiley »

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull
stalion
#37 ne: 10-08-2004, 18:12:07
flm per kshillen. :D  :lule :lule :lule :lule :lule  :P

 • Postime: 5949
SmiLey
#38 ne: 10-08-2004, 18:21:07
Kenaqesia eshte e imja  ;)

Faleminderit per lulet  :perqafim

 • Postime: 97
 • Gjinia: Mashkull
. i Ŀ ¹ Я я #
#39 ne: 11-08-2004, 18:05:30
   JA NJE VJERRSH DASHURIE.......?
 
       SA BUKUR BILBILI NË DEGË QË KËNDON
       
        JA PUTHSHA BUZEN ASAJ VAJZE QË E LEXON.......?
     
        ISHALLA E LEXOJN SHUM VAJZA........?

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#40 ne: 11-08-2004, 22:36:58
Ja ku e lexova une kete poezi
dhe aman te lutem leri ato buze ne shtepi
dhe po pate mundesi ma nderro  ate fotografi :P:P:P

 • Postime: 97
 • Gjinia: Mashkull
. i Ŀ ¹ Я я #
#41 ne: 12-08-2004, 12:11:26
Shyqyr qe ti e paske lexuar un jam. dhe ne qofte se ti je VICTORIA ate here un jam David BECKHAM.....?Me falni po fotografia e postuar nuk ka te beje asgje me temen!
« Editimi i fundit: 13-08-2004, 15:38:20 nga Lucent »

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#42 ne: 13-08-2004, 13:44:34
A me qafsh a ma prezanto pak ate shokun tat aman.... :lalala
Lucent
#43 ne: 13-08-2004, 18:19:30
citoni firmen time, ja vlen  :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#44 ne: 14-08-2004, 05:01:48
Lucent te lutem aman vajzat e sotme nuk kane me nevoje per BMW-te se i kane vete e kan kapur veten me kohe po ti qenke shume prapa kohe i dashur (madje jemi bere aq te zonjat sa shume djem stepen pasi e urrejne inferioritetin) te lutem aman... :lalala :lalala :lalala ti me thua "me citoni firmen" une te them "me shiko targen" ;) :lalala

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#45 ne: 16-08-2004, 00:53:28
Shume te bukura ato theniet e juaja por une per vete nuk e akm provuar qe te propozoj sepse me ka propozuar para ai dhe kur e kujtoj ate moment me dhridhet trupi.
dukesh qe po dhridhesh! :D

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#46 ne: 16-08-2004, 00:59:46
ja si do i propozoja une je goce. ;)

o ylli, o rrushi ndalo pak ndalo,e di si eshte puna kto kohet e fundit me ka vajtur mendja keqqqqq ne ty... mendja me sillet verdall zemra tik tak po me ben,gjumi i nates nuk po me ze.. :'( aspirinat e farmacis i hargjova...
o rrush he si thua do ma japesh ate....... (puthje)  :P
 
ja tek e dryshova se desh ja nise duke qare. :P
       

ehhhhhhhhhhh edhe une tere kohen kam menduar per ty,se si do ta jepja ................. :zjarr :zjarr :zjarr
Lucent
#47 ne: 16-08-2004, 17:33:28
Lucent te lutem aman vajzat e sotme nuk kane me nevoje per BMW-te se i kane vete e kan kapur veten me kohe po ti qenke shume prapa kohe i dashur (madje jemi bere aq te zonjat sa shume djem stepen pasi e urrejne inferioritetin) te lutem aman... :lalala :lalala :lalala ti me thua "me citoni firmen" une te them "me shiko targen" ;) :lalala

thash gje per bmw una?!  :???
nuk me pelqejne gocat "aq te lira", e as vet nuk jam i tille prandaj mos te trego targat, nuk jam i interesuar jo....  :tym


 

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull
stalion
#48 ne: 16-08-2004, 17:33:59
Angel.
he se kto qe jon te egra si puna jote. :D vetem fjal kan . :hahaha
por zbuten shpejt mos harro. ;) :-*
« Editimi i fundit: 16-08-2004, 17:35:24 nga stalion »

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#49 ne: 16-08-2004, 20:30:13
Angel.
he se kto qe jon te egra si puna jote. :D vetem fjal kan . :hahaha
por zbuten shpejt mos harro. ;) :-*
ohhhhhhhhhh p aprovoje njehere te me zbusesh!!!!!!!!
kujdes mos digjesh!!!!!!111 :tym
 

emer vajze

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 21-05-2020, 01:04:25
nga InfoZ
Si te vizatojme nje vajze?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 10-04-2020, 15:30:57
nga M A X
Si te besh nje djale per vete?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 29-04-2020, 17:57:58
nga M A X
Si te besh nje vajze per vete?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 29-04-2020, 17:56:28
nga M A X
Si te ngel shtatzane me vajze?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 09-04-2020, 21:38:08
nga M A X