×

Si do të reagoni nëse i/e dashura/i juaj paguan dikend te ju ruaj?!!

Si do të reagoni nëse i/e dashura/i juaj paguan dikend te ju ruaj?!!

· 9 · 673

 • Postime: 18304
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
ne: 18-12-2008, 23:29:53
.. Çuna dhe goca .. :)

..Si do të reagoni nëse i dashuri/a qe keni krijuar një besim te fortë ne te paguan dikend te ju ruaj nga shkoni dhe çfarë bëni gjatë kohës qe jeni pa te??... ^o)

..Si do vepronit ne këtë rast??..Do ti jepni fund kësaj lidhje??..

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer
Stefi
#1 ne: 19-12-2008, 08:53:21
Uuuuuuu baby  :@ sinqerisht do terrbohesha  >< ><

 • Postime: 12163
 • Gjinia: Femer
dreamm
#2 ne: 19-12-2008, 15:01:16
...do me dukej vetja tip Vip-i...LOL

asgje s'do beja..te ruaje sa te doje.. :D :D

 • Postime: 18304
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#3 ne: 22-12-2008, 11:56:31
.. Sa per mendimin tim le te ruaj dhe te ngopet loool .. :)

.. Por ne nje fare menyre kjo tregon se ai s'ka besim ne mua dhe po nuk pate besim ne nje lidhje per mua ajo lidhje do ishte kott .. :S

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer
Stefi
#4 ne: 22-12-2008, 14:57:25
Nje xhest i tille mua do me terrbonte, sepse do me linte te kuptoja shume qarte qe partneri im nuk ka besim tek une (?)
Emira
#5 ne: 22-12-2008, 17:11:10
...do me dukej vetja tip Vip-i...LOL

asgje s'do beja..te ruaje sa te doje.. :D :D

Pikerisht kete mendova edhe une kur e lexova titullin e temes!!!Ha ha ha!!!

A ka njerez qe e bejne kete gje thua??? hmmmmm:

 • Postime: 12738
Mishel...............
#6 ne: 04-11-2013, 15:53:22
do ma rruante

 • Postime: 6730
 • Gjinia: Femer
erlehta
#7 ne: 19-12-2013, 18:32:47

 • Postime: 566
 • Gjinia: Mashkull
ciarli
#8 ne: 29-12-2013, 17:38:56
do ta chihja me nje sy ndryshe