×

Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!

· 125 · 10575

Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!

· 125 · 10575

 • Postime: 12738
Mishel...............
#100 ne: 31-08-2012, 22:07:01
te honkshin qente ishalla :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3108
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#101 ne: 01-09-2012, 23:33:29
ah ta dish Sa shume te dua.do kishe kenduar ne Top fest per mua.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4146
Charlie
#102 ne: 08-09-2012, 18:15:08
Kape per dore dhe kallxoja krevatin :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1288
Pasion
#103 ne: 08-09-2012, 23:43:14
Shpirti jem :D

Locka jeme :D :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#104 ne: 08-09-2012, 23:49:35
nese nje dite sdo jem me shpirt mos harro dikur isha une ajo qe mbusha cdo brendesi tenden me dashuri e ngrohtesi, e nese atehere se kuptoje c'ishte sot eshte vone....me duaj sa jam e gjalle se neser sdo jem me!
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1734
 • Gjinia: Mashkull
Kisss
#105 ne: 09-09-2012, 05:40:23
Sat jem gjalle ti shpirtin falma, se kurt vdes ndaç vorrin kallma.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Gerti1
#106 ne: 09-09-2012, 20:40:18
Ca e ke Sadri Prelen ti Kiss?
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1734
 • Gjinia: Mashkull
Kisss
#107 ne: 09-09-2012, 21:13:38
Ca e ke Sadri Prelen ti Kiss?

Babai im. Une jam ai qe ka bere websajtin, dhe une jam ne foto ushtarake, dhe po kerkoj ndihme nga kushdo.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Gerti1
#108 ne: 09-09-2012, 22:04:00
E shef sa bukur ta shperblen shteti Amerikan sherbimin tend ne ushtri?
Flasim ne MP bashke per me shume detaje.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#109 ne: 09-09-2012, 22:24:37
hajde dashni hajde
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#110 ne: 09-09-2012, 22:25:34
te desha ,te dua..shyqyr qe sje me me mua
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1734
 • Gjinia: Mashkull
Kisss
#111 ne: 09-09-2012, 23:02:29
E shef sa bukur ta shperblen shteti Amerikan sherbimin tend ne ushtri?
Flasim ne MP bashke per me shume detaje.

Te dergova nje mesazh. Une Vella kam dhene dorehqje me mirekuptim nga detyra ime, pamvarisht rethanave dhe I kujt ishte faji. Une qe 9 muaj nuk jam me ai qe isha. Dhe besoj se ne fund do te fitoj. Gerti, Flmd per kujdesjen tende Vella.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#112 ne: 09-09-2012, 23:06:33
Ca e ke Sadri Prelen ti Kiss?

kush eshte sadriu?
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Gerti1
#113 ne: 10-09-2012, 03:09:12
Te dergova nje mesazh. Une Vella kam dhene dorehqje me mirekuptim nga detyra ime, pamvarisht rethanave dhe I kujt ishte faji. Une qe 9 muaj nuk jam me ai qe isha. Dhe besoj se ne fund do te fitoj. Gerti, Flmd per kujdesjen tende Vella.

Te isha un si ty nuk rrija asnji sekond me shume po nejse. Te vafte mbare.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Gerti1
#114 ne: 10-09-2012, 03:09:38
kush eshte sadriu?

Babai i ketij Kiss.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12210
Lefter
#115 ne: 11-09-2012, 10:40:30
Nuk shprehem fare  :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#116 ne: 11-09-2012, 15:10:30
Te duash dike qe nuk ndjen per ty eshte si te perdoresh laps te bardhe per te ngjyrosur ne leter te bardhe.. Rezultati eshte gjithmone i padukshem, e i pavlere ...!
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#117 ne: 11-09-2012, 15:38:01
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#118 ne: 01-07-2013, 18:39:18
une dashnin e shpreh ne te kundert e vet....dmth kur du them sdu dhe anasjelltas
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#119 ne: 21-08-2013, 15:40:49
Te duash dike qe nuk ndjen per ty eshte si te perdoresh laps te bardhe per te ngjyrosur ne leter te bardhe.. Rezultati eshte gjithmone i padukshem, e i pavlere ...!
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12210
Lefter
#120 ne: 22-08-2013, 16:44:35Gjithe mendjen ketu e keni ...nncncncncnc..... ..... :D :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#121 ne: 28-10-2013, 15:10:54
Faleminderit qe Ekziston!!!
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#122 ne: 04-11-2013, 18:11:15
Te dua....te dua pafund
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 474
ness uno
#123 ne: 04-11-2013, 18:18:43
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#124 ne: 14-12-2013, 20:48:03
Ha ha ha

Dashuria....
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super