×

Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!

· 125 · 10572

Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!

· 125 · 10572

 • Postime: 1161
 • Gjinia: Femer
"@D@"
#50 ne: 01-06-2005, 16:06:46
Per mua fjalet nuk kane shume vlere ne dashuri sepse te tilla degjoj shpesh. Ajo qe un i ve me shume rendesi jane veprat dhe me pas vine fjalet.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 351
 • Gjinia: Femer
Leona
#51 ne: 01-06-2005, 19:23:56
Për të shprehurë dashurinë edhe ashtu nuk duhën shumë fjalë, kështu që mjafotnë fjala
" Të dua" dhe gjithcka lexohët në sy dhe shprehët me sy.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6975
machor
#52 ne: 01-06-2005, 20:21:06
 Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!

te dua pak,,,,,,,,,,,,,,,besoje se nuk jam jashte temes
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 281
 • Gjinia: Mashkull
Mr.SHPATI
#53 ne: 02-06-2005, 21:13:12
Për të shprehurë dashurinë edhe ashtu nuk duhën shumë fjalë, kështu që mjafotnë fjala
" Të dua" dhe gjithcka lexohët në sy dhe shprehët me sy.
eh jam plotsisht dakord me ty ;)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#54 ne: 24-06-2005, 11:12:51
SHPIRT, VENDOJE DOREN NE ZEMREN TIME.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 14
lauroni
#55 ne: 28-06-2005, 08:18:02
 me shikim te mprehteeeeee nja 2 min pa ja qkoq syt
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 90
 • Gjinia: Femer
fijona
#56 ne: 04-11-2008, 19:11:56
vetem 2 fjla te dua dhe me pelqen
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull
titi10
#57 ne: 04-11-2008, 20:09:15
te dua dhe te urrej njekohesisht :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Emira
#58 ne: 05-11-2008, 10:13:55
te dua dhe pike, o kutpoje o hic...ehu...ec te puth nje here... :D problem i madh se u shastise ti... :P :engjell:
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 18290
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#59 ne: 16-01-2009, 10:56:17
Ehhh cdo dite vazhdoj ta shpreh se kam problem se me ben te ndjehem si princesh :X...

Vecse e shprehi me fjale shume te shoqeruara me vepra gjithashtu....me fjale pak nuk di ose se kam provuar ndonjehere.. :)...

Nese do ta shprehja me pak vetem nje "TeDua" mjafton besoj.. :S
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#60 ne: 30-09-2010, 13:46:30
zemer un ty te dua
te dy bashk do tjemi si mish e thua
gjith naten per ty mendoj
yjet lart ne qiell rri e i shikoj
dhe me syt e tua i ngaterroj
yjet naten shum xixellojn
por jo sa syt e tu nuk ndricojne ....

:D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 234
 • Gjinia: Mashkull
alegri
#61 ne: 30-09-2010, 13:54:02
e bukur poezia  si te ish per mua
me keto qe lexova  tani me shume te dua
po pres nga ty vetem nje fjale
mos ma thuj ne publik se ka njerez verdalle
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#62 ne: 30-09-2010, 13:56:37
ueee dhe alegria poezi mossss LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 234
 • Gjinia: Mashkull
alegri
#63 ne: 30-09-2010, 14:00:13
kur je i dashuruar
 fjalet rrjedhin nga shpirti
ti shprehesh pa i gjymtuar
 i jep nje lloj ritmi
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3767
 • Gjinia: Femer
Misss
#64 ne: 30-09-2010, 15:06:03
................... ................... ................... ..  :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 155
varisa
#65 ne: 30-09-2010, 21:05:29
nuk je njeriu te cilin zgjodha per te jetuar,por je njeriu pa te cilin smund te jetoje...
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#66 ne: 25-06-2012, 09:35:29
nuk ka fjale standarte...cdo fjale merr forme kur ndjen kete ndjenje dhe sigurisht e artikuluar nga nje njeri i daSHURRUar merr tjeter nocion......

po dashnia eshte ajo gjeja qe thone se te jep jete , te mush mushkrine me ajer, te bo zemren te te punoj si fabrike cimentoje


pfffff

prandaj se dua dashurine se me duket vetja si puntore llaci
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 18290
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#67 ne: 25-06-2012, 13:47:43
Ehhh cdo dite vazhdoj ta shpreh se kam problem se me ben te ndjehem si princesh :X...

Vecse e shprehi me fjale shume te shoqeruara me vepra gjithashtu....me fjale pak nuk di ose se kam provuar ndonjehere.. :)...

Nese do ta shprehja me pak vetem nje "TeDua" mjafton besoj.. :S

 :D :)
"TeDua"
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Gerti1
#68 ne: 25-06-2012, 21:43:29
Horny.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Gerti1
#69 ne: 25-06-2012, 22:21:07
What's your name? Huh!?WHAT'S YOUR NAME?

The Big Difference
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#70 ne: 25-06-2012, 22:36:15
Te dua.Me mungon
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#71 ne: 25-06-2012, 23:26:53
a cme can koken
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#72 ne: 25-06-2012, 23:27:43
seriozisht

where have u been all my life??!
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1288
Pasion
#73 ne: 25-06-2012, 23:30:17


Ja keshtu :P

 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#74 ne: 25-06-2012, 23:39:10
lol
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super