×

Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!

· 125 · 10584

Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!

· 125 · 10584

 • Postime: 3767
 • Gjinia: Femer
Misss
#75 ne: 25-06-2012, 23:40:25

Ja keshtu :P Tamam per te tilla raste LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1288
Pasion
#76 ne: 25-06-2012, 23:43:07
Tamam per te tilla raste LOL
Qesh me mua? :D

A s'thojne qe e qeshura vret ndonjehere :P  LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3767
 • Gjinia: Femer
Misss
#77 ne: 25-06-2012, 23:46:23
Hahahaa vret e nuk e merr me veten posi  :D

Jo, po qeshja me Mr. Bean  :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#78 ne: 25-06-2012, 23:49:58
Shihemi se shpejti!
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#79 ne: 26-06-2012, 08:35:47
Ku jeton dashuria ime.... ^o)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1288
Pasion
#80 ne: 26-06-2012, 12:47:03


Kur i ndiej frymemarrjes :)
Kur ndiej i lexoj e syte ,fjalet me duken shume larg drejt ketyre dy fakteve c'ka permenda(mos them me duken te tepruara) :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 109
hajkune
#81 ne: 26-06-2012, 12:52:00
Hey  :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1288
Pasion
#82 ne: 26-06-2012, 12:53:26
C'KE? :D :D

Me duket e gjeta :P :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 109
hajkune
#83 ne: 26-06-2012, 12:56:06
Ca gjete?
Jo per gjo tjeter... sa per kulture :D :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#84 ne: 03-08-2012, 13:48:52
pervec se mund ti them Te kam shpirt , je gjeja me e bukur qe kam

nuk di me thone shume fjale dashnie
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull
Pussy Lover
#85 ne: 03-08-2012, 13:56:50
he zemer si te kam sot? si e shtyve diten? do dalim bashke shkojme gjekundi per ndonje pica apo thjesht nje glass of wine?
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#86 ne: 03-08-2012, 13:57:59
une do zgjidhja glass of wine :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull
Pussy Lover
#87 ne: 03-08-2012, 13:58:58
ska shume rendesi, rendesi ka qe do jemi bashke do i thoja une
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#88 ne: 03-08-2012, 14:01:44
thuja thuja se te degjon


une dashurine e kam patur gjithnje te veshtire ta shpreh , e kam mbajtur gjithnje perbrenda ,ndoshta kjo eshte edhe arsyeja pse kur dikush me thote fjale dashurie ndjej mosbesim
por ndodh dicka ....kur ndjej vertet dhe dua dicka vertet nga pamundesia per tu shprehur me duket vetja se behem grindavece dhe e bezdisur.....

ose ndoshta e ska lidhje


por e kam ndare mendjen do them fjale dashurie lume te shpetoj nga keto veset e keqija LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull
Pussy Lover
#89 ne: 03-08-2012, 14:02:52
jepi mishel mos e humb talentin kot
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#90 ne: 03-08-2012, 14:03:59
talentin e mohuar LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#91 ne: 03-08-2012, 14:15:24
<3
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#92 ne: 08-08-2012, 11:52:03
Nuk te dua ....Harrome
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1288
Pasion
#93 ne: 08-08-2012, 13:55:03 :) :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#94 ne: 08-08-2012, 14:09:33 :) :)mmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmm  si shpirt
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#95 ne: 28-08-2012, 15:32:57
Te dua....

As une ty LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1734
 • Gjinia: Mashkull
Kisss
#96 ne: 31-08-2012, 07:05:17
Pa asnje fjale, mund ta drejtoni gishtin drejt pozicionit gjenital, dhe drejt gojes. :-)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#97 ne: 31-08-2012, 09:08:50
 ^o)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1288
Pasion
#98 ne: 31-08-2012, 19:55:31
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 18290
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#99 ne: 31-08-2012, 20:03:10
♥ u bre
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super