Zerion

Zeri yt => Dashuria ⚤ Seksi => Teme e nisur nga: Leonardo ne 10-03-2005, 13:36:43

Titulli: Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: Leonardo ne 10-03-2005, 13:36:43
  Behet fjale per te shprehur dashurine ne raportin cift...
   Cilat jane jane ato fjalet tuaja te arta qe do te perdornit???


       :lule :love: :puth
                                                                       :pafshim :pafshim :pafshim
                                                                               
Titulli: : Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: grupi lemeria ne 17-03-2005, 18:50:35
Leonardo ho mre.
ke ra ne hall, s'di si me i propozu? :D
Titulli: : Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: ibraim ne 18-03-2005, 10:19:11
Jeto, jo per vete, jo per mua, por me mua.

 :pafshim  ;)
Titulli: : Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: //.Alan.\\ ne 19-03-2005, 05:56:11
Me sy!
Titulli: : Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: Lisa ne 20-03-2005, 01:00:36
Shpesh here dashuria nuk ka nevoje per fjale ...me sy sic tha predatori ose me vepra ;)
Por mos harro shqiptaret e kane shprehur edhe keshtu "TE DUA MOJ QENE " :D
Titulli: : Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: //.Alan.\\ ne 20-03-2005, 06:16:08
Ehuuu shqiptaret kane menyra e menyra po mos t'i themi ketu tani....  :D
Titulli: : Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: valentinaaa ne 20-03-2005, 10:30:20
ose me buz  :puth :X
Titulli: : Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: Thugette_Girl ne 21-03-2005, 09:58:43
Hmmm Lisa e Predator keni te drejt... <> <> <>

Titulli: : Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: grupi lemeria ne 21-03-2005, 11:31:10
ashtu eshte LIsa.
edhe shqiptarkat jane pergjigjur keshtu E DI MOR ZAGAR :D

ka dhe nje propozim tjeter qe thote;A I BASHKOJME I HER ATA PSHURRSA :D
Titulli: : Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: Lisa ne 21-03-2005, 15:23:13
Sa te zgjuara shqiptarkat  grupi lemeria nuk thua...me stil me stil po te dua nuk i thane vetem zagare e shane :D
Titulli: : Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: ALieNs ne 21-03-2005, 15:46:42
kush perdor fjal sot merret per budalla kshu qe me mire me vepra si do qe te reagoj personi ne llaf nuk ka felliqje per nje gje qe deshiron ;)
Titulli: : Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: Kisss ne 24-03-2005, 03:50:40
xhveshu.
Titulli: : Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: Rrushja ne 17-04-2005, 19:23:08

Me sy!
  HAHAAHAHHA PO ME CILIN SY MOR ME TE MAJTIN APO TE DJATHTINLOL
Titulli: : Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: Lisa ne 17-04-2005, 23:41:04
Po tani une mendoj se nje femre ka shume menyra qe tia shprehesh dashurine .....
Duke e perkedhelur e duke i thene Te dua
duke i blere lule
duke e respektuar e degjuar
pra menyra nga me te ndryshmet ....por une per veten time mendoj se per djemte eshte vetem nje menyre .....
qendroje perpara  nudo me nja 6 kanoce birra ne dore :D
Titulli: : Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: STALoNE_TIRoNC ne 18-04-2005, 03:25:18
hahahah  jo jo lisaa nuk shprehemi ashu ne Jojo:
hemmmmmm si ta them un i her po nuk kuptova qe edhe ajo me don nuk ja them por kur te vinte casti per ti then te dua do ti thoja..
do doja te isha ne zemren tende te degjoja se cfar pergjigje do me japesh  :D ;)
ska nevoj njerez me i then te dua ka shum menyra te tjera kuptohet vetem me an te syve
Titulli: : Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: Glaserian ne 18-04-2005, 03:34:21
me pak fjale ; eshte e pashpreheshme.
Titulli: : Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: ceka ne 21-04-2005, 04:48:38
me pak fjale shprehet keshtu; vajze une nuk te dua por po du me te deshte d.m.th as nuk bjen ne pozite te ulte as me i dhan shkas per me vertetu qe po vun per te
Titulli: : Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: Raldushi ne 21-04-2005, 08:09:59
po qe te dua te dua pse te dua ket nuk e kuptoj
po pse te me lodh xhanem :D :D
Titulli: : Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: irma ne 21-04-2005, 09:32:10
Ne dashuri nuk egziston  me une po ti ose ne
Titulli: : Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: Lisa ne 22-04-2005, 18:15:16
po qe te dua te dua pse te dua ket nuk e kuptoj
po pse te me lodh xhanem :D :D

Eri lali mos boj gaf me ja thone nanjones se ta plasi gjakun uje :D

Titulli: : Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: SmiLey ne 22-04-2005, 20:35:40
Une nuk e kam provu me ia shpreh dashurine dikujt turpi:...jo per gje, po s'kam patur nevoje se ma kane shpreh vet sa hap e mbyll syte LOL
Eh mire mire... kam thene une, ky brezi i sotshem ...shume i shkathet :P
Titulli: : Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: Elektra ne 24-04-2005, 11:52:43
I kisha thene,eja xhan ti bashkojme organet tona te frymemarrjes. hmmmm:
Titulli: : Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: the eagle ne 25-04-2005, 06:54:19
genjeshter . rren .
Titulli: : Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: Elektra ne 27-04-2005, 05:23:42
The eagle,ku e dijte qe eshte rrene ;)
Titulli: : Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: iShUlLi ne 27-04-2005, 05:56:54
Bukuroshe e ke bërë ushtrine ti?  :-*
 :alb:
Titulli: : Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: Lisa ne 27-04-2005, 10:05:46
Ishulli po pergjigja asaj si duhet te ishte .....Jo nuk kam dale akoma ne cet  :D
Titulli: : Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: ThuPka ne 27-04-2005, 11:20:33
hahah un po desh kam qelluar pres. Bush padashje :P
Titulli: : Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: CTS ne 27-04-2005, 22:31:42
Te jem me vajzen qe e pelqej por akoma si kam thene "Te dua" te jam ne nje makine duke udhetuar ne autostrade dhe te biere nje shi i madh, te shikoj qe vajzen e ka zene gjumi ne makine dhe te hap krahun e te ndaloj, qe ajo mos zgjohet nga zhurmat. Te dale avash nga makina dhe tjua bej me dore makinave te tjera te ulin shpejtesine sepse dreqin bejne zhurme, dhe kur ajo te zgjohet, ta puth ne ball dhe ti them, "te dua" dhe ajo normale qe do jete pergjumesh dhe ajo do e thote te njejten gje, elbet'he kur je pergjumesh cfare nuk thua :).
Ja dhe kjo pune mori fund, me mend si te tha xhaxhai.
Titulli: : Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: ThuPka ne 29-04-2005, 08:45:27
hahahhahah sa romantik tjetri  .....nice one Tribbiani ;)

un do plisja deri te fliste ai i pali i   :-[ pastaj kul te foste ai te dua un do i foja as un hihihi :P
Titulli: : Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: Lisa ne 29-04-2005, 10:04:15
Tribbiani ti dmth pret sa te filloj shiu....dhe kujdes nga cepat e rruges se po te jesh ne shqiperi mire qe nuk ndalon gje makine po  mbulohesh ne balte e lluc qe kur ta zgjosh ate te mos thote me te dua pergjumesh po ti dali gjumi me nje  aaaaaaaaaaaaaaaaaaa a tmerruar
Titulli: : Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: Dolce ne 29-04-2005, 21:08:42
Puthje :X :-* Puthja vule e dashurise...E ka then Sheksipiri
Titulli: : Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: CTS ne 29-04-2005, 21:38:18
Tribbiani ti dmth pret sa te filloj shiu....dhe kujdes nga cepat e rruges se po te jesh ne shqiperi mire qe nuk ndalon gje makine po mbulohesh ne balte e lluc qe kur ta zgjosh ate te mos thote me te dua pergjumesh po ti dali gjumi me nje aaaaaaaaaaaaaaaaaaa a tmerruar

Ahahahahaha mos ki merak Lisa se ajo sa te me shikoje mua gjithe balte e ka ngrene, e ka thene "te dua". Pastaj une sdo ndaloj ku ka balte se sdal dot e skam ndermend ti them asaj "te dua shpirt, po ec futi nje te shtyre makines se llocëm ne balte"
Titulli: : Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: Dolce ne 30-04-2005, 12:09:00
LOL Tribiani te gjithe enderrojme te bukuren mire qe ti enderron te thjeshten ;) LOL
Titulli: : Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: Pink_Girl ne 30-04-2005, 12:23:04
Thuaja troc ato qe ndjen .......... secili eshte unike ne te shprehur . po tju mesojme dhe keto gjera elementare .. me mire mos i hyni dashurickave .. ja keshtu :)
Titulli: : Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: iShUlLi ne 09-05-2005, 07:33:05
Lisa, e kisha fjlen qe ta merja tek çeta ime..
dhe fillimisht do ti mesoja mbush-zbrazjen e Automatikut model-56
Titulli: : Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: Lisa ne 11-05-2005, 08:00:52
Kete gocen do ta marrim partizone thu ti :D    Ehhh ta dish ti sa ta mbeshtes une ty mendimin dhe mendoj se ato pak qe me njohin me nga afer ketu ne forum do te ta vertetonin :D
Titulli: : Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: Isra ne 11-05-2005, 09:09:41
si shprehet dashuria...

ja keshtu.

me mire mos ia shpreh fare, por perdor strategji,

1-e para, mos i ushqe vetes se e do ate/e

2-perpiqu ti tregosh interes por pa u diktuar se interesohesh per te,

3-behu mik/e me të, eshte shume e rendesishme..,

4-hidhi veshtrime misterioze qe ta lesh te dyshosh, dmth, hidh gurin e fshih doren edhe pse te djeg perbrenda se e do cmendurisht..

Me mire keshtu sesa tia thuash cope, sepse dashuria duhet te jete reciproke, sepse nese nuk te pergjigjet duhet ti mesosh vetes se nuk te ka merituar[/i]kjo pe rte lehtesuar sedren dhe zemren e lenduar[/b]

 ;)
Titulli: : Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: SmiLey ne 11-05-2005, 18:44:06
Ehh... kur te ze qymyri, nuk mendon sesi ta shprehesh e kur ta shprehesh.  Ju lutem, mos mendoni kaq mekanikisht! :O

Nese je i/e dashuruar, cdo gje rrjedh lirshem e natyrshem... pa sforco!
Pastaj, mendoj se eshte e kote te tregoj secili ketu sesi e shpreh dashurine e tij/sajen ne nje moment te caktuar (te pakten keshtu mendoj une). Mund ta shprehesh thjesht me nje veshtrim rrezatues, mund ta shprehesh me nje buzeqeshje, me nje perqafim, me nje perkedhelje flokesh, me nje puthje te lehte... ufaaa nuk them me se vduqa :P
Pra me fjale te tjera...cfare mund te punoj per njerin ne nje moment intim, nuk mund te jete e njejte per dike tjeter :)
Titulli: : Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: hajkune ne 24-05-2005, 19:02:49
Mu ateher kur e dua me se shumti  i them:
Te paqa, ma bej nje kafe derro.... LOL
Titulli: : Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: Raldushi ne 24-05-2005, 22:12:46
keke e keqe shum ti hajkune :D
Titulli: : Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: jonalife ne 25-05-2005, 01:04:33
Dashuria atehere kur te duket krejt e pakapshme ajo eshte me e fuqishme.
Titulli: : Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: adamantine ne 25-05-2005, 07:55:45
haha tribbiani:))grande!!
Titulli: : Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: hajkune ne 25-05-2005, 09:10:52
keke e keqe shum ti hajkune :D
Te faleminderit shume per kompliment.
Jeni ju i mire?? (?)
Titulli: : Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: Elektra ne 25-05-2005, 10:11:27
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.zeriyt.com%2Fgaleria%2Falbums%2Fuserpics%2F10002%2Fnormal_Fjale.jpg&hash=52cc78e9cfe7cc0d9d8dd69f85d178ff)
Titulli: : Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: krutani79 ne 25-05-2005, 11:31:51
me pak fjale mund tia shpreh keshtu - lexoje se cfare shkruhet ne syte e mi  :P
Titulli: : Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: Raldushi ne 27-05-2005, 05:56:24
Te faleminderit shume per kompliment.
Jeni ju i mire?? (?)
un nuk thash se jam un i mire as nuk e thash se je e keqe  po thjesht shaka per ata fjal qe kishe shkru nejse mfal  ;)
Titulli: : Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: Butrina ne 30-05-2005, 05:53:35
dikush qe se ka perjetu dashurine e vertet reciproke nuk mund ta kuptoj fuqine e shikimit ne sy  ^o), po ata q
pershendetje
Titulli: : Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: Butrina ne 30-05-2005, 05:54:45
dikush qe se ka perjetu dashurine e vertet reciproke nuk mund ta kuptoj fuqine e shikimit ne sy  ^o), po ata q
pershendetje

me falni se e kam postu gabimisht pa e perfundu, po ata qe e kane perjetu e dine per qka e kam fjalen pershendetje  ;)
Titulli: : Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: hajkune ne 31-05-2005, 07:47:26
un nuk thash se jam un i mire as nuk e thash se je e keqe  po thjesht shaka per ata fjal qe kishe shkru nejse mfal  ;)
;)
Titulli: : Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: Thugette_Girl ne 31-05-2005, 23:43:07
T'amo :-*
Titulli: : Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: "@D@" ne 01-06-2005, 16:06:46
Per mua fjalet nuk kane shume vlere ne dashuri sepse te tilla degjoj shpesh. Ajo qe un i ve me shume rendesi jane veprat dhe me pas vine fjalet.
Titulli: : Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: Leona ne 01-06-2005, 19:23:56
Për të shprehurë dashurinë edhe ashtu nuk duhën shumë fjalë, kështu që mjafotnë fjala
" Të dua" dhe gjithcka lexohët në sy dhe shprehët me sy.
Titulli: : Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: machor ne 01-06-2005, 20:21:06
 Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!

te dua pak,,,,,,,,,,,,,,,besoje se nuk jam jashte temes
Titulli: : Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: Mr.SHPATI ne 02-06-2005, 21:13:12
Për të shprehurë dashurinë edhe ashtu nuk duhën shumë fjalë, kështu që mjafotnë fjala
" Të dua" dhe gjithcka lexohët në sy dhe shprehët me sy.
eh jam plotsisht dakord me ty ;)
Titulli: : Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: Bekimi ne 24-06-2005, 11:12:51
SHPIRT, VENDOJE DOREN NE ZEMREN TIME.
Titulli: : Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: lauroni ne 28-06-2005, 08:18:02
 me shikim te mprehteeeeee nja 2 min pa ja qkoq syt
Titulli: Si mundeni ta shprehni dashurinë me pake fjale?!
Postuar nga: fijona ne 04-11-2008, 19:11:56
vetem 2 fjla te dua dhe me pelqen
Titulli: Si mundeni ta shprehni dashurinë me pake fjale?!
Postuar nga: titi10 ne 04-11-2008, 20:09:15
te dua dhe te urrej njekohesisht :D
Titulli: Si mundeni ta shprehni dashurinë me pake fjale?!
Postuar nga: Emira ne 05-11-2008, 10:13:55
te dua dhe pike, o kutpoje o hic...ehu...ec te puth nje here... :D problem i madh se u shastise ti... :P :engjell:
Titulli: Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-01-2009, 10:56:17
Ehhh cdo dite vazhdoj ta shpreh se kam problem se me ben te ndjehem si princesh :X...

Vecse e shprehi me fjale shume te shoqeruara me vepra gjithashtu....me fjale pak nuk di ose se kam provuar ndonjehere.. :)...

Nese do ta shprehja me pak vetem nje "TeDua" mjafton besoj.. :S
Titulli: Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: Shej ne 30-09-2010, 13:46:30
zemer un ty te dua
te dy bashk do tjemi si mish e thua
gjith naten per ty mendoj
yjet lart ne qiell rri e i shikoj
dhe me syt e tua i ngaterroj
yjet naten shum xixellojn
por jo sa syt e tu nuk ndricojne ....

:D
Titulli: Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: alegri ne 30-09-2010, 13:54:02
e bukur poezia  si te ish per mua
me keto qe lexova  tani me shume te dua
po pres nga ty vetem nje fjale
mos ma thuj ne publik se ka njerez verdalle
Titulli: Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: Shej ne 30-09-2010, 13:56:37
ueee dhe alegria poezi mossss LOL
Titulli: Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: alegri ne 30-09-2010, 14:00:13
kur je i dashuruar
 fjalet rrjedhin nga shpirti
ti shprehesh pa i gjymtuar
 i jep nje lloj ritmi
Titulli: Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: Misss ne 30-09-2010, 15:06:03
................... ................... ................... ..  :P
Titulli: Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: varisa ne 30-09-2010, 21:05:29
nuk je njeriu te cilin zgjodha per te jetuar,por je njeriu pa te cilin smund te jetoje...
Titulli: Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: Mishel............... ne 25-06-2012, 09:35:29
nuk ka fjale standarte...cdo fjale merr forme kur ndjen kete ndjenje dhe sigurisht e artikuluar nga nje njeri i daSHURRUar merr tjeter nocion......

po dashnia eshte ajo gjeja qe thone se te jep jete , te mush mushkrine me ajer, te bo zemren te te punoj si fabrike cimentoje


pfffff

prandaj se dua dashurine se me duket vetja si puntore llaci
Titulli: Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-06-2012, 13:47:43
Ehhh cdo dite vazhdoj ta shpreh se kam problem se me ben te ndjehem si princesh :X...

Vecse e shprehi me fjale shume te shoqeruara me vepra gjithashtu....me fjale pak nuk di ose se kam provuar ndonjehere.. :)...

Nese do ta shprehja me pak vetem nje "TeDua" mjafton besoj.. :S

 :D :)
"TeDua"
Titulli: Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: Gerti1 ne 25-06-2012, 21:43:29
Horny.
Titulli: Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: Gerti1 ne 25-06-2012, 22:21:07
What's your name? Huh!?WHAT'S YOUR NAME?

The Big Difference (http://www.youtube.com/watch?v=XdK9r1giWvw#)
Titulli: Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: Shej ne 25-06-2012, 22:36:15
Te dua.Me mungon
Titulli: Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: Mishel............... ne 25-06-2012, 23:26:53
a cme can koken
Titulli: Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: Mishel............... ne 25-06-2012, 23:27:43
seriozisht

where have u been all my life??!
Titulli: Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: Pasion ne 25-06-2012, 23:30:17


Ja keshtu :P

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.picgifs.com%2Fgraphics%2Fm%2Fmr-bean%2Fgraphics-mr-bean-706282.jpg&hash=fc391aba987f1d3c899ca1a32e8c1956)
Titulli: Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: Shej ne 25-06-2012, 23:39:10
lol
Titulli: Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: Misss ne 25-06-2012, 23:40:25

Ja keshtu :P

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.picgifs.com%2Fgraphics%2Fm%2Fmr-bean%2Fgraphics-mr-bean-706282.jpg&hash=fc391aba987f1d3c899ca1a32e8c1956)

 Tamam per te tilla raste LOL
Titulli: Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: Pasion ne 25-06-2012, 23:43:07
Tamam per te tilla raste LOL
Qesh me mua? :D

A s'thojne qe e qeshura vret ndonjehere :P  LOL
Titulli: Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: Misss ne 25-06-2012, 23:46:23
Hahahaa vret e nuk e merr me veten posi  :D

Jo, po qeshja me Mr. Bean  :P
Titulli: Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: Shej ne 25-06-2012, 23:49:58
Shihemi se shpejti!
Titulli: Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: Mishel............... ne 26-06-2012, 08:35:47
Ku jeton dashuria ime.... ^o)
Titulli: Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: Pasion ne 26-06-2012, 12:47:03
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fa1.sphotos.ak.fbcdn.net%2Fhphotos-ak-ash2%2F20133_224247791502_141702631502_3593828_5402894_n.jpg&hash=f63c6b478ab3a79096fe7149003143ed)

Kur i ndiej frymemarrjes :)
Kur ndiej i lexoj e syte ,fjalet me duken shume larg drejt ketyre dy fakteve c'ka permenda(mos them me duken te tepruara) :)
Titulli: Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: hajkune ne 26-06-2012, 12:52:00
Hey  :D
Titulli: Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: Pasion ne 26-06-2012, 12:53:26
C'KE? :D :D

Me duket e gjeta :P :D
Titulli: Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: hajkune ne 26-06-2012, 12:56:06
Ca gjete?
Jo per gjo tjeter... sa per kulture :D :D
Titulli: Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: Mishel............... ne 03-08-2012, 13:48:52
pervec se mund ti them Te kam shpirt , je gjeja me e bukur qe kam

nuk di me thone shume fjale dashnie
Titulli: Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: Pussy Lover ne 03-08-2012, 13:56:50
he zemer si te kam sot? si e shtyve diten? do dalim bashke shkojme gjekundi per ndonje pica apo thjesht nje glass of wine?
Titulli: Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: Mishel............... ne 03-08-2012, 13:57:59
une do zgjidhja glass of wine :P
Titulli: Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: Pussy Lover ne 03-08-2012, 13:58:58
ska shume rendesi, rendesi ka qe do jemi bashke do i thoja une
Titulli: Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: Mishel............... ne 03-08-2012, 14:01:44
thuja thuja se te degjon


une dashurine e kam patur gjithnje te veshtire ta shpreh , e kam mbajtur gjithnje perbrenda ,ndoshta kjo eshte edhe arsyeja pse kur dikush me thote fjale dashurie ndjej mosbesim
por ndodh dicka ....kur ndjej vertet dhe dua dicka vertet nga pamundesia per tu shprehur me duket vetja se behem grindavece dhe e bezdisur.....

ose ndoshta e ska lidhje


por e kam ndare mendjen do them fjale dashurie lume te shpetoj nga keto veset e keqija LOL
Titulli: Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: Pussy Lover ne 03-08-2012, 14:02:52
jepi mishel mos e humb talentin kot
Titulli: Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: Mishel............... ne 03-08-2012, 14:03:59
talentin e mohuar LOL
Titulli: Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: Shej ne 03-08-2012, 14:15:24
<3
Titulli: Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: Mishel............... ne 08-08-2012, 11:52:03
Nuk te dua ....Harrome
Titulli: Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: Pasion ne 08-08-2012, 13:55:03
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi52.tinypic.com%2F23w3bjs.jpg&hash=bd6327d7da2612cf6ce741714cb1c912)


 :) :)
Titulli: Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: Mishel............... ne 08-08-2012, 14:09:33
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi52.tinypic.com%2F23w3bjs.jpg&hash=bd6327d7da2612cf6ce741714cb1c912)


 :) :)mmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmm  si shpirt
Titulli: Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: Mishel............... ne 28-08-2012, 15:32:57
Te dua....

As une ty LOL
Titulli: Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: Kisss ne 31-08-2012, 07:05:17
Pa asnje fjale, mund ta drejtoni gishtin drejt pozicionit gjenital, dhe drejt gojes. :-)
Titulli: Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: Mishel............... ne 31-08-2012, 09:08:50
 ^o)
Titulli: Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: Pasion ne 31-08-2012, 19:55:31
Serenata Korcare Se do ti dua ti dua (http://www.youtube.com/watch?v=VIV3-KiBMgM#)
Titulli: Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 31-08-2012, 20:03:10
♥ u bre
Titulli: Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: Mishel............... ne 31-08-2012, 22:07:01
te honkshin qente ishalla :D
Titulli: Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: Gjumashi ne 01-09-2012, 23:33:29
ah ta dish Sa shume te dua.do kishe kenduar ne Top fest per mua.
Titulli: Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: Charlie ne 08-09-2012, 18:15:08
Kape per dore dhe kallxoja krevatin :D
Titulli: Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: Pasion ne 08-09-2012, 23:43:14
Shpirti jem :D

Locka jeme :D :P
Titulli: Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: Mishel............... ne 08-09-2012, 23:49:35
nese nje dite sdo jem me shpirt mos harro dikur isha une ajo qe mbusha cdo brendesi tenden me dashuri e ngrohtesi, e nese atehere se kuptoje c'ishte sot eshte vone....me duaj sa jam e gjalle se neser sdo jem me!
Titulli: Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: Kisss ne 09-09-2012, 05:40:23
Sat jem gjalle ti shpirtin falma, se kurt vdes ndaç vorrin kallma.
Titulli: Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: Gerti1 ne 09-09-2012, 20:40:18
Ca e ke Sadri Prelen ti Kiss?
Titulli: Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: Kisss ne 09-09-2012, 21:13:38
Ca e ke Sadri Prelen ti Kiss?

Babai im. Une jam ai qe ka bere websajtin, dhe une jam ne foto ushtarake, dhe po kerkoj ndihme nga kushdo.
Titulli: Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: Gerti1 ne 09-09-2012, 22:04:00
E shef sa bukur ta shperblen shteti Amerikan sherbimin tend ne ushtri?
Flasim ne MP bashke per me shume detaje.
Titulli: Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: Mishel............... ne 09-09-2012, 22:24:37
hajde dashni hajde
Titulli: Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: Mishel............... ne 09-09-2012, 22:25:34
te desha ,te dua..shyqyr qe sje me me mua
Titulli: Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: Kisss ne 09-09-2012, 23:02:29
E shef sa bukur ta shperblen shteti Amerikan sherbimin tend ne ushtri?
Flasim ne MP bashke per me shume detaje.

Te dergova nje mesazh. Une Vella kam dhene dorehqje me mirekuptim nga detyra ime, pamvarisht rethanave dhe I kujt ishte faji. Une qe 9 muaj nuk jam me ai qe isha. Dhe besoj se ne fund do te fitoj. Gerti, Flmd per kujdesjen tende Vella.
Titulli: Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: Shej ne 09-09-2012, 23:06:33
Ca e ke Sadri Prelen ti Kiss?

kush eshte sadriu?
Titulli: Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: Gerti1 ne 10-09-2012, 03:09:12
Te dergova nje mesazh. Une Vella kam dhene dorehqje me mirekuptim nga detyra ime, pamvarisht rethanave dhe I kujt ishte faji. Une qe 9 muaj nuk jam me ai qe isha. Dhe besoj se ne fund do te fitoj. Gerti, Flmd per kujdesjen tende Vella.

Te isha un si ty nuk rrija asnji sekond me shume po nejse. Te vafte mbare.
Titulli: Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: Gerti1 ne 10-09-2012, 03:09:38
kush eshte sadriu?

Babai i ketij Kiss.
Titulli: Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: Lefter ne 11-09-2012, 10:40:30
Nuk shprehem fare  :D
Titulli: Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: Mishel............... ne 11-09-2012, 15:10:30
Te duash dike qe nuk ndjen per ty eshte si te perdoresh laps te bardhe per te ngjyrosur ne leter te bardhe.. Rezultati eshte gjithmone i padukshem, e i pavlere ...!
Titulli: Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: Shej ne 11-09-2012, 15:38:01
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fcf1.8tracks.us%2Fmix_covers%2F000%2F767%2F873%2F44222.max1024.jpg&hash=0261023381b4bf5f8f9fdf2b90c8ac85)
Titulli: Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: Mishel............... ne 01-07-2013, 18:39:18
une dashnin e shpreh ne te kundert e vet....dmth kur du them sdu dhe anasjelltas
Titulli: Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: Mishel............... ne 21-08-2013, 15:40:49
Te duash dike qe nuk ndjen per ty eshte si te perdoresh laps te bardhe per te ngjyrosur ne leter te bardhe.. Rezultati eshte gjithmone i padukshem, e i pavlere ...!
Titulli: Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: Lefter ne 22-08-2013, 16:44:35
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fcf1.8tracks.us%2Fmix_covers%2F000%2F767%2F873%2F44222.max1024.jpg&hash=0261023381b4bf5f8f9fdf2b90c8ac85)


Gjithe mendjen ketu e keni ...nncncncncnc..... ..... :D :D
Titulli: Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: Mishel............... ne 28-10-2013, 15:10:54
Faleminderit qe Ekziston!!!
Titulli: Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: Mishel............... ne 04-11-2013, 18:11:15
Te dua....te dua pafund
Titulli: Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: ness uno ne 04-11-2013, 18:18:43
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fquotespictures.com%2Fwp-content%2Fuploads%2F2013%2F09%2Flove-would-never-be-a-promise-of-a-rose-garden-unless-it-is-showered-with-light-of-faith-water-of-sincerity-and-air-of-passion.jpg&hash=773d3589b840d4eca97e11953297d172)
Titulli: Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!
Postuar nga: Mishel............... ne 14-12-2013, 20:48:03
Ha ha ha

Dashuria....