×

Thenie Dashurie.

Vizitor · 211 · 64019

Thenie Dashurie.

Vizitor · 211 · 64019
Gerti1
#200 ne: 01-07-2013, 21:06:42
hahaha
sa shpejt u nxefe.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#201 ne: 01-07-2013, 21:07:46
iii ja fuse kot ....une po te perkedhelja me lol
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1449
 • Gjinia: Femer
flutur
#202 ne: 01-07-2013, 21:08:48
E kapa edhe une ..po eshte darke mi..na heq oreksin ajo fjala :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#203 ne: 01-07-2013, 21:10:29
ouuu
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#204 ne: 01-07-2013, 21:12:11
rri ti gerto si shit ne shi...te ka faj lulka lol
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Gerti1
#205 ne: 01-07-2013, 21:13:21
Me pelqen kur rri dhe kur numeroj yjet.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#206 ne: 01-07-2013, 21:14:43
thenie dashurie eshtw kjo?

ikaaaaaa une se se perballoj dot
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Gerti1
#207 ne: 01-07-2013, 21:16:44
dhe i perkedhel floket asaj nderkohe qe e mbaj ne prerin tim
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#208 ne: 01-07-2013, 22:47:02
dhe i perkedhel floket asaj nderkohe qe e mbaj ne prerin tim

dhe ajo qe kotet aty ne thellesine e prehrit tend
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 18290
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#209 ne: 23-09-2013, 14:19:30
Dashuria eshte nje vuajtje e embel....

 (A. Pushkin)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 566
 • Gjinia: Mashkull
ciarli
#210 ne: 20-12-2013, 17:32:30
Dashuria eshte kolere e ndjenjave,
bukuria e se shemtuares, mediokres,
qe ushqen kedo qe ka nevoje,
lindur ne shkembinjte metafizike gri,
dashuruar ne klima parajsore
dhe quhet loje erotike, eros, ne fund,
por oksigjeni shpirteror eshte i pacmuar, i pangjyre.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super