×

Thenie Dashurie.

Vizitor · 211 · 64017

Thenie Dashurie.

Vizitor · 211 · 64017

 • Postime: 90
 • Gjinia: Femer
fijona
#50 ne: 31-10-2008, 22:05:26
 :engjell:fjala dashuri do me than shum po te dashurosh eshte sikur te bish ne pus  hmmmmm:
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 71
 • Gjinia: Femer
OMORFI
#51 ne: 31-10-2008, 22:16:36
DASHURIA AH AJO ESHTE NJI PISHINE KU BIEN BUBALLENJTE... :D
UNE NUK DESHA POR ME SHTYNE DHE RASH BRENDA :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 24
 • Gjinia: Femer
✿ Romantike ✿
#52 ne: 05-12-2008, 17:17:02
Harlan Ellison :
" Ne minuten ku biem ne dashuri ,
bëhemi (kthehemi) ne genjeshtar "


Honoré de Balzac
Dashuria eshte si era , ne nuk e dime nga na vjen

Paul Eluard
Dashuria eshte ne bote , per te harruar boten

Paul Eluard
Dashuria zgjedh dashurine ,pa ndryshuar fytyre

Serge Gainsbourg
Dashuria eshte nje kristal qe thyhet ne heshtje

Hervé Bazin
Nje jete pa dashuri , eshte nje jete pa diell
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 96
 • Gjinia: Mashkull
Tiripilikiku
#53 ne: 01-02-2009, 15:01:42
te duash dike do te thote art artistik dhe teknik
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
amrush
#54 ne: 12-03-2009, 12:33:02
:engjell:fjala dashuri do me than shum po te dashurosh eshte sikur te bish ne pus  hmmmmm:
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
amrush
#55 ne: 12-03-2009, 12:37:51
dashurija eshte zjarr qe nuk shuhet.


 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12163
 • Gjinia: Femer
dreamm
#56 ne: 12-03-2009, 12:44:50
Serge Gainsbourg
Dashuria eshte nje kristal qe thyhet ne heshtje

kjo me pelqeka..  :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1734
 • Gjinia: Mashkull
Kisss
#57 ne: 14-03-2009, 04:40:15
vetem zoti, perendia
qe mi din hallet e mia
nga kta sy s'pom teret loti
ne veti pom kalon moti

--Z.A
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 142
 • Gjinia: Mashkull
dude
#58 ne: 10-07-2009, 04:44:21
Dashuria është një kopsht me lule nëse hyn aty dije se u ngule!! :perqafim
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 142
 • Gjinia: Mashkull
dude
#59 ne: 08-08-2009, 20:32:40
te tjere duam te tjere dashurojme edhe me te tjere martohemi.....
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull
Kijameti
#60 ne: 09-08-2009, 00:37:17
te lindi te jetoje dhe te vdes per ty...
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2642
 • Gjinia: Mashkull
Oqeani
#61 ne: 11-08-2009, 15:47:07
Thuaj yjet s'janë zjarrë,
Thuaj dielli u shua,
Thuaj jeta është varrë,
Veq mos thuaj që s'të dua.!!!
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 892
 • Gjinia: Mashkull
fabio 30
#62 ne: 14-08-2009, 23:36:29
.....Dashuria eshte qorre ,por jo shurdhe....
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#63 ne: 03-09-2009, 09:39:38
Te presesh dike qe s'kthehet
Tek ajo qe ka vdekur te shpresosh
Te degjosh por mos te te degjojne
Ja cdo te thote....Te Dashurosh!!!!

 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 182
Kalipso
#64 ne: 05-12-2009, 22:41:56
Mos qaj!!! Sepse në botë ekziston gjithnjë një person që jeton për buzëqeshjen tënde :perqafim
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#65 ne: 06-12-2009, 22:28:20
Dashuria nuk ka te beje me ate cfare ti pret te marresh, ajo ka te bej me ate qe ti do te japesh
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3108
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#66 ne: 20-12-2009, 02:25:01
Dashuria nje grop m***, mjer kush bie brenda!
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#67 ne: 08-01-2010, 21:15:42
Dashuria eshte e durueshme dhe e sjellshme, dashuria nuk eshte xheloze, as mendjemadhe, as zemerake:
 dashuria nuk llogarit gabimet; dashuria nuk kenaqet nga e keqja, por kenaqet nga e verteta.
Dashuria nuk heq dore kurre: besimi, shpresa, durimi jane te pashtereshme.
Dashuria eshte e perjeteshme.. Eshte besimi, shpresa dhe dashuria; por nga keto te trija me e madherishme eshte dashuria...
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#68 ne: 11-01-2010, 16:12:25
Dashuria eshte ajo qe na lumturon dhe na hidheron ne te njejten kohe
Dashuria eshte ajo qe na kthen ne femije dhe qe na plak para kohe...
Dashuria eshte ajo qe te jep jete sikunder te ben te vdesesh pak nga pak dhe ti se kupton

me pak dashuria eshte nje kokrra e K....s qe se ka shoqen LOL LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2549
vullkani
#69 ne: 11-01-2010, 20:57:14
Dashuria eshte e durueshme dhe e sjellshme, dashuria nuk eshte xheloze, as mendjemadhe, as zemerake:
 dashuria nuk llogarit gabimet; dashuria nuk kenaqet nga e keqja, por kenaqet nga e verteta.
Dashuria nuk heq dore kurre: besimi, shpresa, durimi jane te pashtereshme.
Dashuria eshte e perjeteshme.. Eshte besimi, shpresa dhe dashuria; por nga keto te trija me e madherishme eshte dashuria...
e ke me te degjuar kte apo e beson dhe vet???
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3108
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#70 ne: 21-01-2010, 22:37:24
Zemra ime tulle,
zemra jote llac,
dashuria jone,
si pallat peskaç
ti rap e une rock
ti ne qiell e une ne toke
ti qesh e une qaj
une uje e ti vaj
kur s'na treti dashuria
atehere sna ben efekt as kimia.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2549
vullkani
#71 ne: 21-01-2010, 22:46:16
ti e imja do jesh gjithmon
sado qe ben sikur me haron
 sado te vesh me nje tjeter
un jam ujk i vjeter

 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 611
 • Gjinia: Mashkull
BLENDER
#72 ne: 20-03-2010, 12:04:57
hahahaha  ky siper qeka tallash fare :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull
Kijameti
#73 ne: 20-04-2010, 02:21:57
happy wife, happy life!  :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#74 ne: 22-04-2010, 22:02:25
se kuptoj pse gjithe keto thenie te bukura ... dashuria te ben te vuash ske ce do...
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super